- x
Altınyıldız Takımlar Etiketin Yarısı Moda Di Centone
49 Cevap39982 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1075 Mesaj
13 Mart 2010; 0:31:38 

Arkadaşlar ben perşembe günü Mecidiyeköy Moda Di Centone mağazasında Altınyıldız takımı (%88 yün) 135 TL.ye (tek çekim) aldım. Moda Di Centone de neymiş diyebilirsiniz belki. erkek giyimi var sadece, bilenler bilir gerçekten kaliteli ürünleri var ve şu anki indirimde gerçekten Etiketin Yarısı indirimi.. yani önce 2 ile çarpıp, sonra etiketin yarısı yapmamışlar

Sanırım sadece Mecidiyeköy merkezdeki mağazasında böyle bir kampanya var, mesela ümraniyedeki mağazasında görmedim böyle birşeyi. Benim dikkat ettiğim kadarıyla mağazadaki birçok üründe yarısı kampanyası vardı. Bazı örnekler:

Nano teknojoyle üretilmiş altınyıldız ceket ve pantolanlar 65 + 35 TL (su geçirmeyip, kir tutmuyormuş.. aslında benim bunlardan almaya niyetim vardı, ancak tek ceket olanlarda çok çeşit yoktu)
100 liraya alınabilecek çok sayıda kaliteli takım vardı hemen hepsi Altınyıldız kumaşlı. (%70 yün gibi)
Nano altınyıldız takımlar 150 TL
Kadife ceketler 25 TL - 40 TL vs.. fiyat çok uygun gibi :)
Kaşmir palto 50 TL.
daha çok sayıda ürün var, fakat ben diğerlerine çok dikkat etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 13 Mart 2010; 0:34:24 >

517 Mesaj
13 Mart 2010; 0:41:15 

Bende yarın takım almaya gidicem ama fiyatlar pek sıcak gibi gelmedi bana???
1 Ay önce şirinevlerde altınyıldız mağazasındada nano olanlar 150 liraydı ve şu an Çetinkaya mağazalarında Altınyıldız takımlar 99 lira
Yarın gidip bakıcam. Ama ekstra mecidiyeköy e gitmem gerekirmi ne diyorsunuz===

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm Bu alana reklam verebilirsiniz :))) 0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h
length 4491 mm height 1372 mm weight 1,549 kg

1075 Mesaj
13 Mart 2010; 1:11:35 

altınyıldız takım fiyatları aynı o zaman. zaten 100 liranın altına da biraz zor. çetinkaya'dakileri görmedim, kalitesi nasıldır bilmiyorum, ayrıca karışım oranları da, ne kadarının yün olduğu da önemli. 40 liraya da takım var ama malumunuz naylon.

ben beğendim, zaten daha önce de moda di centone'den alışverişim olmuştu. çetinkaya için gideceğiniz yer ve çevresinde bu mağazalardan varsa bakın derim, kalitesini kıyaslamak için.

142 Mesaj
13 Mart 2010; 1:20:49 

dar kesim takımlar, gömlekler var mı? Varsa onların fiyatları nasıl?

1075 Mesaj
13 Mart 2010; 1:26:21 

gömlek'te var ama fiyatlarına bakamadım. büyük ihtimal aynı kampanya geçerlidir, inşallah yarın tekrar gideceğim yarın bakabilirim. benim ilk denediğim nano ceket 130 yerine 65 tl idi ve dar kesimdi.. mutlaka başka çeşiitleri de vardır. ürün çeşidi çoktu ben gittiğimde. ama şimdiki durumu bilemiyorum.

