TP-LINK TD-W8101G Modemin arayüzüne giremiyorum arkadaslar.
79 Cevap244935 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5 Mesaj
13 Mart 2010; 19:24:21 

Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

1 Mesaj
12 Nisan 2010; 12:29:16 

kullanı adı:admin şifre:ttnet

8056 Mesaj
20 Temmuz 2010; 20:34:04 

biraz önce wpa yı kırdım.havalarda uçuyorum şu anda

modem arayüzüne girerken biraz takıldım.burayı buldum şimdi.eyvallah

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 4.Sınıf Teknoloji Fakültesi

132 Mesaj
7 Ekim 2010; 17:05:18 

quote:

Orijinalden alıntı: cemcie

kullanı adı:admin şifre:ttnet

Teşekkürler.

Sony KDL-55HX850 LED TV
Atlanta HD Box T Tuslu Receiver
AzBox Premium Twin DVB-S2 Tuner Receiver
Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy Note 10.1
Sony MDR-DS7500 Kablosuz Kulaklık

163 Mesaj
23 Ocak 2011; 16:54:47 

bende dun aynı modemın arayuzune admin admin ıle gırerken bugun gıremıorm
admin ttnet denedım oda olmadı
yardım edermısınız

110 Mesaj
1 Şubat 2011; 0:55:55 

reset düğmesinden resetle birisi şifreni değiştirmiş demekki

reklama hayır. Pc parçalarının hava atar gibi sıralanmasını sevmiyorum.Noah Fex uzak durun sanalpazardan satış açtırıp ürün kargoya verilince vaz geçiyor.

163 Mesaj
1 Şubat 2011; 0:57:24 

pekı resetten sonra herhangı bı ayar gerekmıcekmı?

52 Mesaj
23 Haziran 2011; 12:53:59 

abicim kullanım kılavuzu denilen kağıda bakarsan kullanıcı adı ve şifrenin (admin) olduğunu görürsün iki si de aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibaturhan -- 23 Haziran 2011; 12:54:41 >

devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler.

879 Mesaj
26 Haziran 2011; 11:18:06 

admin-admin

admin-ttnet

ttnet-admin

admin-1234

ve bebnzeri birçok alternatif denedim ama bir türlü arayüze giremedim... kullanma klavuzum yok. modemi resetleyemem çünkü modem başka yerde. kablolu bağlanıyorum. nasıl yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 26 Haziran 2011; 11:20:39 >

28 Mesaj
13 Ağustos 2011; 14:37:19 

aynı sorun bende de var admin admindi şifreler ama şimdi Korunan Nesne This object on the RomPager server is protected. mesajı geliyo . düzeltebilen varsa bi yardım etsin yeniden kurmak istemiyorum modemi ttnet şifre mi unuttum çünkü arasam iki saat hat kimin bilmem ne vikvik edip durcaklar

425 Mesaj
13 Ağustos 2011; 18:09:26 

bende de aynı modem var. Admin- Admin kombinasyonuyla giriyorum ...

Bogazici University Computer Engineering Department

2903 Mesaj
20 Ağustos 2011; 16:06:20 

Admin-admin kombinasyonuyla bir kere girdikten sonra bir daha giremiyorum.1 kere giriuorum ve dhcp yi kapatıyorum.bir daha da giremiyorum, reset atmak zorunda kalıyorum.ne yapmam lazım?

444 Mesaj
27 Ağustos 2011; 13:16:36 

modemin arkada ki reset düğmesine 5 sn basılı tut. fabrika ayarlarına geri dönürülüyor.

148 Mesaj
5 Eylül 2011; 22:07:07 

bendede aynı sorun oluodu arada modemin fişini çek 5 dk bekle geri tak bişiyi kaLmıyor :) bunu yaptıktan sonra firefox vs artık ne kullanıorsan cache sil ve tekrar dene

Mustibh

5 Mesaj
14 Eylül 2011; 0:44:33 

cok teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için foruma uzun süredir giremiyordum artık donus yaptım. Modem kendine reset atmiyordu 1 gece kapalı tutup ertesi gün reset denedim olmustu cok sagolun.

