Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1993. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

yeni sezon fragmanı falan hala gelmedimi geçen sene şimdiye gelmişti sanki

Birkaç video geldi sanki ama hepsi kısa kısa.

Bir de bu sene daha geç başlıyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RuthlessRiu kullanıcısına yanıt
    SPOİLER ULEN BAKMAYIN SPOİLER İSTEMİYORSANIZ UNUTTUM YİNE SPOİLER NASILDI FELAN SPOİLER İÇERİR DİKKAT

kitapta melisandre bir kızı arya olarak goruyor herkes arya sanıyor aslında karstarklardan bir kız cıkıyor amcası karstark mirasını felan çalmaya çalışıyormuş tabi o tanımlanan kızın arya olmadığı anlaşıldıktan önce jon kışyarına bi grup yabanıl yolluyor hepsi kadın mance hariç şarkıcı olarak giriyorlar kışyarına vaybe kitabıda unutmuşum sonra bilmem ne poole sansanın yakın arkadaşıda orda arya diye tutuluyordu ramsayle evlendirilmişti bunlarda onu ordan kaçırıyor felan arada olaylar oluyorda gerisini unutmuşum tekrardan bi bakınmam lazım kitaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire and Blood -- 7 Şubat 2016; 2:42:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Flash

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

yeni sezon fragmanı falan hala gelmedimi geçen sene şimdiye gelmişti sanki

Birkaç video geldi sanki ama hepsi kısa kısa.

Bir de bu sene daha geç başlıyor sanırım.

aynen 3 hafta geç başlayacak sanırım 2 hafta içinde 3-4 dklık bi fragman görürüz sanırım

• Jon Snow'un geri geleceğini düşünüyorum. Sızdırılan fotoğraflardan v.s. anladığım kadarıyla Jon Stark olarak dönüyor. Onu fermanla Stark yapabilecek tek kişi var. Tommen Cersei'den dolayı yapmayacağı için o da Stannis. O Stark olursa, Stannis de ölmemiş demek oluyor. Çünkü Brienne Tarth, Baratheon hanesine yemin etmişti son kalan da Stannis olduğuna göre orada kılıcını sunacaktır muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire and Blood

SPOİLER ULEN BAKMAYIN SPOİLER İSTEMİYORSANIZ UNUTTUM YİNE SPOİLER NASILDI FELAN SPOİLER İÇERİR DİKKAT

kitapta melisandre bir kızı arya olarak goruyor herkes arya sanıyor aslında karstarklardan bir kız cıkıyor amcası karstark mirasını felan çalmaya çalışıyormuş tabi o tanımlanan kızın arya olmadığı anlaşıldıktan önce jon kışyarına bi grup yabanıl yolluyor hepsi kadın mance hariç şarkıcı olarak giriyorlar kışyarına vaybe kitabıda unutmuşum sonra bilmem ne poole sansanın yakın arkadaşıda orda arya diye tutuluyordu ramsayle evlendirilmişti bunlarda onu ordan kaçırıyor felan arada olaylar oluyorda gerisini unutmuşum tekrardan bi bakınmam lazım kitaba

Spoiler'la birlikte Türkçeyi de unutmuşsun anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Jon Snow'un geri geleceğini düşünüyorum. Sızdırılan fotoğraflardan v.s. anladığım kadarıyla Jon Stark olarak dönüyor. Onu fermanla Stark yapabilecek tek kişi var. Tommen Cersei'den dolayı yapmayacağı için o da Stannis. O Stark olursa, Stannis de ölmemiş demek oluyor. Çünkü Brienne Tarth, Baratheon hanesine yemin etmişti son kalan da Stannis olduğuna göre orada kılıcını sunacaktır muhtemelen.

Robb zaten stark yapmıştı

• biozard09 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl?

• İçimden bir ses en sonunda kral Tyrion olacak diyor.
  • metroid kullanıcısına yanıt
    Bir tek ona yakışır şuan bence
  • metroid kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum. Daenerys kraliçe olduktan sonra bir şekilde tahttan indirir onu bence.

Ya da evlenir belki onunla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 7 Şubat 2016; 12:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Nasıl?

Kılıçların Fırtınasında annesine arya kayıp sansa lannisterlarda branla rickon öldü varis bırakmam gerek diyor annesi karşı çıkmasına rağmen kuzeyli lordlara bu konuyu söylüyor 2 tane mektup yazıyor bununla ilgili biri ayı adasına öbürünü hatırlamıyorum kusura bakma jonun bu olaydan haberi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

İçimden bir ses en sonunda kral Tyrion olacak diyor.

Bende de Stannis geçiyordu ama malum artık Tyrion taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

İçimden bir ses en sonunda kral Tyrion olacak diyor.

Tyrion o kadar sıkıntıyla uğraşmaz, şarap içmeyi tercih eder.

• Bence demokrasi gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

Bence demokrasi gelecek.

Demokrasiden kastın Dany mi ?

• quote:

quote:

Bence demokrasi gelecek.

Espriyi fazla ciddiye almışsın.
  • quote:

quote:

Bence demokrasi gelecek.

Yok hocam öylesine dedim.

Ben kimi isterdim tahtta, tam bilmiyorum. The Night's King gelsin otursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanılmıyorsam Martin son kitapta taht el değiştirecek diyordu. Kim oturacak bilinmez ama serinin sonunda taht falan kalmayacak bana göre.

• Olacak Olan : Dany, Westeros'u fethedip kraliçe olacak.

Şahsi Kanaatim : Stark'lardan biri (Arya, hatta Sansa bile olabilir) ailenin çektiği acıların bir diyeti olarak kraliçe olmalı.
    Bran, hatta Rickon bile olabilir.

Yeter ki starklar olsun.

Forever Stark's. !!

North Remembers!
  • bence bütün krallıgı akgezenler katletsin taht falan kalmasın isterdim ama olmaz tabiki
  • 
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.