Şimdi Ara

***CDKeysHere***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.638
Cevap
16
Favori
87.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    ***CDKEYSHERE***!

Arkadaşlar keyler tamamen orjinal ve garantili olup tek tek orinal dvd kutularından çekilen resimleri veya taranmış fotoğrafları gönderilmektedir. En ufak bir sorunda değişim ve para iadesine kadar her türlü desteği vermekteyiz. Şu ana kadar Donanımhaber ve Ebay'de sattığım keylerde olduğu gibi %100 garantili ve güvenilir bir alışveriş yapacağınızdan hiç bir şüpheniz olmasın. Satış öncesi ve sonrası her türlü sorununuzda msn ve live chat ten destek alabilirsiniz. Her türlü sorunuzu hiç çekinmeden sorabilir, çoklu miktarda alım yapacaksanız teklif isteyebilirsiniz.

***CDKeysHere***

***CDKeysHere***
    ***CDKeysHere***
    ***CDKeysHere***
    ***CDKeysHere***
    ***CDKeysHere***
    ***CDKeysHere***
    ***CDKeysHere***

Ödeme Çeşitleri ve Tutarları:

Ödeme Çeşitleri:

1. Banka Havalesi:

• Garanti Bankası (ATM'den kartsız işlem, 5 TL masraf)
  • İş Bankası (ATM'den kartsız işlem, 4.5 TL masraf)
  • Vakıfbank (ATM'den kartsız işlem, masrafsız gönderebilirsiniz)
  • PTT (1,50 TL masraf)

2. Paypal
    3. Sanalpazar üzerinden %5, gittigidiyor üzerinden %10 komisyonla satış
    4. Sitemiz üzerinden kredi kartı, havale veya paypal la da ödeyebilirsiniz.

Oyun listemizin güncel halini sitemizde bulabilirsiniz.

SATIŞ VE REFERANSLAR:

gigakaan (Bad Company 2)
    silverdream (Bad Company 2)
    muhacir (Bad Company 2)
    ermani (Bad Company 2)
    musakka (Bad Company 2)
    executioneer (Bad Company 2)
    2992 (Assassin's Creed 2)
    romax (Assassin's Creed 2)
    mac (Assassin's Creed 2)
    mertblade (Bad Company 2)
    the_knoppix (Bad Company 2)
    1mpossible (Bad Company 2)
    wertigo (Bad Company 2)
    n-geen (Bad Company 2)
    burakirhan (Bad Company 2)
    halukkilic (Bad Company 2)
    nomak71 (Bad Company 2)
    vassilii (Bad Company 2)
    Soğuk hava dalgası (Bad Company 2)
    un4saken (Bad Company 2)
    losingrip (Bad Company 2)
    justburcel (Assassin's Creed 2)
    Mr xXx (Call of Duty: Modern Warfare 2)
    midbroke (Bad Company 2)
    BluesKAN (Bad Company 2)
    Theradon (Bad Company 2)
    Mesut (Call of Duty: Modern Warfare 2)
    Phrozen (Bad Company 2)
    chaos7 (Bad Company 2)
    Ocean Mist (Bad Company 2)

Referans listemi artık takip edemediğim için güncelleyemiyorum, kusura bakmayın.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naz_eg -- 24 Şubat 2021; 18:54:47 >

• Limited Edition değil sanırım yanılıyor muyum.Bir de bu verilen keyler orjinal değil mi?Yani sizin sattıklarınız değil genel olarak Cd-Key biçiminde yapılan satıştan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 13 Mart 2010; 20:38:24 >
  • Evet hocam Limitited Edition sürümü değil, normal sürümü. Zaten o 6 unlock ı da oynayarak kendiniz çok kolay bir şekilde açabiliyorsunuz. Genel olarak bilemiycem ama benim sattıklarım tamamen orjinal. Zaten göndereciğim mailde sadece key olmayacak, orjinal kabından çıkarılan keylerin resimleri olacak. Saygılar.
  • ahh...şansa bak...2 gün önce paypalda 25 dolarım vardı (lckerz zımbırtısından) gittim saçma sapan şeyler aldım bitirdim parayı..şimdi görsem direk alırdım..

herneyse artık gidip kutulu alıcaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

ahh...şansa bak...2 gün önce paypalda 25 dolarım vardı (lckerz zımbırtısından) gittim saçma sapan şeyler aldım bitirdim parayı..şimdi görsem direk alırdım..

herneyse artık gidip kutulu alıcaz...

Sağlık olsun hocam, nasip değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

Evet hocam Limitited Edition sürümü değil, normal sürümü. Zaten o 6 unlock ı da oynayarak kendiniz çok kolay bir şekilde açabiliyorsunuz. Genel olarak bilemiycem ama benim sattıklarım tamamen orjinal. Zaten göndereciğim mailde sadece key olmayacak, orjinal kabından çıkarılan keylerin resimleri olacak. Saygılar.

