- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
nasıl kayıt dondurulur?
8 Cevap14980 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

743 Mesaj
7 Mart 2010; 22:13:53 

üniversite 1. sınıftayım kayıt dondurmak istiyorum nasıl dondurabilirim? sınava tekrar hazırlanacağım

edit: açıklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 7 Mart 2010; 22:22:08 >

1442 Mesaj
7 Mart 2010; 22:15:54 

Üzüldüm.Keyfi bir şey değildir elbette bu kararınız.

Bildiğim kadarıyla sağlık vs gerekçesi gösterilerek kayıt dondurabiliyorsunuz.

Sorun nedir özel değilse paylaşabilir misiniz.Bir de hangi üniversite.Araştırayım sizin için.

743 Mesaj
7 Mart 2010; 22:23:10 

quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Üzüldüm.Keyfi bir şey değildir elbette bu kararınız.

Bildiğim kadarıyla sağlık vs gerekçesi gösterilerek kayıt dondurabiliyorsunuz.

Sorun nedir özel değilse paylaşabilir misiniz.Bir de hangi üniversite.Araştırayım sizin için.

sorun bölümümden memnun olmamam. tercih hatası yaptım bana çok ters bi bölümdeyim. mutlu değilim. tekrar hazırlanmayı düşünüyorum. osmangazi üniversitesi'ndeyim

1430 Mesaj
7 Mart 2010; 22:26:31 

Harcı yatır, okula gitme

Kayıt dondurunca da bildiğim kadarıyla harç yatırılıyor. ( O yüzden pek bir farkı yok gibi )

Bence sen en iyisi böyle forum köşelerinde cevap arayacağına, Yarın bir öğrenci işlerine git sor,
Başka bir ildeysen de telefonla ara sor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefucsa -- 7 Mart 2010; 22:27:23 >

743 Mesaj
7 Mart 2010; 22:31:09 

quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Harcı yatır, okula gitme

Kayıt dondurunca da bildiğim kadarıyla harç yatırılıyor. ( O yüzden pek bir farkı yok gibi )

Bence sen en iyisi böyle forum köşelerinde cevap arayacağına, Yarın bir öğrenci işlerine git sor,
Başka bir ildeysen de telefonla ara sor ...

"forum köşelerinde" sormamın nedeni arkadaş olarak gördüğüm dh ortamına danışmak. tabi öğrenci işlerine soracağım ama önce bi fikir almak istiyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mart 2010; 22:35:24 

bu kararında geç kalmışsın arkadaşım sene başında bizimde bir arkadaşımız dondurdu ancak binbir zorlukla üniversite neler istemedi neler fakirlik belgesi mal varlığı belgesi sağlık raporu vs vs vs üniversiteler sıcak bakmıyolar bu dondurma olayına ama en mantıklısı harcı yatır okula gitme harc yattıktan sonra kaydını silemezler bu sene öss de birşey yapamasssan yada diğer sene gider 1. sınıftan yine başlarsın ama ders kaydı olayına dikkat et bazı üniversitelerde ders kaydı yapmassan harç yatırsan dahi kaydını düşüyorlar aman diyim ha

6554 Mesaj
7 Mart 2010; 23:01:41 

muhtardan fakir belgesi alıp okuyacak durumum yok diye dilekçe yazıp kaydını donduruyorsun. Bizzat tarafımdan yapılmıştır garantilidir.

978 Mesaj
7 Mart 2010; 23:09:48 

öğrenci işlerinde girdikten sonra ilerde sol tarafta serpil hanım var ona sorman gerekiyor Bende ogüdeyim ve geçen gün kayıt dondurdum ordan biliyorum.Eğer kafana takılan bişey varsa özelden sorabilirsin bana..Hangi belge alman gerektiği konusunda filan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdenar -- 7 Mart 2010; 23:14:32 >

1078 Mesaj
7 Mart 2010; 23:12:43 

Dün,bölüm başkanımızın masasında gördüm okudum çaktırmadan,maddi yetersizlikten dolayı kaydımı dondurmak istiyorum gereğini arz ederim şeklince yazı vardı,böyle bişey yapabilirsin

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » nasıl kayıt dondurulur?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188