Şimdi Ara

NAVIGASYON TAVSIYESI TURKCE VE KOLAY KULLANIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM ARKADASLAR ISIM GEREGI BIR NAVIGASYON ALMAM LAZIM TURKCE VE KOLAY KULLANIM A SAHIP OLMALI NOKTA ATISI YAPABILMELI HANGI MARKA VE MODEL TAVSIYE EDERSINIZ????

NOT: IST BAHCELI EVLER SIRINEVLER CIVARINDA DOLASIYORUM SUREKLI BURALARDA KULLANICAAAM

• bende merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: basss soud

SLM ARKADASLAR ISIM GEREGI BIR NAVIGASYON ALMAM LAZIM TURKCE VE KOLAY KULLANIM A SAHIP OLMALI NOKTA ATISI YAPABILMELI HANGI MARKA VE MODEL TAVSIYE EDERSINIZ????

NOT: IST BAHCELI EVLER SIRINEVLER CIVARINDA DOLASIYORUM SUREKLI BURALARDA KULLANICAAAM

bütçeniz nekadar bilmiyorum lakin size tavsiyem su yönde olacaktır ıgo8 navigasyon yazılımı başarsoft haritali bircihaz almanız beklentilerinizi karşılar buradan marka söylemek istemiyorum
  • Ben gönül rahatlığıyla Piranha Leon u tavsiye edebilirim, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir cihazdır, fiyatı da emsallerine göre daha uygundur...
  • bu modelin harita guncellemesinde sorun yasaniyormu
  • 3d nın artıları nelerdır ??acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Orijinalden alıntı: basss soud

SLM ARKADASLAR ISIM GEREGI BIR NAVIGASYON ALMAM LAZIM TURKCE VE KOLAY KULLANIM A SAHIP OLMALI NOKTA ATISI YAPABILMELI HANGI MARKA VE MODEL TAVSIYE EDERSINIZ????

bütçeniz nekadar bilmiyorum lakin size tavsiyem su yönde olacaktır ıgo8 navigasyon yazılımı başarsoft haritali bircihaz almanız beklentilerinizi karşılar buradan marka söylemek istemiyorum

bırkac lınk verırsenız cok sevınırım
  • aselsan navigosyan aldim ama birturlu bluetooth telefonumla eslestiremedim. bunu yapabilen kimse varmi arkadaslar? telefonlarim 5535 nokia ve sony ericson k750i ikindede basaramadim.
  • selam bende aselsan3000 navigasyon var telefon olarakta sony ericsson w810 i öncelikle telefonun bluetoot unu açınız daha sonra navigasyonun bluetoot kısmında eşlemek denen kısmı açıyoruz ve 60 saniye bi süre başlıyor daha sonra hemen telefondan bluetoot ayarlarından cihazlarım kısmından taratıyoruz ve navigasyonu görmesini sağlıyoruz navigasyonu bulduktan sonra telefonda bağlantı şifresini sorar bende 8888 diye yazıyo navigasyonda onu aynen girip tamam diyorum ve bağlantıyı kuruyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.