Şimdi Ara

Sony BRAVIA BX LCD TV serisi dahili hard disk ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünya'nın en büyük elektronik üreticilerinden Sony, Bravia serisi LCD TV'lerinde dahili sabit disk kullanmaya hazırlanıyor.

Sony firmasının BRAVIA BX serisi LCD TV'lerde dahili sabit disk kullanacağı belirtiliyor. Sony'nin yeni Bravia BX serisinin 100.000:1 kontrast oranı sunacağı söyleniyor ayrıca Bravia BX serisi LCD TV'lerin 720p HD çözünürlüğe sahip olduğu söyleniyor. Bravia BX serisinde kullanılacak olan dahili sabit disklerin 500 GB kapasiteli olacağı ifade ediliyor. Sony Bravia BX serisi LCD TV'lerin diğer özellikleri şu şekilde oluşuyor.

• 24p True Cinema

• Bravia Engine 2

• BRAVIA Sync

Sony BRAVIA BX serisinin Amerika pazarında

Sony BRAVIA BX300 adıyla piyasaya sunulacağı ifade edilirken, Japonya pazarına girecek olan modelde

BRAVIA Engine 3 kullanılacağı belirtiliyor.

• cokda gerekli degıldı...bunun için bi ton fark isterler..artıkın..
  • Sony BRAVIA nin wski serisi bes para etmezdi ozelile samsung lcd lerinin yaninda
    bu ara bayagi haber oluyo artik sisiriyolarmi bilmiyom ama bu konuda samsungtan vaz gecmem
  • şimdi bx400 serisi ex400 serisinden daha üst bir model mi oluyor? extradan dahili sabit disk mi mevcut? ex400 e göre dezavantajı var mı?
  • bende sony 32w4500 serisi var hem ps3slim de hem pc de kullamiyorum memmunum, ps3 ü actigim zaman otomatikman oyun moduna geciyor galiba samsung da kumandayi eline alip oyun moduna basmadan olmuyor ps3 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnyavuz

şimdi bx400 serisi ex400 serisinden daha üst bir model mi oluyor? extradan dahili sabit disk mi mevcut? ex400 e göre dezavantajı var mı?

Sony BRAVIA BX LCD TV serisi dahili hard disk ile geliyor

Diğer ilgili ve bilgili arkadaşlarda lütfen incelesin...

• ben 37ex500 aldım tek kelimeyle mükemmel bir ürün fiyat ve performans olarak cevhir teknosa ayda bir indirim yapıyor %20 ile %30 arasında değişiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.