Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

quote:

Orijinalden alıntı: IIJACKII

quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Webrip filan sakın arkadaşlar, benim için bir zevk, söylemesi ayıp 2 içecek, cips ıvır zıvır, ışıklar kapalı, güzel bi rses ve görüntü sisteminde ziyadesiyle doyurucu oluyor.

Ben aslında birkaç sezon olmuş dizileri izlemeye alışığım bu GoT yüzünden nevrim döndü.

+1111 Ben lost'u ilk izlemeye başladığımda dizi biteli 1 ay olmuştu....

Evet dizi izlemeyi çok sevmiyorum.Sabırsız adamım.. Ama bu dizi cuk oturdu....

İşte bu yüzden bir kitapdan esinlenerek yayınlanması benim için önemli, yok onun kuyruğu,sakalı diye anlamsız bir şekilde uzatmıyorlar, aksi de olabilir, bu da izleyip değerdirilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Normalde cinsel içerikli dizilerin çoğunu showtime yapar, ama nedense bu sefer hbo da bu politikadan ilerliyor. Ha ben şikayetçi miyim? Tabi ki hayır. Gayet göreceli bir şekilde diziye yansıtılıyor. Sonuçta bir aile dizisi değil... Rahatsız olan izlemez görüşündeyim.

HBO yaptı mı da tam yapıyor.
  • 4. bölümde final sınavı vs derken ufak bir ara vermiştim 2 güne 3 bölüm elimde olunca eheuheherohuhkiiki gibi bir tepki vererek izledim hep biriktirsem mi acaba.

Son bölüm:

Stark'lar acıların ailesi formatında devam ediyor.Ayıboğan kudurdu çok iyi oldu çokta güzel oldu.Şu tahta oturan çocuk nasıl bir tiptir öyle yolda görsem 2 posta dayak atarım Lena Headey'le tam uyumlu.Snow o elin peşinden gider amcasının olmasından şüphelenip belki walkersları görürüz yeniden.

Şu kalisinin() abisinin tuttuğu bir kız vardı onun gerçek adını bilen varmı?

Birde burada da tartışılmaya başlanmış Spartacus izlerkende yazmıştım ve benim üzerimden de tartışılmıştı cinsellik konusu.Bana göre ince çizgiyi kaçırmadıkları sürece sıkıntı yok nedir bu ince çizgi?Bana "bunlarda hikayenin içerisinde var"ı hissettirdiği zaman ince çizgiyi aşmamış oluyorlar ama oturup genel ev dersi anlatmanın hikayeyle alakası olmuyor malesef evet istemeyen izlemez ama böyle bir dizi sırf onun içinde bırakılmaz umarım çizgi en fazla bu şekilde kalır HBO malesef yapınca tam yapıyor The Pasific'te bile vardı ki fantastik dizide hayli var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

4. bölümde final sınavı vs derken ufak bir ara vermiştim 2 güne 3 bölüm elimde olunca eheuheherohuhkiiki gibi bir tepki vererek izledim hep biriktirsem mi acaba.

Son bölüm:

Stark'lar acıların ailesi formatında devam ediyor.Ayıboğan kudurdu çok iyi oldu çokta güzel oldu.Şu tahta oturan çocuk nasıl bir tiptir öyle yolda görsem 2 posta dayak atarım Lena Headey'le tam uyumlu.Snow o elin peşinden gider amcasının olmasından şüphelenip belki walkersları görürüz yeniden.

Şu kalisinin() abisinin tuttuğu bir kız vardı onun gerçek adını bilen varmı?

Birde burada da tartışılmaya başlanmış Spartacus izlerkende yazmıştım ve benim üzerimden de tartışılmıştı cinsellik konusu.Bana göre ince çizgiyi kaçırmadıkları sürece sıkıntı yok nedir bu ince çizgi?Bana "bunlarda hikayenin içerisinde var"ı hissettirdiği zaman ince çizgiyi aşmamış oluyorlar ama oturup genel ev dersi anlatmanın hikayeyle alakası olmuyor malesef evet istemeyen izlemez ama böyle bir dizi sırf onun içinde bırakılmaz umarım çizgi en fazla bu şekilde kalır HBO malesef yapınca tam yapıyor The Pasific'te bile vardı ki fantastik dizide hayli var.

Aynen! Hocam kafa dengiyiz bu konuda.

