Şimdi Ara

Farming Simülator Kasma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar farming simülator 2009 oyununu uzun süredir takip ediyorum çok harita indirdim kurdum çok mod indirdim ancak orjinal map hariç diğer mapların hepsi kasıyor.. Modlarda pek kasma yaşamıyorum ama bütün haritalarda kasıyor oyun. Bilgisayarımda cod 4, dead spec gibi yuksek performans lı oyunları çok rahat oynayabiliyorm. Oyunu defalarca silip yukledimama değişiklik olmadı. Bunun nedeni ne olabilir ? Önerebilceğiniz bi çözüm varmı patch falan.. Şimdiden teşekkurler..

Bilgisayarımın özellikeri..

P4 3.4 ghz işlemci

1,5 GB ram

ATİ HD 3850 ekran kartı ( 512 mb 256 bit )

• Ekran kartı sorun olabilir mi?
  • Mod yüklediğin zaman mı kasıyor ? Eğer öyleyse mod yükleme.
  • oyunun orjinal haritasında sorun yok hiç kasma yaşamıyorum ama herhangi bir map indirdigim zaman veya editor programıyla bir map düzenledigim zaman kasma yaşıyor. Oyunda mod çok var ancak orjinal haritada butn modları tek tek alıp sıraya dizsem bile sorun cıkmıyo :s ve çok ilginç bişey var low versiyon diye bir map buldum indirdim hiç kasma yasamadım ancak kardeşim bi kaç saat oyunda zaman geçirdikten sonra yine donma basladı diğer hiç bir oyunda böyle bir sorunum yok. Oyun benim kartımla uyumsuz olabilir diye düşünmeye basladım :S yoksa hd 3850 çok çok rahat oynatması gerek değilmi ? Ayrıca kuzenimin laptopunun sistem özellikleri daha düşük ekran kartı daha alt seviye bi kart o hiç donmadan oynaya biliyor :S
  • Ekran kartında sorun yok tek çözüm mod yüklemeden orjinal şekilde oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 9 Mart 2010; 18:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Ekran kartında sorun yok tek çözüm mod yüklemeden orjinal şekilde oyna.

Kardeş anladım senin sorunu senin sorun fandaki bir problemden kaynaklanıyor bence yine en çok kasan haritayı aç ve bilgisayarı bir süre kastır sonra kapat bilgisayarı bak bakalım fanlar çok ısınmış mı?

Fanlar ısınırsa işlemci ısınır ram ısınır oyun kasar.

Ama normal çalışan bir fan asla sıcak değildir elini değince el yakıyorsa bir sorun var demektir yeni bir fan alırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.