- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Windows 7 Oyunlarda Kasma Sorunu
9 Cevap6697 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

348 Mesaj
4 Mart 2010; 8:49:43 

Herkese merhaba, vistada canavar gibi oynadığım oyunlar w7'de takıla takıla çalışıyor. Son driverlar yüklü ve vista kullanırken sahip olduğum (donanım,programlar vb..) her şey aynı ama oyun performansında artış beklerken tam tersi oldu. Nvidia dün yeni sürücü yayınladı onu da indirip denedim sonuç aynı oyunlarda donma ve yavaşlamalar aynen devam ediyor

Çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

..and we keep driving into the night
it's a late goodbye, such a late goodbye...

285 Mesaj
4 Mart 2010; 14:12:27 

İnternet cafe'ci bi abimde kurdu bu yüzden kaldırdılar. Şu anlık bi çözümü yok gibi duruyor.

OnUr...

348 Mesaj
4 Mart 2010; 14:52:13 

Cevabın için saol kardeş bikaç farklı kaynaktan aynı problemi teyit ettim yoksa kafayı yiyecektim anlamıyorum ki sorun bi bende mi değil mi etrafta kime sorsam herkes memnun. Bi de diyorlar ki oyunlar için windows 7'den iyisi yok ulan resmen vistayı arattılar adama be

348 Mesaj
4 Mart 2010; 22:27:07 

İnternetin bi süre kesilmesiyle şans eseri farkettim, net açıkken kasan oyunlar net kapalıyken bomba gibi çalışıyor.

Teknik olarak nedenini tam olarak anlayamasam da sorunun kaynağı bu eminim çünkü 2-3 farklı oyunda da aynı şey oldu. Benim gibi her şeyi denemiş fakat sonuç alamamış olan tüm arkadaşlara bunu denemelerini tavsiye ederim

641 Mesaj
6 Mart 2010; 4:07:41 

Hakkaten çok ilginç, illaki bir çözümü vardır, neyseki çözümü bulana kadar idare edebileceğiniz bir yöntem bulmuşsunuz :)

Zihin fukara olunca fikir ukala olur...

470 Mesaj
6 Mart 2010; 7:06:40 

usb mouse kullanıyorsanız ps2 bir mouse ile deneyin bakalım takılma kalacakmı

2961 Mesaj
6 Mart 2010; 22:13:10 

Oyunların takılması w7 nin çok ram yemesinden kaynaklanıyor,oynanılan oyunda ramı çok kullanıyorsa yetersiz ram kapasitesinden dolayı 70 fps de bile oyun tekliyor.Aynı sorun başıma geldiği için xpye geri döndüm.Ramleri arttırmanı öneririm ama belki bu bile işe yaramayabilir.Onun için emanet ram bul dene sorun çözülürse ram takviyesi yap...

"BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR"Mustafa Kemal ATATÜRK

172 Mesaj
7 Mart 2010; 11:40:23 

ramler gerçekten bi problem çıkarabilir ama win7 aşırı ram yemiyo aksine vistadan daha iyi seviyelerde kullanılabilirliği var ama en az 2 gb ram ile çalıştırılırsa yeterli olur gibi onun dışında problem ramlerde değilse
uyumluluk modunu dene bi winxp de çalıştır öle bi bak..

" OĞUZ ATAY TUTUNAMAYANLAR İLK BASKI SİNAN YAYINLARI " ELİNDE OLAN VARSA LÜTFEN İRTİBATA GEÇSİN

11 Mesaj
23 Ekim 2010; 21:22:09 

Benim pc de aynı sorunvar oyunlarda kasma yapmıyordu ama win7 de kasma mümkün

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Nisan 2011; 10:38:15 

Windows 7 oyunlarda cok kotu Dragon Age 2 oyunarken resmen iskence cektim Drext 9 da girince oyuna kasmalar azaliyor ama Drext 11 de girince cok kasma var Diyer oyunlarda dragon age gibi dx9 dx 11 girme secenegi yok bu yuzden direk dx 11 le giriyor cok kasma yapiyor isletim sistemi deyil resmen iskence
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250