Şimdi Ara

/// DH kitap takas ve satış konusu. ///

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.151
Cevap
8
Favori
76.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu aracılığı ile arşivimizde yeri olmayan, gereksiz bulduğumuz yada başka bir kitapla değiştirmek istediğimiz kitaplarımızı değerlendirelim.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Not:
    Konuya mesaj atarak, kitabını takas etmek, ücretsiz vermek veya satmak isteyen arkadaşlarımıza pm gönderip tekliflerimizi sunalım.

Not:
    Takasa veya satışa çıkardığımız kitapların resimlerini koyarsak çok daha kolay işlem yapabiliriz.

Not:
    Konuya koyduğunuz kitaplarınızın isimlerini bana pm yollarsanız ve alışveriş yapıldıktan sonra bana bir pm atarsanız gözden kaçırma ihtimalim olmaz. Sürekli güncel bir listemiz olur.

Not:
    Üzerinde anlaşmaya varılan kitaplarımızın yer aldığı mesajları değiştirerek, yanına "gönderilecek, satıldı, anlaşıldı" gibi bir not bırakırsak kimse zaman kaybı yaşamaz. hatta tüm mesajı silip bir " . " koyarsak çok daha temiz bir sayfa olabilir.

Not:
    İmzalarımıza konunun imzasını eklersek daha fazla kişiye ulaşmış oluruz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herkese hayırlı okumalar.

İmza kodumuz:

[center][b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_38176893/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38176893/]/// Donanımhaber Kitap Takası Konusu ///[/link][/b][/center]

Kitabın sahibi veya arayanı - kitabın ismi şeklinde

Takasa, satışa veya ücretsiz gönderilmek üzere önerilen, aranan kitaplar:
    "06/Haziran/2011 güncellendi."

