- x
atiker yazılım ayarı nasıl olmalı ( ayar kablomu aldım)
59 Cevap22834 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5524 Mesaj
15 Mart 2010; 10:55:00 

lpg sorunlaırm yüzünden her seferinde 10 tl vermekten bıktım sonunda kendi kablomun siparişini verdim :)

LPG Interface (Ayar Kabloları) :
http://www.mscsi.net
http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=38836651

yalnız şöyle bir durum var yazılımı indirdim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

kurcalayıp öğrenmek yerine siz ustalara sormayı uygun gördüm

programın linki :

http://s3.dosya.tc/files/JBL3oU/AtikerFastSystem-5.5.0.0.rar.html

araç honda civic 2003 otomatik ... uzun yolda 250 kr yakmakta bunun lpg ayarını nasıl ve nerden düşürebilirim

.....Yardımlarınızı bekliyorum

buyrun bu da gaz filtresi linki, ben atiker servisinden 10 tl ye aldım :))

http://www.sahibinden.c...i-sifir-35727737/detay?

quote:

Orijinalden alıntı: aunal11

ayar yaparken motor soğuk iken yap ben öyle yaptım gayet memnunum. oto kalibrasyon yap, sonra min. basınç oranını bulduğu rakamdan biraz düşür mesela 0.75 min basınç ise onu 0.63 gibi %10 -15 oranında düşür. biraz az yaksın diyorsan oto kalibrasyon sonrası map haritada sarı çizgi yi tıkla ve yön tuşundann iki üç değer aşağı çek ama komple çizgyi çek sadece son noktayı 40 dan 30 a düşürme

benim yaptığım ayarlar için aşağıya bakabilirsin

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 24 Ocak 2011; 15:47:23 >

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

3754 Mesaj
15 Mart 2010; 11:53:15 

kabloyu kaça aldınız?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

429 Mesaj
15 Mart 2010; 14:12:22 

bu değerler aracınıza ait değerlermi ?
programı kullanmak oldukça basit ancak bazı değerlerle pek uğrasmamak gerek mesela basınç ayarı enjektor ayarları falan.
bunu dısında diğer değerleri kendinize uygun olarak ayarlayabilirsiniz .
mesela lpg göstergesini , gaza geçis değerlerini , enjektor ısıtmayı açıp kapamayı otomatik kalibrasyon yapmayı gibi ayarlarla oynayabilirsiniz

II. Abdülhamid
Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

5524 Mesaj
15 Mart 2010; 16:49:55 

bu benim aracın değerleri değil :))

kablo henuz elime ulaşmadı elime ulaşınca onun resmini atarım

....

benim öğrenmek istediğim uzun yolda 250 kr olan yakıt tuketimini hangi ayarlarla oynayarak düşürebilirim

kısaca gazı kısmak istiyorum

SAMSUN_ATAKUM

2669 Mesaj
17 Mart 2010; 17:15:28 

En basit olanı otomatik kalibrasyon yaptırın ve min basınç ayarını yüzde 20 oranında düşürerek kayıt yapın.Kolay gelsin.

¤ OPEL VECTRA CD - 2000 CC ¤
¤ATİKER SIRALI LPG SİSTEMݤSAMSUNG GALAKSİ S3 İ9300¤DREAMBOX 500S¤KORAX İPBOX HD¤
¤¤¤NİCE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜZERİNDE ELBİSELERİ YOK¤¤¤
¤¤¤NİCE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK¤¤¤

6 Mesaj
26 Haziran 2010; 19:05:52 

merhaba yazınızda bahsettiğiniz atiker fast 5.5.0.0 programına ihtiyacım var. (Kablom var. 4.0.0.10 yazılımım varç ancak ecu, programı eski versiyon olduğu için kabul etmiyor.)
Mail atabilirseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehayaz -- 3 Temmuz 2010; 15:24:29 >

3652 Mesaj
26 Haziran 2010; 20:43:50 

Bu ayarları öğrenebileceğimiz bir site filan yok mu yahu? İnternette herşeyin tarifi var bir bu lpg yazılımlarının kalibrasyonuyla ilgili bilgi yok...!