99 Mesaj
16 Ekim 2011; 22:48:58 

sizin kullanıcı adı/ şifre bölümü ekrana geliyor iyiymiş.. benim o da gelmiyor,

edit:ip ayarlarını manuel olarak konfigüre edince modemin arayüzüne wireless üzerinden ulaşabildim...
şimdi diğer bir sorun ağa bağlanıp düşüyorum sürekli sinyal güçlü ama ... kendi kendine reset atıyor bağlantı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nessy -- 16 Ekim 2011; 23:04:46 >

Web&Software Developer|.NET|C#|Javascript|MS-SQL|PS|CSS3|HTML5
Planlamayı başaramamak, başarısızlığı planlamaktır.

8613 Mesaj
18 Kasım 2011; 19:37:23 

Güncellemeden sonra ben de giremez oldum.

Bu başlıktaki tüm kombinasyonları denedim yemedi.

2 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:00:51 

yaw arkadaslar benım mode TP-LINK TD-W8101G Mmodemi kullanıyorzu ıkı kısı modem yukarkı ewde oraya gıdıp ıkı defa res attım ama gıne fabrıka ayarına dondumu donmedımı bılmıyor ama AD : ? İLE ŞİFREYİ : ? söyleyecek biri warsa ne olur bu msn eklesın yada pm atsın hami_cenik28@hotmail.com ne olur acıl hemen soylersenız sevınırım

2 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:02:21 

Arkadaşlar bende ne warsa id olarak denedim şifre olarakda ne warsa denedım ama olmuyor neden acaba

41 Mesaj
7 Şubat 2012; 18:57:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Asphen

Selam arkadaslar TP-LINK TD-W8101G modem kullaniyorum. modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 yazip enter dedigimde kullanici adi we sifre kısmı karsima gelio fakat o kısma denedigim we olmasi gereken tüm kombinasyonlari denememe ragmen kabul etmiyo admin admin admin password 1234 ttnet neler warsa denedim ama kabul etmio modem sorunsuz calisio ama arayüze girme şifresini bilmiorum bunu deiştirmemim bir yolu warmi ???

kullanıcı adı:admin
şifre:ttgalaksi

;)

482 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:18:02 

bugün bu sorunu bende yaşadım. teknik destek numarasını arayıp sorunu hallettim.
modemin arkasında reset yeri var . bir iğne ile 2 dakika kadar oraya basılı tutuyorsunuz bunu modem açıkken yapıyorsunuz. modem fabrika ayarlarına geri dönüyor .
internet şifrenizi falan hepsini yeniden girmeniz gerekiyor.

teknik destekdeki arkadaş erişim yerindede bir kaç sey daha yaptırdı . en iyisi teknik destegi arayın yardımcı oluyorlar.

4904 Mesaj
5 Mart 2012; 20:16:42 

quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

bugün bu sorunu bende yaşadım. teknik destek numarasını arayıp sorunu hallettim.
modemin arkasında reset yeri var . bir iğne ile 2 dakika kadar oraya basılı tutuyorsunuz bunu modem açıkken yapıyorsunuz. modem fabrika ayarlarına geri dönüyor .

teknik destekdeki arkadaş erişim yerindede bir kaç sey daha yaptırdı . en iyisi teknik destegi arayın yardımcı oluyorlar.

bu sorun bugun bendede birden olamaya başladı

1469 Mesaj
11 Mart 2012; 20:16:55 

quote:

Her seferinde Reset ile olmaz bu iş. Ben daha dün reset attım, bugün yine arayüze giremiyorum. Bu iş can sıkıcı bir hâl almaya başladı.

1385 Mesaj
24 Mart 2012; 22:06:31 

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Her seferinde Reset ile olmaz bu iş. Ben daha dün reset attım, bugün yine arayüze giremiyorum. Bu iş can sıkıcı bir hâl almaya başladı.

vallahi bıktımya aynısı banada olmaya başladı 1-2 kez girdikten sonra şifre değişiyor bıktırdı ya

1469 Mesaj
24 Mart 2012; 22:14:27 

quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

quote:

vallahi bıktımya aynısı banada olmaya başladı 1-2 kez girdikten sonra şifre değişiyor bıktırdı ya

Eskiden mail attığımda cevap dönüyorlardı. Artık maile de cevap dönmüyorlar.

