EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
274 Cevap121223 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

386 Mesaj
15 Mart 2010; 8:57:41 

Parfüm zevki kişiden kişiye değişen bir durum fakat içerik olarak kalıcılığı yüksek günde 2 fısla işi bitirebilen bir parfüm varmı ?

ben rochas kullanıyordum fakat kalıcılık yönünden sorunlar yaşadım.

yine rochas ayarında şekerli ağır olmayan yaz kokusu arıyorum ama kalıcılık süresi rochas gibi olmasın uzun ömürlü olsun yoksa şişe 1 ayda bitebiliyor :)

965 Mesaj
15 Mart 2010; 10:30:28 

Ben Parfümcü Olduğum İçin Elimin Altında 200 e Yakın Parfüm Var Hepsini Kullanıyorum Can Sıkıldıkça

1669 Mesaj
15 Mart 2010; 10:37:00 

Loewe solo derim

UCLA-University of California Los Angeles
MacBook Pro 15 Retina 2.3GHz | Xbox One | Nexus 5 | iPad Mini Retina | Fitbit Force Saat | Logitech HD Pro 920

1381 Mesaj
15 Mart 2010; 10:54:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Ben Parfümcü Olduğum İçin Elimin Altında 200 e Yakın Parfüm Var Hepsini Kullanıyorum Can Sıkıldıkça

tavsiye edeceğiniz bir parfüm var mı peki?

i want to play a game
make your choice... live or die

965 Mesaj
15 Mart 2010; 11:15:04 

Vallaha Ben Genelde Tatlı Parfüm Kullanıyorum Daha Çok Hoşuma Gidiyor.

-Lacoste Red
-Armani Black Code
-Bulgari Elite
-Armani Gino
-Axs

Gibi..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Mart 2010; 11:24:40 

- Tendre Caresse
- Network
- Do It!
- Tiara's
Bunları kullanıyorum şuan ama Caresse daha çok hoşuma gidiyor

4275 Mesaj
15 Mart 2010; 11:27:58 

212 sexy
Equal

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

386 Mesaj
16 Mart 2010; 8:21:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Vallaha Ben Genelde Tatlı Parfüm Kullanıyorum Daha Çok Hoşuma Gidiyor.

-Lacoste Red
-Armani Black Code
-Bulgari Elite
-Armani Gino
-Axs

Gibi..

tatlı yada şekerli parfümlerden kalıcılığı diğerlerine göre daha yüksek ve yoğun olan marka hangisi peki ?????

Fresh parfümlerde dahil olabilir bu sorunun içine ama ağır baharatlı daha çok kış mevsimlerinde kullanılan parfümler değil. Onlar zaten genelde yoğun ve kalıcı oluyor.

Önemli olan fresh yada şekerli tatlı kokulardan hangisinin kalıcılığı ve yoğunluğu yüksek ???????

386 Mesaj
16 Mart 2010; 8:24:07 

tatlı yada şekerli parfümlerden kalıcılığı diğerlerine göre daha yüksek ve yoğun olan marka hangisi peki ?????

Fresh parfümlerde dahil olabilir bu sorunun içine ama ağır baharatlı daha çok kış mevsimlerinde kullanılan parfümler değil. Onlar zaten genelde yoğun ve kalıcı oluyor.

Önemli olan genelde yaz mevsiminde kullanılan fresh yada şekerli yada tatlı kokulardan hangisinin kalıcılığı ve yoğunluğu yüksek ???????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz39 -- 16 Mart 2010; 8:26:44 >

862 Mesaj
16 Mart 2010; 8:35:32 

212 veya blackxs

Uludağ Üniversitesi
Elektronik Mühendisliği

494 Mesaj
16 Mart 2010; 8:37:42 

Issey Miyake Blue

|Gigabyte GA - X48 DS |Intel Core 2 Quad Q9650@4050 Mhz |4x2 GB DDR2 1066 MHz OCZ Platinum |Asus GTX580@GPU: 900 Mhz, Memory: 2200 Mhz |2x200 GB OCZ Vertex LE (RAID0) + 2 x 2 TB Samsung HD203WI + 2x1,5 TB Seagate ST31500341AS |LG GH22NS40 22x8x16x DVD-RW |Creative Audigy 2Zs (Daniel K Mod Driver) |Creative Megaworks THX 550|Cooler Master RC690 |Silverstone Strider 750w ST75F |22" BENQ E2200HD LCD 2 ms|US Robotics USR 9107|16 Mbps ADSL |Windows 7 64 Bit Ultimate