5524 Mesaj
27 Haziran 2010; 12:48:13 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 26 Temmuz 2011; 8:48:00 >

SAMSUN_ATAKUM

6 Mesaj
1 Temmuz 2010; 21:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

http://www.atiker.com.tr/en/yazilim.asp

üstteki linkten yazılımı indirebilirisiniz

Nihat bey. Link çalışmıyor. Atiker programı sayfasından kaldırmış. Yukarıda fotoğrafını sunduğunuz programı (Fast sistem 5.5.0.0) gönderebilirseniz memnun olurum.

3985 Mesaj
2 Temmuz 2010; 22:22:31 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talatcaner -- 2 Temmuz 2010; 22:24:13 >

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.

60 Mesaj
4 Temmuz 2010; 0:49:24 

Talat bey paylaşım için teşekkürler.

1690 Mesaj
17 Eylül 2010; 10:43:25 

Benzin enjeksiyon süreleri 800 devir için oldukça yüksek

LPG Ayar Kabloları & Destek
Sonata NF 2.4

93 Mesaj
17 Eylül 2010; 14:37:42 

Şu yazılımı kullanmayı tam anlamıyla birileri anlatsa çok makbule geçecek. Genel ayarlar konusunda sıkıntı yok ama harita üzerinde yapılması gereken ayarları bilmiyorum. Özellikle otomatik kalibrasyon sonrasında "test sürüşü yaparak çarpanları ayarlayın" diyor, orada kalıyorum...

Alfa Romeo

1690 Mesaj
17 Eylül 2010; 15:24:59 

Araç benzindeyken yoldaki benzin enjeksiyon süresini gazda da yakalayabileceğiniz şekilde ayarlamanız gerekiyor. İlk adım rölanti, sonra yol.

Sonata NF 2.4

5524 Mesaj
20 Ocak 2011; 16:11:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hotblastmain

Şu yazılımı kullanmayı tam anlamıyla birileri anlatsa çok makbule geçecek. Genel ayarlar konusunda sıkıntı yok ama harita üzerinde yapılması gereken ayarları bilmiyorum. Özellikle otomatik kalibrasyon sonrasında "test sürüşü yaparak çarpanları ayarlayın" diyor, orada kalıyorum...

hocam ben ayarlarımı kendim yaptım 15 gun once hiçkimsenin söndüremediği arıza lambası da söndü :))

otomatik kalibrasyon sonrası
minimum basınç oranını %15 düşürdüm

sonrasında map haritada sarı çizgiyie yön tuşunı kullanarak iki üç değer aşağı çektim...

arıza lambam söndü 300 km de 30 lt lpg tüketimim var

aracım 2003 honca civic es 1.6 vtec OTOMATİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 20 Ocak 2011; 20:27:49 >

SAMSUN_ATAKUM

1690 Mesaj
20 Ocak 2011; 19:12:54 

Tüketim şehiriçi mi?

Sonata NF 2.4

5524 Mesaj
20 Ocak 2011; 20:25:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

Tüketim şehiriçi mi?

şehir içi şehirdışı karışık .. ilk mesajı yazdığım tarih 15 mart 2010..
lpg geçen sene 1.90 falandu fiyat üzerinden hesaplamıştım.. şu an 2.30TL ve artık karşılaştırma için litre olarak hesaplıyorum ...

işyerim eve 50 km ve 25 km si şehirçi ışıklar dur kalk iniş çıkış ile geçiyor..

sizce fazlamı ? aracın otomatik olduğunuda belirttim... fazla diyorsanız biraz daha kurcalayacağım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 20 Ocak 2011; 20:46:01 >

SAMSUN_ATAKUM

1690 Mesaj
20 Ocak 2011; 20:36:05 

Otomatik olması tabii bir fdaktör ancak şehirler arası 90-100'ü geçmeden sakin kullanıyorsanız ortalamanız biraz yüksek. İlk eklediğiniz grafikteki değerler geçerli mi halen? Güncel bir grafik eklerseniz daha verimli yorumlarız.

