- x
Aracıma kasko yaptırmak istiyorum yardım?
59 Cevap11755 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

286 Mesaj
9 Mart 2010; 15:55:32 

Arkadaşlar merhaba yeni almış olduğum arabama kasko yaptırmak istiyorum.Sizce en ucuz ve en iyi kasko firması hangisidir önerileriniz nelerdir? Bu arada ilk defa kasko yaptıracağım.

QASHQAİ KULÜBÜ

27 Mesaj
9 Mart 2010; 22:22:17 

Aracınızın plakasını, ruhsat sahibinin t.c kimlik numarasını ve e-mail adresinizi özel mesajla bana bildirirseniz size Yapı Kredi ve Genel Sigorta'dan teklif verebiliriz. Doğa Sigorta.

85 Mesaj
10 Mart 2010; 9:38:08 

YENİ ARAÇ SAHİPLERİNE SAĞLADIĞIMIZ OLANAKLAR VE FIRSATLAR İÇİN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİR VEDE ONLİNE OLARAK TEKLİF ALABİLİRSİNİZ.
www.guventurksigorta.com.tr

GÜNEŞ - EURO - AXA - ANADOLU - AK - ERGO - GRUPAMA - YKB - SBN - RAY SİGORTA

602 Mesaj
10 Mart 2010; 9:50:30 

Başlığı okuyunca borç para istiyorsun sandım

1016 Mesaj
10 Mart 2010; 21:27:30 

bende anadolu sigortadan teklif verebilirim

AUDI A4 2.0 TDI MULTITRONIC BEYAZ

54 Mesaj
13 Mart 2010; 23:40:51 

Sigortacı pazarına dönmüş... :)

Sigorta şirketimi hepsi bende
3 - 5 şirket değil 20 ye yakın şirket.

www.sigortabrokeriniz.net

Sigorta Danışmanınız.

teklificinmailat@gmail.com

85 Mesaj
14 Mart 2010; 14:56:25 

3-5 derken gerçekçi olmuşşunuz... :) K.P Sistemiyle 40 şirketten teklif veriyorum 20 neki... Lite Broke :)

GÜNEŞ - EURO - AXA - ANADOLU - AK - ERGO - GRUPAMA - YKB - SBN - RAY SİGORTA

324 Mesaj
26 Mart 2010; 15:38:03 

bende arabaya kasko yaptıracağım. önceki arabayı antalyadan almıştım. plaka da ant idi. şimdi 06 olacak. antalyadan bir sigortacı uygun bir teklif verdi. benim sorum şu olacak, poliçeden yazan adres ile mernisteki adres farklı olursa ne olur. bölge indirimleri var sanırım. ankara için kasko fiyatları yüksek.

teşekkürler.

3060 Mesaj
26 Mart 2010; 16:48:47 

arkadaşım yeni almış olduğum araba derken sıfır mı demek istedin yoksa ikinci el olarak bir araç mı satın aldın? bu konuyu biraz daha açarsan iyi olur..

83 Mesaj
26 Mart 2010; 17:02:17 

arkadaşlar yeni aldığım 2006 mitsubishi lancer a/t 1.6 aracımın devam eden bir kaskosu yok.
aracı kasko yaptırmak istesem ne kadar tutar?

1 Mesaj
26 Mart 2010; 18:40:07 

bende kasko yaptırmak istiyorum aracım caady 1,9 tdi wolsvagen aldığım teklifler genellikle 1300-2000 tl aralığında daha uygun bir teklif alabilirmiyim.

487 Mesaj
26 Mart 2010; 19:29:45 

quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Başlığı okuyunca borç para istiyorsun sandım

gülmekten kırıldım abi yaw

~mtnsyn~

1274 Mesaj
30 Mart 2010; 14:21:45 

Bende kasko yaptırmak istiyorum. 2010 Megane III HB privilage otomatik vites için fiyat verebilir misiniz?PM bekliyorum

4 Mesaj
30 Mart 2010; 16:54:15 

Merhabalar,

Tüm Türkiye'deki Sigorta Acentelerinin kayıtlı olduğu tek site www.kasko.web.tr üzerinden sigorta acenteleri bilgilerine ulaşabilir ve istediğiniz acenteden teklif alabilirsiniz. Şu an için 600 sigorta acentesi kayıtlı.

