Şimdi Ara

Cenaze gününden izlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
13.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 2-3 gün önce babannemi kaybettik haberi okulda aldım izin alıp eve gittim ertesi sabah direk morga gittik hastanede vefat etmiş morg bölümü çok tuhaftı resmen cesetlerin kokularını alabiliyodum hatta bi tanesini dışarda gördüm orda duran imamda bi garipti teker teker konuşuyordu tane tane sanki her kelimenin arasına virgül koyuyor etrafa dokuk bakıyordu söylediğimizi bir kerede anlamıyordu neyse babannemi çıkarttılar yüzünü açtılar babam o andan çok kötü oldu onun sakin olmasını sağlamaya çalışırken bende koptum sanki yaşıyor gibi her neyse işlemler yapıldı cenaze arabası aldı tabutu! sinirlendiğim tarafta orda yıkamamışlar biz cuma namazına yetiştirelim diye uğraşırken yola çıktık cuma namazını kıldıktan sonra direk cenaze namazı yapıldı saolsun tanıyan tanımayan herkes katıldı sonra toprağa teslim edilmek üzere mezara gidildi babamla ben indik mezara sonra babannemi aldık ve yavasca koyduk tahtalar falan konuldu üzerine sonra gömüldü dualar okundu ordaki imam bizi kovaladı üç kere (...) kızı (...) diye tekrarladı arapca birşeyler söyledi onla konuşuyormuş bana öyle dediler sonra direk kaçtı ordaki büyüklere kaçtığının nedenini sordum ölüyle konuştuğunu ve öldüğünü söylermiş merhumda inanmayıp kalkmak istermiş kafasını tahtaya 3 kere vururmuş bunu duyan imamda korkudan kaçarmış :S garip geldi bana :S sonra aksamında Kur'an falan okundu 7 gün okuncakmıs misafirler taziyeye gelenler hep oluyor acı bi tecrübe edinmiş oldum bende ama yokluğunu hisediyoruz ona kızardım bazen ama şimdi kendime kızıyorum

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPHOS -- 14 Mart 2010; 1:19:14 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.