Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cane®

Game Of Thrones: Episode 10 Preview

Hey maşallah. Bütün önemli sahneleri göstermişler prewiewda.. Sonu çok güzel. ''The King in the North''

• ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Evet, hatta Jon Snow da 15'miş.

O yüzden velet diyip duruyorlarmış bunlara.

Usta gerçek yaşında birilerini oynatsınlar da Rtük kanalı mı kapatsın Burada bile oyuncuların canlandırdığı mevcut yaşları için sahnelerde yaşanan olayları protesto edenler oldu. Khal ile Dany sahnesini kitaptaki yaşına göre yaparlarsa oooo

Anlamadım ne olacak ki?
    Burada bile dediğin ülkede öpüşmek bile yasak zaten, pek bir örnek olmadı

İlla aynı yaşta olsun demiyorum da gidip 10 yaş büyüğünü seçip karşında kazık kadar adam gözükürken ona çocuk demek garip geliyor.

• hayır yaa hayır 9. bölüm için emeği geçen yazan çizen herkeze sövüyorum.
  • preview videosu mükemmel şimdiden sabırsızlanmaya başladım..öc alınmalı...
  • quote:

quote:

quote:

Usta gerçek yaşında birilerini oynatsınlar da Rtük kanalı mı kapatsın Burada bile oyuncuların canlandırdığı mevcut yaşları için sahnelerde yaşanan olayları protesto edenler oldu. Khal ile Dany sahnesini kitaptaki yaşına göre yaparlarsa oooo

Anlamadım ne olacak ki?

İlla aynı yaşta olsun demiyorum da gidip 10 yaş büyüğünü seçip karşında kazık kadar adam gözükürken ona çocuk demek garip geliyor.

Türkiye için değil dediğim. Dünyada genel bir suç zaten çocuk istismarı. Yazarın aklında canlandırdığı çağ ortaçağa benziyor ve o çağlarda küçük yaşta çocukların evlendirilmesi, üreme ya da haz için kullanılması çok normal bir şey. Ama günümüzde değil. İzleyici kitlesinin fazlalığı göz önüne alınırsa dizide oynayan kişilerin kitaptaki karakterin yaşıyla aynı olması ve kitaptaki sahnelerde oynaması izleyiciyi kötü etkiler. Bahsettiğim bu.

He bize gelirsen bizi geçicen zaten. Muhteşem yüzyıldaki spartacus vari sahneleri bile şiddet içeriyor diye Rtük'e şikayet eden bir toplumuz ki o sahneler, Drogo'nun dil koparma sahnesi yanında çiçek böcek kalıyor.

Kısaca yaş meselesini fazla kafaya takmamak lazım. Oyunculuk güzel. Kitaba sadık kalma kararında. kitabı yarattığı dünyanın atmosferini verebilen bir kalite var. Dizi on numara kısaca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 13 Haziran 2011; 21:43:48 >

• bak bak lady starks a kadın göründüğü kadar şefkatli değil we will kill them all aslında kadında haklı beyi öldürülmüş kızlar esir oda dolmuş tabi
  • İnsan son sözün ne diye sorar.
    Sibel'in ünü buraya kadar gelmiş.
  • Sibel hiç sırıtmadı. iyi oynamış.
  • 3 bölüme kadar izledim sonra Misfits'e sardım ama dizi beni o kadarda sarmadı be
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadım ne olacak ki?

Türkiye için değil dediğim. Dünyada genel bir suç zaten çocuk istismarı. Yazarın aklında canlandırdığı çağ ortaçağa benziyor ve o çağlarda küçük yaşta çocukların evlendirilmesi, üreme ya da haz için kullanılması çok normal bir şey. Ama günümüzde değil. İzleyici kitlesinin fazlalığı göz önüne alınırsa dizide oynayan kişilerin kitaptaki karakterin yaşıyla aynı olması ve kitaptaki sahnelerde oynaması izleyiciyi kötü etkiler. Bahsettiğim bu.