3296 Mesaj
13 Mart 2010; 3:53:31 

ankarada moda di centone var bir tane ve ara sıra inanılmaz indirmler oluyor,
geçen yıl 50liraya bahsettiğiniz takımlardan iki tane aldım,
spor kesim ve de iki düğmeli, altınyıldız, defalrca giydim bir problem yok
gören de zaten 50lira diyince gitti aldı, ertesi gün birşey kalmamıştı zaten,
aynı şekilde 25liraya blazer ceket, 30liraya keten ceketler almıştım şaka gibiydi..
bayadır uğramıyordum yarın bir bakayım bakalım neler var

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

32 Mesaj
13 Mart 2010; 8:17:15 

mecidiyeköy de yeri nerde moda di centone mağazasının? cevahir avm. içerisinde sanki vardı diye hayırlıyorum ama orasımıdır bilmiyorum. fiyatlar görmeye değer

1016 Mesaj
13 Mart 2010; 8:26:56 

quote:

Orijinalden alıntı: olecrani

mecidiyeköy de yeri nerde moda di centone mağazasının? cevahir avm. içerisinde sanki vardı diye hayırlıyorum ama orasımıdır bilmiyorum. fiyatlar görmeye değer

Cevahir'in az ilerisinde otobüs durağına yakın. Cevahir içinde değil...

HP Pavilion DV6 6115st - Samsung Galaxy S3 Mermer Beyazı 16GB (+32GB Kingston Class 10) - XboX 360 Elite 120GB + Kinect Bundle - Logitech z5500 - Dark HD Minibox

957 Mesaj
13 Mart 2010; 8:47:40 

bu firmayı tavsiye etmem bir kez alışveriş yapmıştım ürünler pek kaliteli değil.size aymerkez ve crispino tavsiye ederim hem kaliteli hem ucuz olarak

1116 Mesaj
13 Mart 2010; 8:54:52 

8 drop satıyormu bu firma

305 Mesaj
13 Mart 2010; 8:58:47 

yanında neler var, oraları tam bilmeyen için tarif yapabilir miyiz? :))
tşkler

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

190 Mesaj
13 Mart 2010; 10:28:21 

Metrobüsten inince. Tam yolun karşısında olması gerek.
Simit sarayı mı simitci mi ne var. Oradan Cevahir'e doğru dükkanlara bakarak giderseniz görebilirsiniz :)

1881 Mesaj
13 Mart 2010; 10:34:00 

bende o mağazadan takım almıştım gayette güzel..
Takım elbisemi takım elbise işte..
kıyaslamalar yapmakla bitmezki..
görüldüğü üzere 65 lirayada ceket var 2000 lirayada..
yakışanı bütçeye uyanı almak en doğru olan.. ve bu firmada ii bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimdenizci -- 13 Mart 2010; 10:35:06 >

128 Mesaj
13 Mart 2010; 10:46:49 

bende ankara ankamall mode de centone den 75 tl ye tek ceket almıştım. gayet memnunum kesinlikle bozulma falan yapmadı.
birde siyah kumaş pantolon almıştım onun da renginden kumaşında bir sorun yok ancak paça boyu biraz çekme yaptı, iyi ki paça yapımında düzeltilen kısmı içe katlamıştım sonra tekrar açtırdım uzattım biraz daha. çekme haricinde onda da bir sorun yok yani :)

142 Mesaj
13 Mart 2010; 11:46:00 

güzel italyan kesim takım elbiseler var. Gömlekler 14 tl, kol düğmeleri 20 tl, pantalonar 35 tl, kravatlar 13 tl bildiğim birkaç fiyat bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evil_slck -- 13 Mart 2010; 11:47:02 >

517 Mesaj
13 Mart 2010; 13:37:57 

Çetinkayadaki takımlar yüzde 70 yün diye biliyorum. Bugün gitcem önce 212 ye snra şirinevler tarafına geçeceğim Ordada di centone war orayada bakarım bi

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm Bu alana reklam verebilirsiniz :))) 0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h

517 Mesaj
13 Mart 2010; 13:41:29 

Bu arada şunuda belirteyim az önce google da centone yi arattım sikayetvar.com da bi dolu centone şikayeti war Alanlar hiç memnun değil Oradan alışveriş yapmadan önce 2 kere düşünün derim