www.kasko.web.tr

3325 Mesaj
31 Mart 2010; 4:11:00 

aracımın geçmişte kazası var hangi parçaların değiştiğini vs öğrenmek istiyorum ustalar bile anlayamıyor çünkü. 5664 e mesaj atarak kazanın maliyetini göremiyorum daha detaylı bilgi için bana yardım edebilecek birisi varmı bu sigortacı arkadaşlar arasında acenteye falan gitmeden. ankaraya döndüğümde bu merakımı gidericem ama şu an merak ettim öğrenmek istiyorum.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

4 Mesaj
31 Mart 2010; 14:31:36 

Öncelikle aracınızın bakım ve tamirat işlemleri yetkili servisde gerçekleşmişse, yetkili servislerin bilgi kayıtlarında hangi parça ne zaman değişmiş bulabilirsiniz.

Ben araç almadan önce mutlaka yetkili servise götürüp neyi değişmiş kontrol ettiriyorum. Sonrada yılların ustası bir abimiz var.. Ona gösteriyorum ve teyit alıyorum.

3325 Mesaj
31 Mart 2010; 20:43:18 

ben yazarken biraz da saatin tersliğinden dolayı derdimi tam anlatamamışım. ben hangi parçaların değişmiş olduğunu biliyorumda aracın sigorta kaydında masraf 18000 tl olduğu için elimde birde yazılı olarak resmi bir belge olursa ilerleyen yıllarda satarken işime yarar diye düşünmüştüm. dediğiniz gibi yetkili servise soracağım o zaman. sigorta kaydının detayı varsa oradan öğrenmek istemiştim.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

177 Mesaj
31 Mart 2010; 21:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: bachree

ben yazarken biraz da saatin tersliğinden dolayı derdimi tam anlatamamışım. ben hangi parçaların değişmiş olduğunu biliyorumda aracın sigorta kaydında masraf 18000 tl olduğu için elimde birde yazılı olarak resmi bir belge olursa ilerleyen yıllarda satarken işime yarar diye düşünmüştüm. dediğiniz gibi yetkili servise soracağım o zaman. sigorta kaydının detayı varsa oradan öğrenmek istemiştim.

http://www.tramer.org.tr

3004 Mesaj
31 Mart 2010; 22:25:31 

Arkdaşlar bende 2.el bir araç aldım.

Kaskosunu ve aacı üstüme almak için de trafik sigortasını yenileteceğim. İlgilenen sigortacı arkadaşlar pm den bilgilerimi alabiri

3325 Mesaj
31 Mart 2010; 22:53:18 

quote:

Orijinalden alıntı: tazmaniac

http://www.tramer.org.tr

2006 tarihindeki sigorta poliçesi elimde olmadığı için işime yarayacağını sanmıyorum.

177 Mesaj
1 Nisan 2010; 1:07:02 

quote:

Orijinalden alıntı: bachree

2006 tarihindeki sigorta poliçesi elimde olmadığı için işime yarayacağını sanmıyorum.

ben "satarken işime yarar diye düşünmüştüm" diye söylediğiniz için trameri önermiştim.poliçelerin olmasına gerek yokki zaten yani plakay-şase no-motor no gibi kombinasyonlarla da direk çıkartabilirsiniz zaten aracın trafik sig. ve kasko geçmişini.yani asıl şunun için söylüyorum duymuşsunuzdur aracının pert kaydı dahi olduğunu sonradan öğrenenler vardır hiçbir sigorta şirketine sormadan bu verilerle direk bulabilirsiniz.e sigorta dışında yapılanlarda artık Allah kerim:)

bu arada imzanız bana askerlik günlerimi hatılatıyor.Öğ.Bnb. bir subayımızın odasında altın yaldızlı harflerle yazılıydı her sabah bu satırları gördükçe göğsüm kabarırdı.Ne mutlu TürkoğluTürküm!

487 Mesaj
1 Nisan 2010; 21:34:31 

arkadaşlar yeni araç aldım ama kasko yaptırcam hangi kaskoyu önerirsiniz bana

~mtnsyn~

42 Mesaj
1 Nisan 2010; 23:09:45 

2006 ford fiesta 1.4

ve

2006 kia picanto 1.1

bunların muhtemel kasko rakamları nedir.

