Şimdi Ara

Unknown Device Hatası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
131.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc yi alalı 1ay olmadı. herşey iyi gidiyordu. realtek card reader 2.0 donanım var. her zamanki gibi tel hafiza kartlarını takıp dosya alış verişini yapıyordum. her şey tıkırında lerliyordu. ama 1 hafta oldu kartı takıyorum çalışmıyor. aygıtlar a giriyorum unknown device hatası veriyor. ssorun gider yapıyorum yine olmuyor. driver ını yükledim yine olmadı. sürücü güncelleştir dedim ztn en günceli diyor. birde foruma yazıyım dedim. he bi de pc de takılırken usb kök bilmem ne işte hatırlamıyorum hata verdi dedi öbnemsemedim kapattım meğersem buymuş. sizece neden olabilir nasıl tekrardan onarırım yardımcı olabilirseniz sevinirim. ne yaptıysam olmadı. çok kullandığım bi donanım olduğu için lazım :S birde bu yazıyor ''Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)''

windows 7
    anakartı foxconn G31mxp series
    card reader markası realtek

acil yardım lütfen..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhaba Geçerken Gördüm Konuyu. Aynı Hatayı Bende Alıyordum,
    Dediğim programları indirip kurun. Pc'yi açıp kapayın Tekrar Takın. 10 Dk. - 30 Dk. Bekleyin Kendisi Driver vs... Gerekecek şeyleri yükler. Yada Chip Setlerini Okur. (Mutlaka Çalıştırır)... Boşuna Formatmış. Repairmiş admayın!. Hdd Formattan Zarar Görür. Her attığınızda çhip arzasına veya yavaşlama sorunu meydana gelir...
    Gereken Programlar. :
    1.Device Doctor.
    2.USB Safely Remove.
    3.USB2.0 Driver.
    Cd'ye çekin. Bunlar Servislerin Kullandıkları Programlardandır. Böyle Birşey Virüsden Olmaz. Ayrıca Wndows 7'ye Ait Sorunlardır... (Çoğu Türkçe.)
    ----------------------------------
    Everest Diye Bir Tanede Vardı. Bilgisayarınızın Durumunu Öğrenmenizi Sağlar... Birde Format Cd'si Eklerseniz Ev Çapında (Hatta Ofis Çapında) Pc Düzeltme paketi hazırlamış olursunuz.... K.gelsin Sağlıcakla Kalın... İNş. Yardımcı Olabilmişimdir....
    ---------------------------------
    Olmaması İmkansızdır. ama olmaz ise.
    Virtual pc indirin. Sonrada Xp mode indirip kurun. Başlatta görünür (win7 de yuvarlak simge.) Xp modundayken takın.
    Diğer Yol :
    İnternete girip yukarıdahttp://forum.donanımhaber.com gibi yazı yazan yere ''Denetim Masası\Donanım ve Ses\Aygıtlar ve Yazıcılar'' (''Tırnaklar Olmadan'') Bir Yer Gelece önünüze. Sağ tıkla ''Aygıt Yöneticisi''ne Tıklayın. Unkown Device'yi Kaldırın veya Etkisizleştirin. (Kaldırmanızı öneririm.) Sonra pcyi kapatıp açıp tekrar deneyin....
    K.gelsin Sağlıcakla Kalın... İNş. Yardımcı Olabilmişimdir....

• quote:

Orijinalden alıntı: PrincipaLL

Merhaba Geçerken Gördüm Konuyu. Aynı Hatayı Bende Alıyordum,
    Dediğim programları indirip kurun. Pc'yi açıp kapayın Tekrar Takın. 10 Dk. - 30 Dk. Bekleyin Kendisi Driver vs... Gerekecek şeyleri yükler. Yada Chip Setlerini Okur. (Mutlaka Çalıştırır)... Boşuna Formatmış. Repairmiş admayın!. Hdd Formattan Zarar Görür. Her attığınızda çhip arzasına veya yavaşlama sorunu meydana gelir...
    Gereken Programlar. :
    1.Device Doctor.
    2.USB Safely Remove.
    3.USB2.0 Driver.
    Cd'ye çekin. Bunlar Servislerin Kullandıkları Programlardandır. Böyle Birşey Virüsden Olmaz. Ayrıca Wndows 7'ye Ait Sorunlardır... (Çoğu Türkçe.)
    Everest Diye Bir Tanede Vardı. Bilgisayarınızın Durumunu Öğrenmenizi Sağlar... Birde Format Cd'si Eklerseniz Ev Çapında (Hatta Ofis Çapında) Pc Düzeltme paketi hazırlamış olursunuz.... K.gelsin Sağlıcakla Kalın... İNş. Yardımcı Olabilmişimdir....
    ---------------------------------
    Olmaması İmkansızdır. ama olmaz ise.
    Virtual pc indirin. Sonrada Xp mode indirip kurun. Başlatta görünür (win7 de yuvarlak simge.) Xp modundayken takın.
    Diğer Yol :
    İnternete girip yukarıdahttp://forum.donanımhaber.com gibi yazı yazan yere ''Denetim Masası\Donanım ve Ses\Aygıtlar ve Yazıcılar'' (''Tırnaklar Olmadan'') Bir Yer Gelece önünüze. Sağ tıkla ''Aygıt Yöneticisi''ne Tıklayın. Unkown Device'yi Kaldırın veya Etkisizleştirin. (Kaldırmanızı öneririm.) Sonra pcyi kapatıp açıp tekrar deneyin....
    K.gelsin Sağlıcakla Kalın... İNş. Yardımcı Olabilmişimdir....

Eyw. Saolasın bunları yaptım düzeldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.