3296 Mesaj
13 Mart 2010; 14:33:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Bu arada şunuda belirteyim az önce google da centone yi arattım sikayetvar.com da bi dolu centone şikayeti war Alanlar hiç memnun değil Oradan alışveriş yapmadan önce 2 kere düşünün derim

valla 50liraya 2 tane takım aldım 6 ay oldu giyiyorum hala sıkıntı yok, 25liraya blazer, 30liraya da keten ceketler aldım,
1 sene de giysem mesele değil, sonuçta altınyıldız ve de kesimleri spor ve de oldukça güzel, memnunum ben

142 Mesaj
13 Mart 2010; 15:06:12 

arkadaşlar altınyıldız nano takım elbiseden aldım birkaç ay giydim şimdi ne ceketi ne de pantolonu giyilcek durumda değil. takım alacaksanız nano almazsanız size bi taviye. bütün klasik giysilerimi centonden alırım f/p açısından en iyi mağaza

1075 Mesaj
13 Mart 2010; 21:19:22 

bugün gittim tekrar, arkadaş da zaten yukarda yazmış.. gömlekler 13.45, mont 40 tl. vs...
yalnız bugün haftasonu olduğu için ve fiyatlar da uygun olduğu için çok kalabalıktı gerçekten, kasa önünde kuyruk vardı. aslında gömlek almayı düşünüyordum ama kuyruktan dolayı vazgeçtim.

yanlış hatırlamıyorsam 4 sene kadar önce moda di centone'den uygun fiyata kadife takım almıştım. halen giyiyorum, hiçbir problemi yok.. ceketini tek olarak kullanıyorum, pantolonunu da ayrı. benim başka kadife pantolonlarım da var ama hiçbiri bunun kadar kaliteli değil, kumaşına bakınca kalitesini belli ediyor.. yok şikayetvar.com'da şikayetvarmış.. olabilir, bütün firmaların şikayetleri var..
zaten buranın ürünlerini kullanan birçok arkadaş ta memnuniyetlerini dile getirmişler.

sn. evil-slck
ben nano almayı düşünmüştüm ilk baştan, fazla çeşit yoktu vazgeçmiştim.. siz böyle deyince iyi ki almamışım diyorum.
acaba ne oldu ceket ve pantolon'a? yani tülerme, solma vs.. gibi birşey mi?

142 Mesaj
13 Mart 2010; 21:37:22 

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

bugün gittim tekrar, arkadaş da zaten yukarda yazmış.. gömlekler 13.45, mont 40 tl. vs...
yalnız bugün haftasonu olduğu için ve fiyatlar da uygun olduğu için çok kalabalıktı gerçekten, kasa önünde kuyruk vardı. aslında gömlek almayı düşünüyordum ama kuyruktan dolayı vazgeçtim.

yanlış hatırlamıyorsam 4 sene kadar önce moda di centone'den uygun fiyata kadife takım almıştım. halen giyiyorum, hiçbir problemi yok.. ceketini tek olarak kullanıyorum, pantolonunu da ayrı. benim başka kadife pantolonlarım da var ama hiçbiri bunun kadar kaliteli değil, kumaşına bakınca kalitesini belli ediyor.. yok şikayetvar.com'da şikayetvarmış.. olabilir, bütün firmaların şikayetleri var..
zaten buranın ürünlerini kullanan birçok arkadaş ta memnuniyetlerini dile getirmişler.

sn. evil-slck
ben nano almayı düşünmüştüm ilk baştan, fazla çeşit yoktu vazgeçmiştim.. siz böyle deyince iyi ki almamışım diyorum.
acaba ne oldu ceket ve pantolon'a? yani tülerme, solma vs.. gibi birşey mi?

gömlekte acele etmeyin her zaman aynı fiyat zaten sadece mont gibi sezonluk ürünlerde indirim oluyor. aldığım takım elbise ütü tutmuyor pantalon ve ceket hiçbirşey olmadığı halde kendiliğinden biraz yırtılmış alırsanız nano kesinlikle almayın kravatlarıda pek iyi değil tüylenme yapıyor gömlekleri fena değil kol düğmeli gömlekleri var bende gerçekten fiyatına göre çok kaliteli ürünler. kol düğmeleri çok şık 19,9 tlydi galiba, ayakkabıları çok güzel 90 tl, 2 tane tek ceketleri var bende gerçekten onlarda çok hoş ve kaliteli şeyler gerçekten çalıştığım yerde 1000 kişi var en şıklardan birisi benim herkesin dikkatini çekiyor.