Sonata NF 2.4

5524 Mesaj
20 Ocak 2011; 20:44:31 

program linkini en üst mesajda yeniledim..

..............................................................

yeni ayarlarımı kaydetmiştim kayıt dosyasını upload ediyorum bakarmısınız...

yönergeleriniz doğrultusunda ayarlarla oynayabilirim...

ilginize teşekkür ederim

http://s3.dosya.tc/file...tikerayarlar_m.rar.html

hocam birde bişey daha soracağım ;

kalibrasyondan sonra ayarlarımı yaptım , programda herhangi bir kayıt yeri rastlamadım ..ayarların kaydını alıp , programdan direk bağlantıyı kestim...

kaydetmiştir heralde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 20 Ocak 2011; 20:49:06 >

SAMSUN_ATAKUM

1025 Mesaj
20 Ocak 2011; 21:56:04 

1.6 motor ile lpg de yapacağınız max km: 1lt/12km(karma)

www.mscsi.net
Lpg interface,programming,tuning
Lpg ayar kabloları.

1690 Mesaj
21 Ocak 2011; 9:37:58 

Günaydın, akşam bakarım eklediğiniz dosyaya. Yaptığınız değişiklikler anında geçerli olur zaten. Sadece AEB yazılımlarında bazı değişikliklerden sonra (Öğneğin ısı ayarı) ENTER'a basmak gerekiyor.

Sonata NF 2.4

5524 Mesaj
21 Ocak 2011; 10:32:59 

teşekkür ederim üstadım .. inceleme sonucunuzu bekliyorum

SAMSUN_ATAKUM

1162 Mesaj
21 Ocak 2011; 15:29:55 

Bizim burdaki servisteki ustalar otomatik kalibrasyonu yüklüyorlar yine çok yakıyor yine çok yakıyor şehir içinde benzinle aldığım yol dahil olmak üzere 10 litre gazla şura bura 80-85 km yol gidiliyor, nerede hata var anlayamıyorum, birde sabah acaip benzin kokusu geliyor illallah ettim artık.

1690 Mesaj
21 Ocak 2011; 16:00:28 

aracınız nedir? sabahları çiğ sorununun temelinde stf değerlerinin lpg ayarı kaynaklı bozulması olabilir.

Sonata NF 2.4

6367 Mesaj
23 Ocak 2011; 13:17:11 

Super olmus. Madem LPG montajcilarinin %90'i kalibrasyon isini beceremiyor, biz de DH olarak kendi dukkanimizi acalim bari :)

Bunlarin yaninda OBD cihaziyla oksijen sensor degerleri de okunsa, yolda giderken farkli devirlerde enjeksiyon sureleri (carpanlar) ona gore ayarlansa guzel olur. Max tasarruf anca bu sekilde saglanabilir, rolantide yapilan otomatik ayarla degil!

1690 Mesaj
23 Ocak 2011; 13:26:32 

Piyasadaki neredeyse bütün lpg ecu'ları oksijen sensöründen voltaj okuyup programında ayar sırasında gösterebiliyor, tabii ilk montaj sırasında bağlantı yapıldı ise. OBD kablosu ile LFT ve SFT değerlerine bakmak tabii ki daha sağlıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mscsi -- 23 Ocak 2011; 13:28:07 >

Sonata NF 2.4

4369 Mesaj
23 Ocak 2011; 16:29:49 

quote:

Sizinkisi göle maya çalmak gibi birşey olmuş.Arıza lambanız şuan için sönmüş olabilir fakat aracınızın lpg kalibrasyonunun ne olduğu tam bir muamma. Yarın Samsunda olacağım.Program ve kablonuz ile gelirseniz aracınızı EOBD cihazı ile ayarlayım;bu durumda ne arıza lambanız yanacaktır (karışım oranı arızası) ne de yakıt şikayetiniz (lpg enjektörlerinizin kalitesine bağlı) olacaktır.

