- x
Game of Thrones (2011 - ) 4. Sezon Bitti
31003 Cevap905316 Görüntüleme351 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     14 [16] 18 19 20 21 22 23      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1644 Mesaj
6 Haziran 2011; 22:41:20 

Bir Hafta Nasil Geçicek, Her Bölüm Bir Diğer Bölümden Daha Fazla Merak Uyandırıyor.En İyisi Biraz Ara Verip Arka Arkaya İzlemek

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

2519 Mesaj
6 Haziran 2011; 22:48:29 

quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Robb'un şu sözü çok iyiydi.

"Lord Tywin'e onun için kış geldiğini söyle. 20.000 kuzeylinin gerçekten altın s*çıyor mu bakmak için güneye gittiği söyle."

diğer 30 binlik orduya dalcak onu yalan haber versin diye saldı bence

// Intel i5 2500K 3.3GHz 6MB Cache 32nm~ MSI Z77A G45 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) HDMI&DVI ~ Asus GTX 560Ti GDDR5 256 Bit Directcu II TOP~
Corsair Vengance 4gb ddr3 1600 Mhz CL9~ Feel 2 Hurricane~Seasonic 620w 80+~ LG 3D Sinema Monitör 23"\\
All Rights Reserved®

6846 Mesaj
7 Haziran 2011; 0:06:32 

en adrenalin bölümdü, çılgın bir şey

kılıc dans hocasına ne oldu acaba[/u]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 7 Haziran 2011; 0:06:59 >

4011 Mesaj
7 Haziran 2011; 0:15:10 

Başlasam mı diye düşünüyorum tam karar vermedim. Sizce başlamalı mıyım?

3268 Mesaj
7 Haziran 2011; 0:38:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Başlasam mı diye düşünüyorum tam karar vermedim. Sizce başlamalı mıyım?

kesinlikle başla

"help oft shall come from the hands of the weak"

"Far over the Misty Mountains cold.."

1787 Mesaj
7 Haziran 2011; 0:43:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

kesinlikle başla

sezon finali ne zamn?

Technische Universitat Wien - Architektur
Dexter | Hannibal
Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Hunted | Lost | Modern Family | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | True Detective | Two And a Half Men | The Lost Room | Dead Set

2522 Mesaj
7 Haziran 2011; 0:44:29 

Ben bu Sansa kadar gerizekalı birini daha görmedim. Tez zamanda ölür umarım.

Cüce gene reyizliğini ve "Imp" lafının boşa denilmediğini gösterdi.
Robb Stark bayağı sağlam çıktı. Ezik biri değil.
Arya
Drogo gene hayvanlığını sergiledi. Dili koparıp çıkardığı sahne Fatality!!! dedirtti.
Lannisterlar kendilerine çok güveniyorlar ama Kuzeyliler aynı Vikingler gibi dağıtacak gibime geliyor.
Parmağını kurdun kopardığı Lord yeni favorim.

En sonunda Gece Bekçileri Ak Yürüyenler gerçeğine kafası bastı.

791 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:03:29 

Arya'nın öldürdüğü kel kafalının kuşlarından biriydi galiba, bizim ufak kuşlar bile bulamadı dedi ama o çocuk kraliçeye götürücem demişti hangisinin adamıydı acaba

477 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:16:54 

Yeni başlayacaklara öneri; geçmiş bölümlerin hepsini birkaç bölümde izleyecekseniz 2 hafta daha bekleyin.
8. bölüm de gitti. Kaldı 1 hafta. Geçmez

Hasta El Final, Vamos Real!

6026 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:19:59 

ARyanın hocası çok büyük ihtimalle öldü, döğüştüğü muhafızbaşı son bölümdeki konseydeydi. Haliyle Starkların 18.000 kişiyle hiçbir şansı yok, ne olacak tahmin bile edemiyorum, en güzel tarafı da bu sanırım. KAbaca tahminimcei, kış geliyor, savaş yarım kalabilir. Lord Snow komutanından affını isteyecek, zaten gönderilecektir bağlılığından sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 7 Haziran 2011; 2:00:24 >

2713 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:31:50 

Arkadaşlar King's Slayer kimdi?

