Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
46
Favori
647.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşim çok memnun kaldı..Baya rahat ve pratik diyor. Çekişide iyi. Şarjı bitmeden tüm evi süpürebiliyor
  • Esim 15 gunlugune yurt disina gitti. 13 yasindaki oglumla yalniz kaldik. Esimin olmadigi zamanlarda ev dandani vaziyette olur.

Bu sefer sure uzayinca evin halini soylememe gerek yok, tahmin ettiginiz gibi her yer her yerde. Hoover'i almakla ne kadar iyi yaptigimi tekrar anladim. Her aksam is donusu ortaligi soyle bir sipuruveriyorum. Cok kullanisli. Iki kere. butun evi komple supurdum sarji dayandi. Biraz once butun evi supurdum sonrada sarjini tamamen bosaltmak icin 5 dk kendiliginden calistirip sarj unitesine biraktim. Sanirim ayda bir sarjini tam olarak. bitirip 24 saatligine sarja koymak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 10 Şubat 2013; 14:28:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Esim 15 gunlugune yurt disina gitti. 13 yasindaki oglumla yalniz kaldik. Esimin olmadigi zaman lk arda e v dandani vaziyette olur. Bu sefer sure uzayinca evin halini soylememe gerek yok, tahmin ettiginiz gibi her yer her yerde. Hoover'i almakla ne kadar iyi yaptigimi tekrar anladim. Her aksam is donusu ortaligi soyke bir sipuruveriyorum. Cok kullanisli. Iki kere. butun evi komple supurdum sarji dayandi. Biraz once butun evi supurdum sonrada sarjini tamamen bosaltmak icin 5 dk kendiliginden calistirip sarj unitesine biraktim. Sanirim ayda bir sarjini tam olarak. bitirip 24 saatligine sarja koymak gerek.

aynen ... ayda 1 yeterli...
  • Ve uzun araştırmalarım sonucu Electrolux ergorapido plus 18v modelini uygun bir fiyata bulunca aldım.Şimdilik kutudan çıktığında çalıştırmam ile ne kadar iyi bir yorum yapabilirim bilemiyorum ama ürün gerçekten çok iyi.Malzeme kalitesi Electrolux aldığınızı hissettiriyor.Fırçası gerçekten iyi iş çıkardı.Hemen halıdan havlar çıkardı.Tabi bunlar ilk izlenimlerim.Birde meraktan Brush Roll Clean fonksiyonunu çalıştırdım.Biraz ses çıkarıyor ama işe yarar diye düşünüyorum.Daha mekanizmaya saç falan dolanmadı.Bakalım bir kaç gün daha kullanayım o zaman daha iyi yorum yapabilirim.

• İnternette günlük kullanım için süpürge arayışı içindeyken her zamanki gibi forumdonanım haberde aradığımı buldum..

Hoover ile ilgili olumlu görüşlerden dolayı önce anneme ve sonra kendime bir adet aldım. Annem çok memnun.

Gerçi ben sitedeki arkadaşlar gibi uygun fiyata alamadım ama kısmet değilmiş. (270 TL'ye geldi. hızlıal.comdan)

Döner turbo başlığı halılar için çok kullanışlı (iplik, saç toplaması vs.) çok rahatsız edici bir sesi yok. Kullandığım 12V Electrolux şarjlı süpürgem kadar ses çıkarıyor. Sadece biraz ağır gibi, kullanıla kullanıla pratik olarak hareket ettirmeye başlarım sanırım. (biraz alışmak gerekiyor) O da bu tarz bir süpürge kullanmadığım için. ağırlık merkezi ortada çünkü..

Tavsiye eden arkadaşa teşekkürler....
  • buradaki yorumlara bakarak sonunda hiç niyetim yokken ben de hoover aldım.

yalnız bende şöyle bir sıkıntı var, turboyu çalıştırsam da çalıştırmasam da önüne saç bile koysam çekemiyor, ancak el süpürgesine geçtiğimde sıkıntı yok... sanırım başlıkta problem var, kendim biraz temizlemeye çalıştım ama pek temizleyebileceğim bişey de yok... acaba sopaya geçerken çekiş kaybı mı oluyor?

sesi rahatsız etmiyor, ağırlığı da bence rahatsız edici değil, şarjı vs çok çok pratik... ancak sopasıyla kullanımda ben hiç memnun kalmadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleduck

buradaki yorumlara bakarak sonunda hiç niyetim yokken ben de hoover aldım.

