Şimdi Ara

Profösör mü uzman mı doçent mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
125.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçükten büyüğe;
    Uzman - Doçent - Profesör
  • Hangisi daya iyidir sizce?

• Arkadaşım yaşamış biri olarak söyleyebilirim ki, ben küçüklüğümden beri doktor doktor gidip geliyorum. Ve bir dizi operasyon geçirdim bu güne kadar. 2003'te beni Profesör doktor olan bir doktor yanlış ameliyat etti ve hayatım mahvoldu o günden sonra. Şimdi ise doktorum Doçent ve adam beni düzeltmek için elinden geleni yapıyor. Yani Profesör daha iyi Doçent daha kötü diye birşey söz konusu değil.
  • tabiki de profesör..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tylér Durden

Ordinasyus

Kalkalı çok oldu

• Baştaki: Prof.Dr.
    Şahan: Doçent Dr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 3 Mart 2010; 20:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hippokrates

quote:

Orijinalden alıntı: Scolerr®

Küçükten büyüğe;

Bu sıralama değişir. Adam tıp mezunu değildir ama profesör olmuştur. Öbürü de tıp mezunu doktordur. Tus'u kazanmış ve uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Nasıl kıyaslayacağız ikisini şimdi?

bunu yazmak için mi 5 yıllık konuyu hortlattın ?

uzman doktorla profesörü aynı kefeye koymak için mi?

olum senden doktor olmaz ben sana diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

quote:

quote:

Küçükten büyüğe;

Bu sıralama değişir. Adam tıp mezunu değildir ama profesör olmuştur. Öbürü de tıp mezunu doktordur. Tus'u kazanmış ve uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Nasıl kıyaslayacağız ikisini şimdi?

bunu yazmak için mi 5 yıllık konuyu hortlattın ?

uzman doktorla profesörü aynı kefeye koymak için mi?

olum senden doktor olmaz ben sana diyim

Anlamıyorsun sen. Nihat Hatipoğlu da profesör doktor. Kalkıp bu adamla herhangi bir kardiyologu veya cerrahı mı kıyaslayacağız? Saçma bir kıyas olur. Şimdi bizim fakültede var bir doçent hoca. Kendisi hekim falan değil. Fef mezunu bir biyolog. Yine bir hocamız var. Kendisi 30 senelik göğüs cerrahi uzmanı. Bu adam yardımcı doçent. Şimdi biyolog olan daha mı üst oluyor doçent olduğu için?
  • quote:

quote:

Küçükten büyüğe;

Herkesi kendi alanında degerlendirmek lazim. Tip alanındaki profesörler en degerli insanlardir diye birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purple -- 24 Ekim 2015; 13:18:10 >
  • Orta halli her zaman iyidir. Doçentten yana kullanıyorum oyumu.
  • Ordinasyus
  • quote:

Küçükten büyüğe;

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.