Şimdi Ara

Gigabyte'ın Android tabanlı yeni telefonu GSmart G1305 göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önde gelen donanım üreticilerinden Gigabyte, başta netbook ve notebook'lar olmak üzere farklı iş kulvarlarında büyümeyi ve anakartlarıyla elde ettiği başarıyı diğer segmentlere de yansıtmayı hedefliyor. Cep telefonu pazarında GSmart markası ile yer alan Gigabyte'ın, önümüzdeki haftalarda kullanıma sunmayı planladığı Android tabanlı yeni modeli G1305 (kod ad Codfish) gün ışığına çıktı.

Detaylı özellikleri henüz netleşmeyen yeni telefonda 3.2-inç büyüklüğünde ekran ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera kullanılıyor. Android 1.6 işletim sistemini kullanan GSmart G1305'de WiFi ve GPS gibi özelliklere yer verilmesi de bekleniyor. İlk olarak Asya pazarına sunulması beklenen GSmart G1305 için henüz telaffuz edilmiş herhangi bir fiyat bilgisi ya da lansman tarihi bulunmuyor.

• telefonlar görsel olarak birbirlerine çok benzemeye başladı. sıkıldım bu olaydan açıkçası.
  • sarı çizgileri hiç beğenmedim.
  • Dizayn, garip renkler filan, güzel değil, zaten gigabyte dizayn konusunda çok başarısız bir firma, kasaları filanda çirkin.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 19 Temmuz 2010; 17:58:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.