Şimdi Ara

Street Fighter IV iPhone sürümü bu ay çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

Jetonlu oyun makinelerinden günümüz oyun konsollarına geçen süreçte adından herzaman söz ettiren oyunlardan biri olan Street Fighter'ın iPhone sürümü bu ay piyasaya çıkıyor. Street Fighter IV adıyla çıkacak olan oyun iPhone'nun nimetlerinden faydalanıyor zira kontroller için ekrandaki sanal tuşları kullanılacağı ifade ediliyor. Street Figter IV iPhone sürümünde

Ryu, Ken, Chun-Li, Blanka, M. Bison, Abel, Guile, ve Dhalsim karakterlerinin kullanılabileceği ifade ediliyor. Oyunda Street Figher klasiği olan özel hareketler ve kombolarda bulunuyor. Oyuncuların Ryu'nun alev topu ve Blanka'nın elektrik saldırısını yapabileceği söyleniyor. Grafikler olarak eski sürümlerdeki gibi 2 boyutlu çevrelerin kullanıldığı belirtiliyor. Oyunun en dikkat çekici özelliğinin ise Wi-Fi veya Bluetooth bağlantılarını kullanarak multiplayer desteği sunması olarak belirtiliyor bu sayede bu oyuna sahip diğer kişilerle oyunu oynama imkanı sunuluyor.

iPhone için hazırlanan Street Fighter IV'ün bu ay içinde piyasayada olacağı belirtiliyor.

• çok lazımdı
  • karşılıklı oyunlarda çok eğlendireceği kesin
  • Çıktı oyun
  • iphone sahiplerine hayırlı olsun.Bence çok iyi olmuş.
  • Evet oyun cikti.200mb buyuklugunde.bakalim nasilmis
  • Çıktı indiriyorum :)
  • Yemisim oyunu iphone os 4 çıksın su batarya olayını çözsün soz veriyorum her ay 20 dolar benden appstore a :)))(
  • fiyatı 9.99$
  • valla ben xbox da oyunuyordum. çok beğendim oyunu. iphona da oynaması bir başka keyifli. Şimdi sırada Mirror's Edge var :))
  • iphone için yapılan en süper oyun.şu an bütün karakterler yok ama.updatelerle onlar da eklenir.mesela wegasız olmuyor :)
  • Çok iyi ama grafikleri bilgisayardaki gibi beklerdim yani arkaplan hareketli halde blades of dürtse arka plan hareketli trol falan hareket ediyo ama Buda mükemmel ötesi hodukeni hemenn :D Tekke'nde ciksada :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.