142 Mesaj
13 Mart 2010; 21:40:28 

ayrıca blazer tek ceketler 50 tl diğer tek ceketlerde 65 tlydi. ancak blazerlar dar kesim değildi 65 tl olan italyan kesim çok hoş bir ceketti rengi siyah gibi bir tane ondan aldım. pazartesi günüde gidicem montlar ucuzladıysa gelecek sene için birtane alıyım diyorum nasıl olsa kışa ihtiyaç olacak o zaman 100e alacağıma şimdi 50-60a alırım galiba

3593 Mesaj
13 Mart 2010; 22:22:12 

kaban var mi?

517 Mesaj
13 Mart 2010; 22:44:07 

Walla bugün tüm 212 yi dolaştım üstüne bide çetinkaya ya baktım En sonunda takım elbiseyi Sabri Özel den aldım.

142 Mesaj
14 Mart 2010; 0:57:03 

quote:

Orijinalden alıntı: emtue

kaban var mi?

kaban var hocam normal sezonda 89 ile 99du. geçen baktım 99luk 79 olmuş. artık bizi tanıyorlar mağazada martın ortalarında 50 veya 60a düşecek demişlerdi pazartesi gidip bakacağım.

204 Mesaj
14 Mart 2010; 9:59:47 

Takımın Altınyıldız mı yoksa sadece kumaşının mı altınyıldız olduğuna dikkat edin bence. Bu mağazadan daha önce bende alışveriş ettim fiyatlar cazip ama ürünler son derece kalitesiz( en azından ben aldıklarım öyle)

142 Mesaj
14 Mart 2010; 12:48:16 

takımlar altınyıldız değil kumaşlar altınyıldız. takımlar kendinelerine ait style çizgi diye bir şirkete ait. doğrusu takım elbiseleri kalitesiz ama tek ceket ve tek pantolon alırsanız çok güzel ve göze hitap eden modelleri var.

1075 Mesaj
14 Mart 2010; 16:13:15 

takımları kalitesiz değil bence. takımlar kalitesiz deyip te bütün takımları aynı kefeye koymak son derece yanlış olur...
100 liralık , 150, 300 liralık olan takım da var.. hepsinin kalitesi elbette bir değil, olamaz da zaten.. kaliteli olan da var, orta kalite/kalitesiz olan da var. indirimle 100 TL.ye gelen takımların kalitesi yeterli düzeyde.. kumaşları altınyıldız ve bu takımlar genelde %70 yün özelliğine sahip.
takım elbisede önemli olan kumaştır zaten. ondan ötesi kesimdir, stildir, işçiliktir vs.. onu da üstüne giyer bakarsın beğenirsen alırsın, beğenmezsen almazsın, o biraz zevk meselesi.

beğenmeyen de 300 tl.ye damat veya sarar alsın ne diyeyim .. ben optimum'daki damat outlet'te de bakmıştım zamanında. outlet olmasına rağmen 250-300 liradan aşağı takım yok. kalitesi de ötmüyor yani. burdan 150 lira ile alabileceğiniz kalitede bir takımı sırf markası var diye damat'tan anca 300'e alabiliyorsunuz. ona o fiyatı vereceğime 100 liraya 3 takım alır, çeşit çeşit giyerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 14 Mart 2010; 16:23:43 >

517 Mesaj
14 Mart 2010; 16:38:18 

walla bugün baktım söylediğiniz mağazaya ama öyle ekstra bi özelliği yoktu,Gömlek alacaktım deneme olmuyormuş bende almadan çıktım.