-BoZ- -> veryansın
    elniko -> aldatmak, mor
    OzanWtd -> Yaşar Kemal - İnce Memed 1-2-3-4
    Furkan* -> açlık oyunları, denemeler, da vinci şifresi, zar adam
    Méchatronic -> kavim, kar altındaki ateş, metal fırtına 1, istanbul, roverandım, derin devlet
    katherin.e -> dudaktan kalbe, don kişot, ben dünyanın en akıllı insanıyım
    Lordmaster -> sadece aptallar 8 saat uyur, savaş ve barış(2 cilt)
    compitir -> Hayvan Çiftliği, İnsan ne ile yaşar, Yeraltından Notlar, Denemeler, Hayata Gülümse, Bi'şey söylicem ama gülmek yok, Safahat, İngiliz casusunun itirafları, ölüm son değil
    matrock_mamy -> adece aptallar 8 saat uyur, yerim seni öss, ceset, bayrağa karşı
    cagribey -> siyah kan
    mrkcmz -> olasılıksız
    _oguzkaan_ -> Kraliçenin Soytarısı, Gül Mevsimidir
    Hilarie -> 44. çocuk, oyunbozan, zikzak
    Büyük İskender -> Labirent, açlık oyunları, dijital kale
    Headshott -> Medyum, Hayvan Mezarlığı, Sadist, Tepki, 16.50 Treni, On Küçük Zenci, İhanet Noktası (istanbul ici elden takas)
    Mr.M -> koloni, olasılıksız,simyacı,yeşil yol (korsan), empati
    Tjedrea -> Harry Potter ve Azkaban Tutsağı, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları, Siyah Kan
    L-H-T -> buraya tıklayarak takas etmek istediği kitaplara bakabilirsiniz.
    drawingmaster -> Sil Baştan
    uA006 -> 26 adet galatasaray dergisi
    mertblade -> kuşatma 1453, açlık oyunları
    Mr.Özarslan -> Eindteinin evreninde zaman yolculuğu, Kara delikler ve bebek evrenler, Kuantum Teorisi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I Like It Very Much -> stephen king set. tanesi 14 tl hepsi 110 tl. birinci sayfanın alttan 3. mesajı (satılık)
    Alper34 -> nihat genç ve orkun uçarın neredeyse tüm kitapları set olarak satılık. birinci sayfanın son 2 mesajı. (satılık)
    SerumFizyolojik -> ejderha mızrağı (serinin bir kısmını satıyor) (satılık)
    Hokagé -> siyah kan, taş meclisi, koloni, leyleklerin uçuşu, şeytan yemini (satılık)
    Furkan* -> günahkar, memleketimden insan manzaraları (satılık)
    SanSaR Salvo -> olasılıksız, empati, metal fırtına 2 kayıp naaş, metal fırtına 3 kızıl kurt, metal fırtına 4 turan (satılık)
    aysuco -> siyah kan, olasılıksız, ejderha dövmeli kız, panik, psikopat, açlık oyunları, ateşi yakalamak, oyunbozan, mahzen, intihar cinayet, çirkinin aşığı, atlantis şifresi, yüreğim seni çok sevdi,http://urun.gittigidiyor.com/Super-BESTSELLER-Polisiye-3-kitap-hediye_W0QQidZZ40254687 (satılık) (irtibat: mertkurt53@hotmail.com )
    VeRMİNaaRD ->http://forum.donanimhaber.com/m_40997889/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40997889 (satılık)
    lordiforn -> 4. sayfada bulabilirsiniz (satılık)
    inimitabilis archimedes -> Bastıbacak Ermiş, Küçük Lord, Kaptan Grant'ın Çocukları, Pembe Yunus, Gizli Odanın Esrarı, Kaşağı, Esrarlı Gemi, 1001 Gece Masalları ve Sinbad, 2 Yıl Okul Tatili, İnatçı Kahraman, Guguk Kuşu, Yurdumu Özledim, Pollyanna, Pal Sokağı Çocukları
    derilla -> 8 Adet Macera Tüneli Serisi Kitabı, Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok, Astral Seyahat Yeni Başlayanlar İçin, Yeni Dünya Düzeni Kemalizm ve Türkiye (2 Cilt), Sakka Bir Alevi Köyü İmamının Hatıraları, birkaç nihat genç kitabı (satılık)
    compitir -> tutunamayanlar, 1984, hayvan çiftliği, şeker portakalı, kelebek, cebi delik, Bütün Şiirler Orhan Veli , sergüzeşt (kargo ücreti alıcının olmak üzere hepsi 28 lira) (satılık)
    compitir -> 1984, cebi delik, Bütün Şiirler Orhan Veli, sergüzeşt (hepsi 10 tl) (satılık)
    Jolly_RogeR -> kara kule serisi, tılsım (hepsi 55 lira) (satılık)
    sscc -> da vinci şifresi (12 lira), melekler ve şeytanlar (15 lira), dijital kale (10 lira) (satılık)
    plep05 -> Lolita, Mülksüzler, Sürgün ve Krallık, Mutlu Ölüm, Benim Hüzünlü Orospularim, 1984, kar, simyacı, londra yanıyor, Siddhartha, Kazanan Yalnızdır, Divan, Yerdeniz Büyücüsü, Sıfır, Nasıl Bir Demokrasi İstiyoruz, Brida, Olasılıksız, İntibah, Ölüm Tüneli, Oyunlarla Yaşayanlar, Beden ile Zihni Dengelemek, Küçük Şeyler, İsyan Günlerinde Aşk, Oblomov, Kırmızı Pazartesi, Beşinci Dağ, Daha çok ateş daha çok rüzgar, Küçük Prens, Fatih- Harbiye, Ütopya, Bir sayı tut, Yabancı, Dalgalar, Tanios Kayası, Geceyarısı Şarkıları (fiyat bilgileri 5. sayfada) (satılık)
    Impavide -> diablo- siyah yol, kara kule- 1, kara kule- 4, kara kule- 6, ruhlar dükkanı, bir aşk hikayesi (satılık)
    uA006 -> 26 adet galatasaray dergisi (satılık)
    sanemmm4545 -> orman, oyunbozan, ikizbedenler, yapboz, ölümsüz, karnavalın efendisi, aşk, koloni, açlık oyunları, ateşi yakalamak, cumhuriyet (ölümsüz harici korsan. kitap başı 5 lira) (satılık)
    uA006 -> 7 adet sherlock holmes kitabı (satılık)
    tuna70 -> 5. sayfada 106 adet kitap (satılık)
    nieaufgabe -> 15 bestseller kitap 40 tl.http://resim.donanimhaber.com/m_45837158/tm.htm (satılık)
    Lurtz Uruk Hai -> kara kule serisi ilk 5 kitap satılık 65 tl
