Öğrenci şikayet dilekçesi, Örnek lazım yardım lütfen !
7 Cevap19118 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3320 Mesaj
14 Mart 2010; 19:06:58 

İyi akşamlar,

Örnek öğrenci şikayet dilekçesine ihtiyacım var, kendim yazmayı düşündüm ama düzgün adam akıllı bir şey olması gerek. bu konuda yardım edebilecek varsa çok memnun olurum.

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

5779 Mesaj
14 Mart 2010; 19:08:50 

Kimi şikayet etceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3320 Mesaj
14 Mart 2010; 19:09:50 

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Kimi şikayet etceksin

edeceğim ya da etmeyeceğim, örnek lazım bana

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

1448 Mesaj
14 Mart 2010; 19:22:43 

hangi makama, hangi konuda yazacaksan belirtirsen örnek yazarız burada

Öğrenci dilekçesi diye bir şeyde yoktur dilekçe vardır.

Milletimin Kanını Emen Vampirlerin Kalbine Kazık Çakacak Kadar Cesur Olalım...
Aşkla Oynayan Kızlar ; Kemikle Oynayan Köpekler Gibidir....
Bir Yar Sevdim Eller Aldı , Niye Ben Ölmüşmiyem ?

3320 Mesaj
14 Mart 2010; 19:28:39 

Öğrenci dilekçesi diye belirtmedim dikkat edersen, şikayet dilekçesi dedim..

Bir çok kuruma gönderilen sabit benzer dilekçeler var bu yüzden öyle belirttim her neyse..

Lise, Sınıf öğretmenine yazılacak bir dilekçe, sınıftaki bir kişi için. Sınıfa verdiği zarar,sınıfı rahatsız etmesi, hocalarına ve sınıftakilerine karşı terbiyesizliğini(sayılacak bir çok konu var ama örnek olarak bunlar) belirtme amaçlı bir dilekçe lazım, anlatabilmişimdir umarım.yardımcı olursanız çok makbule geçer.

1448 Mesaj
14 Mart 2010; 20:03:57 

Sen direk okul mdürülüğüne yazman lazım dilekçeyi

................ OKULU MÜDÜRLÜĞÜNE
İL/İLÇE

Okulunuz ..... sınıfı .......... numaralı öğrencinizim. Okulunuz öğrencilerinden ....... numaralı
............................................'dan okul kurallarına riayet etmemekten,
çevresine karşı olumsuz davranışlarından dolayı ( bu kısmı isteğin şekilde düzeltebilirsin) şikayetçiyim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim. (tarih)

İsim Soyisim
İMZA

Adres

Milletimin Kanını Emen Vampirlerin Kalbine Kazık Çakacak Kadar Cesur Olalım...
Aşkla Oynayan Kızlar ; Kemikle Oynayan Köpekler Gibidir....
Bir Yar Sevdim Eller Aldı , Niye Ben Ölmüşmiyem ?

3320 Mesaj
14 Mart 2010; 20:03:59 

teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 14 Mart 2010; 20:05:03 >

0 Mesaj
11 Nisan 2010; 14:55:39 

merhaba bende okuldaki bir öğretmen hakkında şikayet dilekçesi yazmak istiyorum hatta velilerden de imza toplayıp dilekçeyle birlikte ileticem nasıl bir dilekçe yazmam gerektiği konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Öğrenci şikayet dilekçesi, Örnek lazım yardım lütfen !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.173