Şimdi Ara

Lian-Li, dev örümcek tasarımındaki kasasını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şık kasa tasarımlarıyla bilinen firmalardan biri olan Lian-Li, devasa bir örümceği andıran kasası

PC-T1R'i tanıttı.

Bilgisayar kasalarının farklı olmasını isteyen kullanıcılar için oldukça dikkat çeken bir tasarıma sahip olan Lian-Li

PC-T1R, standart bilgisayar kasası özelliklerini taşıyor. Lian-Li PC-T1R kasanın

microATX (mATX) anakartlar için uygun olduğu belirtiliyor ayrıca sabit disk, optik sürücü ve PSU gibi bileşenler içinde gerekli yerlerin hazır olduğu ifade ediliyor.

Lian-Li'nin farklı bilgisayar kasası isteyenler için hazırladığı PC-T1R örümcek kasaların kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle 150 €'luk fiyat etiketiyle piyasa sunulması bekleniyor.

• gerekli yerler hazir demis fakat bu resimde nereye sigacagini cikartamadim
  • Bana göre gereksiz ve hiç efektif değil, farklı olmak demek bu olmasa gerek, yine de zevk meselesi, yapanı varsa, alıcısı da vardır elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Divinity -- 12 Mart 2010; 3:15:49 >
  • Açıkta kalan yerlde cam bir hazne içine konsaymış daha mı iyi olurmuş. Dizaynı pek beğenmedim ama seviyorum bu firmayı.
  • valla forumdaki birçok arkadaş daha iyisini yapar bundan bence
    birde kablolar ne olacak?
    öyle sağdan soldan sarkacaksa hiiç hoş değil; birde dünya para
  • Rahmetli ninem görse,sopayı geçirirdi kafasına,bilgisayar falan kalmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: stradosphere

Rahmetli ninem görse,sopayı geçirirdi kafasına,bilgisayar falan kalmazdı

Güldürdün gece gece :) Allah rahmet eylesin.
  • Uzay montajı yapanlar için iyi bir seçenek olabilir.
  • saçma bir kasa. aynısını demirciye göstersen 2 dakkada yapar sana
  • örümcek yürüyorsa alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

örümcek yürüyorsa alınabilir

Ağ bile örüyomuş
  • tazarımcı ne düşünmüşse ? bizede bakmak kalıyor böğle bir harikaya
  • Bence Micro değil de full tower modelini de çıkarsın gerçekten benim parçalar büyük kullanmak isterim böyle bir şeyi ama maliyeti de yüksek o kadar para bu devir de yazık yaw
  • Tasarım bu demek değildir ya, nerede bunun kullanışlılığı, verimliliğe getirisi, diğer kasalara avantajı, fiyat indirimi, neye ne katmışki bu, daha çok geriye gitmiş yapan eleman. Bari tasarım demesinler, tasarımcılık bu değil çünkü.
  • bu ne kadar tipsiz ve kullanışsız olmuş yaw...
  • Örümceğin kule tipi işlemci soğutucularını ve 6 adet sata II HDD yi kaldıracak güçte olması gerekiyor.
  • Garip olmuş hakketen. Kasa olarak tanımlanıyor ama en uygun tabir bu olduğun için herhalde. Acaba robot filan yaparken kullanılamaz mı ki bu kasa ? O da tabi ne kadar kullanışlı olur bilmem. Adamlar eğlenmek için kasa yapıyolar galiba... :)
  • Valla kusura bakmayın ama hayatımda gördüğüm en dandik tasarım
    O ayaklar ne öyle ya

Lakin oc yapanlar için uzay sistem ile daha iyi soğutma sağlanır bu şekilde ama mini anakartta kim oc yapacak ?
  • Hiç Güzel Değil Ve Gereksiz
  • 4 bacaklı örümcek...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.