yalnız bende şöyle bir sıkıntı var, turboyu çalıştırsam da çalıştırmasam da önüne saç bile koysam çekemiyor, ancak el süpürgesine geçtiğimde sıkıntı yok... sanırım başlıkta problem var, kendim biraz temizlemeye çalıştım ama pek temizleyebileceğim bişey de yok... acaba sopaya geçerken çekiş kaybı mı oluyor?

sesi rahatsız etmiyor, ağırlığı da bence rahatsız edici değil, şarjı vs çok çok pratik... ancak sopasıyla kullanımda ben hiç memnun kalmadım...

Hocam sizin makinada bir problem var sanırım. Sert zemindeki saçları, kırıntıları 2-3cm uzaktan bile çekiyor olması lazım turbo çalışmasa bile. Zaten turbo fırçası halı kilim gibi şeylerin üzerindeki saçları toplaması için, sert zeminde kullanılmasına gerek yok. Süpürgenin şarjının dolu olduğundan emin olun. Zayıf çekim gücü ya az şarjı kaldığından yada borularında falan tıkanıklık varsa olur. Eğer şarjın tam olduğundan eminseniz herhangi bir tıkanıklık var mı iyice inceleyin(filtrelerini de kontrol edin). O da yoksa fabrikasyon bir sorun olabilir, aldığınız yere başvurmanızı öneririm.

El süpürgesi olarak kullanırken tabiiki çekim gücü biraz daha fazla oluyor ama bu fark çok değil. Dikey olarak kullanırken de gayet iyi çekmesi gerekir.
  • Supurgeyi bugün teslim aldım henûz şarj olmadı ama aynen dedıgınız gıbı toz hanesı cok zorlamama ragmen acilmıyor. acma tetıgıne defalarca bastım acılmadı.elimde kalacak dıye korktum bıraktım. Ne yapmamı önerırsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasarz

Supurgeyi bugün teslim aldım henûz şarj olmadı ama aynen dedıgınız gıbı toz hanesı cok zorlamama ragmen acilmıyor. acma tetıgıne defalarca bastım acılmadı.elimde kalacak dıye korktum bıraktım. Ne yapmamı önerırsiniz?

Hocam demek herkeste oluyor...

Hiç korkmadan bir elinizle tetiğe basarak diğer elinizleden o kapağı açmaya zorlayın. Sızdırmazlık lastiği kapağa yapıştığından açılmıyor. Servise gitseniz o da aynısını yapacak. Aman dikkat edinde menteşenin olduğu kanattan açmaya zorlamayın.
  • Kapak konusu ilginç hale geliyor :) Anneme daha önce aldığımı söylemiştim. Sabah sordum siz nasıl açıyorsunuz o bölümü bir yapışma sorunu oluyormuş açılmıyor diye. Annem o tetiğe ve kapağa hiç bakmamış bile :) "Ortadan filtrelerin oradan açıyorum öyle temizliyorum" dedi. Ayrıca temizlik sonrası, toz, saç vs filtrelere yapışıyormuş, zaten oradan temizlik yapman lazım öteki türlü kirli haznesini tam temizleyemezsin uyarısı geldi :) Galiba ben tipik bir Türk insanı gibi teknolojiyi fazla kurcamaladan bu mantıkla gideceğim. Ön kapağı hiç zorlamadan filtre kısmından temizliği yapar kaparım.
  • Kapağı açabilmeyi başardım. Ancak filtre etrafında büyük bir kir yumağını elle temizlemek gerekli.

Süpürge ile ilgili izlenimlerim (evin hanımı olarak :) büyük süpürgeyi artık açmayı planlamıyorum :) Pazar günü bütün evi süpürmeme rağmen, dün akşam bu süpürgeden sonra çıkan hav, toz inanılmazdı.. Emiş gücü gayet iyi. Gürültüsü normal süpürgeden az, şarjlı el süpürgesi kadar diyebilirim. Özellikle turbo başlığı halılarda tüyleri kabartıyor, saçları topluyor, shaggy halılarda fırça dolanmadı.

ağırlığı konusuda hala aynı fikirdeyim.. ama alışacağım diye düşünüyorum. Tavsiye eden arkadaşa teşekkür ederim. Sayesinde işim kolaylaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasarz

Kapağı açabilmeyi başardım. Ancak filtre etrafında büyük bir kir yumağını elle temizlemek gerekli.

