Şimdi Ara

HIS'den hız aşırtmalı ve Modern Warfare 2 hediyeli Radeon HD 5830 modelleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ATi Radeon HD 5850 ve 5870 temelli ICEQ modelleri son kullanıcılar tarafından merakla beklenen HIS, resmi tantımı dün yapılan Radeon HD 5830 için hazırladığı yeni çözümlerini duyurdu. Mavi renkli baskılı devre ve iCooler V soğutucusunu kullanan yeni modelin, standart, Turbo ve Call of Duty: Modern Warfare 2 hediyeli olmak üzere temelde üç farklı versiyonu bulunuyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan DirectX 11 destekli yeni model, 1120x paralel işlem birimi, 56X doku ünitesi ve 16x ROP ile ATi Radeon HD 5850'den ayrılıyor.

Standart modelleri 800MHz GPU ve 4000MHz bellek saat hızlarıyla gelen HIS Radeon HD 5830 iCooler V'nin Turbo versiyonu ise 840MHz GPU ve 4400MHz bellek saat hızlarına sahip. Unified Video Decoder özelliği sayesinde 1080p videolar için GPU tabanlı video hızlandırma desteğine sahip olan HD 5830 tabanlı yeni kartların ilgili modellerinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi Call of Duty: Modern Warfare 2 (kupon ile) hediye ediliyor. Öte yandan BumpTop 3D yazılımını da içeren HIS'in yeni kartları için yaygın satışın önümüzdeki günlerde başlaması beklenirken, resmi fiyat bilgileri ise açıklanmadı.

• kartın üzerinde güzel durmuş w2 resmi
  • Güzel kart birçok kullanıcın tercihi olacaktır.
  • süper kart yaa..
  • 5830 kesinlikle aklımdaki gibi bi kart çıkmadı... Upgrade için gereksiz.5850 varken.
  • makul bir fiyattan gelmediği sürece 5830 un 5850 karşısında bence hiç şansı yok.
  • ben vaz gectim 5xxxx serisinden belki 6xxxxx serisi alirim daha dogrusu laptop almak isterim
  • x ler biraz fazla olmuş o kadar bekleyemezsin
  • 400tl bandında satışı olursa almayı düşündüğüm bir kart. Az sayıda oyun oynuyorum onları da orjinal alıyorum ;gidip 75tl ye mw2 alacaktım. Bu karttan alırsam o para cebimde kalır
  • Kullandığım ikinci sistem için beklediğim kart budur. 450 TL'yi geçmediği sürece her türlü alınabilir bir kart olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solitude

makul bir fiyattan gelmediği sürece 5830 un 5850 karşısında bence hiç şansı yok.

evet bencede,makul bir seviyeye gelirse şansı açık olacaktır
  • hadi gel yaşlandım...galiba en fazla 5830 u ben bekliyorum arkadaşlar biri Türkiyede mağazalarda online sitelerde görürse beni bilgilendirsin ve pm atsın.
  • fiyat bu şekilde 5850 ye yakın olursa az satar bu kart. şahsen ben 370-400 tl arası bekliyordum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.