1385 Mesaj
24 Mart 2012; 22:17:31 

quote:

quote:

quote:

quote:

P.tesi arayıp sorabilirim bu durumu ben maille olmaz gibi bu iş

4904 Mesaj
25 Mart 2012; 21:12:44 

valla bende de durum hala aynı giremiyorum modem arayüzüne çok kıl bi durum ya

162 Mesaj
26 Mart 2012; 1:22:39 

evet arkadaşlar tp link modemlerinde yeni hortlayan bir problem bendede 1 aydir olmaya başladı.evde ki bilgisayarda 2 kere oldu bu ay.
iş yerindeki modemde ilk kez bu hafta oldu.reset reset bıktım artık.bir arkadaştada aynı modem var ondada bir aydir olmaya başlamiş.nedir bunun cözümü?

MSI GT70 0NE-1078TR Kullanıcısı
i7 3630QM/32GB RAM/2x128GB SSD+750GB HDD/4GB GTX680M/17.3" Full HD/Win 8/MSI Gaming Aksesuar Paketi

545 Mesaj
27 Mart 2012; 23:35:56 

aynı sıkıntı benim iş yerimde ve evimdeki modemler içinde geçerli yardım bekliyorum

VW CADDY 2006 1.9 TDİ BEYAZ VWCADDY / 2012 1.6 TDİ COMFORTLİNE GÜMÜŞ GRİ

503 Mesaj
28 Mart 2012; 0:03:41 

1 ay içerisinde 3 defa başıma geldi. Devamlı modemin arayüzüne girmem gerektiği için durumu hemen farkediyorum. Büyük bir ihtimal şifreleri kırıyorlar ve modemin arayüz şifresini değiştiriyorlar. Kablosuzun şifresini şöyle yaptım RAKAMLARHARFLER+%&/()={[]}\ son 3 hafatdır herhangi bir sorun yaşamıyorm

545 Mesaj
28 Mart 2012; 0:09:16 

tamam resetleme sonucu arayüza giriş yapabildim

VW CADDY 2006 1.9 TDİ BEYAZ VWCADDY / 2012 1.6 TDİ COMFORTLİNE GÜMÜŞ GRİ

162 Mesaj
28 Mart 2012; 2:40:12 

quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

1 ay içerisinde 3 defa başıma geldi. Devamlı modemin arayüzüne girmem gerektiği için durumu hemen farkediyorum. Büyük bir ihtimal şifreleri kırıyorlar ve modemin arayüz şifresini değiştiriyorlar. Kablosuzun şifresini şöyle yaptım RAKAMLARHARFLER+%&/()={[]}\ son 3 hafatdır herhangi bir sorun yaşamıyorm

şifreleri kırıyorlar demişsin.evet tp link modemleri kimin evinde varsa onlarin şifrelerini kırıyorlar.olurmu böyle şey.teknik bir hata bence bu.kim ne yapsin benim şifremi.wireless acık değil bende.

MSI GT70 0NE-1078TR Kullanıcısı
i7 3630QM/32GB RAM/2x128GB SSD+750GB HDD/4GB GTX680M/17.3" Full HD/Win 8/MSI Gaming Aksesuar Paketi

1481 Mesaj
28 Mart 2012; 10:14:48 

bende ilkinde uğraşmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

L337

1469 Mesaj
30 Mart 2012; 22:16:26 

quote:

quote:

quote:

quote:

Sorabildin mi ? Cezan bittiğinde cevap yazarsan sevinirim.

1385 Mesaj
31 Mart 2012; 1:37:28 

quote:

quote:

quote:

quote:

Sorabildin mi ? Cezan bittiğinde cevap yazarsan sevinirim.

Sordum özet olarak: Biz birşey yapamayız

37 Mesaj
1 Nisan 2012; 16:53:21 

Modemin kırılması gibi bir teoriniz güzel. bu işleri az çok anlarım ama şaun bulunduğum bölgese modemin çekim kapasitesinde sadece 2 bilgisayar var ikiside bana ait :D. bu durumda tek alternatif hepimizin bilgisayarına aynı işi yapan bir virüs girmiş hemde hepsi TP Link :D. eğer bununda saçma olduğunu düşünüyorsanız, benimde kesinlikle emin olduğum tek alternatif teknik arıza kaldı ama neden son aylarda bu sorun baş gösterdi anlamadım bugün 2. oldu. bir çözümünü bulursanız cevapplarınızı bekliyorum...