Ebay'den 30.99 dolara Limited Edition aldım fakat key hata veriyor.Oyun içinden girerken Unable To Log In,Please Try Again, Ea Download Manager ile ise Invalid key diyor.Satıcıya mesaj attım 2 tane daha key gönderdi fakat onlarda da aynı sorun var.Satıcı 48 saat beklememi istiyor ayrıca.Ea Serverlarında problem mi ne varmış.Beni mi yiyo acaba.

• Valla şu an EA'da problem yok gibi gözüküyor, herkes serverlarda. Valla yorum yapamıycam dostum, seni yiyor da olabilir ama günahını almak istemiyorum.
  • Bence seni yemiş Herhangi bir problem yok ben mağazaya gidip aldım direk kurdum kayıt oldm sıfır hata Bence paypal'a haber ver paranı bloke etsinler herif dolandırıcı olabilir. Powerseller olupda çok katakülli iş yapan çok adam gördüm ebay'de.
  • quote:

Valla şu an EA'da problem yok gibi gözüküyor, herkes serverlarda. Valla yorum yapamıycam dostum, seni yiyor da olabilir ama günahını almak istemiyorum.

Valla ben de almak istemiyorum da bu dispute hakkı 1 ay falan vardı sanırsam problem olursa onu kullanırım da hemen mi kullansam ki neyse senin konuyu da karıştırdım kusura bakma hayırlı satışlar.
  • Dispute açıldıktan sonra 1 ay içinde problemin çözülmezse claim açıyorsun. Bu sefer paypal iyice herşeyi incelemeye başlıyor. Neyse inşallah sorunun çözülür.
  • ben almak istiyorum fakat sorularım var ;

1-oyunu korsan olarak aldım ve kurdum multiplayer sekmesinden alacagım key leri yazınca direk girebilirmiyim , yani orjinal oyun almama gerek varmı ?

2- ücreti BANKASYA ' dan gönderme imkanımız varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

quote:

Valla şu an EA'da problem yok gibi gözüküyor, herkes serverlarda. Valla yorum yapamıycam dostum, seni yiyor da olabilir ama günahını almak istemiyorum.

Valla ben de almak istemiyorum da bu dispute hakkı 1 ay falan vardı sanırsam problem olursa onu kullanırım da hemen mi kullansam ki neyse senin konuyu da karıştırdım kusura bakma hayırlı satışlar.

31 $ 47 tl fln , oyun d&r sitesinde 54 tl parayı geri alırsan burdan al kutulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

quote:

31 $ 47 tl fln , oyun d&r sitesinde 54 tl parayı geri alırsan burdan al kutulu

Ben sırf Limited Edition diye aldım zaten ayrıca yarın bilgisayar başında olmayacağım Cd key kargodan daha çabuk geleceği için ebay'den almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahtiyar42

ben almak istiyorum fakat sorularım var ;

1-oyunu korsan olarak aldım ve kurdum multiplayer sekmesinden alacagım key leri yazınca direk girebilirmiyim , yani orjinal oyun almama gerek varmı ?

1- Kayıt defterinde de CDkey için bir giriş yeri var.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\ergc

wow6432 x64 sistemde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahtiyar42

ben almak istiyorum fakat sorularım var ;

Slm hocam, evet oyunun korsan olup olmaması önemli değil, indirmiş olduğunuz oyun korsan bile olsa cd key istenildiği zaman göndereceğim key i girerseniz hiç bir sorun yaşamazsınız. Bu şekilde oyun orjinal olacağı için crack yapmamanız gerekiyor, aksi taktirde patch filan yaptığınızda sorun yaşabilirsiniz. Dediğiniz şekilde oyunu zaten kurduysanız, regedit ten veya oyun içinden de cd key i değiştirebilirsiniz.
    İkinci olarak da malesef Bankasya kartım yok ama oradan hesaplarımdan birine eft yapabilirsiniz. Saygılar. Bu arada sabaha kadar paypal da hemen 2 adet satılmış bile , Allah bereket versin.

http://cgi.ebay.com/Battlefield-Bad-Company-2-PC-CD-KEY_W0QQitemZ320501479802QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Games?hash=item4a9f60797a

• 35 TL çok iyi bence.
    1-2 arkadaşım almak istiyordu öneririm onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

35 TL çok iyi bence.
    1-2 arkadaşım almak istiyordu öneririm onlara.

Teşekkürler, bekleriz hocam.
  • 35TL gerçekten iyi helal olsun.Birşey soracağım.Kutusundna çıkartılıp resmi çekilerek gönderiliyor key demişsin.Peki kutusundan çıkartmadan gönderebilir misin yine aynı fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

35TL gerçekten iyi helal olsun.Birşey soracağım.Kutusundna çıkartılıp resmi çekilerek gönderiliyor key demişsin.Peki kutusundan çıkartmadan gönderebilir misin yine aynı fiyata?

O şekilde malesef gönderemiyorum çünkü ben bu şekilde alıyorum. Aracılık yapıyorum yani. Ama key lerde kesinlikle problem yok ve hepsi orjinal. İsteyene key'lerin ne şekilde olduğunu özel mesajla gönderebilirim.
  • Bir kaç haftaya Garanti kredi kartım gelecek o zaman 1 tane alacağım..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.