Şimdi Ara

Renault MODUS alınır mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
7
Favori
105.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani anlaşılan herkesin zevki başka başka bu yüzden bir modele birinin çirkin demesi çok saçma birinin beğenmediğini başkası bayılıyor yani araba alırken tip olarak sormak yersiz sen beğendiysen tamamdır sorman gereken fiyat-performans olarak donanım kalite olarak sormaktır bu fiyata da kesinlikle alınır diyorum beğeni konusu ise alacak kişiye kalmış BAşkası beğeniyor yada beğenmiyor diye araç alınmaz
  • dunyada bi tek gelismemis cahil toplum araplar ve biz turklerdir! insanlar icin yasiyoruz kendi zevklerimizi bile insanara sorup hayatimizi onlara gore yasiyoruz birakin artik su baskalari ne der muhabbetini begeniyosam biseyi kimseye sormam alirim baskalari icin yasamiyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeRaT_chevy

dunyada bi tek gelismemis cahil toplum araplar ve biz turklerdir! insanlar icin yasiyoruz kendi zevklerimizi bile insanara sorup hayatimizi onlara gore yasiyoruz birakin artik su baskalari ne der muhabbetini begeniyosam biseyi kimseye sormam alirim baskalari icin yasamiyorum ben

çok doğru,hayatı kendiniz için yaşayın ve kendi isteklerinize önem verin yoksa insanlar her halükarda konuşur.
  • işte bu :)
  • Bu Modüsü bende kime sorsam alma tipsiz ikinci eli yok diyor bak arkadaş ben bu aracı ucuz bulduysam ben beğendiysem ve satma anında da en fazla 1-2 bin kaybettirecekse (3-4 sene içerisinde) ben bu arabayı alırım.

Abi tutulmayan o kadar güzel araçlar var ki mesela MAZDALAR.

Ben bu modüs fiyatına bu kadar donanımlı rahat geniş başak bir araç görmedim. Ne yani tutup 2003 model corsa mı palio mu alayım. 18 bine 2006-7-8 full donanımlı ve aslında şirin bir aile arabası görünümü var. Ben çok beğeniyorum piyasadaki bütün modüslerde yani olanlarda çok temiz yeni gibi hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chotanaq -- 6 Mayıs 2013; 9:40:30 >
  • Ayrıca böyle bir aracı satmak bence tam tersi daha kolay olur fakat püf noktası alacak kişiyi ya da bakacak kişiyi araca bindirmek o rahatlığı konforu tattırıp aracı ona kullandırmak performansından etkilendirmek. İllaki beğenecek. İçeriden bir başak zaten araba geniş görüş açısı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chotanaq

Bu Modüsü bende kime sorsam alma tipsiz ikinci eli yok diyor bak arkadaş ben bu aracı ucuz bulduysam ben beğendiysem ve satma anında da en fazla 1-2 bin kaybettirecekse (3-4 sene içerisinde) ben bu arabayı alırım.

Ben bu modüs fiyatına bu kadar donanımlı rahat geniş başak bir araç görmedim. Ne yani tutup 2003 model corsa mı palio mu alayım. 18 bine 2006-7-8 full donanımlı ve aslında şirin bir aile arabası görünümü var. Ben çok beğeniyorum piyasadaki bütün modüslerde yani olanlarda çok temiz yeni gibi hepsi.

Çok güzel özetlemişsiniz bunu bir türlü milletimiz anlamak istemiyor sanki 18 bin e aldığın arabayı bu kadar rahat ve konforlu donanımlı iken 12-13 bine satılacak bu modellerin temiz olmasıda genelde aile arabası olarak tercih edilmesi ve benim alırken tespitimdir genelde araçlar ilk sahibinden satılıyor en fazla 2 . bu yüzden daha diri oluyorlar bence ayrıca kia picanto , mazda , tata, chery gibi markalar bile satılıyorken renault güvencesindeki bir aracın satılmayacağını düşünmek mantıksız satmasını bilen herşeyi satar zarar etmeye gerek yok bence de

• Tasarım meselesi kişiden kişiye değişir. Modus bagaj hariç bence fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor. Daha önce kimseye arabasından dolayı gülmedim. Gülen adamı da ciddiye almam. Her ne alacaksam kendi zevkime göre alıyorum. Diğer insanların düşüncelerine göre yaşayarak mutlu olunabileceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orodyn

Tasarım meselesi kişiden kişiye değişir. Modus bagaj hariç bence fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor. Daha önce kimseye arabasından dolayı gülmedim. Gülen adamı da ciddiye almam. Her ne alacaksam kendi zevkime göre alıyorum. Diğer insanların düşüncelerine göre yaşayarak mutlu olunabileceğini sanmıyorum.

