Şimdi Ara

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
11
Favori
135.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parfüm zevki kişiden kişiye değişen bir durum fakat içerik olarak kalıcılığı yüksek günde 2 fısla işi bitirebilen bir parfüm varmı ?

ben rochas kullanıyordum fakat kalıcılık yönünden sorunlar yaşadım.

yine rochas ayarında şekerli ağır olmayan yaz kokusu arıyorum ama kalıcılık süresi rochas gibi olmasın uzun ömürlü olsun yoksa şişe 1 ayda bitebiliyor :)
  • Ben Parfümcü Olduğum İçin Elimin Altında 200 e Yakın Parfüm Var Hepsini Kullanıyorum Can Sıkıldıkça
  • Loewe solo derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Ben Parfümcü Olduğum İçin Elimin Altında 200 e Yakın Parfüm Var Hepsini Kullanıyorum Can Sıkıldıkça

tavsiye edeceğiniz bir parfüm var mı peki?
  • Vallaha Ben Genelde Tatlı Parfüm Kullanıyorum Daha Çok Hoşuma Gidiyor.

-Lacoste Red
    -Armani Black Code
    -Bulgari Elite
    -Armani Gino
    -Axs

Gibi..
  • - Tendre Caresse
    - Network
    - Do It!
    - Tiara's
    Bunları kullanıyorum şuan ama Caresse daha çok hoşuma gidiyor
  • 212 sexy
    Equal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Vallaha Ben Genelde Tatlı Parfüm Kullanıyorum Daha Çok Hoşuma Gidiyor.

-Lacoste Red
    -Armani Black Code
    -Bulgari Elite
    -Armani Gino
    -Axs

Gibi..

tatlı yada şekerli parfümlerden kalıcılığı diğerlerine göre daha yüksek ve yoğun olan marka hangisi peki ?????

Fresh parfümlerde dahil olabilir bu sorunun içine ama ağır baharatlı daha çok kış mevsimlerinde kullanılan parfümler değil. Onlar zaten genelde yoğun ve kalıcı oluyor.

Önemli olan fresh yada şekerli tatlı kokulardan hangisinin kalıcılığı ve yoğunluğu yüksek ???????
  • tatlı yada şekerli parfümlerden kalıcılığı diğerlerine göre daha yüksek ve yoğun olan marka hangisi peki ?????

Fresh parfümlerde dahil olabilir bu sorunun içine ama ağır baharatlı daha çok kış mevsimlerinde kullanılan parfümler değil. Onlar zaten genelde yoğun ve kalıcı oluyor.

Önemli olan genelde yaz mevsiminde kullanılan fresh yada şekerli yada tatlı kokulardan hangisinin kalıcılığı ve yoğunluğu yüksek ???????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz39 -- 16 Mart 2010; 8:26:44 >
  • 212 veya blackxs
  • Issey Miyake Blue

• Paco Rabanne 1 Million.Daha önce kullandığım hiç bir parfüme benzemiyor övdükleri kadar var bence.
  • Carolina Herrera - Chic For Men
    Hugo Boss - Soul
  • Tatlı şekerli koku diyosan Rochas derim ama bence bu başlığı açmadan önce forumda araştrmalıydın biçok konu var ve aydınlatıcı konular
  • rochas artık sıktı tatlı ve şekerli koku diyince akla ilk rochas geliyor ama el moradın dediği gibi 1 million hem koku hemde şişenin tasarımı yönünden
    şu anda 1 numara sanırım kokusu hem fresh hemde çok az şekerli ben fiyat aldığımda 178 tl dediler bu para benim için biraz yüksek geldiği için kullanma fırsatım olmadı
    ama 100 lira rakamlarında olsa alınır bir koku

kalıcılığınıda çok yüksek olduğunu söylemişlerdi 1 million için
  • 50 kere açıldı bu konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

Loewe solo derim

ben kullanıyorum bu kokuyu. güzel bir parfüm kalıcı da ama agır biraz
  • calvin klein one daha önce koklamadığım bir kokuydu ve beni gerçekten etiledi hafif ve kalıcı bir koku az önce test etme imkanım oldu daha önce test etmediğime pişman oldum.
  • Bi parfüme 150-160 lira veriyormusunuz gerçekten?
    Caldion Night.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jsrcb -- 16 Mart 2010; 12:52:14 >
  • rochas
    paca rabane
    armani gio
    hugebos hugeboss

faln filan gördüğüm kadarıyla bunlar en çok yazılan parfümler . peki bunları orjinal mi kullanıyosunuz dp lerden mi alıyosunuz. ve fiyatları ne kadar. herkes aldığına göre ucuz bişey heralde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.