Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byjackal911

quote:

Orijinalden alıntı: janejonce

harpiyanın oğulları adlı bir örgüt Meeren2de Khalesi'ye karşı bir grup

Nasıl oluyorda şehri ele geçirebiliyorlar nasıl oluyorda Khalesi o derece köşeye sıkışabiliyor? Emrinde binlerce profesyonel asker var. Ayrıca binlerce köleninde sevgisini güvenini sadakatini kazandı. O şehrin düşmesini aklım almıyor.

Evet beyler bayanlar spoiler istiyorum spoiler verin bana..

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: janejonce

harpiyanın oğulları adlı bir örgüt Meeren2de Khalesi'ye karşı bir grup

Nasıl oluyorda şehri ele geçirebiliyorlar nasıl oluyorda Khalesi o derece köşeye sıkışabiliyor? Emrinde binlerce profesyonel asker var. Ayrıca binlerce köleninde sevgisini güvenini sadakatini kazandı. O şehrin düşmesini aklım almıyor.

Evet beyler bayanlar spoiler istiyorum spoiler verin bana..

Son kitabı oku.

Yaşlı lannister ne ya tywin beyler onun adı iyi guldum ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ShaG kullanıcısına yanıt
    Hayır birçok karakter yok griff gibi mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tirion Fordring

Hayır birçok karakter yok griff gibi mesela.

Arianne, Quentyn, Young Griff vs. de yok ama yapımcıların işi de zor, zaten zilyon tane karakter var bir de her kitapta yeni yeni karakterler çıkıyor.
  • Quentyn'i geçtim,Arianne ve Young Griff'i diziye koymamak kitap severlerine hakarettir.
    Garlan Tyrell'ı da koymadılar zaten.Martin ileriki kitaplarda çok önemli bir karakter olacağını söylemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

quote:

Orijinalden alıntı: 0mniscient

Yeşil ateşi kastediyorsun sanırım.. Fakat o hamleside Stannis i durduramadı.
    Yaşlı lanister destek olarak gelmeseydi, cücenin mezarını bile bulamazlardı.

Ayrıca cücenin oradaki cesareti yüreğinden değil, başka şansının kalmamasından geliyor. Ya savaşıp şehri kurtaracak yada babası üfleyecekti onu.

Not: Ben olsam, çocuğum veya 18 yaşından küçük yakınım felan varsa bu diziyi izletmezdim. Hertürlü sapıklık ve vahşet var.

Ben o savaşı derinlemesine bilmiyorum yani Stannis bihaber miydi yaşlı Lennister'ın durumundan? Bir lider olarak onun gelip gelmeyeceğini bilmiyor muydu ve gelirse diye bir A planı yapması gerekmiyor muydu

Blackwater Savasi ile ilgili spoiler

Aslinda Blackwater Savasinda Robbun dayisi Edmure Tully yapmamasi gereken halde Tywinin birligine daliyor.Tywin birligi geri cekilirken Stannisin sehre dogru geldigini goruyor.Bu şekilde Stannisten haberdar oluyor.

Bence Stannis gayette kral olabilir. Krallar adil sekilde yonetmeli. Stanniste fazlaca adalet var.Tabi bu benim fikrim.

• deli gibi bir merakla bekliyorummmmmm
  • Birileri benim Adaletimimi sorguluyor
  • Sir Barristan ı oynayan oyuncunun -ismi saklı- bir bilgisayar oyununu oynadığını hatta ve hatta beraber saatler geçirdiğimizi bugün öğrenmiş bulunmaktayım kendi çektiği video ile.

diziye ve sir barristan a olan ilgim kat ve kat arttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokalp.

Jaqen H'ghar ı canlandıran tom wlaschiha 5. sezon kadrosunda olduğu duyurulmuş

En son gördüğümüzde suratını değiştirmişti, sevmemiştim yeni adamı. Bu iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Sir Barristan ı oynayan oyuncunun -ismi saklı- bir bilgisayar oyununu oynadığını hatta ve hatta beraber saatler geçirdiğimizi bugün öğrenmiş bulunmaktayım kendi çektiği video ile.

diziye ve sir barristan a olan ilgim kat ve kat arttı.

O yaştaki herif oyun mu oynuyormuş vay be, hangi oyun?
  • Bi taraftan beyaz gezenler, bir taraftan ejderhalı kız öteki taraftan vahşiler bilmem kimler bakalım nasıl bağlanıcak neler olucak.
  • Çok beğendim bu diziyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

http://www.metalinjection.net/av/mastodon-premiere-game-of-thrones-inspired-track-white-walkers-take-a-listen

Mastodon, White Walkers temalı şarkı yapmış baya iyi.

dünden beri 4-5 kere dinlendim çok iyi

• Ne zaman başlıyor beyler yeter bu ayrılık
  • 3.sezon bitti.

9.bölüm hariç çok pek iyi bir sezon olmadı. Namuslu stark'lar birbir doğranmaya devam ediliyor. İlerde bran ya da snow bir şeyler yapabilir bakalım. Bu sansa da harbi gurur haysiyet yok aralarındasın ne güzel gece kalk kellesini al hepsinin. En doğal karakter tyrion reis gerisi hikaye. Bir de kaçırdığım bir nokta var joffrey babasının jaime olduğun biliyor mu?
  • Konuya ne zaman girsem spoiler yiyiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 16 Mart 2015; 7:19:12 >
  • Ömrü boyunca bilmeyecek
  • TAKİP..
  • 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.