Eğer son sahnede görevden alınan kral muhafızlarının kumandanıysa eğer, bölümün ortalarında King's Slayer'ın ordusundan daha büyük lafı geçti. O adam ve ordusu, Kuzey'in ordusuna katılabilir.

5708 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:38:54 

Lysa Arryn(Catelyn Stark'în kardeşi) ve oğlu da Joffrey ve annesi kadar itici gelmeye başladı bana.Al birini vur ötekine.
Snow büyük ihtimal bi çıkış yolunu bulup savaşa katılacak diye düşünüyorum fakat o zaman The Wall'da anlatılacak birşey kalmayabilir.
Robb'un da ön plana çıkması çok iyi oldu.Karakterini çok sevdim.
Khal Drogo'nun yaptıklarına diyecek birşey bulamıyorum. The Moon of my Life

Bu arada casusu yakaladıkları sahnede muhafızlar daha "casus yakaladık" demeden Greyjoy haritayı kapattı.

quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

diğer 30 binlik orduya dalcak onu yalan haber versin diye saldı bence

Çok mantıklı.Öyle birşey yapacak olursa harbiden süper olur.

898 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:44:40 

Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya !

4316 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:53:21 

Robb Jamie Lannister'in ordusuna saldırır.Savaşı yener.Jamie'yi esir alır.Ned ile takas gibi birşey olur bence.

Ekşide biri yazmış bunu okuyun bence.

barriston'un atarlandığı sahnede al bunu da eritirsin demesinin anlamı varmış ben onu bilmiyordum, bir yerde okudum barriston'a olan saygım daha da arttı. hemen c/p liyorum.

o joffreyin oturduğu 7 kingdoms tahtı kılıçlardan yapılma. zamanında o dragonlordların başı adam devirdiği düşmanlarının kılıçlarını eritip kaynatıp yapmış tahtı, ve hatta kılıçlar da hala keskin. o yüzden rahat bi taht değil. amaç da "bir kral düşmanının kılıcını her zaman arkasında hissetmeden rahat bir şekilde oturmamalı".

o yüzden barriston kılıcı atarken "bunu da eritip diğerlerinin yanına koy" dedi, "artık ben de senin düşmanınım" demek bu.

Barriston'da bizimkilere katılır büyük ihtimal.

355 Mesaj
7 Haziran 2011; 1:54:47 

9.bölüm fragmanda robb sancaktarlarıyla karlı bi yerden geçiyo starklar avantajlı bence , tabi tywin in ordusu imp in ordusu ve eyrie ye saldırcak olan jamie. robb ordusunu bölcek gibi veya eyrie yi savunmaya gidecek

Ps3 320gb.
Psn:closh34

6026 Mesaj
7 Haziran 2011; 2:11:04 

Pardon spoiler'e.
Barriston'un şansı yok,zaten arkası da yok, sonuçta kralın muhafızları ve kral taht'da. Para ve et ise zaten Lannisterlarda.

68 Mesaj
7 Haziran 2011; 2:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Vay anam vay. Herkes mükemmel diyor. Final yapsın da başlayalım bari

bende senin gibi düşünüyorum .toptatan izleyelim.

1395 Mesaj
7 Haziran 2011; 2:59:00 

quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Robb Jamie Lannister'in ordusuna saldırır.Savaşı yener.Jamie'yi esir alır.Ned ile takas gibi birşey olur bence.