PENTAX k-5
SMC Pentax-F 50mm f/1.7 | SMC Pentax-FA* 300mm f/4.5 ED
Tamron SP AF 90mm f/2.8 Di Macro | Tamron AF 24-135mm f/3.5-5.6 SP AD Aspherical | Tamron AF 28-75mm f/2.8 SP XR Di LD Aspherical
Kenko Pz-AF 1.5x Teleplus SHQ Auto-Focus Teleconverter | Raynox DCR-250 Super Macro Conversion Lens | Sigma EM-140 DG Macro Ring Flash | Lowepro SlingShot 202 AW

4268 Mesaj
16 Mart 2010; 8:47:49 

Paco Rabanne 1 Million.Daha önce kullandığım hiç bir parfüme benzemiyor övdükleri kadar var bence.

258 Mesaj
16 Mart 2010; 8:48:42 

Carolina Herrera - Chic For Men
Hugo Boss - Soul

559 Mesaj
16 Mart 2010; 9:25:42 

Tatlı şekerli koku diyosan Rochas derim ama bence bu başlığı açmadan önce forumda araştrmalıydın biçok konu var ve aydınlatıcı konular

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
ESKİŞEHİR D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası

386 Mesaj
16 Mart 2010; 9:58:10 

rochas artık sıktı tatlı ve şekerli koku diyince akla ilk rochas geliyor ama el moradın dediği gibi 1 million hem koku hemde şişenin tasarımı yönünden
şu anda 1 numara sanırım kokusu hem fresh hemde çok az şekerli ben fiyat aldığımda 178 tl dediler bu para benim için biraz yüksek geldiği için kullanma fırsatım olmadı
ama 100 lira rakamlarında olsa alınır bir koku

kalıcılığınıda çok yüksek olduğunu söylemişlerdi 1 million için

1161 Mesaj
16 Mart 2010; 10:01:14 

50 kere açıldı bu konu

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2010; 10:39:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

Loewe solo derim

ben kullanıyorum bu kokuyu. güzel bir parfüm kalıcı da ama agır biraz

386 Mesaj
16 Mart 2010; 10:46:58 

calvin klein one daha önce koklamadığım bir kokuydu ve beni gerçekten etiledi hafif ve kalıcı bir koku az önce test etme imkanım oldu daha önce test etmediğime pişman oldum.

96 Mesaj
16 Mart 2010; 10:50:27 

Bi parfüme 150-160 lira veriyormusunuz gerçekten?
Caldion Night.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jsrcb -- 16 Mart 2010; 12:52:14 >

My passion is my god!

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2010; 10:53:46 

rochas
paca rabane
armani gio
hugebos hugeboss

faln filan gördüğüm kadarıyla bunlar en çok yazılan parfümler . peki bunları orjinal mi kullanıyosunuz dp lerden mi alıyosunuz. ve fiyatları ne kadar. herkes aldığına göre ucuz bişey heralde

1605 Mesaj
16 Mart 2010; 11:32:29 

quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

Paco Rabanne 1 Million.Daha önce kullandığım hiç bir parfüme benzemiyor övdükleri kadar var bence.

Hayırlı olsun,güle güle kullanın sonunda aldınız sanırım.
Bu arada netten mi sipariş ettiniz YKM'den mi aldınız ?

481 Mesaj
16 Mart 2010; 11:35:23 

Burberry-Classic kullanıyorum kalıcılığından çok memnunum

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

386 Mesaj
16 Mart 2010; 16:00:15 

avon ve oriflame gibi katolog üzerinden satış yapan firmalar var bu firmaların ürettiği parfümlerden alıp kullanan varmı ?

bu firmalardan birisinde soul diye bir parfüm vardı 40-50 lira civarı bişeydi bu tarzda yani fresh daha çok yaz ayları için uygun olan başka kalıcılığı yüksek parfümleri varmı acaba ?

386 Mesaj
16 Mart 2010; 16:09:05 

bu arada "jean paul gaultier" kullanan yada bu parfüm hakkında yorum yapacak arkadaşlar varmı ?

278 Mesaj
16 Mart 2010; 16:32:45 

Ortaokuldan beri denemediğim parfum kalmadı.

Bnce orjınal parfum almak mantıksız geliyor çokça örnek vereyım.

Rochas men lise hayatım boyunca kullandıgım kokulardan biridir.1.5 AYDA bir 130 ytl verip bu kokuyu alırdım.

Abi adam dp den alıyor onunkı farkedılıyor benımkı fark edılmıyordu anlamıyordum.

Burberry clasic 3 şişe kullandım bundan dp nin 6 7 saat kalıyor benım koku 2 saatte fıs.