Doğrusu bu
  • 2 hafta önce eşime otomatik modus aldım. cam tavan ve stil paketli. araç 140.000kmde. kendi aracımda nissan primera tekna. bugüne kadar alınmaz tipsiz denilen araçları kimseye aldırış etmeden aldım ve hiç pişmanlık duymadım. (twingo,primera ve modus) aracı kullanan benim sonuçta etrafımda laf edenler değil.

modus şuan benzinde ortalama 9-9,5lt yakıt tüketiyor otomatik olması nedeniyle. bir kaç ay sonra stepne yerine smit depolu lpg li taktırmayı düşünüyorum. fiyatı çok yüksek çıkarsa bagajı feda edicem mecburen. aracın bana göre tek kötü yanı ses sistemi ve cam tavanın perde sistemi. onun dışında bir eksiği yok. fiyatına göre oldukça donanımlı ve sağlam bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

2 hafta önce eşime otomatik modus aldım. cam tavan ve stil paketli. araç 140.000kmde. kendi aracımda nissan primera tekna. bugüne kadar alınmaz tipsiz denilen araçları kimseye aldırış etmeden aldım ve hiç pişmanlık duymadım. (twingo,primera ve modus) aracı kullanan benim sonuçta etrafımda laf edenler değil.

modus şuan benzinde ortalama 9-9,5lt yakıt tüketiyor otomatik olması nedeniyle. bir kaç ay sonra stepne yerine smit depolu lpg li taktırmayı düşünüyorum. fiyatı çok yüksek çıkarsa bagajı feda edicem mecburen. aracın bana göre tek kötü yanı ses sistemi ve cam tavanın perde sistemi. onun dışında bir eksiği yok. fiyatına göre oldukça donanımlı ve sağlam bir araç.

hayırlı olsun çok iyi yapmışşsınız bende hep öyle aykırı tasarımlar alırım hep te satılır !!!!!! satılmaz derlerr ya arkadaşlar :) yalnız dizel de olsaymış tadından yenmezmiş ama olsun o fiyata en donanımlı ve sağlamı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: Chotanaq

Bu Modüsü bende kime sorsam alma tipsiz ikinci eli yok diyor bak arkadaş ben bu aracı ucuz bulduysam ben beğendiysem ve satma anında da en fazla 1-2 bin kaybettirecekse (3-4 sene içerisinde) ben bu arabayı alırım.

Çok güzel özetlemişsiniz bunu bir türlü milletimiz anlamak istemiyor sanki 18 bin e aldığın arabayı bu kadar rahat ve konforlu donanımlı iken 12-13 bine satılacak bu modellerin temiz olmasıda genelde aile arabası olarak tercih edilmesi ve benim alırken tespitimdir genelde araçlar ilk sahibinden satılıyor en fazla 2 . bu yüzden daha diri oluyorlar bence ayrıca kia picanto , mazda , tata, chery gibi markalar bile satılıyorken renault güvencesindeki bir aracın satılmayacağını düşünmek mantıksız satmasını bilen herşeyi satar zarar etmeye gerek yok bence de

