Şimdi Ara

Samsung'dan WiFi destekli gelişmiş buzdolabı: Zipel e-diary

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji tutkunları tarafından daha çok cep telefonu ve televizyonlarıyla tanınıyor olsa bile dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden biri olan Samsung, beyaz eşya üretiminde de iddialı olan bir firma. Oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Samsung, Zipel e-Diary isimli yeni buzdolabını, memleketi Güney Kore'de satışa sunuyor. Geniş iç hacim, çift kapılı yapı ve farklı gıda maddeleri için özel bölme tasarımıyla, sınıfında rekabetçi olacağı söylenen Zipel e-diary'nin haberimize konu olan asıl özellikleri ise, sahip olduğu ek fonksiyonlarda gizli. Zira 10-inç boyutunda dokunmatik ekrana ve WiFi desteğine sahip olan buzdolabı, ihtiyaç duyduğunuz hemen her bilgiyi, o an karşılamayı başarıyor.

DLNA destekli cihazlarla iletişim kurabilen Samsung Zipel e-diary, sahip olduğu ekran üzerinde not tutmanıza, Google Takvim uygulamasına erişim sağlamanıza, hava durumunu bilgilerine ulaşmanıza, yemek tarifleri almanıza ve haberleri okumanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda dijital fotoğraf çerçevesi olarak ta kullanılabilen ekrana görüntüler, kablosuz olarak aktarılabildiği gibi, bellek kartındaki fotoğraflar da gösterilebiliyor.

Krem Beyazı kaplamaya sahip olan Samsung Zipel e-diary, Güney Kore pazarında 2170 dolar seviyesindeki etiket fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

• Resimdeki minili hatunlar için değil de, evli ve çocuklu, mutlu ve huzur dolu aileler için uygun olabilir :) ...
  • yok artık, wifi li süpürge falan da yakındır artık

hatun da fena değil hani
  • Forumumuzun Beyaz Eşya bölümünde dikkat edebileceğiniz gibi;

Pek bilinmesede Samsung markası Buzdolabı sektöründe ülkemizde satılan diğer markalara göre öndedir ve forumumuzda f/p olarak en çok tavsiye edilenlerdendir...

Yeni ürün olarak dış dizayn kadar kullanışlı bir iç dizayn düşünüldüğünü tahmin ediyorum, umarım yakından inceleme fırsatımız olur...

Edit: Zorla o konuyada yorum istiyorsunuz arkadaşlar...

Bence sadece Na'vi ırkından olma ama normal insan renginde birşeye benziyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 12 Mart 2010; 22:15:37 >
  • vayy be dehşet bişeymiş keşke benim olsa(buzdolabı tabi)
  • reklamı yapılan ürünle o frikikli hatunun ne alakası varki ?yoksa o hatunun evindemi çekim yapılmış?
  • Buzdolabın dan çok yanındaki ilgi çekti.. :D
  • walla süpermiş. buzdolabı yani.
  • evet güzelmiş dolap , .. ama onu kullanan da güzelmiş....

ama buzdolabını onunde ınternete gırmek haber okumak pekte mantıklı gelmıyor bana
  • buzdolabından internete girmek için oraya dikilsem.babam beni doğrar buzluğa koyar :D
  • quote:

acbold

13.03.2010 Saat: 02:36

buzdolabından internete girmek için oraya dikilsem.babam beni doğrar buzluğa koyar :D

:) dolabında, bayanında duruşundan faydalı bir şey olduğu anlaşılıyor xP
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

buzdolabından internete girmek için oraya dikilsem.babam beni doğrar buzluğa koyar :D

hepimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mce07

yok artık, wifi li süpürge falan da yakındır artık

hatun da fena değil hani

Evet artık elektirikli süpürge tozlara uzaktan bağlanıp temizler
  • iyi günlerde kullansınlar onlar kimlerse
  • Biraz iştahınızla oynayalım...

Serinin başka bir konsepti Samsung Zipel CF...

Not: Sanmıyorum ama merak edenlere mankenin adı "Lee Seung Gi" imiş...

Elindeki ne hiç bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: T-una

Biraz iştahınızla oynayalım...

Serinin başka bir konsepti Samsung Zipel CF...

Not: Sanmıyorum ama merak edenlere mankenin adı "Lee Seung Gi" imiş...

Elindeki ne hiç bilmiyorum...

Ben doğrumudur diye baktım O değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.