Şimdi Ara

Windows 7 Yüklü ses çıkış aygıtı yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
38.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun kulalndığım 2 tane hdd'nin sata giriş yerlerini değiştirmemle başladı :S
    Şimdi ikisinin de eski giriş yerlerini hatırlamadığım için bu sorunu çözemiyorum ne alaka derseniz bende anlamadım :S
    Bazen hdd sata girişini değiştirince ses geliyor bir dahaki yeniden başlatana kadar sorun olmuoyr yeniden açıldıgında ses tekrar gidiyor
    Pc'de ses simgesinin üzerine gelince ses çıkış aygıtı yok diyor ve bir türlü çözemedim nasıl çözebilirim?
    işletim sistemim win 7 x86

quote:

Ben laptoba windows 7 kurdum daha ses driverını kendi kendine kurdu ve ses cıkıyordu daha sonra sitesinden indirdiğim driverları yükledim res attım yine ses vardı bi ara kapattım açtım yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor ve ses cıkmıyor ses güncelleştirme falan hepsini yaptım fakat olmuyor çıldırıcam cok sacma geliyor bi şekilde yardım ederseniz sevinirim iyi günler... (silip tekrarda kurdum coğu şeyi yaptım ama olmadı) :-\

Çoğu yerde bu hatayı alan var hiçbiyerde çözümü yok ne illet birşeymiş ya
    realtek high definition audio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 13 Mart 2010; 23:39:36 >

• Beyler ses kartı alırsam sorun düzelir mi sizce ses kartı mı alıyım yoksa 250 gblık fln bir hdd mi birde ses kartlarından anlamam su nasıl birşey
    http://www.sanalmarketim.com/urun/AUDVAL24B7.1/CREATIVE-SB-Audigy-Value-7.1-24-Bit-Ses-Karti
  • Arkadaşlar benim size önerim şimdi size vereceğim driverı yüklemeniz yalnız driverı indirdiktek sonra sadece sesi seçmenizi istiyorum.yoksa bilgisayarınızda hata oluşabilir
    eğer bu driverı kurduktan sonra hala olmadıysa bu sefer format attıktan sonra bütün driverı komple yükleyin.

BU DA DRİVER:

DriverPack Solution 12.3

NOT:RESİMLERİ DİKKATLİ İNCELEYİNİZ VE YÜKLERKEN HATA YAPMAMAYA DİKKAT EDİNİZ LİNKTE RESİMLİ KURULUM BELİRTİLİYOR

Windows 7 Yüklü ses çıkış aygıtı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.