Evet aynen söylediğiniz gibi bizde 4 kişilik bir aileyiz. Bizim Modus 2. yaşında ilk sahibinden almıştık 2007 model ilk sahibi çok iyi bakmış bizde aynen o şekilde bakıyoruz. Şuan satmayı düşünmüyoruz ama satacağımız zaman dosta gidecek bir araba Mazot fiyatlarına inat şehir içi 5 litre tüketimi var şehir dışıda 3.5 -4 litre arasında değişiyor. Bazı kişiler bagajı çok problem ediyor ama ben anlamıyorum kardeşim bagaj da ne taşıyabilirsin ki tatile de gitsen bize yetiyor bir şekilde arabayı hem bagajını dolduruyoruz hem koltun altlarını ve aralarını gayet yeterli oluyor. =) tabi bizim türk insanı tatile giderken bagaja da insan bindirmeyi sevdiği için ister istemez büyük yer arıyor. Ben modüs ü herkese öneriyorum... Başta bayanlar ve annelere sonra yeni evli çiftlere sonra da ailelere tavsiye ediyorum. Bunu dememin bir sebebi var çünki gerçekten araba ile bu sıralama arasında bir bağlantı olduğunu düşünüyorum

• Dinamik dizel olmadi 1.4 alacağım inşaallah.
    Katiliyorum soylediklerinize

• quote:

quote:

2 hafta önce eşime otomatik modus aldım. cam tavan ve stil paketli. araç 140.000kmde. kendi aracımda nissan primera tekna. bugüne kadar alınmaz tipsiz denilen araçları kimseye aldırış etmeden aldım ve hiç pişmanlık duymadım. (twingo,primera ve modus) aracı kullanan benim sonuçta etrafımda laf edenler değil.

hayırlı olsun çok iyi yapmışşsınız bende hep öyle aykırı tasarımlar alırım hep te satılır !!!!!! satılmaz derlerr ya arkadaşlar :) yalnız dizel de olsaymış tadından yenmezmiş ama olsun o fiyata en donanımlı ve sağlamı bu

otomatik seçeneği sadece benzinlide var. kendi aracım lpg li olup yakıtı ciddi anlamda beni ferahlattığı için moduse de lpg takarım diye benzinlisini düşünmeden aldım.yazın taktırmayı düşünüyorum maddi durumuma göre.BRC takıcam hatta. başka marka istemiyorum

• hayırlı olur tüm arkadaşlara umarım ancak buradan bilgi paylaşımında bulunalım sorularınızı cevaplayabilirim bisiklet aparatı arıyorum şu sıralar
  • quote:

hayırlı olur tüm arkadaşlara umarım ancak buradan bilgi paylaşımında bulunalım sorularınızı cevaplayabilirim bisiklet aparatı arıyorum şu sıralar

Velofix denen zimbirtiyi mi ben de gordum nette ama trde var midir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

quote:

hayırlı olur tüm arkadaşlara umarım ancak buradan bilgi paylaşımında bulunalım sorularınızı cevaplayabilirim bisiklet aparatı arıyorum şu sıralar

Velofix denen zimbirtiyi mi ben de gordum nette ama trde var midir ki?

ben göremedim velofix i ama en dandiğine bugün 70 tl diyorlar bişeyede benzemiyordu arkadaşlar var mı önerisi olan
  • burdakiler işinizi görmüyormu ?

http://www.hepsiburada.com/liste/bisiklet-bagaji/department.aspx?categoryId=20024985

araba üstüne mi koyacaksınız, yoksa bagaj kapağına mı asacaksınız?
  • quote:

burdakiler işinizi görmüyormu ?

http://www.hepsiburada.com/liste/bisiklet-bagaji/department.aspx?categoryId=20024985

araba üstüne mi koyacaksınız, yoksa bagaj kapağına mı asacaksınız?

hocam onlara baktımda modus e olur mu anlamadım birde kullanımı zor diyor yorumlarda kurulumu falan
  • kararımı verdim gibi
    1.4 dyn alacağım
    ancak bir sorum olacak
    kimi araçlar da 4 kimilerinde 6 hy yazmış satıcılar
    bu fark neye göre belirleniyor?
    bir de 2005, 2006, 2007 (sanırım üretimin son yılı, yanılıyor olabilirim) araclarında farklılık var mı?
    mesela 2006 60bindeki araçla 2007 70bindeki aractan hangisi alınmalıdır? (diğer tüm özellikler, aracın temizliği vb. aynı kabul edilirse)
    model yılı yeni olan mı, kilometresi az olan mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.