Ekşide biri yazmış bunu okuyun bence.

barriston'un atarlandığı sahnede al bunu da eritirsin demesinin anlamı varmış ben onu bilmiyordum, bir yerde okudum barriston'a olan saygım daha da arttı. hemen c/p liyorum.

o joffreyin oturduğu 7 kingdoms tahtı kılıçlardan yapılma. zamanında o dragonlordların başı adam devirdiği düşmanlarının kılıçlarını eritip kaynatıp yapmış tahtı, ve hatta kılıçlar da hala keskin. o yüzden rahat bi taht değil. amaç da "bir kral düşmanının kılıcını her zaman arkasında hissetmeden rahat bir şekilde oturmamalı".

o yüzden barriston kılıcı atarken "bunu da eritip diğerlerinin yanına koy" dedi, "artık ben de senin düşmanınım" demek bu.

Barriston'da bizimkilere katılır büyük ihtimal.

paylaştığın için sağol kardeşim gerçekten güzel bilgi derin bir düşünce lazım bunu keşfetmek için.

898 Mesaj
7 Haziran 2011; 4:06:02 

- Arya çıkar yine bir delikten. :)
- Arya'nın hocası finito.
- Imp ve saz arkadaşları iyi olmadı, kafadan 3000+ ordu savaşa dahil oldu. Ki alayı baltalı; baltalı adamdan korkacaksın! Baltalı ve Kuzeyli ise kaçacaksın!
- Barristan bizim Boromir'e yardım eder. Adam eski toprak, ona bağlı olan kesim vardır. Sadakat, onur vs. üzerinden sağlam bir birlik oluşturup zindana iner.
- Robb Stark'ın komutasında 18.000 kişi var. Lannister tarafı ise 'denizde kum, bizde savaşçı' durumunda. Tabi 'bir Kuzeyli Dünya'ya bedel!' sözü boşa değil, dikkat etmek gerek.
- Khal Drogo yine yardırıyor. Ama Demir Taht'a gidiş süreci uzar; olası bir savaş 2. sezonun sonunda veya 3. sezonda olur.

Sözün özü; winter is coming...

2676 Mesaj
7 Haziran 2011; 4:40:05 

Kitabı okuyanlardan sağlam bir spoiller bekliyorum.Savaş olucak mı ve olucaksa kim kazanacak ?

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI

2718 Mesaj
7 Haziran 2011; 5:30:07 

2 bölüm sonra sezon finali olacakmış? işin yoksa yeni sezonu bekle

4780 Mesaj
7 Haziran 2011; 9:12:55 

quote:

Orijinalden alıntı: eskiekşiyazarı

Arkadaşlar King's Slayer kimdi?

Jaime Lannister var ya, Kraliçe'nin kardeşi, o işte Kingslayer.

INTEL Core i5-4670k 4.6GHz | CORSAIR H110 | ASUS Maximus VII Ranger | CORSAIR Vengeance Pro 8GB 2133MHz | SAMSUNG 840 EVO 250GB | SAPPHIRE R9 280X Toxic | CORSAIR CX750M | CORSAIR Obsidian 750D

5708 Mesaj
7 Haziran 2011; 9:48:05 

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

2 bölüm sonra sezon finali olacakmış? işin yoksa yeni sezonu bekle

Aynen.

4198 Mesaj
7 Haziran 2011; 9:51:03 

İlk bölümü izledim gerçekten tatmin edici bir dizi.

2122 Mesaj
7 Haziran 2011; 11:23:55 

quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Kitabı okuyanlardan sağlam bir spoiller bekliyorum.Savaş olucak mı ve olucaksa kim kazanacak ?

Hocam buradaki spoilerları okumayada korkar oldum. Hani izlediğimiz bölümler ile alakalıysa sorun yok fakat hiçbir bilgi bilmek istemiyorum izleyeceğim bölümler için :)

Bu dizi gerçekten çok sağlam...