He bize gelirsen bizi geçicen zaten. Muhteşem yüzyıldaki spartacus vari sahneleri bile şiddet içeriyor diye Rtük'e şikayet eden bir toplumuz ki o sahneler, Drogo'nun dil koparma sahnesi yanında çiçek böcek kalıyor.

Kısaca yaş meselesini fazla kafaya takmamak lazım. Oyunculuk güzel. Kitaba sadık kalma kararında. kitabı yarattığı dünyanın atmosferini verebilen bir kalite var. Dizi on numara kısaca..

Sanmıyorum.
    Daha küçük karakterler için daha küçük yaşlarda kişiler kullanılabilirken Robb ya da Snow için de kullanılabilirdi.
    Ben garip buluyorum açıkçası kazık kadar adama çocuk denmesini. Olayın önemliliğini de yeterince yansıtmıyor bu haliyle.

Olay hatunlarsa, 16 olmasın 19 olsun, sorun çözülmüş olur. Çok da büyük bir mesele değil yani.

• ulan kıydınız koskoca adama be içim sızladı sezon finalinde birçok ölüm olmalı karşı taraftan yoksa cinnet geçiririm eddard'ın kanı yerde kalmamalı lan! bu arada sağlam bi konuşma yapıp ölseydi bari diyordum ama özür dileyerek öldü ah ulan ahhhh adamın karizmasını beş paralık ettinizz

bu arada, sezon finalinin normalden daha uzun olacağını söylesin biri lütfen..çok kısa geliyor bölümler 10 dakikaymış gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Game Of Thrones: Episode 10 Preview

Game of Thrones Episode Guide > Season 1, Episode 10
    Season Final Summary
    Ateş & Kan Final Bölümü Özet Bilgisi resmi web sitesi HBO'dan,

Trajik haber tüm Yedi Krallığa yayılır, Bran and Rickon geleceğe dair gördükleri rüyayı paylaşırlar. Catelyn, oğlu Bran in düşmesiyle alakalı Jaimeyi sorguya çeker. Son aldığı kararlarla Robb un kaderi sonsuza kadar değişecektir, Lannisterler sürpriz bi kararla güneye çekilmeye karar verir. Arya yeni bi kimliğe bürünerek Kralın Şehrinden kaçmaya çalışır, Sansa Joffrey tarafından korkutulur. Jon, Gece Nöbetiyle ailesi arasında bi karar vermeye zorlanır. Denizin ötesinde Khaleesi aşkı için korkunç bi bedel öder ama yeni umutlar bulur..

• Medieval 2 Total War adlı oyunun Game of Thrones modu varmış arkadaşlar.İlgilenenlere duyurulur.

• Bu arada Sibel'in ateşten etkilenmemesine ne demeli ? O da ejder olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glόin

Bu arada Sibel'in ateşten etkilenmemesine ne demeli ? O da ejder olmasın

Benimde aklıma ilk o geldi.Bakarsın Khalessi ile kardeş çıkarlar.

• Shae is eighteen, short, and very pretty, with large dark eyes and black hair.

Tam sibel zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmanner

hayır yaa hayır 9. bölüm için emeği geçen yazan çizen herkeze sövüyorum.

Aynen + bilmem kaç. Son anlara kadar mis gibi izledim, ama ama...

Gitti Lord Stark laaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Medieval 2 Total War adlı oyunun Game of Thrones modu varmış arkadaşlar.İlgilenenlere duyurulur.

Usta elim ayağım titredi link var mı sende bildiğin Shogun'a çekseler ya şöyle bir mod da bütün bir yazımı heba etsem :D

Not: Baktığım yerlerde sadece askerlerin üstlerinde armalar var. Sanırım şehirler ve Westeros kıtası yok. Sadece 7 krallık ismi ve armaları konuşmuş sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 13 Haziran 2011; 22:31:33 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.