Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
46
Favori
647.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonu anneme gecensene aldıgım Fakir Darky 1600 watt KABLOLU yu test ettim...Yahu gene kasıntı tuttu...Ne kadar pratikmis meger...

Sarj , pil , 2in 1 filan a takılmıyorum . Fakat cekim gucu onemli ;

KABLOLU DİK SUPURGE ne tavsiye edersiniz...Cengiz abi sen epey incelemissindir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohendem -- 15 Ocak 2013; 18:02:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohendem

Haftasonu anneme gecensene aldıgım Fakir Darty 1600 watt KABLOLU yu test ettim...Yahu gene kasıntı tuttu...Ne kadar pratikmis meger...

Sarj , pil , 2in 1 filan a takılmıyorum . Fakat cekim gucu onemli ;

KABLOLU DİK SUPURGE ne tavsiye edersiniz...Cengiz abi sen epey incelemissindir...

Dostum merhaba, nasılsın görüşmeyeli? Nasıl? Memnun musun halen 1260'tan?

Bu tip şarjlı el süpürgeleri günlük hafif temizlik için iyi ama bahsettiğin kablolunun yerini alsa tutamazlar. Ancak bir kabloluya göre çok daha pratiktirler.

Bir süredir bende ilgileniyordum, sağolsun Hoover alan arkadaşların çok güzel ve tatminkar yorumları sonunda bende bugün sipariş geçtim. Geriye doğru 1-2 sayfa okursan gerekli izlenimi edinirsin. Selamlar...
  • Senin pesinden herzaman varım abi...Tespit ve sonuc iliskisini super hallediyorsun...

Ama abi musadenle ben KABLOLU pesindeyim...Sayfaları okudum fakat butun dostlar kablosuz alıyor..Kablolu pek inceleme yok gibi son donemler...

Simdi sen emis gucleri , ses gibi detayları kablolular icinde biliyorsundur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohendem

Senin pesinden herzaman varım abi...Tespit ve sonuc iliskisini super hallediyorsun...

Ama abi musadenle ben KABLOLU pesindeyim...Sayfaları okudum fakat butun dostlar kablosuz alıyor..Kablolu pek inceleme yok gibi son donemler...

Simdi sen emis gucleri , ses gibi detayları kablolular icinde biliyorsundur...

Eyvallah çok teşekkür ederim.

Evde kablolu olarak Dyson var zaten memnunuz ama günlük temizlik için biraz ağır kalacağından. eşimin hemen elinin altında olması gereken bir ürüne ihtiyaç vardı. Bizim baktığımız şarjlı el süpürgeleri senin baktığın kabloluların yerini tutamaz zaten. Benim aldığım prtaik bir süpürge.

Kablolu dikey süpürge hiç bakmadığım için pek bilgim yok.
  • Morphy Richards T70420

Arastırmalar KABLOLU DİKEY supurgede buraya getirdi beni " Kullanan bilen var mı ! "
  • Arnica Merlin Hepa Filtreli Dik Elektrikli Süpürge aldık 1 Aydır kullanıyoruz ve o günden beridir büyük süpürgeyi görmez oldum :)

evdekilerinde elinde sürekli bu var , çok memnunuz. şarzlı alacaktım ama baktım yok bataryası ölüyor, yok efendim emiş gücü az falan diye bunu seçtim.

pişman degiliz.

http://www.hepsiburada.com/liste/arnica-merlin-hepa-filtreli-dik-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?productId=evarnicamerlin&categoryId=155123&SKU=EVARNICAMERLIN&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3devarnicamerlin%26fh_lister_pos%3d4%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253ds%255cu00fcp%255cu00fcrge%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch
  • Hoover Freejet Yeşil olanından ben de sipariş verdim yakın zamanda hediye edecek biri var özellikle önerildiği için bu marka modeli seçtim umarım pişman olmayız. Öneriler için teşekkürler.
  • haftasonu mediamarkta bakacağım..SAtılıyormu orada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 17 Ocak 2013; 9:47:07 >
  • satılıyor ama fiyato 300 tl idi.. internetten 240 lara bulabilirsiniz.. yukarıda linkler mevcut..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

haftasonu mediamarkta bakacağım..SAtılıyormu orada ?

Hocam Bonus kartınız varsa kargo dahil 233.-TL'ye geliyor üstelik 6 taksit
  • quote:

haftasonu mediamarkta bakacağım..SAtılıyormu orada ?