Intel i5 2500K | ASUS Sabertooth Z77 | Gigabyte GTX670OC 4GB WF3 | 8GB GSKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 1.5v | Akasa VENOM | Sapphire Pure 625W | Corsair Carbide 400R | Samsung 2233RZ 120hz |
Battle.net Profiles: Diablo III |StarCraft II
htc HD2 Android Kurulum Rehberi

2670 Mesaj
7 Haziran 2011; 11:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Çok istersen 4. kitabın sonuna kadar anlatayım neler olup bitecek. Ama bence biraz daha sabret, dizinin keyfini çıkar.

Klişe bir laf olacak biliyorum ama kitabın tadı bambaşka doğrusu. Dizi bittikten sonra bir de oturup kitabını okuyun, tahmin ediyorum bana hak vereceksiniz.

355 Mesaj
7 Haziran 2011; 11:52:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Çok istersen 4. kitabın sonuna kadar anlatayım neler olup bitecek. Ama bence biraz daha sabret, dizinin keyfini çıkar.

Klişe bir laf olacak biliyorum ama kitabın tadı bambaşka doğrusu. Dizi bittikten sonra bir de oturup kitabını okuyun, tahmin ediyorum bana hak vereceksiniz.

rica etsem anlatır mısın 4 kitabıda bitsin şu eziyet

Ps3 320gb.
Psn:closh34

791 Mesaj
7 Haziran 2011; 12:38:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Türkçesi olsa kitabın diziyi beklemem zaten yardırırım , orda ne ayrıntılı geçen olayların burda 1saate sığması gerekli haliyle kalite kaybı oluyordur.

1790 Mesaj
7 Haziran 2011; 12:59:22 

facebookta oyununu buldum güzel tavsiye ederim
http://apps.facebook.com/ironthrone/

1364 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:48:38 

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

ahaha özellikle baktım şimdi. çok komik ya :)

0

nasıl gördün ben onu anlamadım

206 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:54:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ouz94

kitapların kısa özetini okudum keşke okumaz olaydım.. tavsiye etmiyorum zevki kaçıyo

ingilizce kitapların özeti
A_Game_of_Thrones
A_Clash_of_Kings
A_Storm_of_Swords
A_Feast_for_Crows

Samsung Galaxy Note 10.1 N8005 Black (root GSM) LG G2 (root IGO 357899), LG 4XHD P880 (root), SAMSUNG UE-46F6470 (1116.0 firmware Digi IPTV cam), Samsung WB150F ST200F SAMSUNG NP700G7C-S02TR (Win8.1 x64 Sandisk 128GB SSD Office 2013), SAMSUNG R560 AS03TR (Win7 x64 8gb DDR3 OCZ SSD Vertex2 128GB) Navitech VR-544 Basarsoft EU Map, Next 18500 HD Plus Turksat, Astra, Hellasat, Hotbird, Thor, Sirius CHEVROLET CRUZE

2670 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:56:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ouz94

Ne yazık ki bitmez "eziyet". Yazar 7 kitap olarak düşünüyor seriyi, 5. kitabı bu Temmuz'da çıkacak. Birinci kitap 1996'da, beşinci kitap 2011'de yayınlandığına göre artık son iki kitap ne zaman çıkar ve bu eziyet biter sen hesap et.

206 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:57:05 

quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

0

game.of.thrones.s01e08.hdtv.xvid-fqm.avi
54:12 - 54:16

Samsung Galaxy Note 10.1 N8005 Black (root GSM) LG G2 (root IGO 357899), LG 4XHD P880 (root), SAMSUNG UE-46F6470 (1116.0 firmware Digi IPTV cam), Samsung WB150F ST200F SAMSUNG NP700G7C-S02TR (Win8.1 x64 Sandisk 128GB SSD Office 2013), SAMSUNG R560 AS03TR (Win7 x64 8gb DDR3 OCZ SSD Vertex2 128GB) Navitech VR-544 Basarsoft EU Map, Next 18500 HD Plus Turksat, Astra, Hellasat, Hotbird, Thor, Sirius CHEVROLET CRUZE

2122 Mesaj
7 Haziran 2011; 13:57:49 

Epsilon yakın tarihte ilk 3 kitabı Türkçe olarak çıkaracakmış.

