Şimdi Ara

Mount&Blade:Warband(At ve Kılıç)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
8
Favori
120.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk yapımı olup çok güzel bir orta çağ similasyonu. Bilenler bilir, bu ayın 30'unda Warband diye yeni versionu çıkacakmış. 64 kişiye kadar multi player oynayabilme Team Death Match-Conquest gibi modlar yeni yerler sistemler
    Oyunun resmi sitesi: http://www.tale-worlds.com (ortadaki "-" silin)

• çıktımı
  • 30 mart'ta çıkıyor.
  • beklemedeyiz...
  • Şimdi gördüm fiyatı 30$ olarak gözüküyor Steam'de.İlk oyunu alanlara indirim olacağı söyleniyordu,bence başarılı bir satış politikası izlediler,umarım paradox hayatında ilk kez doğru düzgün reklam kampanyası düzenler de şu güzelim oyun 1milyon barajını görür (fazla iyimser oldu ama neden olmasın?).Steam'de en çok satanlar listesinde 5.sırada,çok iyi bence,bakalım kutulu satışlar nasıl olacak.Azıcık vicdanı olan tüm oyunseverleri bu oyunu orjinal almaya davet ediyorum,fiyatı maksimum 50tl olacaktır zaten.
  • türkçe dili koyarlarsa neden olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

Şimdi gördüm fiyatı 30$ olarak gözüküyor Steam'de.İlk oyunu alanlara indirim olacağı söyleniyordu,bence başarılı bir satış politikası izlediler,umarım paradox hayatında ilk kez doğru düzgün reklam kampanyası düzenler de şu güzelim oyun 1milyon barajını görür (fazla iyimser oldu ama neden olmasın?).Steam'de en çok satanlar listesinde 5.sırada,çok iyi bence,bakalım kutulu satışlar nasıl olacak.Azıcık vicdanı olan tüm oyunseverleri bu oyunu orjinal almaya davet ediyorum,fiyatı maksimum 50tl olacaktır zaten.

Türk oyunu ama Türkçe dil desteği yok...

Warband tede buna devam ederlerse inadıma kopya alıcam aldırtcam...

Not= 1-2 oyunum hariç hepsi orjinal oyunlarımın , kopya olan oyunlarımda Türkiyede satılmayanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeinDe -- 24 Mart 2010; 22:00:33 >

• Türkçe desteği var,oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra yapımcılar tarafından yama olarak yayınlandı.Türkçe forum,kullanım klavuzu vs. de var aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balparmak -- 24 Mart 2010; 22:56:56 >
  • quote:

Türkçe desteği var,oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra yapımcılar tarafından yama olarak yayınlandı.Türkçe forum,kullanım klavuzu vs. de var aynı şekilde.

Kısa süre sonra dediğin 3,5 ay mı ?

Ayrıca amatör bir grup yapsa daha güzel yapardı herhaldi baştan savma , devrik cümlelerle sen oyuna full Türkçe diyosan de ama ben Crysis i gördükten sonra o oyuna Türkçe falan demem...
  • bu simulasyon mu? neyi simüle ediyor?
  • Arkadaşlar oyun 30 TL Hepsiburada.com'dan ön sipariş verebilirsiniz.
  • Simulasyon denilebilir, meydan savaşını simulasyon kısmı meydan savaşını simule ediyor. Çeşitli silahlarla atlı, yada atsız savaşları güzel yapmışlar. Bunun dışında bir rol yapma oyunu, yaratılmış bir evrende, siz de bir adam yaratıyorsunuz, bu adamla ister ticaret, ister savaş, istersen derebeylik kuruyorsun, adamın ve emrindeki adamlar gelişiyor. Bu tarz güzel bir oyun. Oyunun grafikleri birazcık zayıf ama iş görüyor. İnan ki eğer assassin's creed gibi grafikleri olsaydı, gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olabilirdi.

quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

bu simulasyon mu? neyi simüle ediyor?
  • Fikir açısından:

Satın almak için ön sipariş fiyatı 30 TL, oldukça uygun bir fiyat, 31.03.2010 çıkış tarihi.

Satın alma:http://www.hepsiburada.com/mount-and-blade-warband/ProductDetails.aspx?productId=oyunvidmauntblade&categoryId=1201111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 26 Mart 2010; 7:19:47 >

• Hah tamam Türkler zaten oyunu alacaklardı konulsa.Bahane üretmeyin heralde baksak oyunun toplam satışlarının %1'i falan Türkleredir,dil desteği olsaydı da bir fark olmayacaktı.Almamak istiyorsan alma kardeşim gelip saçmasapan bahaneler üretmeyin

quote:

Orijinalden alıntı: CeinDe

quote:

Türkçe desteği var,oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra yapımcılar tarafından yama olarak yayınlandı.Türkçe forum,kullanım klavuzu vs. de var aynı şekilde.

Ayrıca amatör bir grup yapsa daha güzel yapardı herhaldi baştan savma , devrik cümlelerle sen oyuna full Türkçe diyosan de ama ben Crysis i gördükten sonra o oyuna Türkçe falan demem...

• Red Dead Redemption dan once satabildikleri kadar satmalılar. O oyun cok sağlam geliyor. Muhtemelen 6 ay sonra Pc ye de çıkar.
  • quote:

Hah tamam Türkler zaten oyunu alacaklardı konulsa.Bahane üretmeyin heralde baksak oyunun toplam satışlarının %1'i falan Türkleredir,dil desteği olsaydı da bir fark olmayacaktı.Almamak istiyorsan alma kardeşim gelip saçmasapan bahaneler üretmeyin

quote:

quote:

Bilgisiz şekilde gelip burda atıp tutma , 0.700 lü 800 lü versyonlarda Türkçe dil desteği varken oyunu alanların yüzde 90 Türktü...

Taleworlds ün forumlarını okuyo olsaydın bilirdin...

• oynadım bu oyunu belli bi süre inş multisi iyi olur.
    Koltuklanmış Kargı Vuruşu
  • quote:

Hah tamam Türkler zaten oyunu alacaklardı konulsa.Bahane üretmeyin heralde baksak oyunun toplam satışlarının %1'i falan Türkleredir,dil desteği olsaydı da bir fark olmayacaktı.Almamak istiyorsan alma kardeşim gelip saçmasapan bahaneler üretmeyin

quote:

quote:

cm2010a türkçe dil desteği koydukar Türkiyede futbol seven sevmeyen herkes aldı.buda türkçe olursa kesinlikle çok satılacaktır

• Zaten Türkçe olacak, sorun ne anlamadım, boş yere tartışma dönüyor.

bu da reklamı
     Mount&Blade:Warband(At ve Kılıç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 26 Mart 2010; 22:15:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Red Dead Redemption dan once satabildikleri kadar satmalılar. O oyun cok sağlam geliyor. Muhtemelen 6 ay sonra Pc ye de çıkar.

O oyunun birincisi olan Red Dead Revolver sadece PS2 ve Xbox'a çıkmıştı. Redemption'ın bilgisayara çıkarılacağını sanmam. Ama Revolver çok muhteşem bir oyundu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.