hocam ben ayarlarımı kendim yaptım 15 gun once hiçkimsenin söndüremediği arıza lambası da söndü :))

otomatik kalibrasyon sonrası
minimum basınç oranını %15 düşürdüm

sonrasında map haritada sarı çizgiyie yön tuşunı kullanarak iki üç değer aşağı çektim...

arıza lambam söndü 300 km de 30 lt lpg tüketimim var

aracım 2003 honca civic es 1.6 vtec OTOMATİK

ÖZENÇLER 2A OTOGAZ
BRC İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayi ve BRC Çorum Yetkili Servisi BRC Teknik Destek ve Lojistik Merkezi
Tel:0364 2135173 www.ozenclerotogaz.com.tr Örnek montaj resimlerimiz için Facebook sayfamız

5524 Mesaj
23 Ocak 2011; 18:38:27 

ayar dosyamı yukerıda siz ustalar baksın diye verdim sizden rica etsem ayar dosyasına bakarak yorumlarmısınız ?

yarın akşam 5 30 da işten çıkıyorum iz eğer samsunda olacak iseniz görüşmek isterim tabiki...

SAMSUN_ATAKUM

4369 Mesaj
23 Ocak 2011; 18:47:57 

Grafiğe göre rolanti bölümü biraz fakir ; 8 mls ile 10 mls arası oldukça ideal fakat 10 mls den sonrası ise zenginleşmeye başlamış.Genel anlamda doğru sayılabilecek bir grafik fakat daha hassas ayar yapılabilir.
Tüm gün Samsunda olacağım fakat o saatlerde dönüş yolundayım .

quote:

lpg sorunlaırm yüzünden her seferinde 10 tl vermekten bıktım sonunda kendi kablomun siparişini verdim :)

LPG Interface (Ayar Kabloları) :
http://www.mscsi.net
http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=38836651

yalnız şöyle bir durum var yazılımı indirdim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

kurcalayıp öğrenmek yerine siz ustalara sormayı uygun gördüm

programın linki :

http://s3.dosya.tc/files/JBL3oU/AtikerFastSystem-5.5.0.0.rar.html

araç honda civic 2003 otomatik ... uzun yolda 250 kr yakmakta bunun lpg ayarını nasıl ve nerden düşürebilirim

.....Yardımlarınızı bekliyorum

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozenclerotogaz -- 23 Ocak 2011; 18:50:21 >

ÖZENÇLER 2A OTOGAZ
BRC İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayi ve BRC Çorum Yetkili Servisi BRC Teknik Destek ve Lojistik Merkezi
Tel:0364 2135173 www.ozenclerotogaz.com.tr Örnek montaj resimlerimiz için Facebook sayfamız

1690 Mesaj
23 Ocak 2011; 20:17:04 

Mehmet bey'in tespitlerine katılmakla beraber regülatörünüzün devre göre basınç stabilliğinin çok düzenli olmadığını görüyorum, sanırım nozullarınız aracınıza göre büyük.

Sonata NF 2.4

5524 Mesaj
24 Ocak 2011; 11:04:45 

quote:

Mehmet bey'in tespitlerine katılmakla beraber regülatörünüzün devre göre basınç stabilliğinin çok düzenli olmadığını görüyorum, sanırım nozullarınız aracınıza göre büyük.

hocam teşekkür ederim fakat üstteki resimdeki ayarlar bana ait değil

ben kendi ayarlarımı upload ettim ordan bakmadınız sanırım

MEHMET BEY İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

kaydettiğim dosyayı açtım rsimleride atıyoryum fakat araç çalışuır şekilde olmadığı için değerler yok heralde :)))

birde size sormak istediğim bu lpg filtresini değişeli 10 000 km olmuştur.. Her 10000 de bir değişmesi gereklimidir?
Ya da bu balata spreyleri ile temşizlesek olabilirmi olmaz ise kendim dışardan nereden temin edebilirim ?