    http://forum.donanimhaber.com/m_45870750/tm.htm (satılık)
    EhrimeN -> Ferrari'sini Satan Bilge, Küçük Şeyler, sen Ölünce Kim Ağlar, Devlerin Dansı, 2019 Beklenen Kurtarıcı / 1919- 2019 Kurtuluş Savaşı Yeniden Başlıyor, Narnia Günlükleri 3-At ve Çocuk, Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi, (Bu Benim Hayatım, Limit sizsiniz, Aşk; 3 kitap 15 lira orjinal.) (satılık)
    markafoni -> hiphop amerikan kültürü değildir. (5 adet) (satılık)
    lifes.like.this.you -> cani, kutsal meclis, günahkar, ölüm meleği, baştan çıkarılmış, yanmış, işaret, baypipo, öldürme tutkusu, uyuyan ölüm, oliwer twist, gerçek kayıp, neşter müziği, şafak vakti, don kişot, savaş ve barış, antikacı dükkanı, angelanın külleri umuda doğru, geceler ve gündüzler, alamut kalesi, filozof (satılık)
    F.frik -> Babil Şifresi, Kusursuz Katil, Küçük Ağa, Lanetli İkona, Son Ayinler, bir cinayetin Psikanalizi, Matmazel Noraliyanın Koltuğu (satılık)
    burak_2334 -> polemikler, sahtekar, suikast raporu, reşat nuri güntekin tüm eserler, yaşar kemal tüm eserler (satılık)
    AnGo-RAP -> Fight clup, günce, tıkanma, tekinsiz. (satılık)
    hasan_hzl -> Gölgedeki İzler (satılık)
    erdenbey ->http://forum.donanimhaber.com/m_49675371/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49675371 (satılık)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Razer -> Barış Manço: Uzun Saçlı Dev Adam (arıyor)
    Buroc.k -> Ejderha Mızrağı'nın Destanlar Serisi (arıyor)
    tövbe -> fight club, david morrell'in kitapları (arıyor)
    Oberstgruppen -> John Le Carre - Küçük Trampetçi Kız (arıyor)
    cagribey -> Henri Charrierre - BANKO (arıyor)
    smd -> Watership Tepesi, Prey
    mrkcmz -> yerdeniz öyküleri (arıyor)
    daywallker -> tutunamayanlar (ilk baskı sinan yayınları 2 ciltlik olan 1971 basımı olacak) (arıyor)
    hasanabii -> prison break (arıyor)
    Alaris -> Kaybedilen Zaferler (arıyor)
    Mr.M -> otostopçunun galaksi rehberi, ayyaş yürüyüşü (arıyor)
    i.erdogan -> kürk mantolu madonna, ejderha dövmeli kız, martin eden, sirius komplosu, nietzsche ağladığında (arıyor)
    sasa16 -> edip cansever'in şiir kitaplarından herhangi biri (arıyor)
    zombiland -> ali nihad tarlan'ın kitapları (arıyor)
    L-H-T -> buraya tıklayarak aradığı kitaplara bakabilirsiniz.
    YvZ_YaVuZ -> çırak - meydan okuma (arıyor)
    flyblueeye -> fedailerin kalesi alamut, kara kule serisinden herhangi bir kitap (arıyor)
    DieselTRoniC -> Sil baştan (arıyor)
    RadonTR -> Mustaine: A Heavy Metal Memoir (arıyor)
    murathellac -> ölü ruhlar ormanı, açlık oyunları, olasılıksız, empati, günahkar, ateşi yakalamak, ikiz bedenler (arıyor)
    Man!me -> Warcraft kitapları (arıyor)
    DerelictHuman -> Buzyeli Vadisi'nin ilk kitabı (arıyor)
    semihbaba4125 -> mario puzo - aile (arıyor)
    waRRioR -> Kılıçların Kitabı serisinin 3 kitabı, ve tanrı ağladı, itin biri, çöldeki penguen, murat uyurkulağın kitapları (arıyor)
    kotucenk -> Yapı Kredi, Bilgi Üniversitesi, imge, ayrıntı, gelenek, kabalcı yayın evlerinden Tarih-Felsefe içerikli kitaplar (arıyor)
    nurettinn -> devlet, zar adam, böyle buyurdu zerdüşt, yalom-divan (arıyor)
    ally_snare -> kara kule serisi (arıyor)
    drawingmaster -> kara kule serisi (arıyor)
    burkyyy35 -> dexter (arıyor)
    sokakbebesi -> Açlık Oyunları, Metro 2033, Şeytanın fısıldadıkları, Dövüş kulübü, Gösteri peygamberi, Çarpışma partisi (arıyor)
    Rockerist -> Açlık Oyunları, Dövüş kulübü, Gösteri peygamberi, Çarpışma partisi (arıyor)
    fuatturkrap -> ince memed 1 (arıyor)
    Impavide -> Diablo- Gölge Krallığı, warcrft serisi (arıyor)
    uA006 -> sherlock holmes bütün hikayeleri-4 (arıyor)
    sddecar -> Borsa Sihirbazları,Hemen Her Şeyin Kısa Tarihi,Zamanın Ötesindeki Deha Tesla, Trend Takipçisi (arıyor)
    Frick! -> stephen king - O (arıyor)
    ally_snare -> Stephen King Kara Kule serisi 2-3-4-5-6-7. kitaplar (arıyor)
    Sedat_60 -> Harry Potter seri (arıyor)
    .::oksijen::. -> Küçük ağa, eragon (arıyor)
    Lu£ -> Olasılıksız, Empati, Zar Adam (arıyor)
    Fenerbahçe -> Tıkanma (arıyor)
    devvrimm -> kinyas kayra, malafa, ziyan, azil (arıyor)
    bagavir -> kuşku mevsimi (arıyor)
    hasan_hzl -> Çırak, ölümsüz, hasat, yörünge (arıyor)
    aslimdayok -> chuck palahniuk kitapları (arıyor)
    qRueL -> William Gibson serileri (arıyor)
    MetaLX -> siyah kan, olasılıksız, ejderha dövmeli kız(ve aynı yazarın diğer kitapları), psikopat, açlık oyunları, zar adam, ateşi yakalamak, oyunbozan, mahzen, gelecek yüzyıl (arıyor)
    SilentPunch -> tüm tolkien kitapları (arıyor)
    hafuyu -> tüm chuck palahniuk kitapları (arıyor)
    Nike -> zar adam ve harry potter serisi (arıyor)
    Mr.Tambourine Man -> Yüzyıllık Yalnızlık, dövüş klübü, Siddartha, Semerkant (arıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoZ- -- 6 Haziran 2011; 0:48:09 >