2340 Mesaj
15 Mart 2010; 0:23:01 

Buradan sakın gömlek almayın, geçen sene şirket olarak fuar için alınan yüklü mikdardaki gömlekler ilk yıkmadan sonra el bezi olarak şirkette kullanıldı

sonrasınd satın aldıgım kumaş pantolında birkaç yıkamz sonra çekti ve giyilemez bir hale geldi

kesinlike kaliteli ürünleri yok, temkinli olun

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.

128 Mesaj
15 Mart 2010; 14:36:57 

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

takımları kalitesiz değil bence. takımlar kalitesiz deyip te bütün takımları aynı kefeye koymak son derece yanlış olur...
100 liralık , 150, 300 liralık olan takım da var.. hepsinin kalitesi elbette bir değil, olamaz da zaten.. kaliteli olan da var, orta kalite/kalitesiz olan da var. indirimle 100 TL.ye gelen takımların kalitesi yeterli düzeyde.. kumaşları altınyıldız ve bu takımlar genelde %70 yün özelliğine sahip.
takım elbisede önemli olan kumaştır zaten. ondan ötesi kesimdir, stildir, işçiliktir vs.. onu da üstüne giyer bakarsın beğenirsen alırsın, beğenmezsen almazsın, o biraz zevk meselesi.

beğenmeyen de 300 tl.ye damat veya sarar alsın ne diyeyim .. ben optimum'daki damat outlet'te de bakmıştım zamanında. outlet olmasına rağmen 250-300 liradan aşağı takım yok. kalitesi de ötmüyor yani. burdan 150 lira ile alabileceğiniz kalitede bir takımı sırf markası var diye damat'tan anca 300'e alabiliyorsunuz. ona o fiyatı vereceğime 100 liraya 3 takım alır, çeşit çeşit giyerim..

Damatta 300 tl ye takım mı?
Haftasonu baktım 350 Tl den aşağı tek ceket bile yoktu :)
Optimum Centone de pek beden kalmamıştı bu hafta soun. Çalışan indirim başlayınca çok satıldı beden sınırlı dedi.
Ankamall a gittim optimumdaki bedeni olmayan siyah ceketten buldum ama o da rengi soluk gibi geldi bana kumaşı pek hoşuma gitmedi ama gri v.s. farklı hoş ceketlerde vardı.
İnterwiew e gireyim fiyatlar uçuktur dedim ama etiket fiyatı 1/2 indirim yapmışlar ceket 175 tl ye hoşuma gitti aldım çıktım :)

1075 Mesaj
15 Mart 2010; 19:53:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

Buradan sakın gömlek almayın, geçen sene şirket olarak fuar için alınan yüklü mikdardaki gömlekler ilk yıkmadan sonra el bezi olarak şirkette kullanıldı

sonrasınd satın aldıgım kumaş pantolında birkaç yıkamz sonra çekti ve giyilemez bir hale geldi

kesinlike kaliteli ürünleri yok, temkinli olun

benim en az 4 yıl önce ümraniye mağazasından almış olduğum gömleği, kravatı ve kadife takım elbiseyi halen kullanıyorum. gömlekte solma yok, ne yakasında ne başka yerinde... kravatta masaya vs. sürten yerleri hafif tülerdi. takım elbisesinde de sorun yok, rahatlıkla halen giyebiliyorum.

1075 Mesaj
15 Mart 2010; 19:57:11 

quote:

Orijinalden alıntı: murthy_06
Damatta 300 tl ye takım mı?
Haftasonu baktım 350 Tl den aşağı tek ceket bile yoktu :)
Optimum Centone de pek beden kalmamıştı bu hafta soun. Çalışan indirim başlayınca çok satıldı beden sınırlı dedi.
Ankamall a gittim optimumdaki bedeni olmayan siyah ceketten buldum ama o da rengi soluk gibi geldi bana kumaşı pek hoşuma gitmedi ama gri v.s. farklı hoş ceketlerde vardı.
İnterwiew e gireyim fiyatlar uçuktur dedim ama etiket fiyatı 1/2 indirim yapmışlar ceket 175 tl ye hoşuma gitti aldım çıktım :)

doğrudur , ben fiyatı tam hatırlamıyorum, aklımda kaldığı kadarıyla yazmıştım.