4571 Mesaj
1 Nisan 2012; 20:09:54 

Arkadaşlar, modemin arayüzüne mi giremiyorsunuz? Yoksa internet bağlantısımı yapamıyorsunuz komple? Biraz açıklık getirirmisiniz? TP-Link alma arifesindeyimde, ondan soruyorum!

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

65 Mesaj
20 Nisan 2012; 18:00:09 

Modem arayüzüne bende giremiyordum(192 ....1.1 buraya),şifremi kabul etmiyordu.
Şimdi arkadaki küçük reset düğmesinden 10-15 saniye kalem ucunu basılı tutup resetledikten sonra (192 ...1.1 e ) admin admin yazarak girebildim.

50 Mesaj
23 Nisan 2012; 2:37:27 

modem üst katta. ve modemin arayüzüne erişmem gerekiyor... bunun çözümü önemli olan. reseti her zaman yaparız. ama niye bu denli sık bu problemi veriyor bu modem

1469 Mesaj
23 Nisan 2012; 15:03:32 

Arkadaşlar modemin arayüzüne girme sıkıntısı kalıcı maalesef. Her seferinde reset atmanız gerekiyor. O yüzden alacaklar varsa almasın. Anladığım kadarıyla çözümü yok bunun. Haa modem iyi, kopma falan olmuyor. Ama arayüze erişme sıkıntısı her seferinde reset istiyor ve bu önemli bir sorun.

50 Mesaj
2 Mayıs 2012; 9:06:35 

firmware upgrade iyle falan halledilebilirmi acaba

4904 Mesaj
2 Mayıs 2012; 20:02:39 

halledebilen oldumu bu sorunu upgrade ile

87 Mesaj
8 Mayıs 2012; 12:52:29 

hocam admin-admin 1 kere giriliyorsa 2. kombinasyon ne olabilir?

35 Mesaj
22 Mayıs 2012; 18:16:28 

TP Link modemim var ve aynı sorun...Bu modemden zaten hiç memnun deilim.

65 Mesaj
26 Mayıs 2012; 1:37:46 

bende tp link kullanıyorum ve aynı sorun bende de var.

4904 Mesaj
27 Mayıs 2012; 10:11:04 

modem çok güzel modem ama şifre sorunu

1355 Mesaj
28 Mayıs 2012; 14:01:14 

Bende tp-link iki antenli wireless modeme sahibim belli bir süreden sonra modem arayüzüne girişi kilitliyor reset atmak gerekiyor daha sonra düzeliyor fakat belirli bir süre sonra tekrar aynı durum tekrarlanıyor ama benim için bir sorun olmuyor çünkü çok uzun zaman sonra giriş yapmıyor yani resetlemekde sorun olmuyor.

310 Mesaj
30 Mayıs 2012; 15:52:40 

Merhaba arkadaşlar bendede Edimax modem var. Dün gece tam 3 saatimi yedi halen olmuş değil.
192.168.2.1 veya 192.168.1.1 den giriyorum. Kullanıcı Adı: Admin şifre 1234 yazıp ok diyorum. Sayfayı yeniliyor, modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yine kullanıcı adı parola istiyor. Fakat şifreyi farklı bir numara yazdığımda hatalı şifre girdiniz diyor. 7-8 Kere reset attım. Düzelmedi. CD den kurmaya çalışıyorum olmuyor. Destek hattını aradım. Anlattığınız gibi yapıyorsanız her şey normal ama birde bilgisayarın tarihini 30 Nisan a kadar geri alın bazen bu çözüm olabilior dediler. Akşam bakacağım.

Birde yeni aklıma geldi. 208.67.222.222 dns yi kullanıyorum acaba bundan mı? kaynaklanıyor emin değilim akşam deneyeceğim her ikisinide.