Hangi birini örnekleyeyim yanı 212 men keza kalıcılık 2 saat ya var ya yok.

Yani arkadaşlar bana dp den almak daha mantıklı geliyor esansları fransadan gelıyor.

Daha kalıcı yaptıkları için Dp kalıcılığı arttırcak kımyasalı arttıyormuş bana oradan almak daha mantıklı,İnan kokusu harika olan bilmedıgımızbırsuru koku var

Ama Rochas men ın bayanları ciddi biçimde etkilediği gerçek,

Burberry clasıcte 212 mende aynı şekilde.

Çok muthıs kokular.

50 60 orj.Koku kullanmışımdır.Birtek Acqua di GİO almadım onada kalıcılık sıfır dıyorlar.AmA bazen sıkan arkadaşlar göruyorum acayıp kokuyor.Bukadarmı kalıcı olur dıyorum dönup bırdaha bakıyorum..

5113 Mesaj
16 Mart 2010; 16:36:55 

Diesel Fuel For Life
Armani Code
Davidoff Cool Water
Paco-1 Million

Şu anda kullandığım ve hala şişesi dolu olan kokularım.Bunların arasında en beğendiğim kesinlikle 1 million.Hepsinin farklı bir havası var tabiki.

100 kişi bu kokuların adlarını bilmeden koklasa tercih edilme sayıları arasında büyük farklar olmaz.

318 Mesaj
16 Mart 2010; 16:44:46 

quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

Ortaokuldan beri denemediğim parfum kalmadı.
Rochas men lise hayatım boyunca kullandıgım kokulardan biridir.1.5 AYDA bir 130 ytl verip bu kokuyu alırdım.

Ama Rochas men ın bayanları ciddi biçimde etkilediği gerçek,

Ya çok merak ettim açıkcası bende almam
lazım bu parfümden kalıcılık nasıl peki yani gün boyu durarmı sizce rochas

508 Mesaj
16 Mart 2010; 16:46:24 

Calvin Klein Euphoria

278 Mesaj
16 Mart 2010; 16:46:49 

Ya belli olmuyor hocam esmer orjınal kullanan arkadaşalr var gun boyu kokuyu rahat alıyorsun bende durmadı ne iş anlamadım

503 Mesaj
16 Mart 2010; 16:51:28 

çikolatalı puro kokan parfüm aldım dün akşam dp den

çok hoş kokusu bi acaip

l11 di kodu

diğerlerine baktım burda önerilenlere pek hoşuma gitmedi

ama çok parfüm karıştırmıştık ondan da olabilir :))

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2010; 16:53:17 

Geçen gün Rochas aldım dp den kalıcılığı çok iyi,2 fıs yapıyorum gün boyu kokuyor 3-4 gün elbise üzerinde duruyor kokusu.
Bende baya kalıcı ayrıca kokusu da harika.

217 Mesaj
16 Mart 2010; 16:54:42 

brüt hakkında ne düşünüyorsunuz ? amcamda vardı sıktım kokusu çok hoşuma gitti. internette araştırdım sözlükte filan ' kıro kokusu, baba kokusu, berber kokusu' gibi şeyler yazmışlar. kullanan varmı ?

"Bi dakka dur yazma bunu" - Sokrates

278 Mesaj
16 Mart 2010; 16:56:40 

quote:

Orijinalden alıntı: TheRiverStyx

Geçen gün Rochas aldım dp den kalıcılığı çok iyi,2 fıs yapıyorum gün boyu kokuyor 3-4 gün elbise üzerinde duruyor kokusu.
Bende baya kalıcı ayrıca kokusu da harika.

Dp nin çok iyi zaten onu diyorum bende hocam

orjınalini 2 fıs yap bakalım gün boyu kokuyormu

600 Mesaj
16 Mart 2010; 17:00:32 

Niye aynı konuyu haftada bir açıyorsunuz, en iyi parfüm diye birşey yoktur. Herkesin zevkleri de farklıdır, buradaki herkes kendi kullandığı parfümü yazıyor, çünkü en beğendikleri parfüm o, sende git bir parfümeriye en beğendini al, neden buraya yazıyorsun ki. Bu arada en güzel parfümü alınca kızlar sırayla gelmiyor, onun için farklı yollar var, parfüm işin tuzu biberi aynı konuyu açmayın haftada 1-2 göre, cidden merak ediyorsanız da eski konulara bakın.

"This whole... living thing is... highly overrated."

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim.

1057 Mesaj
16 Mart 2010; 17:03:43 

En iyisi bu üstüne tanımam..

