Şimdi Ara

NISSAN ALMERA KLÜBÜ (1123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.184
Cevap
201
Favori
1.718.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.yalvac

Simdiden hayırlı osun :)

Kanka sagolasin da bu kablolamayi nasil yapacaz DVD icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizin araçlarında vites kolu,viteste iken gaz verince geriye doğru kasılıyor mu?Ayrıca 1.vitesten 2.vitese atarken sola yaslayıp da geçirecek kadar boşluğu var mı?Seyir halindeyken baya sallanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FFBE26753 -- 28 Mayıs 2015; 11:41:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasin8584 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Kablolar aracın içinden geldiği için o kablolar olmayacak ÖRNEK
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanarslan26

Arkadaşlar sizin araçlarında vites kolu,viteste iken gaz verince geriye doğru kasılıyor mu?Ayrıca 1.vitesten 2.vitese atarken sola yaslayıp da geçirecek kadar boşluğu var mı?Seyir halindeyken baya sallanıyor mu?

Benim almerada vardi hafif sola cekerdim 3 ten 4 e cekerken duz inerdi. Sola cerdim derken el agirligini sola dogru verirdim. Birazdan arkadasim almera tekna ile gelicek yanima ondada denerim.

• ARKADAŞLAR CARBON CLEAR UYGULAYAN YADA UYGULATAN VARSA DENEYİM-BİLGİSİNİ PAYLAŞMASI MÜMKÜN MÜ ACABA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakkoben

Hocam hayırlı olsun. Kablolar aracın içinden geldiği için o kablolar olmayacak ÖRNEK

Nasil yapacaz o zaman kardesim bu ekrani bir bilgin varmi

• quote:

Arkadaşlar sizin araçlarında vites kolu,viteste iken gaz verince geriye doğru kasılıyor mu?Ayrıca 1.vitesten 2.vitese atarken sola yaslayıp da geçirecek kadar boşluğu var mı?Seyir halindeyken baya sallanıyor mu?

Vites sallanmasi bende cok oluyordu akslari degistirdim aracin tum sallantisi gecti gayet stabil ilerliyor yolda

Navigasyon haricinden her şeyin çalışacağını düşünüyorum sadece navigasyon çalışmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakkoben

Navigasyon haricinden her şeyin çalışacağını düşünüyorum sadece navigasyon çalışmayacaktır.

navigasyon çalışmasın kardeşim sıkıntı yok sadece ekrandan klimamı vs renkli göreyim yeter
  • sinan3405 kullanıcısına yanıt
    Benimki sanki yolda fazla sallanıyormuş gibi geliyor ama dediğiniz gibi,vites değiştirmek için elimin ağırlığını sola vermem yetiyor.Aracı geçen hafta bakım için nissan servisine götürmüştüm,ordaki ustada da 2005 almera varmış,sorduğumda"bunlar böyle,benim aracımda aynı"demişti.

Bu arada nissan servislerinde kampanya varmış.Genel kontrol,filtreler,bujiler,motor yağı,uzun dönem bakım paketi altında kapı,pencere ve metal aksamların yağlanıp temizlenmesi ve klima dezenfeksiyonu 325 tl.Zamanımın kısıtlı olması nedeniyle servise gittim,fiyatıda normal geldi,bakımı gelen arkadaşlara duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FFBE26753 -- 28 Mayıs 2015; 18:24:06 >
    Aksların fiyati nedir hocam hatırlıyomusunuz?

• http://www.n11.com/pioneer-deh-x1750ub-cdmp3usb-2015-yeni-model-ucretsiz-kargo-P30356403
    elimde daha önceki aracımdan çıkardığım bir mp3 çalar var.
    almeraya montaj yapmaya değer mi arkadaşlar. orjinalliğini bozmak istemiyorum ama o cd changeri çıkarıp bu aleti montaj yapmak istiyorum.
    ne yapmam gerekir sizce?
  • quote:

Aksların fiyati nedir hocam hatırlıyomusunuz?

Akslar haricinde
    2 jant yamuktu onlari duzeltti
    Rot balans ayarlari yapildi
    Sanzuman yagi degistirdi
    1000 lira tuttu hepsi:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin8584

quote:

Yasin Hocam arkadaşında dediği gibi bence de sadece navigasyon çalışmayacaktır. Ancak bu sistem bana kafayı yedirtti resmen :( Garanti veremiyorum, inş navigasyon harici çalışır Hocam..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin8584

quote:

Yasin Hocam arkadaşında dediği gibi bence de sadece navigasyon çalışmayacaktır. Ancak bu sistem bana kafayı yedirtti resmen :( Garanti veremiyorum, inş navigasyon harici çalışır Hocam..

İnsaallah bilader

Ya sen baya ugrastin kardesim baya emek harcadin insaallah bulursun cozumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 28 Mayıs 2015; 21:03:09 >
  • 1ERDEM 1 kullanıcısına yanıt
    Bence hiç uğraşma 1 ay önce ben yapmaya çalıştım. Ama olmadı. Tekrar orijinalini taktım.

• Herkese onerimdir bu aracin her seyiyle oynayin ama teyibiyle asla!!!

• Ustad bende seninde katkinla falken aldim suan cok memnunum yaklasik 1000km yaptim yol sesi azaldi ve oldukca konforlu bi lastik eski lastikler 205 goodyear di

• Hocam, vitesin gaz verince geriye doğru kasılması motor takozunda meydana gelen, çatlak, kırılma gibi deformasyonlar sonucu oluyor, en azından benim ustam öyle demişti :) bende de bu durum vardı, motor takozunu bi bakım sırasında değiştirmişti, düzeldi.
  • Amazonda nissan cihazı var. nissan consult ıı
    Bunun diğer obd2 cihaz ve yazılımından farkı nedir. Kullanan var mı? Türkiyeye satışı yok ama yazın gelen gurbetçide çok oluyor.  NISSAN ALMERA KLÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalettinaypar -- 28 Mayıs 2015; 23:33:21 >

• 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.