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 24 Ocak 2011; 11:19:55 >

SAMSUN_ATAKUM

5524 Mesaj
24 Ocak 2011; 11:28:39 

ozenclerotogaz

syn;Mehmet bey diğer konuda Lpg ayar konusunda Samsunda eğitim verdiğinizi ve 1 gun kalabileceğinizi okudum.

işyerimin şehir merkezinde olmaması dolayısı ve mesai 5,30 da bitmesi dolayısı ile sizinle görüşmeye gelemedim.

Ayar konusu bir tarafa bu konuda eğitim veren birinden yorum almak çok güzel.

ayar konularında bize yol gösterirseniz nelere dikkat etmemiz gerektiğini nasıl yapabileceğimizi söylerseniz memnun oluruz...

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

http://www.sahibinden.c...i-sifir-35727737/detay?

lpg bayiine gittim filtre değişimi ne kadar dedim 30 tl hallederiz dedi

peki dedim sadece filtre ne kadar :)) 10tl fiyat aldım.

gittim 2 tane filtre aldım 1tanede arabaya taktırdım 30tl verdim :))

lpg de ayarlarken 10000 de bir ikaz sireni ayarlıyorlar . ustada bana soruyor ötmedenmi değişceksin evet dedim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 24 Ocak 2011; 22:01:35 >

SAMSUN_ATAKUM

1162 Mesaj
28 Ocak 2011; 11:59:09 

quote:

aracınız nedir? sabahları çiğ sorununun temelinde stf değerlerinin lpg ayarı kaynaklı bozulması olabilir.

Biraz geç yazdım ama Megane 2, aracın yakıtı çok gibi geliyor şehir içi kabul ediyorum çok olması bir nebze kabul edilebilir ama benzindeyken verdiği benzin kokusu korkutuyor beni, çiğ gaz atıyor araç, Benzinde kullanıyorum bir süre sonra sabahları bu sorun gidiyor götürüyorum LPG ayarını yaptırıyorum ilk başlarda sorun yok 300-500 km sonra yeniden aynı şey oluyor, bunu dört dörtlük ayarlatamayacağız sanırım.

469 Mesaj
9 Şubat 2011; 4:54:18 

S.A ARKADAŞLAR..
UZUN ZAMANDAN BERİ FORUMA GİRMİYORDUM, LPG KONUSUNDA ARAŞTIRMA YAPARKEN BU SAYFA AÇILDI..
SANIRIM BUNDAN SONRA SIK GÖRÜŞECEĞİZ :) SİZLERE LPG (ATİKER) KONUSUNDA FAYDAM OLACAĞINA İNANIYORUM..
SİZLERDEN ALDIĞIM VE ALACAĞIM BİLGİLER İÇİNDE TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.

A.A

156 Mesaj
9 Mart 2011; 15:06:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ROBINSONNN

S.A ARKADAŞLAR..
UZUN ZAMANDAN BERİ FORUMA GİRMİYORDUM, LPG KONUSUNDA ARAŞTIRMA YAPARKEN BU SAYFA AÇILDI..
SANIRIM BUNDAN SONRA SIK GÖRÜŞECEĞİZ :) SİZLERE LPG (ATİKER) KONUSUNDA FAYDAM OLACAĞINA İNANIYORUM..
SİZLERDEN ALDIĞIM VE ALACAĞIM BİLGİLER İÇİNDE TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.

robinson ben atiker obd 2 sistem taktırdım peugeot 307'm için. yanlız oksijen sensörlerini direk değilde obd bağlantı soketi üzerinden bağlamışlar anlayamadım.

aracın tüketimide benzine göre çok fazla arttı bu neden olabilir.

tükedim değerlerim. Şehir içi benzinde 10,9 LT/100
gazda 14,4 LT/100

şehir dışı benzinde 6,8 LT/100
gazda 10,5 LT/100

lpg li araçlar %10 daha fazla yakar ama fiyatı benzinden ucuz olduğu için maliyeti düşer diyorlar. burada %10 dan fazla fark var acaba yanlış montaj mı yoksa yanlış lpg kitimi kullanılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quiet_20 -- 10 Mart 2011; 5:19:23 >

PEUGEOT 307 1.6 XT BVA (ŞEYTAN KIRMIZI) + ATİKER.