142 Mesaj
15 Mart 2010; 21:06:02 

bugün gittim hatta biraz önce geldim bi tane gri blazer tek ceket aldım 65 tl, bi tanede kısa kaban aldım malum sezon sonu nasıl olsa seneyede lazım seneye 100 tlye almaktansa 50 tlyede onu aldım. bilmiyorum ama bu mağaza beni cezbediyo bişey almadan çıkamıyorum

29 Mesaj
24 Ocak 2011; 11:25:21 

kaliteyi merak ediyordum. cevap mesajlarında kalite ile az çok fikir edindim. görmek lazım. ayrıca büyük bedenleri varmı 62 - 64 beden gibi... bilgisi olan varsa yazbilirmi.

244 Mesaj
24 Ocak 2011; 11:51:40 

Bnde daha once centoneden 2 takim aldim ve 4-5 tane gomlek.herzamn %50 indirim var ama sanirim gercek fiyatlari o bindirip indirim yapiyorlar: ) kalite acisindan memnunum vede takimlar bedenime cuk diye oturuyor dar kesimler...yani takimivgiyince yakistigini hissediyorsun.bundan sonra takim alirsam yine centoneden alirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

69 Mesaj
24 Ocak 2011; 11:59:50 

Buradan alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Geçen yaz nano takımlardan aldım, fakat kesinlikle ütü tutmuyor. 1 yıkamadan sonra kesip elbezi yapabilirsiniz. Şikayet var a yazdım, cevap bile vermediler...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ocak 2011; 12:28:53 

Allahtan korkun.eski konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

180 Mesaj
24 Ocak 2011; 15:27:27 

dün gittim mecidiyeköydeki mağazaya.çok güzel indirimler var.bence kaçırmayın.paltolar var 65-85 arası.takım elbiseler 75-150 arası.

yüzde 50 indirim var her üründe

fenerbahceliyiz

64 Mesaj
24 Ocak 2011; 18:36:15 

Arkadaşlar bu mağazadan gömlek almayında ne alırsanız alın.Buradan aldığım 3 gömleğin tamamının yakaları ilk yıkama sonunda formunu kaybederek dağıldı ve gömlekler yıkandıkça çekme yaparak özellikle kolları düdük gibi kaldı.
Aman diyorum size,ucuz et ve yahni arasındaki kopması imkansız bağ olayı yani :)

''Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.''
M.Kemal ATATÜRK

1075 Mesaj
24 Ocak 2011; 22:19:47 

quote:

Orijinalden alıntı: cogeneration

Arkadaşlar bu mağazadan gömlek almayında ne alırsanız alın.Buradan aldığım 3 gömleğin tamamının yakaları ilk yıkama sonunda formunu kaybederek dağıldı ve gömlekler yıkandıkça çekme yaparak özellikle kolları düdük gibi kaldı.
Aman diyorum size,ucuz et ve yahni arasındaki kopması imkansız bağ olayı yani :)

hocam daha ilk yıkamadan sonra yakası bozulduysa mağazaya gidip diğer gömlekleri iade ederdim. faturası var sonuçta , yeni alındığı belli , geri götürmemekle hata etmişsiniz bence.

100 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:36:29 

tam fiyatı nedir bilen varmı

ürün altınyıldızmı ...

metresi 22 tl ..
takım elbise

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepural -- 22 Şubat 2011; 19:59:01 >

Erkek Giyim Bayiilikler Verilecektir.

1552 Mesaj
22 Şubat 2011; 19:34:49 

Ben 2-3 yıl önce firmanın askeriyeye diktiği beyaz gömleklerden almıştım. Tanesi 5Tl.

