Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Lena Headey soyunmam demedi.Soyunursam bu anlamlı bir sahne için olur, sadece cinsellik için olan bir sahnede soyunmam dedi.

Bu dizide anlamsiz bir sey yok. O Cercei her turlu soyunacak!!!

Halk istiyor

Valla kadin soyunmadan boyle sükse yaptiysa soyunsa demek ki peçete sabun piyasasi bereketlenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBurnBronn

quote:

quote:

Lena Headey soyunmam demedi.Soyunursam bu anlamlı bir sahne için olur, sadece cinsellik için olan bir sahnede soyunmam dedi.

Halk istiyor

Valla kadin soyunmadan boyle sükse yaptiysa soyunsa demek ki peçete sabun piyasasi bereketlenecek

Ee herkesin cicikleri gozuktu.Khalesi,Melisandrei,Igrytte sira Cercei'de.
    Saka bir yana ben Sansaciyim.

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    jofrey'den bile daha gıcık olduğum tek karakter
  • KKM kullanıcısına yanıt
    Ben güzellik açısından yaklaştım.Daha bitmesine çok var dizinin.O da aklını başına alır ilerde.
  • Bu breaking bad bitti bosluktayimcilar gibi bizd GoT bittikten sonra boslukta kalirmiyiz acaba :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

Bu breaking bad bitti bosluktayimcilar gibi bizd GoT bittikten sonra boslukta kalirmiyiz acaba :D

Ne BB'si? Fringe bitti boşluktayım Beni uzaya fırlatan tek dizi olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalyarka

quote:

Bu breaking bad bitti bosluktayimcilar gibi bizd GoT bittikten sonra boslukta kalirmiyiz acaba :D

Aynen, fringe i bitirdikten sonra boşluk olmuştu bende de, poi got falan idare ediyor insan, ama hala fringe izlerim arada

• Arkadaşlar 5. kitabıda bitirdim. Yalnız hata edip diziyi izledim diye 4. kitaptan başladım. Şimdi gittim 1. kitabı aldım.

Yazar çok acımasız, baya sürprizler var. 6. seri ne zaman çıkacak acaba bilgisi olan var mı ? TR de 2015 sonu diye okumuştum bi yerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dalyarka

quote:

x files izle. sahsimca kat be kat daha iyi bir dizidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Net bir bilgi yok.6.seri Martin olayları kafasında bitirdi ama olayları işleyiş şekli ve detayları üzerinde çok duruyor.Maalesef Martin'e bağlıyız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackBurnBronn

quote:

quote:

Halk istiyor

Ee herkesin cicikleri gozuktu.Khalesi,Melisandrei,Igrytte sira Cercei'de.
    Saka bir yana ben Sansaciyim.

Missandei'i unutmayalım lütfen

• Unutmamak elde mi ama yaşlandı be hacı.Sansa iyidir iyi
  • quote:

Unutmamak elde mi ama yaşlandı be hacı.Sansa iyidir iyi

yok cicikleri görünen olarak dedim Missandei'yi.
    ben Melisandre ve Ygiritte'ciyim normalde
  • 5. sezon hangi kitabi ele alacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

5. sezon hangi kitabi ele alacak?

Kargaların Ziyafeti & Ejderhaların Dansı aynı anda olacak büyük ihtimal, iki kitap da eş zamanlı ilerliyor çünkü. Benim tahminim bu iki kitabı en az 2-3 sezona yayarlar.
  • Valar Morghulis (Selam Aleyküm)

4 sezonu izlemem 8 gün sürdü, her akşamım ziyafet tadında geçti. yakın takipçisi olup her bir bölümü iple çekmek daha keyifli olacak.
  • Ned'in düşmanları da dahil herkesin saygısını kazanıp efsane bir isim olarak ismiyle dahi dizinin bütün sezonlarında yer alması güzel bir şey fakat koca dünyanın bebe-şebeye kalması da bir o kadar can sıkıcı.

Rob ön plana çıktı bir ara ve aşık olduğu an tiksindim kendisinden. Ekşi'de bir yorumda Frey'in kızıyla evlenmeyerek teptiği büyük şansa atfen "Zevkine s.çayım Rob Stark!" yazmış birisi, benimki o mesel değil; Eddard'ın oğlunun sözünden dönmesi. Yanındaki kumandanlardan birisi gayet güzel söyledi, o kızla evlendiği gün savaş kaybedildi. En sevdiğim söz "Winter is coming", Rob'un ihanetiyle kış kadar soğudu benim için.

Rob'dan sonra büyük bir arzuyla Khaleesi'nin hüküm sürmesini istedim ama o da kısas uğruna adaletin terazisini bozdu. Hala daha kalbinde kötülük olmayan tek lider olarak kendisi bulunuyor ama hikayenin gidişi hiç hoş değil. Sauron'un yüzüğü gibi gücü elde eden sapıtıyor mu diyeceğim ama dizi adam gibi adam Eddard Stark'la başladı.

Kitap serisi de bildiğim kadarıyla yazılmaya devam ediyor ama yazar da yaşlı başlı adam, son noktayı koymadan ölürse arkasından hiç iyi konuşmam

Üşüyoruz reis

• Lord of Light kullanıcısına yanıt
    O 2 kitapta o kadar sezona yetecek kadar malzeme var mı peki ?
    Yani o 2-3 sezon dourucu geçer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

Ned'in düşmanları da dahil herkesin saygısını kazanıp efsane bir isim olarak ismiyle dahi dizinin bütün sezonlarında yer alması güzel bir şey fakat koca dünyanın bebe-şebeye kalması da bir o kadar can sıkıcı.

Rob ön plana çıktı bir ara ve aşık olduğu an tiksindim kendisinden. Ekşi'de bir yorumda Frey'in kızıyla evlenmeyerek teptiği büyük şansa atfen "Zevkine s.çayım Rob Stark!" yazmış birisi, benimki o mesel değil; Eddard'ın oğlunun sözünden dönmesi. Yanındaki kumandanlardan birisi gayet güzel söyledi, o kızla evlendiği gün savaş kaybedildi. En sevdiğim söz "Winter is coming", Rob'un ihanetiyle kış kadar soğudu benim için.

Rob'dan sonra büyük bir arzuyla Khaleesi'nin hüküm sürmesini istedim ama o da kısas uğruna adaletin terazisini bozdu. Hala daha kalbinde kötülük olmayan tek lider olarak kendisi bulunuyor ama hikayenin gidişi hiç hoş değil. Sauron'un yüzüğü gibi gücü elde eden sapıtıyor mu diyeceğim ama dizi adam gibi adam Eddard Stark'la başladı.

Kitap serisi de bildiğim kadarıyla yazılmaya devam ediyor ama yazar da yaşlı başlı adam, son noktayı koymadan ölürse arkasından hiç iyi konuşmam

Üşüyoruz reis

Kitapları okumadım ama soylenenlere gore Rob aşık oldugu icin evlenmiyormus. Kızı hamile bırakıyor tek gecelik iliskiden sonra. Haliyle de gururuna yediremiyor kızı ortada bırakmayı. Bu yuzden evleniyor kızla.

• Aşağıdaki haberde Charles Dance karakterinin (Tywin Lannister) dizide tekrar görülebileceğini söylemiş. Bu ifade de bazı kişiler tarafından dizide artık flashbackler göreceğiz diye anlaşılmış. Eğer Tywin Lannister'in gençliğini görürsek gençliği de aşağıdaki gibi olabilirmiş.

http://www.vulture.com/2014/09/charles-dance-game-of-thrones-return.html?mid=facebook_vulture

• 
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.