Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
452
Favori
2.447.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arya kıza ölüm listesini sayarken, kimi söylememi istiyorsun falan dedi. Bence Jon'u ekleyecekler. Ayrıca zaten artık hiç kimse olduğu için kabul etmek zorunda kalabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madara Uchiha

Bran'in sesini Ned geçmiş zaman olmasına rağmen duydu. Bu nasıl oluyor arkadaş? Geçmişi ozaman değiştirebilmesi lazım. Rickon üzdü ya... Arya şu anda bildiğin first class assasin oldu ve intikamına az kaldı Jon Snow'un "benim nöbetim bitti" demesinde ki cool tavrı süper ya

Kitapta geçmişi Büvet ağaçlarının gözlerinden izliyorlar ve kuzeyin genelinde büvet ağaçları var. Hatta kuzeyliler onlara tapıyor. Bran eskiden de duyuyordu kendi büvet ağaçlarından bir şeyler. İsmini falan duyuyordu galiba. Rüzgar fısıltıyla ismini söylüyormuş gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Tower of Joy'da bunu farkeden var mı?

Bran seslendiğinde Ned direk dönüp bakıyor, Bloodraven da hafif tırsıyor. Rüyadan uyanınca da Bran nasıl öyle olduğunu sorduğunda "Rüzgardan dolayı öyle oldu vs. Geçmiş çoktan yazıldı." dedi. Ciddi anlamda tedirgin oldu bunları söylerken. Kitapta böyle bir şey olduğunu hiç hatırlamıyorum Ned bildiğin döndü baktı kılıcına sarılıyor hatta birisi daha var diye. Geçmişi değiştirebiliyorlar mı acaba?

Kitapta da babasını Winterfell de tanrıkorusundaki gölde kılıcını temizlerken görüp sesleniyor ve yine aynı olay oluyor diye hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Flash

Savaşın kaderini Baelish belirler. Kime katılırlarsa onlar kazanır. Ordusu çok güçlü. Bütün kuzey toplansa vadiyi alamaz.

Vadinin ordusu vadi de çok güçlü bütün 7 krallık toplansa vadi yi alamaz. Ve savaşa katılmadıkları için orduları gayet güçlü kuvvetli durumda ama ordularının tamamını getirmeleri imkansız ve kuzey de çok güçsüz konumda değil Red Wedding ten sonra yeni yeni toplanıyorlar.

• thekeys kullanıcısına yanıt
    Hocam ben demiyorum. Millet diyor. Her bölümünü zevkle izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Çöp bolumdu
    sam 1dakikada soylencek şeyi 15 dakikada söyledi helal olsun

daha sam'i 30 saniyeden fazla dinlememişimdir direk ileri alıyom sam sahnelerini
  • 6.sezonun tüm bölüm spoilerını okumak isteyen tıklasın , bölüm öncesi olacaklarin yazıldığı sayfa :http://forum.gameofthronestr.com/konu-6-sezon-senaryosu-dolusun.html

• Arya Walder Frey'i öldürene kadar adam eceliyle ölecek.

• The Imp kullanıcısına yanıt
    Bütün kuzeyi toplasan 15000 asker çıkar en fazla. Arrynlerde kaç asker var , bilgin var mı?

Bir de Arryn askerleri çok iyi eğitiliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwasmadeforthis -- 9 Mayıs 2016; 20:32:13 >

• Bu Umber'ler inşallah bir plan yapıyordur, yoksa Rickon'da ölürse ortalık feci olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matraxzalim

6.sezonun tüm bölüm spoilerını okumak isteyen tıklasın , bölüm öncesi olacaklarin yazıldığı sayfa :http://forum.gameofthronestr.com/konu-6-sezon-senaryosu-dolusun.html

Kaynakları ne bilmiyorum ama yanlış diziyle alakası yok şu ana kadar. En basitinden
    Roose Bolton'u Brienne öldürmedi.

• i do appreciate things can get a little confusing in your family flashback güzeldi, bran sahneleri ilgi çekici olmaya devam ediyor. babası sesini duyunca eleman çok şaşırdı bir şeyler çıkabilir bunun altından. rickon'u da gördük ama shaggydog'a benzemiyordu o kafa. Sonraki bölümün trailer'ında Sansa geliyor, Jon gitmişse bayağı saçmalık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

i do appreciate things can get a little confusing in your family flashback güzeldi, bran sahneleri ilgi çekici olmaya devam ediyor. babası sesini duyunca eleman çok şaşırdı bir şeyler çıkabilir bunun altından. rickon'u da gördük ama shaggydog'a benzemiyordu o kafa. Sonraki bölümün trailer'ında Sansa geliyor, Jon gitmişse bayağı saçmalık olur.

Bence Sansa ile Jon tam kapıda karşılaşacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Çöp bolumdu
    sam 1dakikada soylencek şeyi 15 dakikada söyledi helal olsun

daha sam'i 30 saniyeden fazla dinlememişimdir direk ileri alıyom sam sahnelerini

İyi yapmışsın valla artık bende oyle yaparım

• Şu şiskonun gemideki sahneyi ilerlettim direk.
    Sezonun en kötü bölümü adayı bu bölümdü şimdilik. Sonu iyidi ama. Jon

@Trident682 aynen bende hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 9 Mayıs 2016; 20:41:10 >
  • Dizi hakkında net biligisi olan babayiğit biri gelsin
    Rickon ölmeyecek
    desin
  • Beyler herkes Olly ye laf ediyoda , haksız değildi . Düşünsenize sizin ailenizi öldüren insanlara yardım ediyo . Siz saplamazmıydınız hançeri ?

• Bütün kuzey 15.000 mi ? hocam sadece boltonların 20.000 askeri var yanlış hatırlamıyorsam. Bütün kuzey birleşse kim var kim yok 100.000 ederler her halde.
  • Sam sahnelerini ilertenlere;

4.kitaptaki olayı işlemicek olsalar göndermezlerdi Sam'i oraya. Değişik şeyler olucak ilerletmeyin bence

Ek olarak dizi kitaptan kopmaya başlıyor diyorlar ama daha çok kitaba bağlanıyor olaylar. Greyjoylar girdi diziye, Sam hisara gidiyor,kralın şehrindeki malum olaylar vs. Bu sezon böyle geçip gidecek bazısı kitaba bağlı bazısı bağımsız ama, 7.sezona kadar zaten 6.kitap çıkar o zamanda sezonu komple kitaptan işlerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Ona ait olan ne tam olarak hocam?

Kuzey hocam Kuzey

Jon yavas alsın kuzeyi ondan once Bran ve Rickon var onlarin hakki daha cok kuzeyde

• 
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.