9 NİSAN 2009 - Bayanlar EUROCUP ŞAMPİYONLUĞU
13 NİSAN 2014 - Bayanlar EUROLEAGUE ŞAMPİYONLUĞU
Galatasaray Bayan Basketbol Takımı

Ayşe Cora-Yasemen Saylar-S.Zellous-Işıl Alben-Nevriye Yılmaz-Sancho Lyttle-Alba Torrens-Kelsey Bone-Ş. Kimyacıoğlu-Bahar Çağlar-Esra Şencebe

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 17:11:01 

O kadar parfüm denedim ama bir türlü bu kokudaki ilgiyi görmedim 1.sınıf insan kılıyo sizi yetişkin erkeklerin en büyük tercihi bu sıralar 25+30 yaş arası ortamlarda en dikkat çekici koku bence Brut yeşil part deneyin arkadaşlar

Ekteki dosya (1)

People are born free
life chained forever NBC

190 Mesaj
16 Mart 2010; 17:13:50 

Herkesin bir hayali olmalı.

386 Mesaj
16 Mart 2010; 17:22:04 

Araştırmalarım sonucu kalıcılık, ağır olmayan, yaz aylarına uygun, ve marka-kalite karşılaştırmasında en önde giden isimler şunlar ;

BVLGARI AQVA MAN
BURBERRY CLASSIC MAN
PI
DIESEL FUEL
ROCHAS
ARMONI CODE
HUGO BOSS
ONE MILLON
CALVIN CLEIN ONE SUMMER
212 MAN

BU LİSTEYİ ŞİMDİ 1 -2 - 3 DİYE SIRALANDIRMAK LAZIM

not: Bir kaç yerde okuduğum kadarıyla özellikle kalıcılık isteyenler parfüm şişesinin üstünde "eau de toilet" değilde "eau de parfume" yazılanlar tercih edilmeliymiş.

217 Mesaj
16 Mart 2010; 17:26:09 

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

O kadar parfüm denedim ama bir türlü bu kokudaki ilgiyi görmedim 1.sınıf insan kılıyo sizi yetişkin erkeklerin en büyük tercihi bu sıralar 25+30 yaş arası ortamlarda en dikkat çekici koku bence Brut yeşil part deneyin arkadaşlar

işte bende bu markadan bahsediyorum.

ama bunu bilmiyorum benim sıktığım yeşil bi şişedeydi böyle soda şişesi gibi üstündede madalyonu var

http://images.google.co...26sa%3DN%26tbs%3Disch:1

bundandı. bunu nerede bulabilirim fiyatı ne kadardır ve kalıcımıdır. kokusunu çok beğendim. ayrıca açığı varmıdır varsa alınmalımıdır

1096 Mesaj
16 Mart 2010; 17:33:24 

quote:

After shave yazıyo üstünde

4268 Mesaj
16 Mart 2010; 18:46:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ROMEVONES

quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

Hayırlı olsun,güle güle kullanın sonunda aldınız sanırım.
Bu arada netten mi sipariş ettiniz YKM'den mi aldınız ?

Teşekkür ederim.YKM'den aldım, netten alsam biraz daha ucuza gelecekti ama bekleyemedim gittim aldım ve çok memnunum.Diğer erkek parfümlerine oranla daha kalıcı, daha ferahlatan ve daha aromalı hoş bir kokusu var

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 18:52:39 

quote:

Orijinalden alıntı: CemSönmez

quote:

ama bunu bilmiyorum benim sıktığım yeşil bi şişedeydi böyle soda şişesi gibi üstündede madalyonu var

bundandı. bunu nerede bulabilirim fiyatı ne kadardır ve kalıcımıdır. kokusunu çok beğendim. ayrıca açığı varmıdır varsa alınmalımıdır

Annem doğum günümde aldı bana. bir sorarım nerden temin etmiş yazarım size çok çekici bir kokusu var brutların emin olun

People are born free
life chained forever NBC

1103 Mesaj
16 Mart 2010; 18:55:55 

Çok para baymak istemeyenlere Zara'nın parfümlerini önerebilirim. Çok güzel kokuları var gerçekten. Yarın sabah gelse de sıksam durumunda oluyorsunuz hatta.