2669 Mesaj
9 Mart 2011; 21:18:25 

Benzin değerleriniz doğru ise lpg de yakıtınız çok fazla olmuş.Servisinize giderek duruma gözatmalarını isteyin.Kalibrasyonla düzelmez ise bir yerlerde ters bir bağlantı vardır.

quote:

Orijinalden alıntı: quiet_20

robinson ben atiker obd 2 sistem taktırdım peugeot 307'm için. yanlız oksijen sensörlerini direk değilde obd bağlantı soketi üzerinden bağlamışlar anlayamadım.

aracın tüketimide benzine göre çok fazla arttı bu neden olabilir.

tükedim değerlerim. Şehir içi benzinde 10,9 LT/100
gazda 14,4 LT/100

şehir dışı benzinde 6,8 LT/100
gazda 10,5 LT/100

lpg li araçlar %10 daha fazla yakar ama fiyatı benzinden ucuz olduğu için maliyeti düşer diyorlar. burada %10 dan fazla fark var acaba yanlış montaj mı yoksa yanlış lpg kitimi kullanılmış.

¤ OPEL VECTRA CD - 2000 CC ¤
¤ATİKER SIRALI LPG SİSTEMݤSAMSUNG GALAKSİ S3 İ9300¤DREAMBOX 500S¤KORAX İPBOX HD¤
¤¤¤NİCE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜZERİNDE ELBİSELERİ YOK¤¤¤
¤¤¤NİCE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK¤¤¤

4005 Mesaj
15 Mart 2011; 19:24:02 

Sizlere birşey sormak istiyorum. Ben de kablo alıp lpg ayarını kendim yapmak istiyorum. Ama bu ayarlarda otomatik kalibrasyon yaptıktan sonra birşeye ihtiyacım var.

Aracımda depoda lpg azaldığında basınç düşüklüğünden dolayı gaza ani basışlarımda direk benzine geçiyor, aynı olayı bayır çıkarkende yapıyor. Bu iki durumu iptal etmek istiyorum. Yani depo tamamen bitene kadar geçmesin benzine. Bunun için basıncı yükseltmem lazım galiba. Hangi değeri yükseltmem gerekiyor ve bu basınç değeri ne olmalı...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX

1690 Mesaj
16 Mart 2011; 0:44:39 

Programdan minimum çalışma basıncını rölanti basıncından %25 azaltıp yapabilirsiniz. Gazda regülatör basıncınız 1.0 bar ise minimum çalışma basıncını 0.75 bar'a ayarlayabilirsiniz.

Sonata NF 2.4

105 Mesaj
17 Mart 2011; 21:55:47 

Serdar bey,
Kabloyu sizden temin etmiştim. Ancak hala cesaret edip ayarlara giremedim. Atiker fast sistem ayar manual'i gibi bir bilgiye nereden sahip olabiliriz veya çok ayrıntılı bir anlatıma... Teşekkürler..

1690 Mesaj
17 Mart 2011; 22:15:22 

Merhaba, ingilizceniz varsa stag kullanma klavuzları size yardımcı olur. Linkten pdf formatında indirebilirsiniz.

http://www.ac.com.pl/en...nstructions-and-manuals

Sonata NF 2.4

105 Mesaj
18 Mart 2011; 22:42:56 

Teşekkürler. Oradaki modellerden hangisi fast sistemin muadili o konuda da bilgilendirebilirseniz sevinirim.
quote:

Merhaba, ingilizceniz varsa stag kullanma klavuzları size yardımcı olur. Linkten pdf formatında indirebilirsiniz.

http://www.ac.com.pl/en...nstructions-and-manuals

1690 Mesaj
19 Mart 2011; 2:00:03 

Sonata NF 2.4

105 Mesaj
19 Mart 2011; 4:03:39 

Çok teşekkürler

5 Mesaj
25 Temmuz 2011; 13:33:18 

ustalar merhaba...

atiker fast sistem icin, yazılım olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.. "atiker fast 6.0.0.9" lazım.