Marka falan yok üzerinde sadece bedeni var. Oldukça sağlam. Çok da güzel ütü tutuyor.

Ayrıca geçen hafta sonu Altınyıldız Nano 99 Tl idi Beylikdüzü Migros'ta.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

2270 Mesaj
22 Şubat 2011; 21:17:34 

bunu alacanıza süvari alın daha iyi hemde gömlek gravat veriyo

http://forum.donanimhaber.com/m_46954805/tm.htm

478 Mesaj
4 Kasım 2011; 0:50:08 

şirinevlerdede yeri var mı ?

1008 Mesaj
7 Kasım 2011; 19:07:21 

Hayırlı bayramlar arkadaşlar ...

Bugünlerde Moda Di Centone firması ile ilgili ne gibi gelişmeler var?
Takım elbiselerde, ceketlerde, pantolonlarda, gömlek, kravatlarda indirimler, kampanyalar mevcut mudur?
Bu firmadan aldığınız ürünlerden memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?
Yoksa, biraz daha ver, başka markalara yönel der misiniz?

Kampanyalar, ilden ile, şebeden subeye değişiyor mu? Her yerde aynı anda değil mi?
İstanbuldaki bir mağazada kampanya olurken, Sakaryadaki mağazada kampanya olmuyor mu?
Ben kendi ilimdeki kampanyaları nasıl takip edebilirim?

Kampanya olsun olmasın sürekli aldığınız, tavsiye ettiğiniz ürünler var mıdır?
Şu kadar yün, bu kadar polyester karışımı olan takım, ceket, pantolon v.b tavsiyeleriniz var mıdır?
Teşekkürler ...

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 / GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V / SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0 / Western Digital Caviar Green 2TB + 2TB / Samsung 2TB HD203WI / Samsung F2 EcoGreen 1.5TB HD154UI / CORSAIR 400R 80PLUS 750W / ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit / ASUS DRW-24B5ST 24X / S-LINK SL-525 5.25" / HP w2207 / LOGITECH G105 / LOGITECH G500 / THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM / POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE / LOGITECH Z5500 / WD 3,5" 3TB My Book USB3.0 - USB2.0 / WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0 / Windows 7 Ultimate 64bit /

88 Mesaj
18 Kasım 2011; 1:22:47 

Di Centone candır. Ceket kesimleri güzel. Outlet reyonları var, özellikle oralardan kendinize birşeyler uydurabilirseniz alışverişi tahmininizin çok altında bitirebilirsiniz. Yolunuz düştüğünde bir bakın derim. Sınırlı bütçe için ideal fiyatlara sahip olduğunu düşünüyorum.

Kadim Dostum İstanbul

860 Mesaj
19 Kasım 2011; 19:05:16 

İstanbul'da İçerenköy Carrefour haricinde nerelerde bulabilirim?

88 Mesaj
22 Kasım 2011; 22:53:32 

quote:

Orijinalden alıntı: kvnccelik

İstanbul'da İçerenköy Carrefour haricinde nerelerde bulabilirim?

Gogılda di centone yaz ve ilk siteye gir, bütün şubeleri var orada. İl ve ilçe olarak belirtmişler.

Kadim Dostum İstanbul

50 Mesaj
14 Ocak 2013; 11:40:04 

Evet başlığı hortlattım ama hortlatılmayacak gibi değil.Şu an bütün mağazalarında nano takım elbiseler 100.-TL'ye düştü Kredi kartı ile taksitli alırsanız %10 vade farkı ile 110.-TL'ye geliyor.Ben dün 7 adet takım elbise aldım herkeze de tavsiye ederim.Tabiki %70 yün %30 polyester en iyisidir ama 250.-tl para vermek istemeyenler için ideal seçim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamply -- 14 Ocak 2013; 12:26:16 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Gıda, Giyim ve Aksesuar » Altınyıldız Takımlar Etiketin Yarısı Moda Di Centone
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453