- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
[Silindi]
12 Cevap11082 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mart 2010; 11:51:59 

Valla bende 2-3 kere çıkarım en az tuvalete normaldi aslında bende eskiden 1 sabahları okula giderken çıkardım birde bazen akşamları 18-19 yaşlarından sonra biraz daha fazla çıkıyorsun ben bazen 5-6 kere bile çıktıgım olmuştur Yani 2-3 kere çıkmak normal

303 Mesaj
8 Mart 2010; 22:28:32 

Bendede tam tersi var 2 bazen 3 günde bir büyük abdeste çıkıyorum. 17 yaşındayım 113 kiloyum :(

1143 Mesaj
8 Mart 2010; 22:58:23 

günde 1 kere ideal diye biliyorum. daha fazla hemoroide sebep olmasın da...

Günah beyinde başlar.
Şeytan ayrıntıda gizlidir.
Suç detayda saklıdır.

728 Mesaj
15 Mart 2010; 20:15:00 

İdeal olanı günde 1 kere, ancak bu sizin yediğiniz yiyeceklere de bağlı. Posalı gıdaları çok tüketirseniz haliyle daha sık tuvalete çıkarsınız. Ayrıca tükettiğimiz proteinlerin yaklaşık %10 luk kısmı vücuttan atılabiliyor.

BÖLÜK ÇÖMEL !

Uzaklaştırılmış
19 Mart 2010; 22:14:56 

bende 3-4 günde bir gidiyorum büyük abdeste. günde en azından 1 kere gitsem iyi olur ama .

814 Mesaj
21 Mart 2010; 1:29:37 

quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

Bendede tam tersi var 2 bazen 3 günde bir büyük abdeste çıkıyorum. 17 yaşındayım 113 kiloyum :(

bende bazen 4 güne bile çıkabiliyor çok rahatsızlık veriyor doktorluk olduk sanırım artık çünki bu durum sürekli kilo aldırıyor

kilosu olanlar bu durumuda ele alsınlar fazla kilo bundan dolayı olabilrim sanırım

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

813 Mesaj
21 Mart 2010; 18:47:32 

Yediklerine ve içtiklerine göre normal bence ama normalde bu kadar falma olmaması lazım bende vucud geliştirme yapıyorum ama 2 günde bir çıkıyorum.Ama emin ol günde ne kadar yaparsan yap hiç yapamamaktan iyidir bu durumu çekenler nedemek istediğimi bilirler

1210 Mesaj
27 Mart 2010; 4:34:45 

her insanın vucud yapısı bir değildir ki ama şunu rahatlıkla söylerimki çoğu insan senin durumuna özenme özeniyodur çok yiyosun ama kilo almıyosun benim bir arkadışmda aynı senin durumunda öküz gibi sofrada ne var ne yoksa tüketiyo ama kilosu hep sabit hep sabit. karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmen senin karınadır. büyük ihtimak senin görünüşün zayıfdır ama kemiklerin çok güçlüdür zira benim arkadaş öleydi.

Arsız, Densiz, İlkesiz, Haddini Bilmez, Bayağı isen, Yanımıza Uğrama!
Küstah, Mürai, Tufeyli, Zevzek, Müptezel, Basmakalıp isen, Kapımızı Çalma!
Palavracı, Korkak, Kalleş, Ahlâksız isen, Eşiğimizi Geçme!
İçtenliksiz, Sevgisiz, Pespaye, Paçoz isen, Evimize Gelme!
Çilehanedir Burası, Hoşgörü Dergâhı Değil!
Ahde Vefa Bilmez, Tövbe Tutmaz isen, Sakın Gelme!
Alev Alatlı Beyaz türkler küstüler

Uzaklaştırılmış
27 Mart 2010; 22:25:46 

yok mu bir çare bende her gün en azından 2 günde 1 gitsem yeter li ?

0 Mesaj
15 Mayıs 2010; 21:10:52 

zayıflığımın nedenini buldum geçte olsa günde 5 6 kez çıkıyorum tuvalete yemek yememle gitmem hatta içtiğim kola veya çaydan sonra bile çıkıyorum bi hastalıkmı yoksa yediklerimden midir bi yardım lütfen ya korkuyorum :D

728 Mesaj
16 Mayıs 2010; 11:52:57 

quote:

Orijinalden alıntı: giqq

zayıflığımın nedenini buldum geçte olsa günde 5 6 kez çıkıyorum tuvalete yemek yememle gitmem hatta içtiğim kola veya çaydan sonra bile çıkıyorum bi hastalıkmı yoksa yediklerimden midir bi yardım lütfen ya korkuyorum :D

İshal misin? Gün içinde tükettiklerini genel olarak yazar mısın?

BÖLÜK ÇÖMEL !

Uzaklaştırılmış
8 Temmuz 2010; 23:43:46 

quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

içinde tutmaktan 113 kilosundur.

190 Mesaj
30 Mart 2013; 1:03:18 

Ben de iki günde bir çıkıyorum ama çıkınca da 3 - 5 saat içinde 2-4 arası büyük tuvalete gidiyorum

boy :184
kilo 80

sıkıntı nerde olabilir?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406