• Güzel fikir ama ben kıyamam kitaplarıma
  • ilk mesaj benden olsun:

elimde nihat genç'in veryansın adlı kitabı var. henüz hiç okunmamış. aldığımdan beri kitaplıkta gıcır gıcır duruyor. okumaya da niyetim yok açıkçası.

kitabı merak edenler için:

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=433539&sa=54602135

takas veya ödeme tekliflerinizi pm ile bildirebilirsiniz.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoZ- -- 3 Mart 2010; 14:32:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

Güzel fikir ama ben kıyamam kitaplarıma

herkesin kitaplığında kıyılacak bir kaç kitap vardır
  • Bende katkıda bulunayım bu kitaplar kitaplığıma nasıl girmiş anlamadım bile

Ahmet Altan - Aldatmak
    İnci Aral - Mor

quote:

Orijinalden alıntı: -BoZ-

elimde nihat genç'in veryansın adlı kitabı var. henüz hiç okunmamış. aldığımdan beri kitaplıkta gıcır gıcır duruyor. okumaya da niyetim yok açıkçası.

Bu adam bana enteresan bir kişilik olarak geliyor okumak istiyorum aslında kitabını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elniko -- 2 Mart 2010; 23:17:22 >
  • Kitap dediler geldik
    Başlığımız hayırlı olsun, umarım güzel paylaşımlar olur...
  • Güzel bir başlık olmuş,hepimize hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 2 Mart 2010; 23:24:35 >
  • İkinci el kitap isteği yapılabiliyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberstgruppen

İkinci el kitap isteği yapılabiliyormu ?

Sen aradığın kitabı yazarsın, takas veya satmayı düşünen varsa pmleşirsiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: elniko

Bende katkıda bulunayım bu kitaplar kitaplığıma nasıl girmiş anlamadım bile

Ahmet Altan - Aldatmak
    İnci Aral - Mor

quote:

Orijinalden alıntı: -BoZ-

Bu adam bana enteresan bir kişilik olarak geliyor okumak istiyorum aslında kitabını

valla enteresan olduğu doğru da kitapları pek ilgimi çekmiyor nedense sen bi bak internetten konusuna... bende sana bi güzellik yaparım senin güzelliğine karşılık ne olacak bir pm atman yeterlidir..

• Bende bir konu açtım."DH Kitap Takas Kulübü" diye ne olacak şimdi

@ -BoZ- Ama senin açtığını görmemiştim.Yanlış anlamayasın.

Neyse bir elin nesi var.İki elin sesi var.

http://forum.donanimhaber.com/m_38178652/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Peki pek ummayaraktan söylüyorum ama yinede elinde John Le Carre - "Küçük Trampetçi Kız" olan varsa bana ulaşsın lütfen! Ayrıca İzmir'de oturup da Jared Diamond'ın Mikrop , Tüfek ve Çelik'i olan varsa takas yapabilir veya satın alabilirim...
  • takası ptt kargo ile yapın arkadaşlar. 1kg ye kadar 3 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

Güzel fikir ama ben kıyamam kitaplarıma

Bende kimselere vermem canlarım onlar benim
  • ilk mesajda kitapları toplamazsan pek etkili olucağını düşünmüyorum bu işin

Yinede ekliyelim

Yaşar Kemal - İnce Memed 1-2-3-4

liste fiyatı toplam 100tl ona göre fiyat verin
  • Kitaplar takasa açılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 3 Mart 2010; 12:41:53 >

•  /// DH kitap takas ve satış konusu. ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoch -- 3 Mart 2010; 16:21:31 >
  •  /// DH kitap takas ve satış konusu. ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoch -- 3 Mart 2010; 16:22:05 >

• Bu düşünce benimdi keşke bıraksaydınızda ben açsaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buroc.k

Bu düşünce benimdi keşke bıraksaydınızda ben açsaydım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.