2138 Mesaj
16 Mart 2010; 19:03:36 

Armani black Code yi koklayıp beğenmeyen yoktur

Playstation sosyal medyası olarak beni takip edebilirsiniz :) >>>> https://twitter.com/serhat_oden

Playstation 4 oyunları incelemelerim bir oyun almaya değer mi değmez mi hemen öğrenin:>>>> http://psorigins.tumblr.com/

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 19:04:41 

Kişiden Kişiye değişir ama orjinali normal seviye fiyatı olsa hayatımda tek bir parfüm geçerim oda [ KENZO

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 16 Mart 2010; 19:05:57 >

People are born free
life chained forever NBC

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2010; 19:06:30 

calvin klein ck

önerim eğer güzel bir koku arıyorsanız bunu bir deneyin derim

1426 Mesaj
16 Mart 2010; 19:10:46 

Davidoff coolwater
burberry weekend

Kafalarda hesaplar yapılır ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım, gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde arkadaşlarım....
Canon EOS 40D, Tamron 17-50mm F/2.8 Di-II XR IF AF, Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II, Canon EF 50mm f/1.8 II, Helios 44m-7 58mm f/2.0, Super Paragon 135mm f/2.8
Canon 60D'm çalındı seri no:2021202816

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 19:11:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yannız melek

calvin klein ck

önerim eğer güzel bir koku arıyorsanız bunu bir deneyin derim

Bu üründe güzel evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 16 Mart 2010; 19:13:43 >

People are born free
life chained forever NBC

209 Mesaj
16 Mart 2010; 19:12:27 

212 sexy men

504 Mesaj
16 Mart 2010; 19:13:09 

Avon Surrender edt nasıldır beyler? kullanan bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2010; 19:13:56 

quote:

Mükemmel bi koku bu.Babam Rusya'dan getirmişti bana.Yarısına kadar kullanmış, geri kalanını da ben kullandım Otobüste arkalara doğru ilerleyince bütün erkekler kızlar falan hep bana baktı kokunun güzelliğinden

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 19:18:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Comandanté

quote:

Mükemmel bi koku bu.Babam Rusya'dan getirmişti bana.Yarısına kadar kullanmış, geri kalanını da ben kullandım Otobüste arkalara doğru ilerleyince bütün erkekler kızlar falan hep bana baktı kokunun güzelliğinden

Kesinlikle bende belediye otobüsünden yer sıkıntısı nedeni ile dün akşam baya bir ilgi gördüm desem abrtmam malum ayakta gittik bu hafta alıcam kesin

People are born free
life chained forever NBC

217 Mesaj
16 Mart 2010; 19:19:02 

quote:

quote:

quote:

Annem doğum günümde aldı bana. bir sorarım nerden temin etmiş yazarım size çok çekici bir kokusu var brutların emin olun

teşekkür ederim pm olarak atarsan sevinirim

328 Mesaj
16 Mart 2010; 19:19:35 

D&P de 100 Mil parfüm ne kadar arkadaşlar ? Rochas Düşünüyorum

Samsung R522 XS08TR ( P7350,4 GB RAM,4650 1GB GDDR3,15''4 HD LED EKRAN )
SAMSUNG M7603 BEAT DJ
VESTEL 32 '' MİLLENİUM HD READY LCD TV
GOOGLE CHROME & VİSTA ULTİMATE 64 BİT

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 19:25:19 

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki ne demek dediğim yerde varsa sanada alırım sorun değil

People are born free
life chained forever NBC

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2010; 19:25:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Earth_Dreams

D&P de 100 Mil parfüm ne kadar arkadaşlar ? Rochas Düşünüyorum

Ben de alacağım 100 mL.20 TL idi galiba.Birşey daha soracağım.D&P R3 Rochas Men set fiyatı ne kadar?

1871 Mesaj
16 Mart 2010; 19:26:02 

dostum 2 fısla günü bitirebilcegin bir parfüm yok. sen rochasa bile kalıcı degil diyorsan kapatıp dükkanı gidelim

şaka bir yana rochas harbi kalıcıdır. senin sevdigin tarzda jp gaultier-one million olabilir

ck one-in2u davidoff cool falan önerilmiş ama bunlar daha evden çıkarken kokusu biten parfümler.

506 Mesaj
16 Mart 2010; 19:33:56 

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki ne demek dediğim yerde varsa sanada alırım sorun değil

bu dediğiniz parfüm 20 tl mi

senet sözüm adım imza

492 Mesaj
16 Mart 2010; 19:48:14 

Arkadaşlar,
Burberry Classic For Men EDT 30 ml yi internetten orjinal ve güvenilir olarak hangi siteden alabilirim?
Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lav -- 16 Mart 2010; 19:50:10 >

Asla pes etme!..Sen vazgeçersen hak etmeyen biri kazanacak...

6119 Mesaj
16 Mart 2010; 19:48:38