Genelev dersi sahnesi hakkatten biraz çizgi dışıydı ondan rahatsız oldum bende. Yoksa hikaye için gerekiyorsa erkek tutsun erkeği harcasın bir gram rahatsızlık duymam. Ama o çizgiyi aştıkları an rahatsız oluyorum.

Ayrıca:

http://www.imdb.com/name/nm1861467/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 2 Haziran 2011; 2:30:42 >

• yeni bölüm ne zaman geliyo izlenecek adam akıllı dizi yok zaten
  • Sibel Kekilli ABD Dizisinde.
    Posta'nın haberine göre, ABD'nin HBO kanalında yayınlanan dizide, Shae isimli bir fahişeyi canlandıracak.
    9. ve 10. bölümünlerde yer alacakmış.
  • Nasıl bir dizidir bu arkadaş!!!
    İlk bölümden 2. sezonu garantiledi.Şimdi de oyunu çıkıyor(Game of Thrones: Genesis )
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

Sibel Kekilli ABD Dizisinde.
    Posta'nın haberine göre, ABD'nin HBO kanalında yayınlanan dizide, Shae isimli bir fahişeyi canlandıracak.

bişey sormak istiyorum. gece bekçilerine katılan elemanın(adını hatırlamıyorum, zaten starkların isimleri birbirine girdi) ellemediği kız mıydı bu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbaba19

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

Sibel Kekilli ABD Dizisinde.

bişey sormak istiyorum. gece bekçilerine katılan elemanın(adını hatırlamıyorum, zaten starkların isimleri birbirine girdi) ellemediği kız mıydı bu??

Hayır.
  • Abi süper ya, 4 bölüm üstüste izledim, tek tek olsa dayanamazdım, ne biçim bitirmişler bölümleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Abi süper ya, 4 bölüm üstüste izledim, tek tek olsa dayanamazdım, ne biçim bitirmişler bölümleri.

+1
    7 bölüm üstüste izledim.Şuan dayanamıyorum 8.bölüm gelsede izlesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

Abi süper ya, 4 bölüm üstüste izledim, tek tek olsa dayanamazdım, ne biçim bitirmişler bölümleri.

+1
    7 bölüm üstüste izledim.Şuan dayanamıyorum 8.bölüm gelsede izlesek

totem yaparsan belki yayımlarlar
  • Dizinin aylar önce çekilip bitirildiğini farkeden oldu mu benden başka? Şu 2-3 ay önce yayınlanan röportajlı bölümde 7. bölümden sahneler vardı. Görünce tanıdım.

Niye bekletmişler acaba böyle merak ettim
  • Sibel kekili geliyormuş diziye
  • quote:

Dizinin aylar önce çekilip bitirildiğini farkeden oldu mu benden başka? Şu 2-3 ay önce yayınlanan röportajlı bölümde 7. bölümden sahneler vardı. Görünce tanıdım.

Niye bekletmişler acaba böyle merak ettim

fantastik ve bilim kurgu dizilerinin bütçeleri yüksek ve çekimleri diğer dizilere göre oldukça zor.Bu yüzden erken başlamışlardır diye düşünüyorum.
  • Demek istediğim o değildi, erken başlamışlar falan değil yani, çekimler bitmiş bayağı olmuş belli, neyi beklemişler yayınlamak için. En kötü ihtimalle 3 ay gecikmeyle izliyoruz diziyi, hatta geçen gün Jason Momoa'nın bir röportajını gördüm "Game of Thrones yardımcı oldu Conan rolünde" diye ki Conan duyurulalı 1 yıldan fazla oldu
  • Mamundaya daha düşmemiş ilk 3-4 bölümü İşin garipi 4-5-6-7 var ilk 3 yok
  • cok ünlü oldu dizi aşırı hiç tahmin etmediğim kişiler bile soruyor , merak oldukca fazla bu diziye
  • quote:

Demek istediğim o değildi, erken başlamışlar falan değil yani, çekimler bitmiş bayağı olmuş belli, neyi beklemişler yayınlamak için. En kötü ihtimalle 3 ay gecikmeyle izliyoruz diziyi, hatta geçen gün Jason Momoa'nın bir röportajını gördüm "Game of Thrones yardımcı oldu Conan rolünde" diye ki Conan duyurulalı 1 yıldan fazla oldu

Dizi zaten taa 2006'dan beri süregelen bir proje idi. Çekimleri de sanırım 2010 başlarında yapmışlardı(yanlışım olmasın öyle kalmış aklımda)

• Bende bugün başlıyorum, umarım severim.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.