Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
46
Favori
647.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlız bu konu şarjlı el süpürgesi arayanlardan çok, dikey kablolu süpürgesi arayanların buluştuğu bir konu. Ben de sizin gibi şarjlıları çöpe atmış ve bıkmış birisiyim. Son olarak fakir darky 1600 aldım oldukça pratik ve kullanışlı.
  • evet, farkındayım. ama arada şarjlı süpürge arayanlar karışınca anlam veremedim buna
  • black exodus kullanıcısına yanıt
    Evet şu anda uygun fiyatlı almayı değir şarjlı süpürge yok. Gırgır çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

şu şarjlı el süpürgesi arayanlara hayranım! benim en nefret ettiğim ve artık evime bile sokmadığım alettir şarjlı el süpürgesi.
    ilk arçelik ile başlayan kabusum, fakir ile devam etti. hep pil ve akü problemleri. ya bayat piller ya da kısa sürede boşalan aküler. alet sürekli şarjda idi ve kendine hayrı yoktu. çöpe attım rahatladım, bildiğiniz el gırgırı kullanıyorum mutfakta acil durumlarda... kafam rahat!

Biz 5 yıldır Philips'in en alt seri 3,6 volt el süpürgesini kullanıyoruz ve hiçbir şikayetimiz yok :) Hatta 5,5 sene oldu.

İlk fırsatta Electrolux ergorapido almayı da düşünüyorum pratiklik açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 2 sene kadar önce bu başlığa girip, Hoover fj almaya niyetlenmiştim yorumlara bakarak. ama araya bi sürü şey girdi ve şarjlı süpürge alma işi kaldı. şimdi baştan sona tekrar okudum da. iyi ki almamışım dedim Hoover. sanırım malzeme kalitesi iyi değil (başlık kırılma, toz haznesini tutan tırnağın kırılması) ve piller de başlarda dendiği gibi, lion pillere göre bir üstünlüğü yok ki 1 senede pert olmuş. ucuz kurtulmuşum.
    elecroluxun zb5012si iyiye benziyor ama 500-600 tl değer/eder mi, tartışılır. bunun da 1-2 sene içinde pilleri pert oluyorsa, 150 tlye değişiyorsa, zor...
  • Kömür pil kullanan bir cihazsa bir süre sonra (ortalama sanırım 1,5-2 sene) teklemeye başlıyor ve cihazın parasının yarısına pil parası veriyorsunuz.

Elektrolux kullanıyoruz biz ve astarı yüzünden pahalıya gelen servise götürme ve orada pil değişiminin yapılması gibi dertleri oldugunu öğrenince rotayı artık
    Lityum pilli bu işin kralı Dyson'a çevirdim, bir kez alacaksınız bu tip şeyleri ve sorun kalmayacak. Dyson'ın pili lityum ve değiştirmenize gerek kalmıyor, ayrıca
    değiştirseniz bile ebay'de 30 dolar
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    electrluxte de mi lion pil yok??

• Electrolux ZB 2902 kullanıyorum ben, bundaki pil lityum değil, aşağıdaki videodan görebilirsiniz isterseniz. Dyson'daki pil lityum ve değişimi için böyle aşağıdaki videodaki gibi
    uzman bir el gerekmiyor, herkes değiştirebilir tarzda (aşağıdaki resim örnek bir Dyson pili)

• quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

şu şarjlı el süpürgesi arayanlara hayranım! benim en nefret ettiğim ve artık evime bile sokmadığım alettir şarjlı el süpürgesi.
    ilk arçelik ile başlayan kabusum, fakir ile devam etti. hep pil ve akü problemleri. ya bayat piller ya da kısa sürede boşalan aküler. alet sürekli şarjda idi ve kendine hayrı yoktu. çöpe attım rahatladım, bildiğiniz el gırgırı kullanıyorum mutfakta acil durumlarda... kafam rahat!