5524 Mesaj
26 Temmuz 2011; 8:48:34 

http://www.boxca.com/xr...System-5.5.0.0.rar.html

http://s2.dosya.tc/uplo...System-5.5.0.0.rar.html

5.5 işinizi görürse üstteki linkten yazılımı indirebilirisiniz

SAMSUN_ATAKUM

204 Mesaj
27 Temmuz 2011; 16:55:51 

Merhaba arkadaşlar bende safe fast programını istiyorum ayarlarımı kendim yapacağım eğer mümkünse rica ediyorum

NEW HONDA CİTY 2010 LS MT FÜME

1690 Mesaj
27 Temmuz 2011; 17:03:14 

Ulu orta program paylaşmayın, kızanlar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mscsi -- 27 Temmuz 2011; 17:10:17 >

Sonata NF 2.4

204 Mesaj
27 Temmuz 2011; 17:29:28 

quote:

teşekkürler dostum sağ olasın keşke programın kılavuzu da olsaydı ne güzel olurdu değilmi

NEW HONDA CİTY 2010 LS MT FÜME

1690 Mesaj
27 Temmuz 2011; 18:03:35 

İpucu vereyim :)

Lovato Türkiye distirübütörünün sayfasında download bölümünde ayar klavuzu Türkçe olarak var. Aynı AEB yazılımını kullanan bütün kitlere referans olabilir.

Sonata NF 2.4

5 Mesaj
2 Eylül 2011; 13:46:57 

"atiker fast 6.0.0.9" lazım.
güncel...........

5.5.0.0 yazılımı "yeni versiyon" gerekli diyor..

8305 Mesaj
24 Ekim 2011; 13:00:23 

güncel linkler yok mu arkadaşlar?

Intel i5 3570k + Xigmatek GAIA ★ MSI Z77A GD55 ★ Sapphire HD 7870 2GB GHZ Edition ★ GSkill Ripjaws 1600Mhz 8GB ★ Team Xtreem 120 SSD ★ High Power 700W 80+ Element ★ Corsair Carbide 400R ★ ACER S235HLABII

232 Mesaj
15 Ocak 2013; 15:38:57 

Arkadaşlar atiker multifast için link paylaşabilecek biri var mı lütfenn ?? Bütün linkler ölmüş..

SHIFT_to one
2000 Primera 1.6 comfort 1994 Peugeot j9 camper 2500 diesel 1980 Anadol A2 SL 2.0

493 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:20:10 

quote:

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Arkadaşlar atiker multifast için link paylaşabilecek biri var mı lütfenn ?? Bütün linkler ölmüş..

boxca yazan linkler halen çalışıyor ...

fastsystem + usb driver
http://www.boxca.com/tv...System-5.5.0.0.rar.html

safefast
http://www.boxca.com/lm...fast_v1.0.0.18.zip.html
http://www.iwebgas.com/.../Safefast_v1.0.0.18.zip
http://www.boxca.com/tk...ugxbb/Firmware.rar.html

****www.mscsi.net/forum.html
****http://www.mscsi.net/destek/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulli_55 -- 29 Ocak 2013; 14:43:48 >

MuLLi_SAMSUN
Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım.
Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim........(Al Capone)

158 Mesaj
31 Ocak 2013; 16:21:20 

quote:

Orijinalden alıntı: MSC Performans

akşam akşam güldürdünüz vallahi

757 Mesaj
11 Mayıs 2013; 1:51:37 

takip!!!

29 Mesaj
22 Temmuz 2013; 12:18:58 

merhaba, bende lpg ayarı için 20tl alanlardan müzdaribim. fast system yazılımını bulamadım ve yukarıdaki linkden indiremedim. dosya silinmiş hatası veriyor

rica etsem fast system yazılımını paylaşabilirmisiniz?

imza mimza yok