Intel i5 2500K | ASUS Sabertooth Z77 | Gigabyte GTX670OC 4GB WF3 | 8GB GSKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 1.5v | Akasa VENOM | Sapphire Pure 625W | Corsair Carbide 400R | Samsung 2233RZ 120hz |

5786 Mesaj
7 Haziran 2011; 14:13:27 

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

Çok güzel bir haber.. Kitaplarını alacağım kesin ama bir yandan da almasam mı lan diyorum kendime Çünkü dizi çok güzel ilerliyor kalite fışkırıyor resmen. Kitabı okuduktan sonra neler olacağını bilmenin yanında dizide gösterilmeyen/gösterilemeyen ayrıntılar da bilineceğinden dizi vasatlaşacak büyük ölçüde. Harry Potter ve ya Lord of the Rings gibi mesela. Sadece filmlerini izleyen seyirciler filmleri sevmişken kitaplarını okuyup da filmi izleyenler daha bir ''eh olmuş'' gözüyle baktılar.

Ancak büyük ihtimalle okuyacağım kitaplarını çünkü 7 sene beklemek adamı zorlar baya

Ayrıca Barriston'ın kılıcını joffrey'nin önüne atıp ''bunu da eritip diğerlerinin yanına koy'' demesinin altında ayrı bir anlam varmış.
Ekşiden okuduğuma göre, 7 krallığın tahtının targeryenların ejderhaları tarafından eritilen kılıclardan oluşturulduğunu biliyoruz. Viserys söylemişti bir bölümde. Ancak bu kılıçlar Targeryenların yendikleri düşmanlarının kılıçlarıymış. Ayrıca kılıçlar hala bile taşlaşmış değil yani keskinler. Tahtın böyle yapılma nedeni ise tahta oturan kralın kılıçlar sebebiyle düşmanlarının kılıcını her zaman sırtında hissetmesi. Barriston bunu al erit diğerlerinin yanına koy derken artık ben de senin düşmanınım demek istiyor. Adam o yaşına ve odadaki o kadar kişinin içinde postayı koyup gitti. Helal olsun cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 7 Haziran 2011; 14:50:43 >

''Kılıcı Kuşanan Kral''
''O, Westeros'un görüp görebileceği en muazzam kılıç ustasıydı. Kılıcını, Fatih Aegon'dan beri tahta çıkmış bütün Targaryen krallarının kuşandığı hanedan kılıcını, Karaalev'i eline aldığında ise adeta Savaşçı'nın kendisi olurdu. Biz onun uğrunda can verdik. Dostlarım, kardeşlerim, evlatlarım ve ben. Westeros'un tek gerçek kralı için. Siyah Ejder için. Daemon için. Büyü ve hile ile katledildik ey Westeros, Unutma bizi...''
Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.

2122 Mesaj
7 Haziran 2011; 14:36:57 

Bu bölümü okumayı bırakman gerek gerçi herkes spoiler içine alıyor ama yanlışlıkla birşeyi okumak istemiyorum. Kış geliyor ben kaçar

5786 Mesaj
7 Haziran 2011; 14:42:46 

quote:

Bu bölümü okumayı bırakman gerek gerçi herkes spoiler içine alıyor ama yanlışlıkla birşeyi okumak istemiyorum. Kış geliyor ben kaçar

Arkadaşlar kitaplardaki olaylar ile ilgili spoilerları kitap bölümünde tartışmak herkes için yararlı olacak. Burada dizi tartışılıyor. Hiç sebep yokken ortaya laf atıp ahanda şu oluyor len biliyonuz mu yea yapmak, yapana haz veriyor olabilir ancak bir çok kişinin diziden alacağı zevki heyecanı baltalamış oluyorsunuz. Spoilera aldım açmayın yahu demek çok yüzeysel bir savunma çünkü dizinin yeni yayınlanan bölümleri de spoiler içine alınıyor. Karışması çok muhtemel. Kitaplardaki olaylar hakkında tartışmak isteyen ya kitaplar için açılan bölümlere gitsin ya da ekşiye filan gitsin. Dizide dizi bölümü konuşulsun bir zahmet.