Ben ankarada hiçbir mediamarktta hatta hiçbir teknomarkette bulamamıştım. Mağazalarda pek olmuyor malesef.
  • Teşekkürler...Şöyle gözle göreyim istedim..Neyse internetten alacağım artık..Bonus u iptal ettim, garantiden kurtuldum :D

Cihaz ağır mı, pakedi filan büyük mü ? Ona göre şirkete yada eve vermeyi düşünüyorumda. Paket büyük ve ağırsa eve gelsin
  • quote:

Teşekkürler...Şöyle gözle göreyim istedim..Neyse internetten alacağım artık..Bonus u iptal ettim, garantiden kurtuldum :D

Cihaz ağır mı, pakedi filan büyük mü ? Ona göre şirkete yada eve vermeyi düşünüyorumda. Paket büyük ve ağırsa eve gelsin

Ben ürünü önceki gün teslim aldım ancak dün akşam eve götürebildim. Paket sanılanın aksine çok büyük değil. demonte vaziyette olduğu için elde rahatça taşınabilir boyutta ve ağırlıkta.

Hemen kurulumu yapıp ürünün bataryasında ki şarjı bitirmek için 10 dakika kadar evi süpürdüm Makinenin sesi değişip durma noktasına gelince şarj ünitesine koyup şarj olmasını sağladım.
    Bu akşam 24 saatlik ilk şarj dolumu tamamlanınca kullanıma hazır hale gelecek.

Bataryası tam dolu olmadığı halde ilk kullanımda çekiş gücünü yeterli gördüm. Zaten hazneye dolan kirlerden bunu anlıyorsunuz. Kullanımı kolay ve günlük temizlik işlerinde hanımların eli ayağı olacak pratik bir alet.

Bu süpürgeden ne çok şey bekleyin ne de yabana atın, tam gündelik kullanıma uygun bir makine. Yere bir şey döküldüğünde hemen elinizina altında olması ve de temizlik esnasında bile dik durumda kalıyor olabilmesi büyük avantaj.

Fark ettiğim kadarıyla çok kompakt bir makine. Haznesini tek hareketle çevrenizi kirletmeden boşaltabiliyorsunuz, bu büyük bir avantaj.

Hepa filtresi korunaklı ve yıkamaya müsait.

Bunun yanı sıra beraberinde gelen aksesuarların ürünün şarj ünitesi üzerinde yeri olması büyük avantaj. İstenildiğinde bu aksesuarların kullanılması çok kolay.

Bence parasını hak eden bir ürün. Umarım memnun kalırım. Selamlar...

Not: Daha önceden Vestelin şeklen albenisi olan ama kullanım yönünden memnun olmadığım süpürgeye göre daha kaliteli ve tok malzemeden imal edilmiş. Eften püften bir ürün değil, elinize alınca anlıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Ocak 2013; 11:31:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Teşekkürler...Şöyle gözle göreyim istedim..Neyse internetten alacağım artık..Bonus u iptal ettim, garantiden kurtuldum :D

Ben ürünü önceki gün teslim aldım ancak dün akşam eve götürebildim. Paket sanılanın aksine çok büyük değil. demonte vaziyette olduğu için elde rahatça taşınabilir boyutta ve ağırlıkta.

Hemen kurulumu yapıp ürünün bataryasında ki şarjı bitirmek için 10 dakika kadar evi süpürdüm Makinenin sesi değişip durma noktasına gelince şarj ünitesine koyup şarj olmasını sağladım.
    Bu akşam 24 saatlik ilk şarj dolumu tamamlanınca kullanıma hazır hale gelecek.

Bataryası tam dolu olmadığı halde ilk kullanımda çekiş gücünü yeterli gördüm. Zaten hazneye dolan kirlerden bunu anlıyorsunuz. Kullanımı kolay ve günlük temizlik işlerinde hanımların eli ayağı olacak pratik bir alet.

Bu süpürgeden ne çok şey bekleyin ne de yabana atın, tam gündelik kullanıma uygun bir makine. Yere bir şey döküldüğünde hemen elinizina altında olması ve de temizlik esnasında bile dik durumda kalıyor olabilmesi büyük avantaj.

Fark ettiğim kadarıyla çok kompakt bir makine. Haznesini tek hareketle çevrenizi kirletmeden boşaltabiliyorsunuz, bu büyük bir avantaj.

Hepa filtresi korunaklı ve yıkamaya müsait.

Bunun yanı sıra beraberinde gelen aksesuarların ürünün şarj ünitesi üzerinde yeri olması büyük avantaj. İstenildiğinde bu aksesuarların kullanılması çok kolay.

Bence parasını hak eden bir ürün. Umarım memnun kalırım. Selamlar...

Not: Daha önceden Vestelin şeklen albenisi olan ama kullanım yönünden memnun olmadığım süpürgeye göre daha kaliteli ve tok malzemeden imal edilmiş. Eften püften bir ürün değil, elinize alınca anlıyorsunuz.

hayırlı olsun, sonunda kavuştun ürüne.. güle güle kullanırsın umarım.. yine yorumlarını bekliyoruz..
  • 724Tikla.com ve Ing Bank indirimi ile 199 tl ye aldım şimdi...Pek çok karta taksit var peşin fiyata

http://www.724tikla.com/product/hoover-fj180r2-siklonik-hepa-filtre-18w-dik-sarjli-supurge-45036

• quote:

724Tikla.com ve Ing Bank indirimi ile 199 tl ye aldım şimdi...Pek çok karta taksit var peşin fiyata

http://www.724tikla.com/product/hoover-fj180r2-siklonik-hepa-filtre-18w-dik-sarjli-supurge-45036

Hayırlı olsun, çok iyi fiyata bulmuşsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sg888

hayırlı olsun, sonunda kavuştun ürüne.. güle güle kullanırsın umarım.. yine yorumlarını bekliyoruz..