Süpürge ile ilgili izlenimlerim (evin hanımı olarak :) büyük süpürgeyi artık açmayı planlamıyorum :) Pazar günü bütün evi süpürmeme rağmen, dün akşam bu süpürgeden sonra çıkan hav, toz inanılmazdı.. Emiş gücü gayet iyi. Gürültüsü normal süpürgeden az, şarjlı el süpürgesi kadar diyebilirim. Özellikle turbo başlığı halılarda tüyleri kabartıyor, saçları topluyor, shaggy halılarda fırça dolanmadı.

ağırlığı konusuda hala aynı fikirdeyim.. ama alışacağım diye düşünüyorum. Tavsiye eden arkadaşa teşekkür ederim. Sayesinde işim kolaylaştı.

memnun olmanıza sevindim..

kapak için ilk açılma çalışmalarında menteşenin ters tarafından , açılacak yere ince bir bıçak sokarak hafif kanırtmak işe yarıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg888 -- 14 Şubat 2013; 9:29:58 >
  • quote:

buradaki yorumlara bakarak sonunda hiç niyetim yokken ben de hoover aldım.

turbo tuşu çekişi arttırmaz , sadece öndeki döner fırçayı çalıştırır.. herhalde ön tarafta bir tıkanıklık veya hava kaçağı var .. iyice kontrol ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sg888

turbo tuşu çekişi arttırmaz , sadece öndeki döner fırçayı çalıştırır.. herhalde ön tarafta bir tıkanıklık veya hava kaçağı var .. iyice kontrol ettiniz mi ?
    valla iyice baktım hatta el süpürgesini çıkarıp o aradan baktım aşağıya kadar bişey göremedim... yani yeri gördüm ama tıkanıklık yapacak bişey göremedim... anca dikeyden çıkarıp elimde süpürüyorum...

peki ben bunu kime veya nereye gösterebilirim? internetten almıştım, en azından bi yerde tıkanıklık varsa, ben de süpürgemi rahat rahat kullaniyim :/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sg888

valla iyice baktım hatta el süpürgesini çıkarıp o aradan baktım aşağıya kadar bişey göremedim... yani yeri gördüm ama tıkanıklık yapacak bişey göremedim... anca dikeyden çıkarıp elimde süpürüyorum...

peki ben bunu kime veya nereye gösterebilirim? internetten almıştım, en azından bi yerde tıkanıklık varsa, ben de süpürgemi rahat rahat kullaniyim :/

444 03 98
    servis listesi...

http://www.hoover.com.tr/assistenza/index.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

724Tikla.com ve Ing Bank indirimi ile 199 tl ye aldım şimdi...Pek çok karta taksit var peşin fiyata

http://www.724tikla.com/product/hoover-fj180r2-siklonik-hepa-filtre-18w-dik-sarjli-supurge-45036

Dikey Supurge Tavsiyesi

Bu ürün kablolu kullanılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

quote:

724Tikla.com ve Ing Bank indirimi ile 199 tl ye aldım şimdi...Pek çok karta taksit var peşin fiyata

http://www.724tikla.com/product/hoover-fj180r2-siklonik-hepa-filtre-18w-dik-sarjli-supurge-45036

Dikey Supurge Tavsiyesi

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Fakat ürün kablolu olarak kullanılamıyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amlodis

quote:

Orijinalden alıntı: avantis

quote:

Dikey Supurge Tavsiyesi

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Fakat ürün kablolu olarak kullanılamıyor bilginiz olsun.

Henüz almadım bilgi için sağolun.

• Hoover FJ180R2 Siklonik Hepa Filtre 18W Dik Şarjlı Süpürge nin cekim ucu bir tanemi resimde görülen sadece.
    yoksa ekstra ucları varmı? örnegin üçgen uç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Hoover FJ180R2 Siklonik Hepa Filtre 18W Dik Şarjlı Süpürge nin cekim ucu bir tanemi resimde görülen sadece.
    yoksa ekstra ucları varmı? örnegin üçgen uç?

Baska aparatlari mevcut. En guzel tarafi bu aparatlar bekleme unitesi uzerinde duruyor yani ne zaman ihtiyaciniz olsa nereye koydum demeyeceksiniz. Hemen elinizin altinda olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 17 Şubat 2013; 16:02:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.