''Kılıcı Kuşanan Kral''
''O, Westeros'un görüp görebileceği en muazzam kılıç ustasıydı. Kılıcını, Fatih Aegon'dan beri tahta çıkmış bütün Targaryen krallarının kuşandığı hanedan kılıcını, Karaalev'i eline aldığında ise adeta Savaşçı'nın kendisi olurdu. Biz onun uğrunda can verdik. Dostlarım, kardeşlerim, evlatlarım ve ben. Westeros'un tek gerçek kralı için. Siyah Ejder için. Daemon için. Büyü ve hile ile katledildik ey Westeros, Unutma bizi...''

3407 Mesaj
7 Haziran 2011; 15:37:58 

Arkadaşlar şu konuya kitaptan spoiler yazmayın yav.

adam diziyi izlemeyen demiş,sonrasında kitaptan spoiler vermiş var mı böyle saçmalık..yanlış yönlendirerek yedirdi bize spoileri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 7 Haziran 2011; 15:39:55 >

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

3407 Mesaj
7 Haziran 2011; 16:03:57 

şikayet edin yazılarını silsinler yav.

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

3268 Mesaj
7 Haziran 2011; 16:04:08 

dizi konusunda kitaptan konuşuyor bu kadar mı beyin yok

Game of thrones kitaplarının ayrıca konusu var gidin orada konuşun aciz misiniz nesiniz.

"help oft shall come from the hands of the weak"

"Far over the Misty Mountains cold.."

6044 Mesaj
7 Haziran 2011; 16:04:44 

Bu olaylarin onceside var yalniz, niye burdan baslamislar. Starkin yardimiyla cilgin kralin tahti ele gecirme hikayelerini de anlatabilirlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5786 Mesaj
7 Haziran 2011; 16:08:34 

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Bu olaylarin onceside var yalniz, niye burdan baslamislar. Starkin yardimiyla cilgin kralin tahti ele gecirme hikayelerini de anlatabilirlerdi.

Kitapta geçiyor mu bilmiyorum tahtı ele geçirme konusu. Eğer geçiyor ise büyük ihtimalle bazı bölüm aralarında flashbacklerle anlatırlar. Direkt anlatmaktan daha etkileyici olur bence.

''Kılıcı Kuşanan Kral''

791 Mesaj
7 Haziran 2011; 16:15:18 

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Biraz bahsetsene o kısımdan spoiler içinde felan merak ettim

6044 Mesaj
7 Haziran 2011; 16:47:13 

quote:

Orijinalden alıntı: IIJACKII

Biraz bahsetsene o kısımdan spoiler içinde felan merak ettim

Bayagi derin konu var,aile soy agiclarini gorsen ohooo.bende billmiyordum arastirdim.

Cilgin kralin konusu,spoiler icermez,hikayenin oncesi.Ama ilerde flashback olarak gosterirler belki.
http://awoiaf.westeros.....php/Aerys_II_Targaryen

http://awoiaf.westeros....p/Robert%27s_Rebellion.

Sarisin targaryen kiz, aerys in kizi ,cilgin kralin yani.O yuzden abisi tahti kendisinin goruyordu.

