Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.446.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15231524152515261527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oliver_

Hem kitabı okuyanlar hem de diziyi izleyenler bakabilir mi?

Euron Greyjoy ve Victarion Greyjoy diziye katıldı mı?

Bu sezon %99.99 olmayacak. Comin-Con da cast edilecek karakterler açıklandı. Belki birkaç oyuncu daha katılır ama onlar Greyjoy lar değil büyük ihtimalle.
  • arkadaşlar game of thrones başlamak istiyorum baktığım kadarıyla şuanlık 4 sezon olmakla birlikte 40 bölüm yayınlanmışlanmış normalde yabancı dizi izleyen biri değilim spartacusu izleyip bitirmiştim bi tek yabancı dizi olarak o da inanılmaz sarmıştı beni game of thrones aynı tadı verebilirmi ?
    edit : yanlış kelime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSM Device -- 6 Ağustos 2014; 17:42:24 >
  • Bir izleyen tekrar baştan bir daha izliyor :)

Denemeni tavsiye ederim. Bir günde 1 sezon bitirmişliğim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

Kitaplari okuyanlar baksin
    ben su an 3. Kitabi bitirmek uzereyim. Diziyi zaten izledim 4 sezonu da. Size sorum su: hep her kitap bir sezon deniyor fakat 4. Sezonda yasanan bircok onemli olay daha 3. Kitapta yasandi(mesela joffrey'nin olumu, sura yabanil saldirisi vs) 4. Kitaptan itibaren 5. Sezon olaylari yasanacak bu durumda dogru mudur? Ayrica bu 4. Kitapta hic duymadigim karakter bakis acilari var. Acaba 4. Kitap sacmalayacak mi oyle suphelerim var?

cevap verecek yok mu arkadaşlar?
  • Yeni sezon ben askerden dönünce başlayacak..
    O zaman bunu alıntılarım..kalsın şurda
  • speedman kullanıcısına yanıt
    hayırlı teskereler şimdiden
    güzel bi dönüş hediyesi olucak anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unjust01

Bir izleyen tekrar baştan bir daha izliyor :)

Teşekkürler dostum indirebilicegim bir site önerebilirmisin birazcık yabancıyımda bu konularda
  • quote:

Orijinalden alıntı: PraetoR21

quote:

Bir izleyen tekrar baştan bir daha izliyor :)

Teşekkürler dostum indirebilicegim bir site önerebilirmisin birazcık yabancıyımda bu konularda

Bence bunun yerine baska bir diziye baslayin.Cunku Spartacus gibi devamli bir aksiyon yok.Yinede izlerim diyorsaniz buyrun:
    dizhdtv.net veya harika-dizi.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar teşekkürler birde bir sorum olucak benim indirmekle doğrudan izlemek aynı şeymidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PraetoR21

Arkadaşlar teşekkürler birde bir sorum olucak benim indirmekle doğrudan izlemek aynı şeymidir ?

Dogrudan izlerken de indirmis sayılırsınız, kotadan duser yine.

• quote:

quote:

ben su an 3. Kitabi bitirmek uzereyim. Diziyi zaten izledim 4 sezonu da. Size sorum su: hep her kitap bir sezon deniyor fakat 4. Sezonda yasanan bircok onemli olay daha 3. Kitapta yasandi(mesela joffrey'nin olumu, sura yabanil saldirisi vs) 4. Kitaptan itibaren 5. Sezon olaylari yasanacak bu durumda dogru mudur? Ayrica bu 4. Kitapta hic duymadigim karakter bakis acilari var. Acaba 4. Kitap sacmalayacak mi oyle suphelerim var?

4. kitap ve 5. kitap normalde tek kitap olarak çıkacaktı. Hem kitap hemde olaylar çığ gibi büyüyünce mecburen kitap bölünmek zorunda kaldı.

4. kitapta Cercei,Jaime,Samwell,Arya,Greyjoylar vs. bunların povları vardı. 5. kitapta ise Jon,Tyrion,Dany,Davos,Theon povlarına ayırmış. Bu sezon gördüğümüz theon sahneleri 5. kitaba ait, Ak Gezenlerin bebeği wight yaptığı bölüm ise 6. kitaba ait. Kitaplara dair şüphelerin olmasın hiç, okumaya devam et.
  • ben katproxy'den hd olarak indirip alt yazıyla izliyorum Pc'de telefondan izledim mi de Dizi TV HD diye bir uygulama var onunla izliyorum.
  • Harika dizi 1 hafta önce filan başladım şuan 4.sezon 9.bölüme geçiçem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

quote:

4. kitap ve 5. kitap normalde tek kitap olarak çıkacaktı. Hem kitap hemde olaylar çığ gibi büyüyünce mecburen kitap bölünmek zorunda kaldı.

4. kitapta Cercei,Jaime,Samwell,Arya,Greyjoylar vs. bunların povları vardı. 5. kitapta ise Jon,Tyrion,Dany,Davos,Theon povlarına ayırmış. Bu sezon gördüğümüz theon sahneleri 5. kitaba ait, Ak Gezenlerin bebeği wight yaptığı bölüm ise 6. kitaba ait. Kitaplara dair şüphelerin olmasın hiç, okumaya devam et.

Eyvallah hocam devam o zaman. Dedigim gibi 4. Kitap 5. Sezonu anlatiyor dimi simdi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

quote:

Eyvallah hocam devam o zaman. Dedigim gibi 4. Kitap 5. Sezonu anlatiyor dimi simdi?

Büyük ihtimalle 5. sezon ; 4. 5. ve 6. kitap tan bölümleri işler.
  • quote:

ben katproxy'den hd olarak indirip alt yazıyla izliyorum Pc'de telefondan izledim mi de Dizi TV HD diye bir uygulama var onunla izliyorum.

teşekkürler
  • İlk bölümünü izlemiştim ama sevmemiştim, kaçıncı bölümde güzel olmaya başlıyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

İlk bölümünü izlemiştim ama sevmemiştim, kaçıncı bölümde güzel olmaya başlıyor bu

7'de ilk entrikalar ortaya çıkmaya başlıyor ondan sonra ise su gibi akıp gidiyor.
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Game of Thrones (2011 - 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gianuzzi Yarımayı

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

İlk bölümünü izlemiştim ama sevmemiştim, kaçıncı bölümde güzel olmaya başlıyor bu

7'de ilk entrikalar ortaya çıkmaya başlıyor ondan sonra ise su gibi akıp gidiyor.

Neyse sağolun hocam, lostu bitiriyim bakarım. Şuan tek su gibi giden lost ve bölümleri. 3sezon 6. bölümdeyim
  • 
Sayfa: önceki 15231524152515261527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.