310 Mesaj
31 Mayıs 2012; 8:25:34 

quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Merhaba arkadaşlar bendede Edimax modem var. Dün gece tam 3 saatimi yedi halen olmuş değil.
192.168.2.1 veya 192.168.1.1 den giriyorum. Kullanıcı Adı: Admin şifre 1234 yazıp ok diyorum. Sayfayı yeniliyor, modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yine kullanıcı adı parola istiyor. Fakat şifreyi farklı bir numara yazdığımda hatalı şifre girdiniz diyor. 7-8 Kere reset attım. Düzelmedi. CD den kurmaya çalışıyorum olmuyor. Destek hattını aradım. Anlattığınız gibi yapıyorsanız her şey normal ama birde bilgisayarın tarihini 30 Nisan a kadar geri alın bazen bu çözüm olabilior dediler. Akşam bakacağım.

Birde yeni aklıma geldi. 208.67.222.222 dns yi kullanıyorum acaba bundan mı? kaynaklanıyor emin değilim akşam deneyeceğim her ikisinide.

Dünkü bu problemimi bilgisayarın saatini önceki tarihe alarak çözdüm. Modem arayüzüne girebildim.

88 Mesaj
27 Eylül 2012; 15:53:17 

ARKADAŞLAR HİÇ 444 19 25 İ ARAYAN OLDU MU ACABA ? KONSOL VE MODEM BAĞLANTISI HAKKINDA BİLGİ VE YARDIM KONUSUNDA DESTEK OLUYORLAR MI ? CVP PLSS

62 Mesaj
29 Ekim 2012; 22:40:10 

tplink arayüze girişte google choreme dan giremiyorum exprolerden çok rahat giriyorum değişik tarayıcılarla deneyin tavsiyem

1049 Mesaj
17 Kasım 2012; 15:38:44 

bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.

174 Mesaj
13 Aralık 2012; 4:21:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kandemir5353

bendede bu sıralar başladı bu sorun anlamadım gitti reset atıyom düzeliyor 1 hafta sonra gene aynı. bir çözüm bulsunlar buna. air ties kullanırken bu sorun yoktu.. tp link te var bu sorun ne denediysem olmadı farklı taracıylanda denedim yine nuh diyo peygamber demiyor.

al benden de okadar çıldıracam arkadaş,

bundan 3 hafta önce superonline adsl yattımı kesti,niye kestiniz diye sordum , hattınızı taşıma talebinde bulunmuşsunuz dediler..hadi ulan ordan dedim benim öle bi talebim olmadı..biraz beklettikten sonra...hee alt yapı çalışmasından etkileniyorsunuz daha iyi bir hizmet almanız için bla bla dediler..tabiki senaryo..aslı yok böle bişiyin..2 gün sonra aktif hale getirdiler adsl mi

gel gelelim o gün bu gündür modemi restart etmeden garanti.com.tr adresine bile giremiyorum bazen,superonliye online şikayet formu doldurdum bakalım bir gelişme olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalpi -- 13 Aralık 2012; 4:22:09 >

27 Mesaj
2 Ocak 2013; 14:07:53 

quote:

Teknik destekteki arkadaşlar en çok bunu seviyor. Hatta hiçbişey olmasa bile reset yapmak onlar için tam bir "ikramiye". ADSL destek hattının dakikası 80 kr civarında yanılmıyosam. Sizi hatta 10 dk tutsa, ki modem arayüzünü bilmeyen bir kullanıcıya bir reset = 20 dk demektir siciline iyi bir puan alıyor. Şimdi hemen birileri ne alakası var yaa deyip zıplamasın arkadaşım orda çalışıyor bordroyu fırlatırım burdan... Ayrıca ekstra bir bilgi, sonuca dogrudan ulaşmak isteyenler için, çağrı merkezleri için her arayan abone yolunacak bir kazdır, bu onların eğitim seminerlerinde de dile getirilmekte fakat daha kibarca :) Amaç müşteriyi hatta tutmak, amaca bak ... a.q. keneleri ...

Q9400 - MSI P48 Platinum - 4x2Gb Kingston HyperX - GTX560 Ti 2Gb + 2x80 Seagate Raid 0 + 1 x 2TB WD + 3 x 500 GB Seagate SATA2 + Samsung 2232BW & LG W2242S dual display + KWorld DVB + 750 Watt OCZ + vs. vs. vs. + Motorola ATRIX 4G... XD

27 Mesaj
2 Ocak 2013; 14:13:02 

quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

quote:

