Şimdi Ara

CeBIT 2010: 3 Boyutlu Teknolojiler Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
16.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenen CeBIT 2010'u ekranlarınıza taşıyoruz. İlk videomuzda 3 Boyutlu teknolojiler standındayız.

• üstadlarım emeğinize sağlık,yalnız benim kafam karıştı şimdi oyunları üç boyutlu oynamak için,bir adet 120 hz monitörü geçtim,nvidianın gözlük kitine ihtiyaç kalmıyacakmı?
  • Vİdeoda bir sorun mu var izleyemiyoruz.
    Server Error in '/' Application hatası veriyor.
  • Video izlenmiyor :S
  • video hatalı izlenmiyor
  • HD versiyonunu izleyebiliyorsunuz.
  • Haber için teşekkürler.
    Gelecek 3D de. Fakat 3D için bir standardın olmaması kötü bir durum.
    Kablolu gözlüklü, plastik gözlüklü ve gözlüksüz 3D görüntüleme teknolojileri geliştiriliyor.
    Sanırım standardı belirleyecek olan yine kullanıcılar olacak. (BR ve HD-Dvd deki gibi.)

Hyundai'nin modeli gerçekten incelenmesi gereken bir ürün.

Ie8 ve FireFox ile sorunsuz ileyebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellino -- 4 Mart 2010; 16:08:14 >
  • Hd videoyu seyredebilirsiniz arkadaşlar Hyundai monitöre bittim yalnız :)
  • Sondaki cihaz güzelmiş herkes 3 boyutlu video çekebilecek Atrı nvdia nın gözlükleri tutmayacak demekki Teşekkürler video için..
  • Nvidia boşu boşuna o kadar pahalı bir teknoloji geliştirdi, bakın adamlar 3 boyutlu çeken ve plastik gözlükle izlenebilen kamera, hatta gözlüksüz 3 boyut gösterebilen monitör ve televizyon yapmışlar. Nvidia'ya hiç te acımadım, sürekli el sürülmeyecek fiyatlarda çıkarıyorlar ürünlerini. Bakın ATI'ye adamlar bizi düşünüyor.
  • bud reklamı ne öyle.

valla avatarda gittik gördük, hoş güzel ama ilk saatten sonra beynimizin şirazesi kayıp gitti elden. bunların göz yormayanları çıktımı acaba :)
  • ben gözlüklere 10 dakika bile tahammül edemiyorum. Başka bir yolunu bulmaları lazım.
  • Valla ben RealD 3D ile seyrettim ve hiç te sorun olmadı, hatta arkasından 5 gün sonra 2. kere gittim. Yalnız IMAX ile izleyen arkadaşlara sordum ve hiç memnun olmadıklarını, görüntünün bulanık olduğunu ve başlarını ağrıttıklarını söylediler, sanırım farklı 3D sağlayıcılarında farklı teknikler var.
  • Mozilla Firefox 3.6 ile HD seyredebildim videoyu.

Kısa olsa da video, teknolojinin kat ettiği yol hakkında fikir sahibi yapıyor insanı. Gözlüksüz 3D ekran ve 3D kayıt yapabilen kameralar yapmışlar, helal olsun. Biz de nVidia'yı bekliyoruz hala kart çıkarsın diye...
  • o zaman yakında 3 boyutlu webde çıkar..
  • sinemada gözlükle izlediğimde değil ama 3D LCD de izlediğimde (birkaç dakika) başka bir tarafa baktığımda net olarak algılamakta zorluk yaşadım birkaç saniye. 3D çok farklı gerçekten, deniz kıyısında dalga üzerinize geliyor gibi, elinizi uzatsanız dokunabilecekmişsiniz gibi. ancak 3D LCD kullanmadan önce zararları iyi araştırılmalı. domuz gribinde olduğu gibi kafalar karışmamalı. 50 Hz altı monitörler avrupada yasak uzun vadede epilepsiyi tetikliyor. tasaruflu ampuller radyasyon yayıyor yasaklandı. bizde kamu dahil her yerde reklamları var. radyasyonlu çay, musluk suları... için için bak bişey olmuyor bende içiyorum deyip tvden çıkmıyorlardı. en azından çocuklar için birşey yapmalı en çok onlar kullanacak ileride.
  • ya nasıl 3d goruntu gorucez sacmalık bence bu ınsan nasıl olurda 3d gorur ya bunlar 3 d yı bılmıyor ayda para kazanmak ıcın dolandırıyorlar goruntuyu bulanık yapıyorlar adam gozluk takıyor duzelıyor pzuahah koptumyaa cok sacma bırsey 3d gercek 3d heryerden gormek demektır bu kadar cahıl olmaın lutfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Public_Enemy

ben gözlüklere 10 dakika bile tahammül edemiyorum. Başka bir yolunu bulmaları lazım.

gözlüksüz versiyonlarida mevcut.
  • süper yaa fiyatlar ne zaman açıklanır :P
  • 3d de göz ağrısı çektim çok bide guitar hero oynarken aşağı dogru kayan ekrandan dolayı 3 saat sonrasında insanları kayar modda görüyordum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.