Teşekkür ederim...

Yaptığınız yorumlarla sayenizde makineyi gözü kapalı aldım ve bunda da yanılmamışım. Eşim hafta sonu büyük makineyle temizlik yapardı baktım bu sefer kendini kaptırmış bütün evi Hoover'le turluyor.
    Daha önceden beğenmeyip iade ettiğimiz Vestel'in aynı tip el süpürgesi ile arasında çok fark olduğunu eşim söyledi. Kullanan memnun olunca benimde ödediğim para içime siniyor.

Çekiş ve emiş gücünün yeterli olmasının yanı sıra aparatlarının hemen şarj ünitesi üzerinde duruyor olması büyük avantaj.
    Hafta sonu evde matkap ile işim oldu. Her ne kadar yere gazete filan sersemde çıkan toz yerlere ve süpürgeliklerin üzerine yayıldı. Ucunda fırçası bulunan uzatma aparatını takıp tüm süpürgeliğin tozunu aldım yoksa sadece makine ile bunu yapamazdım. Diğer markalarında elbette bu tip aparatları mevcut ama kullandıktan sonra kaldırdığın yerde ara ki bulasın. Hoover'de bu aparatlar her zaman elinin altında.

Diğer beğendiğim yanı ise şarjda kaldığı zaman yeşil renk şarj oluyor uyarı ışığı evin holünde durduğundan bir nevi gece lambası vazifesi yapıyor. Gece kalktığınızda ışık açmadan size yol gösteriyor

Şaka bir yana uzun zamandır almayı planladığım bir üründü ve yapılan güzel yorumlar sayesinde çok isabetli bir seçim oldu. Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: sg888

Teşekkür ederim...

Yaptığınız yorumlarla sayenizde makineyi gözü kapalı aldım ve bunda da yanılmamışım. Eşim hafta sonu büyük makineyle temizlik yapardı baktım bu sefer kendini kaptırmış bütün evi Hoover'le turluyor.
    Daha önceden beğenmeyip iade ettiğimiz Vestel'in aynı tip el süpürgesi ile arasında çok fark olduğunu eşim söyledi. Kullanan memnun olunca benimde ödediğim para içime siniyor.

Çekiş ve emiş gücünün yeterli olmasının yanı sıra aparatlarının hemen şarj ünitesi üzerinde duruyor olması büyük avantaj.
    Hafta sonu evde matkap ile işim oldu. Her ne kadar yere gazete filan sersemde çıkan toz yerlere ve süpürgeliklerin üzerine yayıldı. Ucunda fırçası bulunan uzatma aparatını takıp tüm süpürgeliğin tozunu aldım yoksa sadece makine ile bunu yapamazdım. Diğer markalarında elbette bu tip aparatları mevcut ama kullandıktan sonra kaldırdığın yerde ara ki bulasın. Hoover'de bu aparatlar her zaman elinin altında.

Diğer beğendiğim yanı ise şarjda kaldığı zaman yeşil renk şarj oluyor uyarı ışığı evin holünde durduğundan bir nevi gece lambası vazifesi yapıyor. Gece kalktığınızda ışık açmadan size yol gösteriyor

Şaka bir yana uzun zamandır almayı planladığım bir üründü ve yapılan güzel yorumlar sayesinde çok isabetli bir seçim oldu. Selamlar.

tekrar güle güle kullanın..
  • arkadaşlar, uzun zamandır, şarjlı dikey süpürge araştırıyorum. gönlüm rowentadan yana olsa da buradaki yorumları okumadan almak istemedim ve tabii ki benim de aklıma hoover'ı sokmuş bulunuyorsunuz :)

sormak istediğim şu, rowenta evet daha ağır, hepa filtresi yok filan ama hem temizliği çok kolay hem de lityum pil ile 10 yıl kullanılıyor diyorlar. dün yine bir yerde deneme fırsatım oldu, daha pahalı olmasına rağmen, uzun süreli kullanımı olacağını düşünerek (tamam, 10 olmasın 5 olsun) alıyordum son anda vazgeçtim. sizlere sormak istedim.

kendi başıma pil değiştirecek kadar hem becerikli hem sabırlı değilim, bu pil değiştirme işi hoşuma gitmedi, üstelik 10 yıllık süre içerisinde, hoover'da tekrar pil değiştirmeden dolayı aslında aynı fiyata geliyor olacak... ayrıca hoover alırsam fuşyasını tercih edeceğimden fiyat farkı da giderek azalıyor aslında... bilemedim :) yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.