Orijinalden alıntı: kandemir5353

al benden de okadar çıldıracam arkadaş,

bundan 3 hafta önce superonline adsl yattımı kesti,niye kestiniz diye sordum , hattınızı taşıma talebinde bulunmuşsunuz dediler..hadi ulan ordan dedim benim öle bi talebim olmadı..biraz beklettikten sonra...hee alt yapı çalışmasından etkileniyorsunuz daha iyi bir hizmet almanız için bla bla dediler..tabiki senaryo..aslı yok böle bişiyin..2 gün sonra aktif hale getirdiler adsl mi

gel gelelim o gün bu gündür modemi restart etmeden garanti.com.tr adresine bile giremiyorum bazen,superonliye online şikayet formu doldurdum bakalım bir gelişme olacak mı

Superonline online şikayet formu doldurduysan olacak şeyi sana soyleyeyim, "move to TRASH" oluyo :), en iyisi direk müşteri temsilcisini ara 3 kuruş telefon parası öde ama içini dök, bildiğin tüm küfürleri say, 3 kez küfredene kadar yüzüne kapatamazlar, kuralları oyle :) 3. yü saydıktan sonra sen kapat bir nebze de olsa içini rahatlatıyor insanın. Benim haberim olmadan tarifem değişmiş, sözleşmemi gönderin de bakalım dedim gelen sözleşmede de onların kafalarına göre iş yaptıklarını ispatlıyor ama onlarda bunu okuyacak beyin yok ki, bile bile yanlış yaptıklarının evrakını bana yolladılar ve ben de gönül rahatlığı ile hepsinin agzına s...tım... Bu arada online müşteri şikayetimde bulundugumdan da kimselerin haberi olmamış, çöpteki maillere pek bakmıyolar anlaşılan ...

Q9400 - MSI P48 Platinum - 4x2Gb Kingston HyperX - GTX560 Ti 2Gb + 2x80 Seagate Raid 0 + 1 x 2TB WD + 3 x 500 GB Seagate SATA2 + Samsung 2232BW & LG W2242S dual display + KWorld DVB + 750 Watt OCZ + vs. vs. vs. + Motorola ATRIX 4G... XD

174 Mesaj
9 Ocak 2013; 1:29:33 

modemi iki kez üst üste resetledim 4-5 kez de tokat patlattım inanır mısın aslanlar gibi calisiyor şuan ya sol tarafında bir arıza vardı ben bu agrasiflikleri yaparken yada bu metod işe yaradı : )

12 Mesaj
18 Ocak 2013; 15:25:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Asphen

oncelıkle arkadaslar konu eskı olmus ama belkı yenı gırıp arastıran vardır dıye cevap yazıyorumç
1.modemın arka kısmındakı reset dugmesıne 30 sanıyeden az olmamak sartıyala kurdan kalem ucu gbı bır nesneyle basılı tut.
2.cıhazın arkasında kablosuz agla baglanacaksan kablosuz ag sıfresı var.o sıfreyı yaz.
3.eger kablo ıle baglanacaksan otomatık ıp alıyor.
4.sımdı 2.sıkdakı sıdfreyı cıhazı gordugunde baglan dıyeceksın bılgısayarından baglantı ıcın kablosuz sıfresı ısteyen yere cıhazın arkasaındakı sıfreyı yaz.
5.kablolu veya kablosuz baglandıkdan sonra:
6.browserverın tarama cubuguna yanı nette gırdıgımız sayfaların bulundugu yere 192.168.1.1 yaz ve enter yap ama dıkkat et arada bosluk olmayacak ve kesınlıkle nokta ısaretı kullanacaksın.
7.enter yapınca sıfre ısteyecektır.cıhazı ttnet verdıyse veya dısardan aldıysan orada cıhazın arkasında cıhaza gırıs adı ve parolası yazar.kullanıcı adı yuzde 99 admin dir.sifrede cihazın arkasında yazandır.ttnet son gunlerde verdıgı modemlerde kullanıcı adı admin.sifre olarakda ttgalaksi kullanıyor cıhazlarda.ancak kullanıcı adı ve sıfre yazarken dıkkat et kucuk harf olacak.ı degıl i olacak.sifrede o gibi birsey varsa mutlaka sıfırdır.sifrelerde harf ''' o''' olmaz.
kesinlıkle sıfırdır.
bu sekilde cihaza baglanabilirsiniz.kolauy gelsin.

herzaman yardıma varım