Şimdi Ara

100.000 TL SERMAYENİZ OLSA NE İŞ KURARDINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
70.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet zaman zaman defalarca açılan bir konuyu güncel tutalım istedim. En son olarak 2008 yılında açılan bu konuda verilen iş tavsiyeleri güncelliğini yitirdi. Yeni iş alanları oluştu. örn: internet cafeler bitti, playstation cafeler başladı. gibi.

Sermayesi olmayıp da, 20, 30.000 tlyi çok büyük bir paraymış gibi gören ve "şu kadarım olsa bi kaç senede sabancı gibi adam olurum" diyen bi çok insanla karşılaştım geçmiş dönemlerde...

Aranızda bu arkadaşlar gibi dahice fikirleri olan var mı? Gerekirse tanışır, konuşuruz, anlaşırsak sermayeyi ben karşılarım birlikte birşeyler yaparız. Ben yaklaşık 100.000 tl ile bir iş kurmak istiyorum. Ama illede bu rakama odaklanmayın.

Mesela eczacı diploması kiralayıp eczane açabilirsin diyenler oldu. Ama ben buna pek sıcak bakmıyorum ki zaten eczacıların durumuda şu an iyi görünmüyor.

Benim aklımda olanlar:
    playstation cafe, hatta daha da geliştirip içinde bilardo ve yeni nesil ateri salonlarında olan oyun makinelerininde oldugu bir eglence merkezi,
    cafe bar tarzı bir mekan,
    catering yani yemek şirketi,
    alanım olduğu için bilgisayar ithal edip sanal mağazanında olduğu bir bilg. şirketi

gibi fikirler var. ama dahice parlak bir fikir arıyorum. hadi bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helper -- 12 Mart 2010; 0:24:08 >

• http://www.koniks.com u incele istersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.