Şimdi Ara

Mount&Blade:Warband(At ve Kılıç) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
8
Favori
120.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legolas165

quote:

Orijinalden alıntı: murderer_utku

oyunda kont olma falan var mı? kim varsa bana düşman oldu. bi yeri aldım şansa şehri. 5 kişi vardı içinde hemen saldırdım. sonra diğer dvletler de bana düşman oldular kaleden dışarı adım atamıyorum
    sıfırdan başlkayacağım hangi ülke iyi acaba bilen var mı hangisi daha agrasif

@murderer_utku

sanki seni oyunda gördüm bugün :) Kılımı tatmıştın o senmiydin? :)

höee....
    online mod diyorsan ben hiç denemedim. öyle takılıyorum single da. ayrıca 88 kişlik ordum var hepsi atlı aralarına bi giriyorum çizik bile almadan kesiyorum düşmanları
    kendimizi kral falan ilan edemiyormuyuz. bi krallığa giriyorum sonra çıkıyorum canım sıkılıyor birkaç yer alıyorum. kendi bölgem oluyor ama bana olan düşmanlığı iptal etmem için illaki bi kralın altında olacaksın diyor. kral nası oluyoruz. bu arada oyuna bi tane p*ç var

• ARkadaşlar single player daki gelişme içler acısı...Neredeyse hiç fark yok..AYrıca oyun türkçe falan değil..Hiç türkçe olmasa bundan iyi.Ne o öyle yarım yamalak çeviriler..Bİ görev türkçe diğeri ingilizce...Multplyer dışında ki onuda denemedim oyun beni hayal kırıklığına uğrattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

ARkadaşlar single player daki gelişme içler acısı...Neredeyse hiç fark yok..AYrıca oyun türkçe falan değil..Hiç türkçe olmasa bundan iyi.Ne o öyle yarım yamalak çeviriler..Bİ görev türkçe diğeri ingilizce...Multplyer dışında ki onuda denemedim oyun beni hayal kırıklığına uğrattı.

Son çıkan yamayı yüklersen düzeliyor dil sorunu
  • Buglar kafayı yedirtti bana,partimdeki adamım esirim olarak gözüküyor,kendi şehirimde kaçak gibi dolaşıyorum.
  • Arkadaşlar ben yamayı yükledim oyunun Launcheri hiç açılmıyor böyle bir hatayla karşılaşan var mı?
  • Arkadaşlar oyun 1.02 ile %98 bende türkçe yani 45 gün geçti oyunda ingilizce yer görmedim %2 lik payı görmediğim yerler için koydum.
  • Oyunda krallık kurma var,en azından ilkinde vardı.Kaleleri ele geçirdikten sonra bir mesaj geliyordu para iste,toprak iste vb. falan,toprak isteyip verilmeyince bağımsızlığını ilan edebiliyordunuz,öyle hatırlıyorum ben.Ama pek şansınız kalmıyor tabi ki,size tavsiyem haritanın en köşelerindeki kalelere yönelin,böylece geleni gideni daha rahat kontrol edersiniz.Zaten kendi krallığınızı kurunca partinizdeki karakterleri lord yapabiliyorsunuz (ordu,toprak vb verebiliyorsunuz yani),para da çok sorun olmuyor hemen büyük ordular basmaya başlarsınız.Tabi şu büyük şehirleri ele geçirmek lazım,o çok zor,300kişi falan içerde asker oluyor,üstüne partilerle falan 500kişilik ordu çıkıyor karşınıza.
  • 61 günlük kayıt gitmiş benim ya
    dün oyundan düzgün çıkamamıştım bilgisayarı kapatmışlar oyundayken şimdide girince load ediyorum girer girmez kapat hatası veriyor
  • Oyunun boyutu 600 MB civarı. Doğru mu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Oyunun boyutu 600 MB civarı. Doğru mu bu?

evet
  • Arkadaşlar Lord Oldum.

Bir köyü bana verdiler.Maddi durumum yerinde olduğu için köyü geliştireyim dedim.Köye gittim "Köyü İdare Et" Sekmesine tıklayıp malikane yapılmasını emrettim.Fakat üzerinden yaklaşık 15-20 gün geçmesine karşın köyde hiçbir kıpırdama yok ve bu beni üzüyor.

Köyü idare et sekmesini tıkladığımda:

Köy için hiçbir gelişme yapılmamış
    UNRECOGNIZED TOKEN

Yazısı yazıyor ve köyü idare etmem için hiçbir seçenek mevcut değil.Bu sorunu nasıl aşacağım lütfen yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Arkadaşlar Lord Oldum.

Bir köyü bana verdiler.Maddi durumum yerinde olduğu için köyü geliştireyim dedim.Köye gittim "Köyü İdare Et" Sekmesine tıklayıp malikane yapılmasını emrettim.Fakat üzerinden yaklaşık 15-20 gün geçmesine karşın köyde hiçbir kıpırdama yok ve bu beni üzüyor.

UNRECOGNIZED TOKEN

Yazısı yazıyor ve köyü idare etmem için hiçbir seçenek mevcut değil.Bu sorunu nasıl aşacağım lütfen yardımcı olun.

dostum malikane yapımı 50-75 gün arasında sürüyor tam emin değilim ama bende öyle yazıyordu. mühendislik bilgine bağlı olarak değişiyor sanırım acele etme

• süper olur çok zevkli oyun vallaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Arkadaşlar Lord Oldum.

UNRECOGNIZED TOKEN

dostum malikane yapımı 50-75 gün arasında sürüyor tam emin değilim ama bende öyle yazıyordu. mühendislik bilgine bağlı olarak değişiyor sanırım acele etme

Okisht her zamanki gibi beni yine kurtardın.5-6 kitap aldım onları okuyayım bari zaman geçsin.

• oyunun demosu 6 gün normalde. ben 1.1 pacht ile 6. günü geçince 1.2 pacht yüklesem sorun olmaz heralde?

edit: kitap nasıl okunuyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 3 Nisan 2010; 14:54:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

oyunun demosu 6 gün normalde. ben 1.1 pacht ile 6. günü geçince 1.2 pacht yüklesem sorun olmaz heralde?

edit: kitap nasıl okunuyor ya

Kamp sekmesine tıkla.Bir iş için diye bir seçenek var.Kitap okuya tıkla istediğini oku.
  • Oyun 600 mb, son yama olan 1.103 yaması 532 mb
  • @unforgiv3n
    teşekkürler

@JAX
    o 532 mb olan zaten son pachtle birlikte oyunun linki, bi altta başka bi link olması gerekiyor onu indiriceksin

edit: 1.102 crack buldum

edit2: 1.103 pacht burda
    http://www.atomicgamer.com/files/85158/mountblade-warband-patch-1-1xx-to-1-103 18.6 mb toplam.
    1.102den sonra çabuk çıktı acaba 102'de önemli bi bugmu var hemen çıkardılar böyle
    neyse deneyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 3 Nisan 2010; 15:27:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Oyun 600 mb, son yama olan 1.103 yaması 532 mb

Oyun orjinalse patch konusu sorun olmayacaktır. Dün yeni patch için steam'den 15-20 mb'lık bir dosya indi o kadar.
  • M&Byi orjinal alanlara Warband Steamde indirimli olacaktı güya ama olmadı ve 30 liraya aldım D&R'dan gidip. Aynı oyun ilk oyunla sadece multisi var.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.