Şimdi Ara

HTC Snap cep telefonu video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
20.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda telefonlarında Windows Mobile işletim sistemini kullanan HTC firmasının Snap modelini inceliyoruz. QWERTY klavyesi, inner circle özelliği ve rahat kullanılabilirliği ile HTC Snap, sürekli iletişim halinde olması gereken kullanıcılara alternatif bir çözüm sunuyor.

• inceleme için teşekkürler
  • Güzel bir inceleme olmuş. Farklı yüzler görmek güzel. :)
  • elinize sağlık
  • Artılar ve eksilerde yazım hatası var.inceleme güzel
  • Güzel inceleme teşekkürler.
  • inceleme ve seçilen model gerçekten kritik onem taşıyor, şuan ürünün 600 tl cıvarında olmasıda çok iyi ama incelemede yakın rakipleriylede kısa kıayslamalar yapılabılır, bu inceleme kötü demek degil gerçekten çok güzel ama size mükemmel olan yakışır,
  • ezel tanıtımı uzun sürmüş :D
  • evet fiyatı itibariyle iyi bir telefon gibi gözüküyor. Özellikle blackberry 8320 ile kıyasladığınızda...
  • nokia e serisinden tutunda bunlara kadar hepsinin küçücük ekranı midemi bulandırıyor
  • İncelemede yanlışlık var.

Htc Snap 6.5 WM işletim sistemine sahip değil. Htc Sitesinde Operating System Windows Mobile® 6.1 Standard olarak tanıtıldı.Link'i buradahttp://www.htc.com/mea-en/product/snap/specification.html

Farklı inceleme sitesindeki işl.sistemi 6.1

http://www.gsmarena.com/htc_snap-2770.php

Teşekkürler.

• Seni özlemiştik Ender.

Güzel ve net bir anlatım olmuş. Diğer incelemelerini de bekliyor olacağız.
  • Bir yerde yanlışlık var ama nerede :D Kutu üstünde 6.5 yazıyor biraz görebildiğim net göremdim ama htc sitesinde 6.1 görünüyor.

Tr'de 6.5 ile satışa çıktıysa bilemiyorum.

İnceleme doğru o zaman.Güzel bir anlatım ve akıcı.

Teşekkürler.
  • gereksiz bi soru sormak istiyorum bu video imovie ile mi hazırlandı?
  • Güzel inceleme. Elinize sağlık. Rakipleriyle kıyaslaması da olsaydı tam süper olurdu. EZEL de fevkalade bir seçim olmuş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asonas

Bir yerde yanlışlık var ama nerede :D Kutu üstünde 6.5 yazıyor biraz görebildiğim net göremdim ama htc sitesinde 6.1 görünüyor.

Tr'de 6.5 ile satışa çıktıysa bilemiyorum.

İnceleme doğru o zaman.Güzel bir anlatım ve akıcı.

Teşekkürler.

Merhaba,

Kutunun üstündeki bilgi doğru, telefon ilk çıktığında WinMo 6.1 ile çıkmış ama yeni parti üretimlerde WinMo 6.5 ile geliyor, Türkiye de buna dahil. HTC sitesini güncellemeyi unutmuş herhalde :)

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderc -- 5 Mart 2010; 14:57:27 >
  • ender abi uzun zaman dır göremiyorduk seni video incelemelerinde iyi oldu bu video özlem giderdik
  • Standart 3.5mm jak bayağı gerekli. Kullandığım telefonda Standart jak yok ama sonraki kullanacağım telefonları satın almak için tercih sebebim olacaktır.
  • güzel bir inceleme olmuş bu incelemeyi izledikten sonra daha çok almak istiyorum bu telefonu bilgisayarım çalınmamış olsaydı hemen alacaktım
  • güzel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.