Şimdi Ara

MSI özel tasarımlı Radeon HD 5850 Twin Frozr II modelini tanıtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hız aşırtmacılar ve yüksek performans tutkunları için hazırladığı Radeon HD 5870 Lightning modelini kısa bir süre önce lanse eden MSI, Twin Frozr II soğutuculu Radeon HD 5850 modelini CeBIT 2010 fuarında katılımcıların beğenisine sunuyor. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Cypress Pro GPU'sundan güç alan ekran kartı, soğutma konusunda iddialı olacak gibi görünüyor.

Çift fana ve Bakır tabanlı ısı borularına sahip özel soğutucu sayesinde referans tasarımlı modellere göre çok daha serin çalışacağı belirtilen DirectX 11 destekli yeni model, Military Class konsepti çerçevesinde Hi-C Cap gibi yüksek kaliteli komponentleriyle öne çıkıyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 1440x paralel işlem birimine sahip olan kartla birlikte Afterburner yazılımı da sunulacak.

Görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerine sahip olan Radeon HD 5850 Twin Frozr II modelinin önümüzdeki haftalarda satışa sunulması bekleniyor.

• Tasarım çok güzel olmus
  • Süper bir sogutma sistemi 850 hz rahat yapar 150 dolarda cebinde kalır
    ve tasarında cok göz alıcı ozellikle kasında pencere bulanan kullanıcıları cezveden turden donanım haber ekini bu kartı muhakkak incelemeli D
  • Tasarım gerçektende çok şık
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Süper bir sogutma sistemi 850 hz rahat yapar 150 dolarda cebinde kalır
    ve tasarında cok göz alıcı ozellikle kasında pencere bulanan kullanıcıları cezveden turden donanım haber ekini bu kartı muhakkak incelemeli D

Aynen bende bunu yazacaktım,kapalı kasalardan ziyade,plexi olan kasalarda çok şık durur bu kart.
  • Çift fan iki kat serin, ee daha ne olsun
  • soğutma baya güzel gözüküyor.bu arada firmalar da alternatif soğutmalara geçtiler.inşallah fazla fiyat farkları olmaz...
  • bu çift fan olayı da moda oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanozk

soğutma baya güzel gözüküyor.bu arada firmalar da alternatif soğutmalara geçtiler.inşallah fazla fiyat farkları olmaz...

Böyle bir fan alıp takmaktansa,bütünen ve garantiyi bozmadan almak verilecek 30-50 $ farka değer bence.
  • illa uzay montaj kullandırtacaklar sistemleri

• o.c yapılmayan bi karta bu kadar soğutucu gerekmez bence zaten 5850 buz gibi çalışıyor. fermilere yapsınlar bence bu soğutmayı:)onlar yanıyor çünkü
  • msi'ın bu serisine hasta oluyorum.. normalde sevmediğim bir markadır ama bu seri gerçekten mükemmel.. zaten ben bu kartı alsam mutlaka görmem gerek.. kasayada takmam öyle koyarım masa üstüne ona baklamk bile oyunlarda full detay oyun oynamaktan daha büyük zevk verir..

Süper yaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

illa uzay montaj kullandırtacaklar sistemleri

Arkadaş çok haklı bence alan kiş vmod yapıyor 1000hz ustune cıkıyor zaten oc buna denir MSI çok kaliteli kendine ozgu yazılımları var bunada çıkarıcaktır çok yerinde bir urun bence iyi bir satış grafigi yakalıcaklarından eminim
  • guzel kart ucuzlasa cf bile dusunulebilir..
  • baya bi güzel olmuş kart almayı düşünüyorum ama biraz daha inceleyeyim:)
  • fiat bayağı uçuk olacaktır genellikle asus ve msı firmalarının kartları pahalı oluyor diğerlerine göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.