+1...

yıllar önce araştırdık denedik ve en güçlüsünden hem de turbo fırçalı blue house şarjlı süpürge aldık almaz olaydık, batarya 1 yılda öldü, yakınlarda servisini bulamadık attık bir kenara sonra da unuttuk gitti...şarjlı süpürge akıl işi değil...

sonra ne mi yaptık, kablolu fantom p-1200 aldık, bence f/p şampiyonu...

• Electrolux lityum lion pilli süpürgesi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diyemedim ya la

Electrolux lityum lion pilli süpürgesi var

Yeni çıkardılar, eski serilerin dandik pil değişimi sorunu tabii baş gösterince zorunluydu bence.
  • dün bir tanıdık dik süpürge tavsiyesi istedi, ben fakir darky 1600 tavsiye ettim ama girdikleri mağazadaki eleman arzum ar-487 hera 1700 modelini tanıtmış onu almışlar...yanlış bir tercih yapmamışlardır umarım, arzum markasını severim ama bu süpürgeyi bilmiyorum, ben de bugün-yarın arzum ar-461 almak üzereyim...
  • fakir starky eco power 135.90
    Fakir darky 1600 watt 114.90 n11 de , 11 tl de hediye çekim var. 100 tl üzeri de 33 tl kupon verecekmiş hangisini tavsiye edersiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo42

fakir starky eco power 135.90
    Fakir darky 1600 watt 114.90 n11 de , 11 tl de hediye çekim var. 100 tl üzeri de 33 tl kupon verecekmiş hangisini tavsiye edersiniz...

fakir darky 1600w alın, hem daha güçlü, hem daha ucuz. eco power 800w olanıda deneme fırsatım oldu, sesi biraz daha az, ama çekim gücü 1600w olan kadar deil malesef.
  • Arkadaşlar bende 150 TL civarında bir dikey süpürge alma arifesindeyim. Biraz araştırdım Fakir darky çok öneriliyor ama kablo sarma aparatı olmadığı için biraz soğudum. Arzum ar 487 düşündüm ama pek önerilmiyor. Fakir starky de gücü az diyosunuz. Bunların hepsi 110 TL civarında. 150 TL civarında biraz daha iyi bir makine önerebilir misiniz ?
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Otomatik kablo sarma var var denmiş bu Fakir için, kablo sarma aparatı yok derken neyi kastediyorsunuz acaba?
  • Efsane trendyol kampanyasıyla fakir darky aldım.Gayet mükemmel.Gayet uygun fiyata 63TL aldım.Kablo sarmak için üzerinde iki tane kanca var gayet yeterli.Arkadaşlar 1600 watt yazmış ama o çekim gücü değil.Çekim gücü 300 watt ama o da gayet iyi.Maalesef tüketim değerini çekim gücü olarak lanse edip tüketiciyi yanıltıyor markalar.Ama fakirin ürün açıklamasında emiş gücü 300watt yazıyordu.Daha önce arnica kullandık tam garantisi dolunca makine de bitti.Tamirine bi dünya isterler diye trendyol kampanyası da denk gelince fakire terfi ettik.Vestel marka normal süpürge var,bu ona 10 basar.Fakirin steam mopunu da alın tam takım olsun.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    fakir starky eco power aldım bakalım nasıl olacak 800w 1600 w gücünde falan yazdığı için birde darkyden yeni ürün galiba o yüzden starky yi aldım inşallah iyi çıkar daha ürün göndermediler, o zaman 33 tl kupon da yatarsa anneme fakir darky i alırım 114-33= 81 tl ye uygun fiyat alırım
  • Dün Electrolux'un lityum pilli modeline baktım, pili lityum olabilir ancak gene değişmesi gerekirse servis aracılığı ile
    değiştirilebilen bir dizayn mevcut, Dyson gibi siz elle değiştiremiyorsunuz. Ayrıca piyasada 1000 TL'ye Dyson mevcutken
    600 TL parayı ben bu alete vermezdim, 999 TL'ye Dyson DC35 aldım, gelince bir süre kullanır, deneyiyimi paylaşırım.
  • hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.