14 Mesaj
5 Nisan 2010; 15:11:46 

15 ve sürekli artan şirket sayısı teklifimizle hizmetinizdeyiz fakat izmir dışına sadece sıfır araçlar ile yenilemesi yapılan araçların kasko ve trafik sigortalarını yapıyoruz
teklif istemek için ister siteden www.sigortateklifim.net ister buradan isteyin

487 Mesaj
8 Nisan 2010; 13:51:48 

quote:

Orijinalden alıntı: sigortateklifim

15 ve sürekli artan şirket sayısı teklifimizle hizmetinizdeyiz fakat izmir dışına sadece sıfır araçlar ile yenilemesi yapılan araçların kasko ve trafik sigortalarını yapıyoruz
teklif istemek için ister siteden www.sigortateklifim.net ister buradan isteyin

2010 opel astra 1.3 cdtı düz vites essentia konfor paket axa ve anadolu sigortadan fiyat verebilirmisiniz

~mtnsyn~

660 Mesaj
8 Nisan 2010; 16:41:19 

Arkadaşlar selamlar;
Bu sene uzun araştırmalarım neticesinde Dubai Group Sigorta’dan kasko yaptırdım. Bana en uygun fiyatı onlar verdiler. En yakın firmanın % 66’sını teklif ettiler hatta.
Açıkçası daha önceden hiç duymadığım için bu firmayı başta tereddüt etmiştim ama geçen hafta içerisinde kaza yaptım.
Pazartesi akşam aracımı anlaşmalı servislerine götürdüm. Salı sabah hemen eksper geldi, salı öğleden sonra 2 gün için araba kiraladılar. Aracım Cumartesi çıkacak servisten bugün aradılar aracımın yapılması uzun süreceği için kiralama süresini cumartesine kadar uzattıklarını söylediler beni mutlu eden ben onları aramadan onların beni arayıp bunu iletmesi oldu.
Benim bu firma ile hiçbir alakam yok ama ben aldığım hizmetten memnun kaldım ve kendimi firmaya karşı sorumlu hissettim.
Yine de şu an kasko yaptırıyor olsam axa vs. gibi büyük firmaları öncelikli düşünürüm tabi ama sizin de aklınızda olsun en azından fiyat alırsınız. Fiyatlarda uçurum varsa Dubai Group düşünülmelidir bence.
Saygılar

Mal da yalan mülk de yalan
Gel biraz da sen oyalan

652 Mesaj
8 Nisan 2010; 18:58:50 

Ben de Birlik Sigortadan yaptırdım. En uygun fiyatı verdiler. Kasko limitleri de baya yüksekti.
Bi araştırmanızı tavsiye ederim.

324 Mesaj
5 Mayıs 2010; 10:50:14 

merhabalar,
2005 fiesta tdci marka arabama kasko yaptırmak istiyorum.
birçok sigorta şirketi ile görüştüm ve 1700-750 tl arasında kasko fiyatları çıktı.

sigortacı arkadaşlarım bazı sorularım var:
1) araç kasko değeri ne kadar önemlidir? 15.000, 16.600 ve 17.500 tl değerler yer alıyordu aldığım tekliflerde. aracın pert olması halinde sigorta şirketi eksperin takdir ettiği 2. el satış rayiç değerini baaz alıyor. bunun kasko değerinden yüksek olması ihtimalinde durum ne olur?

2) İMM en az kaç olmalıdır? ful kasko diye yapılan kaskolarda bu miktar ne kadardır.

3) aynı sigortanın farklı acenteleri farklı fiyatlar veriyorlar. teminat miktarları ile oynayarak. böyle bir durumunda esas olan hangi klozlara bakmaktır?

4) asisstans hizmeti var yazan fakat bunun teminatları yazmayan bir klozda durum ne olabilir? kiralık araç yazıyor ama kaç günlük ve yılda kaç kez olacağı belirtilmemiş.

800 tl civarında kaskomu yaptırmayı düşnüyorum. yetkili servis ile anlaşması olan, araç kiralama, yol yardımı, mini onarım, anahtar kaybı gibi teminatları olanları tercih edecem.

herkese kazasız günler diliyorum.

726 Mesaj
7 Mayıs 2010; 9:47:34 

PM den mesaj gönderdim.

