Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sroad

Peki hocam Teşekkürler ben bir bakayım belki bulurum.

Yukarıdaki mesajımda paylaştım posterleri büyük boyutlu sayılır. Onlara bir bak olur bence.

@altı ok

Hocam o iş şöyle:

Şimdi Targaryen hanesi Westeros'a gelip kendi imparatorluklarını kurmadan önce çok eski bir imparatorluğun içinde yer alan soylu bir haneydi eskiden. O imparatorluğun kurulması da ejderhaların bulunup eğitilmesi ile başlıyor. Ejderha kanı diye belirtilmesi, Targaryenlara Ejderha Kralları filan gibi sıfatlar verilmesi, ejderhaları kontrol edebilmelerinden kaynaklanıyor. Hanedan içinde bir mistiklik var tıpkı Dany'nin sıcağa karşı aşırı dayanıklı olması gibi. Bunun yanında rüyalarında geleceğe yönelik imgeler görenler de var. Ancak bu özelliklere çok nadir rastlanıyor. Yani bütün Targaryenlar sıcağa karşı toleranslı değil. Normal insanlar. Ancak birçoğu Targaryen olup ejderhalara hükmedebilmelerine rağmen, sıcağa karşı dayanıklılık ya da rüya görme yeteneklerine sahip değiller.

Yukarıda biri abisi Viserys için Targaryen değil demiş, yanlış bilgi. Viserys Dany'nin öz ve öz abisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Game of Thrones (2011 - 2019)

Allah evladın hayırlısından ziyade zekalısını versin âmin...

bu cok iyi olmus nerden akillarina geliyor bunu yapanlarin ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cypon kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam gördüm onu da onlar ekrana tam oturmuyor kırpınca da güzel gelmiyor bana

bu arada targaryen ailesi hakkında verdiğiniz bilgiler için de sağ olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 4 bölüm adı sızmış

Episode 1: Two Swords

Episode 2: The Lion and the Rose

Episode 3: Breaker of Chains

Episode 4: Oathkeeper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeronautical Engineer -- 2 Mart 2014; 18:10:02 >
  • Aeronautical Engineer A kullanıcısına yanıt
    3ncü bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
  • kitaptan okuduk heycan filan kalmadı bu sezona dair :) 1 ay kaldı bakalım kitapla alakası varmıymış.
  • Sen kitabı okuduğun için muhtemelen ihtiyacın olmayacak ama, Dizinin her bölümüne ait ayrıntılı farkları burdan okuyabilirsiniz.

http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Differences_between_books_and_TV_series
  • thelmessos kullanıcısına yanıt
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

+1

jeton düşmedi ? cofcof mevzusu mu ?

Edit:Sanırım düştü.Ay em yor kuiinn en ay kommend ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 3 Mart 2014; 19:43:51 >
  • Ne zaman çıkacak 4.sezon tarih belli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Notreallyamcy

Ne zaman çıkacak 4.sezon tarih belli mi

Başlığa bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Game of Thrones (2011 - 2019)

• yok dostum kuinden diil.
    Bölümlere ait konu tahminlerim. Ağır spoiler..

1nci bölümü çözemedim.
    2nci bölüm Lion and The rose. Joffrey'nin düğünü.
    3ncü bölüm Breaker of Chains. Bu bölümde gaza gelmemin nedeni Tyrion'un bölümü olmasından şüphelenmem. Tyrion'un mahkemesi, Oberyn'in düellosu ve sonunda Tyrion'un babasını öldürmesi. Bu kadar olayı tek bölüme sığdıramayabilirler aslında. Ancak bölüm ismi mapustan kurtulan veya kurtaran biriyle alakalı olsa gerek.En büyük aday da Tyrion.
    4ncü bölüm Oathkeeper. Bu Brienne'nin kılıcıydı hatırladığım kadarıyla. Brienne ile alakalı olacak muhtemelen.

• Arya'nin iyice adam gibi adam olmasini bekliyoruz artik

• Yeni sezonu heyecanla bekliyoruz

• Süer dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

http://cdn.listelist.com/wp-content/uploads/2014/02/joffrey-dugun.jpg

Güldürdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

yok dostum kuinden diil.

1nci bölümü çözemedim.
    3ncü bölüm Breaker of Chains. Bu bölümde gaza gelmemin nedeni Tyrion'un bölümü olmasından şüphelenmem. Tyrion'un mahkemesi, Oberyn'in düellosu ve sonunda Tyrion'un babasını öldürmesi. Bu kadar olayı tek bölüme sığdıramayabilirler aslında. Ancak bölüm ismi mapustan kurtulan veya kurtaran biriyle alakalı olsa gerek.En büyük aday da Tyrion.
    4ncü bölüm Oathkeeper. Bu Brienne'nin kılıcıydı hatırladığım kadarıyla. Brienne ile alakalı olacak muhtemelen.

Kitaptan

Breaker of Chains, Daenerys ile alakalıdır bence. Kendisinin unvanı o zaten, köleleri serbest bıraktığı için.(Zincir Kıran) Bölümle ilgili tahminim, Meerenin fethiyle alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

yok dostum kuinden diil.

1nci bölümü çözemedim.

iki kılıçtan kastı buz un eritilmesi ve iki kılıca çevrilmesi. 3. bölümde dany ile ilgili.

• 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.