Şimdi Ara

God of War 3'ün Kesilen Sonu DLC Olarak Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Çarşamba günü ülkemizde de resmi satışına başlanacak olan God of War 3'ten ilginç haberler gelmeye devam ediyor.

Daha önce Santa Monica Stüdyosu God of War serisini tamamladıklarını ve iki yeni proje üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı. Buna rağmen Sony, yeni God of War oyunlarının gelebileceği sinyallerini de vermişti. Bu durumlarını yenileyen Santa Monica Stüdyolarından Chris O'Neill, Eurogamer sitesi ile yaptığı söyleşide God of War serisine herhangi bir yan oyun yapmak istemediklerini belirtti.

God of War 3'ten gelen bir diğer detay ise oyunun kesilen sonu ile alakalı oldu. Kotaku'ya bir ropörtaj veren oyunun yönetmeni Stig Asmussen, oyunun kesilen sonunun bedava yayınlanacak bir içerik ile oyuna eklenebileceğini belirtti. Oyunun sonu üzerinde bir hayli düşünüldüğünü söyleyen Asmussen, biraz makyajlama ile son kararı verdiklerini ve oyunun sonunda büyük bir Titan mücadelesi olduğunu söyleyerek kesilen kısımların indirilebilir içerik olarak yayınlanması durumunda bedava olabileceğini de sözlerine ekledi.

• madem bi kazancın yok neden sonradan eklersin be adam
  • godofwar 3ü bitirdem arkadaşlar en son zeusu öldürdüm kendimde öldürdüm sonra arkadaşlarımdan yardım alrak krytosun babası aslında zeusmuş ondan ölmüş babasıyla kaderi aynı yzaılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

godofwar 3ü bitirdem arkadaşlar en son zeusu öldürdüm kendimde öldürdüm sonra arkadaşlarımdan yardım alrak krytosun babası aslında zeusmuş ondan ölmüş babasıyla kaderi aynı yzaılmış

oyunu alıcaktım ama sen sonunu söylediğin için oyun zevkimin içine ettin.tebrik ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.