Şimdi Ara

PS3 8001050F Çözüm (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
4.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

herkes tornavidaları hazırlasın bu iş firmware ile olmaz gibi geliyor bana

ben dalıyorum makinaya

Youtube Video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greyhound -- 1 Mart 2010; 19:14:28 >

• Garantili olanlar ne yapacak,yazık Sony'e.
  • garantili olan servise götürecek orada servis aynı işlemi yapacak sanırım. firmware ile olmaz gibi geliyor bana.

benim makinayı fransa'dan almıştım 2007'de bugüne kadar sorun çıkmadı garanti zaten yoktu tornavida takımını hazırladım birazdan sökmeye başlarım ciğerini
    quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Garantili olanlar ne yapacak,yazık Sony'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greyhound -- 1 Mart 2010; 19:18:21 >
  • SONY tam cevabı vermeden yapmam.
    Ama servise yollayın derse, o zaman yollayıp bekliyeceğime bunu yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

garantili olan servise götürecek orada servis aynı işlemi yapacak sanırım. firmware ile olmaz gibi geliyor bana.

benim makinayı fransa'dan almıştım 2007'de bugüne kadar sorun çıkmadı garanti zaten yoktu tornavida takımını hazırladım birazdan sökmeye başlarım ciğerini
    quote:

sökmek kolay toplamak zor. pc değilki bu arkadaş binbir çeşit bağlantısı vardır meredin

• hanselle gratel gibi ekmek kırıntıları bırakarak gitmekte fayda var sökerken :) geri toplarken o ekmek kırıntıları giderse işte bağırsaklar dışarıda kullanacağız galiba siyah inciyi artık :)
    quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

garantili olan servise götürecek orada servis aynı işlemi yapacak sanırım. firmware ile olmaz gibi geliyor bana.

quote:

sökmek kolay toplamak zor. pc değilki bu arkadaş binbir çeşit bağlantısı vardır meredin

• ben videoyu göremiyorum neden boş beyaz bir sayfa var
  • youtube'dan video DNS ayarlarını yaptıysan görebilirsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

ben videoyu göremiyorum neden boş beyaz bir sayfa var
  • http://www.youtube.com/watch?v=MXfAzQv6yvA
  • http://www.vtunnel.com/index.php/1000110A/8a3d632ef25ef26adf9ad906be6590d138fb9add867c7c2350cc5f97124cdedd2b892fabab44cbd615708

herkes izleyebilsin ama bence sökmeyin toplayamayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 1 Mart 2010; 19:31:38 >
  • Bunu da herkes yapamaz ki yahu. Bunun için insanın gözünü karartması lazım.
  • millet fan dan ses geliyo diye korkuyo içinimi açıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

millet fan dan ses geliyo diye korkuyo içinimi açıcak

o da doğru ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

aleti ne sökerim, nede bi şey....bir hafta geçsin hele bir bakalım ne olacak...

Sarı ışık yüzünden 10-15 kere söküp taktım cihazı.Benim ps3'De de böyle bir sorun olsa hiç çekinmeden ciğerine kadar sökerdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

quote:

Sarı ışık yüzünden 10-15 kere söküp taktım cihazı.Benim ps3'De de böyle bir sorun olsa hiç çekinmeden ciğerine kadar sökerdim...

Bende sökmeyi düşünüyorumda toplayamazsam diye korkuyorum

Bir kere ds3 ü söküp toplayamamıştım l2 r2 tuşları eskisi gibi olmamıştı

• slimlerde boyle bir problem var mı acaba?
  • ne sökecem 1.5 ay kalmış garantinin bitmesine sorun düzelmezse götürüp pm elektroniğe bırakırım geriside beni alakadar etmez yaparlarmı parasınımı verirler o sonynin sorunu
  • zaten garantisi varsa sökmemek en mantıklısı firmware ile olmazsa servis ilgilenir.

fakat bizim gibi garantisi dolanlar veya hiç garantisi olmayanlar için sorun değil
    quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

ne sökecem 1.5 ay kalmış garantinin bitmesine sorun düzelmezse götürüp pm elektroniğe bırakırım geriside beni alakadar etmez yaparlarmı parasınımı verirler o sonynin sorunu
  • quote:

Valla Sony öyle bir makina yapmış ki içini açınca sağlamlığını anlıyorsunuz. Benim önceki PS3 ümü (80 gb NTSC-J) lens değişmi için götürdüğümde içine bakmıştım, plastik kapağı sökünce altından resmen tank gibi kasa çıktı. Her şey çok güzel şekilde düzenlenmiş ve yerleri ayarlanmış. O yüzden sökülmeyle toplanmayla bozulacak bir konsol değil
  • olduu acalım bolöede sonra yenı bır ps3 alak haha
    acmasına acılırda kapamasına garantı veremem
    nezaman duzelır yahu
    hıc bi acıklama yokmu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.