Saygılarımla,

2916 Mesaj
9 Mayıs 2010; 20:41:08 

2001 polo 1.4 trendline aracım için kasko yaptırmak istiyorum

ful kasko için öneri verebilirmisiniz. ilk defa kasko yaptıracağım ve aracın üstünde kasko yok.

brc lpg takılı ve pioneer set.

pmden teklif bekliyorum

Resimli Hali

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_40697741

584 Mesaj
10 Mayıs 2010; 10:12:28 

Ben de aracımı kaskolatmak istiyorum, aracım 2005 model pejo 307 1.6 XR Triptonik Vites (LPG+Benzin)- 64.000 KM de.
Tekliflerinizi özel mesaj yoluyla yollarsanız memnun olurum. Teşekkürler.

2005 Model Peugeot 307 XR 1.6 Triptonik Vites Benzinli

2 Mesaj
14 Mayıs 2010; 10:43:24 

Dubai Grup Sigorta diğer şirketlere göre kaskoda çok ucuz fiyat veriyor. Ancak Allah göstermesin başınıza bir olay geldiğinde hiç bir yardım etmiyorlar. Yaptığım ufak bir kazada eksperin raporunda belirttiği meblağın ancak üçte birini alabildim. onu da kazadan tam üç ay sonra yatırdılar. kimseye tavsiye etmem. Güvenilir bir firmaya üç beş kuruş fazla verin kafanız rahat olsun.

Güzelliğin on par'etmez
Şu bendeki aşk olmasa.

90 Mesaj
1 Haziran 2010; 22:08:26 

Bende kasko ve trafik sigortası yaptırmak istiyorum. Mitsubishi Colt 2007 1.3 İnvite MT. Yarına kadar ilgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçerse yarın poliçeleri satın alacağım.

Eski Colt' çulardan (2007 1.3 Invite MT)
2006 Laguna II Expression Antik Bej
GM Discovery

7 Mesaj
17 Ağustos 2010; 11:05:08 

merhaba
ben de aracıma kasko yaptırmak istiyorum. www.sigortam.net sitesi nasıl? Buradan kasko alan var mı? Kaskoda en uygun fiyat garantisi diye birşey yapmışlar. Tecrübesi olan arkadaşlardan paylaşmak isteyen olursa sevinirim.

İlhan.

2011 Mesaj
19 Ağustos 2010; 20:44:08 

slm sigortacı arkadaşlar.size bişey danışayım.diyelim aracı 35000tl ye aldık.ancak aracın kasko bedeli 45000tl. kasko yaptırsak pert olsa 45000tl nin tamamını alabilir miyiz?

success produces success; just as money produces money

587 Mesaj
19 Ağustos 2010; 20:48:46 

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

slm sigortacı arkadaşlar.size bişey danışayım.diyelim aracı 35000tl ye aldık.ancak aracın kasko bedeli 45000tl. kasko yaptırsak pert olsa 45000tl nin tamamını alabilir miyiz?

35000 bile alamazsın çok çok yüksek ihtimalle.

Ne mutlu Türk'üm diyene

310 Mesaj
8 Eylül 2010; 0:55:00 

arkadaşlar..
2007 model hyundai getz 1,4 model araç aldım..
kasko yaptırmak istiorum
fiyatları ne civarda olur acaba..
yaşım 25 ?

Sözüm Senet; Adım İmzamdır..

3412 Mesaj
8 Eylül 2010; 1:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Real_ETA

35000 bile alamazsın çok çok yüksek ihtimalle.

peki o zaman bazı 2. el ilanlarda özellikle vurguluyolar bunu ?
Atıyorum mesela 20 bin tl fiyat biçmiş adam kasko değeri 25 bin tl dir diyo bunun anlamı ne peki ?

