Şimdi Ara

Mount&Blade:Warband(At ve Kılıç) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
8
Favori
120.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun multiplayeri çok zevkli. Single oynamaya vakit bulamadım daha :) Kesinlikle orjinal almanızı tavsiye ederim. Sonuna kadar hakediyor. Yalnız sunucu bakımından bazı sunucuların adminleri çok kötü. Birkaç adam üst üste öldürünce direk atılıyorum 2 gündür aynı serverda.
  • beyler bir şekilde irtibata geçelin grup kuralım server kuralım falan
  • bu morallerde ayarlamalar yapacak tweajk yok mu acaba. bu tweak de ayarlar gri çıkıyor malesef.
  • karakter ithal-ihraçtan 59 level charım atlı okçuluğun 10 olması savaşlarda çok işime yarıyor

Mount&Blade:Warband(At ve Kılıç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

karakter ithal-ihraçtan 59 level charım atlı okçuluğun 10 olması savaşlarda çok işime yarıyor

Bu ithal-iraç olmadı bende,nasıl yaptın bunu?

• txt dosyasında değişiklik yaptıktan sonra karakter ithal et' e tıklaman lazım yoksa değiştirilen özellikler karakterde görünmüyor
  • quote:

txt dosyasında değişiklik yaptıktan sonra karakter ithal et' e tıklaman lazım yoksa değiştirilen özellikler karakterde görünmüyor

hangi txt dosyasında?
  • quote:

karakter ithal-ihraçtan 59 level charım atlı okçuluğun 10 olması savaşlarda çok işime yarıyor

10 numara karakter olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Edmun_Dantes

quote:

txt dosyasında değişiklik yaptıktan sonra karakter ithal et' e tıklaman lazım yoksa değiştirilen özellikler karakterde görünmüyor

hangi txt dosyasında?

karakter ihraç et dediğimizde belgelerim de Mount&Blade Warband Characters adlı bir klasör oluşuyor onun içindeki txt dosyası
    profil adınız neyse txt dosyası da aynı isimli olur
  • oyun fikir olarak ve oyun mantığı harika ama oynayışı biraz sorunlu. karakterimi istedğim gibi kontrol etmekte zorlanıyorum. kılıç kullanırken fps kamerası olsa çok daha iyi olurdu. at sürmesi de biraz sorunlu. kontrol hissi çok zayıf.
    assasins creed deki at sürmenin tadı bunda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

oyun fikir olarak ve oyun mantığı harika ama oynayışı biraz sorunlu. karakterimi istedğim gibi kontrol etmekte zorlanıyorum. kılıç kullanırken fps kamerası olsa çok daha iyi olurdu. at sürmesi de biraz sorunlu. kontrol hissi çok zayıf.

Bende at kullanırken silahla vurmakta zorlanıyorum.Ama oyuna da hak vermek lazım,eğer kârı iyi olursa,ilerde çok daha iyi olacaktır diye tahmin ediyorum.Hatta bakarsınız Cevat yerli destek çıkar,cry engine desteği verir
  • Evet,oynanış çok zayıf kalmış.Düşününce warband beklenen yeniliklerin hiçbirini getirmeyen boş bir oyun olmuş ne yazık ki.Sadece multiplayer için mi 2 sene uğraştılar anlamıyorum

quote:

oyun fikir olarak ve oyun mantığı harika ama oynayışı biraz sorunlu. karakterimi istedğim gibi kontrol etmekte zorlanıyorum. kılıç kullanırken fps kamerası olsa çok daha iyi olurdu. at sürmesi de biraz sorunlu. kontrol hissi çok zayıf.
  • quote:

İstediğin zaman "R" tuşuna basarak fps kamerasına geçebilirsin.

Atın üzerinde kılıçla zor oluyor ama daha uzun bir savaş aleti seçerseniz çok daha kolay olur. Atlı okçuluk skilli geliştikten sonra elinize bir daha kılıç almıyorsunuz. Düşman saflarını oluştururken arkadan dolanıyorum okçuları mızraklıları tek tek indiriyorum benim ordu gelip kırıntıları gırgırlıyor.

Ok kullanmanın zevki bambaşka. Sabredip skillerinizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Bir kale kuşatmasında tekerlekli merdivenin üzerine çıkıyorum, merdiven kaleye yaklaşana kadar nereden baksan 10-20 okçuyu tek başıma indiriyorum oyun avantajı çok değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powermove -- 12 Nisan 2010; 14:44:07 >

• Nord'lara düşman oldu bizimkiler. Hiç bir sorun yokken öyle savaşa giriştiler. Tam da ziyafet veriyordum. Sırf gıcıklığına yaptılar. Bende kendimden geçmişim. 4-5 saat sonra Zindanım bu hali aldı.
    Kral ve 18 Lord olması laızm orda ama sanırım 16 kişi alıyor anca. Zindanım küçük büyütmek lazım
    Sağ üst köşede yüzü bize dönük olan turuncu moruk Nord Kralı oluyor

•  Mount&Blade:Warband(At ve Kılıç)
  • İndiriyorum, bakalım nasılmış.
  • Grup büyüklüğünü nasıl hile ile yükseltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

quote:

Atın üzerinde kılıçla zor oluyor ama daha uzun bir savaş aleti seçerseniz çok daha kolay olur. Atlı okçuluk skilli geliştikten sonra elinize bir daha kılıç almıyorsunuz. Düşman saflarını oluştururken arkadan dolanıyorum okçuları mızraklıları tek tek indiriyorum benim ordu gelip kırıntıları gırgırlıyor.

Ok kullanmanın zevki bambaşka. Sabredip skillerinizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Bir kale kuşatmasında tekerlekli merdivenin üzerine çıkıyorum, merdiven kaleye yaklaşana kadar nereden baksan 10-20 okçuyu tek başıma indiriyorum oyun avantajı çok değişiyor.

bazı şeyler çözümü olabilir. benim acemiliğimin de etkisi vardır ama oyunun oynayışında ciddi problem var. at üstündeyken adamın yanından geçerken kılıcı sallayıp kelleyi almak istiyorum ama istediğim gibi hareket ettiremiyorum. mesela oblivionda kılıç kontrolleri çok iyiydi. bunda sağdan savurmak istediğimde bazen soldan savuruyor. kendi istediğim şekilde rahat kılıç sallayamıyorum. at üstünde mızrakla charge yaparken de vuruş hissi zayıf

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

quote:

bazı şeyler çözümü olabilir. benim acemiliğimin de etkisi vardır ama oyunun oynayışında ciddi problem var. at üstündeyken adamın yanından geçerken kılıcı sallayıp kelleyi almak istiyorum ama istediğim gibi hareket ettiremiyorum. mesela oblivionda kılıç kontrolleri çok iyiydi. bunda sağdan savurmak istediğimde bazen soldan savuruyor. kendi istediğim şekilde rahat kılıç sallayamıyorum. at üstünde mızrakla charge yaparken de vuruş hissi zayıf

Vuruş yapacağın yer mouse hareketine göre belli olur, eğer ayarlardan değiştirmediysen. Mouseu sağa çekersen sağdan vurursun. Kılıç kullanırken de tam adamın yanındayken tuşa basarsan boş geçersin. Adama tam yaklaşmadan kılıcı savurmaya başlaman lazım.
    Oynanışın çok estetik olduğunu söylemiyorum ama çokta kötü değil. İlk trainingi açtığımda küfür etmiştim sonra alışıyor insan. Şuan çatır çatır kelle alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.