Sisko kralda aslinda sarilarla kokeni ayni,BAbasinin anneside bir targaryen.
Soy agacina bakin anlarsiniz merak eden icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2519 Mesaj
7 Haziran 2011; 17:06:51 

burda "spoiler" dendiği zaman yeni çıkan dizi bölümü anlamına gelir. "şöyle ağır spoiler böyle spoiler" yazıp kitaptan spoiler veren zihniyeti uzaklaştırın burdan. Ne ayıp bişey ya. dengesizliğin saf hali

// Intel i5 2500K 3.3GHz 6MB Cache 32nm~ MSI Z77A G45 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) HDMI&DVI ~ Asus GTX 560Ti GDDR5 256 Bit Directcu II TOP~
Corsair Vengance 4gb ddr3 1600 Mhz CL9~ Feel 2 Hurricane~Seasonic 620w 80+~ LG 3D Sinema Monitör 23"\\
All Rights Reserved®

4894 Mesaj
7 Haziran 2011; 17:47:28 

quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

0

benden kaçmaz

DT

32005 Mesaj
7 Haziran 2011; 18:48:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

paylaştığın için sağol kardeşim gerçekten güzel bilgi derin bir düşünce lazım bunu keşfetmek için.

vaay manası derinmiş. :)

beneath this mask there is more than flesh. beneath this mask there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. - V

123 Mesaj
7 Haziran 2011; 20:29:26 

Syrio ölüyormu yoksa sağ mı kalacak kitabı okuyan birisi söyleyebilirmi

Baristan daha önceden targanyenlerinde başkorumalğını yaptımı ? Bu bölümde Jaime nin kralı arkadan hançerlediğini söyledi onu suçlayarak, birde ilk bölümlerde eddard la konuşurken bir zamanlar karşı karşıya savaşmıştık demişti .

Bu arada Drogo da kalıbının adamıymış harbiden, Jaime ile teke tek karşılaşsalar görürüm ben o en iyi kılıç ustası artisti

780 Mesaj
7 Haziran 2011; 21:06:10 

Okumayın bu sezonun sonu içerde.
kimse iyi karakterlere gönül bağlamasın benden demesi ilerleyen bölümlerde khan drogo ölecek.eddard stark kellesini uçurcaklar çocuklarının neredeyse hepsi kılıçdan geçecek.arya kaçıp katil çırağı olacak deli şeyler oluyo ama benden demesi kimse iyi karakterlere gönül bağlamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetbugra -- 7 Haziran 2011; 22:45:50 >

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

780 Mesaj
7 Haziran 2011; 21:08:14 

6136 Mesaj
7 Haziran 2011; 21:11:09 

quote:

Çok iyi haber

5786 Mesaj
7 Haziran 2011; 21:48:20 

@servetbugra; usta eğer yazdıkların doğruysa çok güzel hayır duaları aldın benden. Hadi ortada hiç bir sebep yokken kitabın sonunu yazıyorsun üstüne spoiler içine de almıyorsun. Düzelt bir zahmette çok fazla zayiat vermeyelim.

''Kılıcı Kuşanan Kral''

1194 Mesaj
7 Haziran 2011; 21:48:45 

Bir korkum var umarım olmaz...

Bu cüce herifin getirdiği adamların yüzünden kuzey savaşı kaybedebilir... Çünkü hesaplara bunları katmadılar... Savaşı kuzeylilerin kazanmasını çok istiyorum!!!

791 Mesaj
7 Haziran 2011; 22:44:21 

Her 10-15 mesajda bir birileri ağır spoiler yiyo, konuyo acaaba bugün kimin başı yandı diye giriyom

780 Mesaj
7 Haziran 2011; 22:44:56 

padon dostum hemen düzeltiyorum

780 Mesaj
7 Haziran 2011; 22:46:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

@servetbugra; usta eğer yazdıkların doğruysa çok güzel hayır duaları aldın benden. Hadi ortada hiç bir sebep yokken kitabın sonunu yazıyorsun üstüne spoiler içine de almıyorsun. Düzelt bir zahmette çok fazla zayiat vermeyelim.

kkitabın sonunu yazmadım dostum daha 1.kitap bu

1259 Mesaj
7 Haziran 2011; 22:57:53 

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.