587 Mesaj
8 Eylül 2010; 1:25:18 

quote:

Orijinalden alıntı: viper17
peki o zaman bazı 2. el ilanlarda özellikle vurguluyolar bunu ?
Atıyorum mesela 20 bin tl fiyat biçmiş adam kasko değeri 25 bin tl dir diyo bunun anlamı ne peki ?

aslında işin gerçeği kasko şirketleri ödenecek primi belirlerken aracın kasko bedelini dikkate alıyorlar (pek çok değişkenle birlikte)
fakat iş araç pert olup ödeme yapmaya geldiğinde kağıt üzerinde belirledikleri kasko değerini değil de yine kendi belirledikleri (servislerden vs. fiyat alıyorlar mış güya tam emin değilim) aynı şartlardaki bir aracın piyasa değerini ödüyorlar.

bahsettiğiniz ilanlardaki lafların hiçbir anlamı yok, araç 20000 tl ye satılıyorsa isterse kasko değeri 120000tl olsun primi artırmaktan başka birşeye yaramaz. sonuçta pert durumunda ödenecek olan rayiç bedeldir

Ne mutlu Türk'üm diyene

1933 Mesaj
8 Eylül 2010; 13:22:29 

Forumun sigorta pazarına döndüğünü söylemek yanlış olur. Arkadaşlar 10-20 mesajı olan bir kere foruma uğrayıp bir daha gelmeyen arkadaşlar.

quote:

Orijinalden alıntı: zeko_2001

Sigortacı pazarına dönmüş... :)

Sigorta şirketimi hepsi bende
3 - 5 şirket değil 20 ye yakın şirket.

www.sigortabrokeriniz.net

AXA -ANADOLU-LİBERTY SİGORTA YETKİLİ ACENTESİ
Kaskoda Donanım Habere Özel %5 İndirim

1933 Mesaj
8 Eylül 2010; 13:27:18 

1200 tl ortalama fiyat çıkar.

quote:

Orijinalden alıntı: kabde

arkadaşlar..
2007 model hyundai getz 1,4 model araç aldım..
kasko yaptırmak istiorum
fiyatları ne civarda olur acaba..
yaşım 25 ?

AXA -ANADOLU-LİBERTY SİGORTA YETKİLİ ACENTESİ
Kaskoda Donanım Habere Özel %5 İndirim

2249 Mesaj
5 Mayıs 2011; 18:02:57 

Caddy Combi 1.6 TDI

2011 bende fiyat alabilirmiyim kasko icin.

EN GÜZEL BİLGİSAYAR KASALARI VE VİDEOLARI
http://forum.donanimhaber.com/m_70758681/f_//tm.htm#70758681

2 Mesaj
6 Nisan 2012; 11:47:38 

Sigortacı olup da uyanık olmayan ya da ipte canbaz gibi dolaşmayanı mı var? Sorun soruşturun, ama asla bir kasko şigorta şirketine güvenmeyin!!

282 Mesaj
25 Mart 2013; 18:24:28 

arkadaşlar bir sorum olacak.
henuz bi aracım yok bi kaç ay içinde düşünüyorum kasko fiyatı ne tutar yaklaşık olarak bilgilendirirseniz sevinirim
araç sıfır clio sw 32 bin civarı 25 kredi kullanılacak
ben 83 doğumlu yani 29 yaşındayım daha önce üstüme kasko veya bir araç geççmemiştir. ehliyetimi 12 sene önce aldım hiç bir kaza kaydı v.s. yok

222 Mesaj
25 Mart 2013; 22:54:44 

Merhaba muzzyy
suan alacagin arac icin fiyat vermek cok zor 1nisan itibari ile kaskolar farklilasiyor yaptirmak istedigin policeye gore fiyatlandirma yapilabilir ancak araci alacagin zaman buradan biz gene yardimci oluruz sana
Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

www.sigortadanismanligi.net

222 Mesaj
25 Mart 2013; 22:58:08 

Degerli forum uyeleri
yaptirmak istediginiz trafik ve kasko poluceleriniz icin alternatif teklifler hazirlayabilirim
aracinizin plakasi tc kimlik numaraniz ve ruhsatinizda bulunan belge seri numarasini yazmaniz yeterli
saygilarimla

2494 Mesaj
26 Mart 2013; 0:32:19 

arkadaşlar palio araba alacagım bugunlerde uygun bir araç bulursam, 1.2 benzinli. en az kaç model olması gerekiyor kasko yaptırabilmem için? en fazla 10 yaşında olması gerek diyorlar yani bu durumda 2004 model alsam en düşük, kasko yaptırabilir miyim?

