Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15561557155815591560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valar Morghulis

• I see a darkness in you.

Bu kapı çok şey ifade ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 26 Kasım 2014; 20:26:06 >
  • lan o değilde spoiler aldığım halde

4.sezondan

oberyinin ölümünü bildiğim halde baya bi içimi burkmnuştu beklemiyodum öyle bir ölüm şekli bilmesem yaşayacağım şokun dozunu tahmin edemezdim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

lan o değilde spoiler aldığım halde

4.sezondan

oberyinin ölümünü bildiğim halde baya bi içimi burkmnuştu beklemiyodum öyle bir ölüm şekli bilmesem yaşayacağım şokun dozunu tahmin edemezdim sanırım

Şimdi hatırladımda cidden bende çok kötü etkilenmiştim, ne bölüm sonuydu öyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

I see a darkness in you.

Nerenin kapısı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

I see a darkness in you.

Nerenin kapısı bu

Yanlış hatırlamıyorsam Braavos da bir kapıydı.

• Kabuska kullanıcısına yanıt
    Kitaptan, okumayanlar açmasın. Açabilirsiniz aslında ama google'da aratmazsanız sorun yok

House of Black and White, Siyah ve Beyaz'ın Evi. Denizin karşı tarafında, Braavos'ta.
  • quote:

Kitaptan, okumayanlar açmasın. Açabilirsiniz aslında ama google'da aratmazsanız sorun yok

House of Black and White, Siyah ve Beyaz'ın Evi. Denizin karşı tarafında, Braavos'ta.

Sen diyince hemen aradım yinede bir şey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Siyah Beyaz

Al hocam. Fazla kurcalama demiycem çünkü baştan aşağı spoiler. Kolay gelsin:)

• biraz geç oldu ama izlemeye başladım, 4. bölümdeyim seveceğe benziyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jullyet

biraz geç oldu ama izlemeye başladım, 4. bölümdeyim seveceğe benziyorum

bence konuda dolanma fazla hiç ummadfığın bir anda tahmin edemeyeceğin bir olay olup izleyiciyi şaşırttığı için spoilerı en fazla koyan dizidir sosyal medyadada en çok spoilerı uçuşan istemedende olsa her yerde ummadığın bir an spoiler yiyeceğin tek dizidir sana tavsiyem dizi bitene kadar ne karakter isimlerini googleden arat nede ekşiye bak nede konuya gir hepsini bitir ve güncele geldiğinde dizi bölümü çıktığın anda izle 2 veya 3 güne caps siteleri veya kemal ekşioğlu vs tarzı komik paylaşım yapan siteler hemen o bölüm ile ilgili en ağır spoiler üzerinden komik paylaşım yapmaktalar veya arkadaşların face üzerindne kendi aralarında saçma sapan duvarına yorum atabilirler veya sayfa açıp grup daveti atabilirler çünkü dizi tahmin edemiyeceğin kadar popiler ve biriktirip izleme gibi bir hatadada bulunma derim 4.sezonda biriktirip izleme gibi bir fantazide bulundum hayvan gibi spoiler yedim

İyi seyirler şimdiden

• Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    +1

Dizi Orta Dünya tadında olunca ben de Lotr'dan kalma alışkanlık, izlemeden önce daha iyi anlayayım diye bayağı bi bilgi okudum internetten -hangi kafaysa benimki! 2 saatlik film değil ki konular ortada kalsın, 4 sezonluk dizi-
    Haliyle neredeyse hiç sürpriz görmedim. Normalde beni çok sarsması gereken çok fazla olayı önceden biliyordum.
    Bunlara rağmen büyük bir keyifle izledim.
  • quote:

Abi spoiler icine alsaniz bile bakasim geliyor ya hic yazmasaniz keske .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş haklı spoiler yiyebilirsin. ben bir diziye başladığımı yazmıyorum her an spoiler yiyebilme imkanımız var
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Ben yedim yiyeceğimi, spoilerlik bir durum kalmadı artık. 5. sezonu heyecanla beklememek ne acı
  • Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş hocam bende Breaking Bad'de yemiştim ama önemli olan olayların nasıl geliştiği...
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Yediğim spoilera rağmen 5. sezondan umutluyum. Roman yazarının yapımcı ekibin içinde olması romandan önce dizide bazı şeyleri görme olasılığı düşündürüyor.
    Winterfell'in kaderi ve Khalesi için üzülüyorum en çok çünkü bunlar ilgimi çektiği için bunları araştırmıştım. Diğer taraflarda olacak olaylarla ilgili henüz spoiler yemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Siyah Beyaz

Al hocam. Fazla kurcalama demiycem çünkü baştan aşağı spoiler. Kolay gelsin:)

Attın okudum ama adamlar hep teori üretmişler farklı farklı sonra başka şeylere baktım okudum onlarıda sonradan anladım ki ben bu diziyi azcık unutmuşum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 28 Kasım 2014; 18:46:25 >

• 
Sayfa: önceki 15561557155815591560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.