Şimdi Ara

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ? (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
11
Favori
135.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Avon Perceive kullanıyorum. Bir de True Force var.Yeni çıkmış piyasaya, haziran kataloğunda var.Üstelik çanta hediyeli Birkaç güne sipariş edeceğim.

Kalıcılığı nasıl?
    Fullspeed var bende de kalıcı değil.
  • http://www.zidaya.com/Hugo-Boss-Bottled-edt-Vapo-368.html

şu ana kadar en uzun süre kullandığım parfüm bu.
  • şu an kullandığım One Million. Maalesef çoğu kişi de var fakat kız arkadaşım buna hasta bırakamıyorum el mahkum. Arada Armani Black Code da iyi gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Avon Perceive kullanıyorum. Bir de True Force var.Yeni çıkmış piyasaya, haziran kataloğunda var.Üstelik çanta hediyeli Birkaç güne sipariş edeceğim.

Kalıcılığı nasıl?
    Fullspeed var bende de kalıcı değil.

Kalıcılığı fullspeede göre iyi diyebilirim. Öyle hemen uçup gitmiyor ama kıyafettki kalıcılığı bana göre daha iyi. Yazlık bir koku olduğu için kışlık kokular gibi gün boyu değil de 3-4 saat kendini hissettiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agom

şu an kullandığım One Million. Maalesef çoğu kişi de var fakat kız arkadaşım buna hasta bırakamıyorum el mahkum. Arada Armani Black Code da iyi gidiyor.

Doldurma mı orjinal mi hocam?
  • one million fakat eskisine gore koju hissetmiyirum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: agom

şu an kullandığım One Million. Maalesef çoğu kişi de var fakat kız arkadaşım buna hasta bırakamıyorum el mahkum. Arada Armani Black Code da iyi gidiyor.

Doldurma mı orjinal mi hocam?

Doldurma dostum ya. Öğrenci adamız biraz zor buluyoruz orjinal parasını. Ama pek fark yok yine de.
  • Armani Black Code yada Snob Black
  • Şu havada black code , burberry classic , jagler , one million kullanan da varmış.

Bunlar kış parfümleri arkadaşlar. Yazın otobüste parfüm sürüp küfür yiyen arkadaşlar bu tip yanlış seçimler yüzünden küfür yiyor.
  • Armani B Code

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 26 Mayıs 2012; 17:23:09 >
  • Bende EFOR markalı bir parfüm var internette bulamadım.Çok güzel bir kokusu var tavsiye ederim.Fiyatını da bilmiyorum hediye geldi.Kokusu 1 gün rahat durur.
  • 212 vip MEN
  • Günlük kullanmaya bu iki parfümü almayı düşünüyorum. Kokuları hakkında bilgisi olan var mı?

AVON İndividual Blue

http://www.kozmetikcim.com/Default.aspx?pageID=18&PID=4205

AVON Just Play

http://www.kozmetikcim.com/Default.aspx?pageID=18&PID=4020
  • Üstadlar burada bu işi yapan abilerimiz ablalarımız varmı ? Liste yapsak parayı havale etsek ürünleri kargo ile yollasalar ? Yada çevrenizde kargo ile satış yapan dükkanlar varmı açık parfüm olarak ?
  • Hayatımda beni en çok etkileyen parfüm brut tur. Kokusu sanki dünyadan sıyırıyor beni. bambaşka bi aleme götürüyor. diğer parfümler sadece güzel kokuyor. ama brüt size boyut değiştirtiyor
  • avonun ındividual blue edt sini kullanıyorum şuan güzel tavsiye ederim
  • dior homme intense tek gecerım kısın.
  • Kullandigim en güzel parfümler Caldion night,Snob black ve Brüt oldu simdiye kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburadadan 120 liraya 1Million Man Edt Spray 100Ml+Deo 150Ml Set aldım geçen hafta. yanıma yaklaşan herkes bayılıyor bu parfume. bir işi yapıcaksanız tam yapın doldurma parfume boş yere para harcamayın.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.