Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de Howland Reed olur. Tam Kuzeyli tipi var adamda Tower of Joy sahnesinde oynar birkaç tane de güncel sahnesi olur. Howland Reed olacaksa büyük ihtimal diğer önemli Starklara bağlı Kuzeyliler de olur Rickon muhabbetleri döner 6. sezonda. Belki Boltonları indirebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Sanmıyorum ama belli olmaz yaşlı bir oyuncu seçmişler Randyll olma ihtimali de var.
    Umarım Howland olur.

Rickon Stark

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Ian McShane altıncı sezondan itibaren diziye dahil olacak.
    Karakterin dizide görünme süresi uzun olmayacakmış fakat önemli ve kilit bir karaktermiş.

Howland Reed.

Ben bu adamın Deadwood dizisiyle hayranı oldum. Acayip iyi bir oyuncu vallaha cok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Aman Allahim simdi 03x09 izledim neler oldu oyle ya. Oha çüş yuuuh

Daha neler göreceksiniz son sezonun son sahnesinde ben kanser oldum mesela
  • Son sezonu yeni bitirdim. Benim için hayal kırıklığı oldu sayılır. Tyrion'dan başka akıbetini merak ettiğim karakter yok gibi.
  • Yeni başlayanlar bence kitaptan başlamalılar. Daha detaylı ve daha güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

HBO dizinin en az 8 sezon süreceğini açıklamış

http://www.ew.com/article/2015/07/30/game-thrones-eight-seasons

Önce 7 demişlerdi,kitaptan iyice koptukları için uzattılar demekki
  • Troneların oyunu.Fena dizi değil ama beni sarmıyor böyle diziler.

• Max von Sydow Three Eyed Raven rolüyle diziye katılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 4 Ağustos 2015; 19:45:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Max von Sydow Three Eyed Raven rolüyle diziye katılmış.

Üç gözlü karga yani Brynden Riversdan da bahsetsinler biraz millet ne mal olduğunu öğrensin herifin.
  • Biraz mağara ama olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

2. olarak başka bir saçmalık daha var

Bu stannis'in kızılına kral kanı gerekmiyor mu o kendi tanrısını kullanmak için . E madem kendi kızını yakıyorsun , aptal mısın ? 100 tane kadın al hepsiyle çiftleş 9 ay sonra elinde en az 70-80 tane kral kanından insan olacak. Sonra ne yapmak istiyorsan yap . Bu olay böyle değil midir ? Bana acayip saçma geldi .

Dizideki Stannis kitaptaki Stannis'e tamamen zıt bir hareket yaptı kızını yakarak. Kitaptaki Stannis kızına çok değer veren biridir. Hatta şövalyelerinin birine eğer ben ölürsem kızım için savaşacaksınız ve onu tahta oturtacaksınız demiştir. Dizide en büyük hatalardan biri oldu bu Stannis gibi aseksüel bir adamın(kitapta yine böyledir) hayatta kalan tek varisini yaktırması kadar saçma bir şey olamaz. Kitaptaki durumu anlatayım; Kitapta Stannis ordusuyla Winterfell'i almaya giderken kızını ve Melisandre 'yi surda bırakmıştır. Kitaptaki tahminim ise bu ;Büyük ihtimal Melisandre Stannis'in kızını Stannis'ten habersiz surda yakacak.Çünkü kitaptaki Stannis kesinlikle böyle bir şey yapacak biri değil. Ailesine ve görevine sonuna kadar bağlı biridir. Dediğim gibi Shireen büyük ihtimal surda Melisandre tarafından Stannis'in haberi olmadan yakılacak.(Jon Snow'un ölümüyle bağlantılı olabilir. Shireen'in kral kanı Jon Snow'u hayata döndürebilir.Tabi burası tahmin, GRRM 'İn ne yapacağı belli olmaz).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 6 Ağustos 2015; 23:49:47 >

• Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt
    Ya hocam Stannis karakteri guzel aslinda gerek rol gerek oynayan oyuncu acisindan gerek muhabbetler acisindan ama iş icraate gelince surekli bir sacmaliyor surekli bir cuvalliyor , durum boyle oluncada iyice soguttular karakterden sonuc itibari ile . Bu arada benim yuruttugum mantik buyuk ihtimalle dizinin bir acigi .

• baslasada izlesek
  • diziyi 2. kez bitirdim. 8 ay daha nasıl beklicez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Dizinin 8 sezon süreceği konuşuluyor şu sıralar twitter'da. Bu konuşulanlar da HBO'nun müdürünün açıklamalarına dayandırılmış vaziyette. Bakalım yakında bununla ilgili haberler çıkar zaten.

Kitaptan iyice koptular zaten,kitabın yazarını boş verip istedikleri kadar devam edebilirler. İnşallah efsaneyi mahvetmezler ki bu sezon cidden rezaletti. Herkese biz 1 yıl bunu mu bekledik dedirten bir sezondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Ya hocam Stannis karakteri guzel aslinda gerek rol gerek oynayan oyuncu acisindan gerek muhabbetler acisindan ama iş icraate gelince surekli bir sacmaliyor surekli bir cuvalliyor , durum boyle oluncada iyice soguttular karakterden sonuc itibari ile . Bu arada benim yuruttugum mantik buyuk ihtimalle dizinin bir acigi .

Stannis büyük ihtimal kitapta Winterfell'i alacak.(Durum öyle gözüküyor.) Evet bu seride Stannis biraz böyle oldu. Eğer Game of Thrones bitip dedikleri gibi bu serinin öncesini çekerseler esas Stannis'i o zaman göreceğiz.500 askerle 50.000 askere karşı 1 yıl savunmuş biridir(Fare yiyerek). Denizde yenilmez denen Greyjoyları denizde yenen tek komutandır.Şuan için Westeros'ta yaşayan en iyi komutanlardan biridir. Dizi, Stannis yönünden tamamen saçmalamıştır bana göre. Askerlerin yarısı kaçmış bir şekilde Stannis kesinlikle saldırmazdı Winterfell'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 7 Ağustos 2015; 9:34:00 >

• Kitabi bilmiyorum ama dizideki stannisten cavus bile olmaz mahvetti orduyu keko

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

Kitabi bilmiyorum ama dizideki stannisten cavus bile olmaz mahvetti orduyu keko

Stannis şuan Westeros'ta yaşayan en iyi komutanlardan biridir. Bunu yapmış bir adamdan söz ediyoruz.http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Siege_of_Storm's_End Ayrıca dizide de taktik dehasını sayıca 20 katı olan yabanileri 1.000 askeriyle dağıtarak göstermiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 7 Ağustos 2015; 12:04:40 >

• @Stannis Baratheon.

Kralin sehrini alamadi orduyu mahvetti, salak bi kadina uydu sacma sapan islere girdi, 3bin kisi ile kistepesine intihar saldirisi yapti. Kendi idam fermanini kendi yazdi oldu gitti. Iyi bir komutan olsaydi bunlari yapmazdi. Kitabi okumadim diziye gore konusuyorum.

Ayrica avrupa ortacag kulturunu guzel yansitmislar, gulerek izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B7E0863E7 -- 7 Ağustos 2015; 12:29:35 >
  • 
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.