Sosyal Medya Blogum
http://www.erencaner.com.tr

222 Mesaj
26 Mart 2013; 0:40:00 

Merhaba
tabiki yaptirabilirsiniz dilerseniz aracinizi aldiktan sonra yardimci olabilirim
Saygilarimla

2494 Mesaj
26 Mart 2013; 10:26:52 

quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

Merhaba
tabiki yaptirabilirsiniz dilerseniz aracinizi aldiktan sonra yardimci olabilirim
Saygilarimla

teşekkürler, en az kaç model olması gerek? bir de arabayı seçerken kaskosunun sorunsuz olması için dikkat etmem gereken birşey var mı?

Sosyal Medya Blogum

222 Mesaj
26 Mart 2013; 12:06:02 

merhaba
çoğu şirkette 10 yaş sınırlaması vardır bir kaç firma haricinde 15 yaşına kadarda kasko poliçesi düzenlenebilir en az 2000 model olması şart ama dediğim gibi 10 yaş sınırı var iyi ve büyük firmalardan teklif alın derim bu konuyla alakalı ismi duyulmamış firmalardan uzak durmanız sizin yararınıza
saygılarımla
dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim size

2494 Mesaj
26 Mart 2013; 13:36:21 

quote:

merhaba
çoğu şirkette 10 yaş sınırlaması vardır bir kaç firma haricinde 15 yaşına kadarda kasko poliçesi düzenlenebilir en az 2000 model olması şart ama dediğim gibi 10 yaş sınırı var iyi ve büyük firmalardan teklif alın derim bu konuyla alakalı ismi duyulmamış firmalardan uzak durmanız sizin yararınıza
saygılarımla
dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim size

teşekkürler, bir araba seçmeye çalışıyorum henüz :) 2006 model tavan hariç boyalı var, dediğine göre değişen yok, (ne kadar inanılır tabii) yani bu tip tavan dahil, hariç full boyalarda kasko sıkıntı yapıyor mu?

teşekkürler

Sosyal Medya Blogum

222 Mesaj
26 Mart 2013; 16:27:52 

hayır herhangi bir sıkıntı olmamakla beraber poliçelendirme aşamasında araç resimlerinide sisteme taşıdığımız için bir problem olmuyor

282 Mesaj
26 Mart 2013; 22:21:15 

quote:

Merhaba muzzyy
suan alacagin arac icin fiyat vermek cok zor 1nisan itibari ile kaskolar farklilasiyor yaptirmak istedigin policeye gore fiyatlandirma yapilabilir ancak araci alacagin zaman buradan biz gene yardimci oluruz sana
Saygilarimla

cevabınız için teşekkür ederim yinede tam olmasada yaklaşık bir değer verebilirmisiniz. hiç bir bilgim yok bu konuda paramı ona göre ayarlıcamm 1300-1500 tutarmı yoksa daha mı az dahamı fazla :) teşekkürler

222 Mesaj
27 Mart 2013; 23:12:08 

Merhabalar
kusura bakmayin dun cevaplayamadi
m mesajinizi tahmini dediginiz rakamlari bulur asagi yukari ama dedigim gibi sadece tahmini

516 Mesaj
31 Mart 2013; 1:48:38 

0 KM VW POLO 1.2 trendline 70ps benzinli araç, 1988 doğumlu araç sahibi (daha önceden kaza ve cezası yok) için tahmini kasko fiyatları nedir acaba?

222 Mesaj
31 Mart 2013; 2:39:42 

Aracininizin plakasi tc kimlik numaraniz ve ruhsatinizda bulunan belge seri numarasi ve telefonunuzu umaysigorta2@hotmail.com adresine mail yada pm olarak yollarsaniz teklifler hazirlayabilirim

307 Mesaj
1 Nisan 2013; 0:57:25 

anadolu dışında (onu öğrendiğim için sormuyorum) imm ve manevi tazminat limitleri yükseltilebilen şirketler hangileri?

35 Mesaj
31 Ağustos 2013; 15:59:00 

Arkadaşlar GOlf 5 Midline 102 hp 2004 model arabam var kasko yaptırmak istiyorum fiyat aralığı nedir kasko yaptırmak için gerekli olan belgeleride yazarsanız sevinirim

Bu arada kayserideyim 38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanalg38 -- 31 Ağustos 2013; 16:08:03 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri » Aracıma kasko yaptırmak istiyorum yardım?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO