- x
Basur Nasıl Geçer ?
125 Cevap95644 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1233 Mesaj
11 Mayıs 2010; 0:04:33 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

geçmiş olsun kardeş,bende 2 aydır fitil ve krem kullanıyorum.iyi geldi ama zaman zaman kullanmayı unutuyorum ve bazende baharatlı yiyorum anında tepki veriyor :( sanırım en iyisi ameliyat olmak.ben ssklıyım özel hastanede tedavi olabilirmiyim acaba ?

Cehennemden kombine aldık

2323 Mesaj
12 Mayıs 2010; 23:16:25 

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

geçmiş olsun kardeş,bende 2 aydır fitil ve krem kullanıyorum.iyi geldi ama zaman zaman kullanmayı unutuyorum ve bazende baharatlı yiyorum anında tepki veriyor :( sanırım en iyisi ameliyat olmak.ben ssklıyım özel hastanede tedavi olabilirmiyim acaba ?

Ameliyat olmak çözüm degil.Öncelikle basura sebeb olan sorunu bulmalısınız.Ameliyat olsanız bile basura sebeb olan şey basuru tekrar eski haline getirecektir.Tanıdıgımada aynı şeyi tavsiye etmiştim ama o illa Ameliyat olacagım diye tutturdu ve oldu.Aradan 4 ay geçtikten sonra nasılsın dedim?İyi degilim yine eskisi gibi oldum dedi.Bendede basur var ve uzun araştırmalar sonucu sindirim sistemi ve yanlış beslenmemin sorun oldugunu anladım ve ona göre önlem aldım.Bol Lifli gıdalar tüketiyorum ve günde 2 litre su içiyorum.Acılıda yesem sorun olmuyor.Lifli gıdalar tüketince kabızlık sorunuda olmuyor ve basuru unutuyorsunuz nerdeyse.

2 Mesaj
26 Ekim 2011; 5:41:02 

Basur nasıl geçer?
Hiç bir ilaç veya krem hemoroidi tamamen yok etmez, edemez daha doğrusu. Bunu size muayene olduğunuz doktorda söyleyecektir sorarsanız. Onlar sadece semptomları yatıştırır. Bir nevi ağrı kesici gibi. Bir sürü devşirilmiş ilaç veya kremler var Türkiye´de. Sadece para tuzağı. Dış basur iseniz eğer bir buz koymanız bile ilaçtan daha fazla etkisi olduğunu anlarsınız. Buna da güvenmiyorsanız Üç Adım Yöntemi ile evde tedavi olun 3 gün içerisinde basurunuz tamamen geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilmurat -- 26 Ekim 2011; 5:42:41 >

5 Mesaj
29 Ocak 2012; 0:31:23 

arkadaşlar hepinize geçmiş olsun ama lütfen yazacaklarımı bi okuyun derim...bende de bu hastalık vardı ve gerçekten insanın rahatlayacağı yerde resmen acı çekmesi wc ye girmenin kabus olduğu bi durum..allah kimseye vermesin diyorum...yazılanları okudum ve kimse nedense ÜZÜM PEKMEZİ nden bahsetmemiş..ve ben sırf bu illeti çeken kardeşlerime yardımcı olmak için bu siteye üye oldum..bu derdin birinci sebebi tabiki kabızlık yani yeterince su tüketilmemesi...arkadaşlar sabah kalktığınızda aç karnına yarım çay bardağı üzüm pekmezi için sonucu göreceksiniz :) kabız olmayacaksınız 1 ay sürekli devam edin ama..sonra kullanmayı kesebilirsiniz ama kabızlıgınız sürekli devam ederse hastalık tekrarlar..ha kabız olmamak içinde hergün pekmez içilirmi bence içilir hem doğal hem faydalı:)yanlız benim kullandığım pekmez KO*** reklam olmasın az çok bilirsiniz başka marka kullandım hem faydası olmadı hemde kokusu midemi bulandırdı inşallah sizlerde kurtulursunuz..pekmezi için öğleden sonra karnınızda sanki bişeyler geziyor gibi olacak bağırsaklarınız çalışacak inanamayacaksınız ve kabız olmayacaksınız korkulu wc günleriniz geçecek inş selamlarımla

70 Mesaj
31 Ocak 2012; 16:35:26 

kaşıntıya çare bulabilen varmı? muzdaripim.

849 Mesaj
6 Mart 2012; 1:26:18 

arkadaslar hastaneye gıttım bendekı baslangıc sevıyesıydı 4 tane bezelye tanesı kadar vardı.. ılk once korksamda doktor sadece popo kısmını goruyor merak etmeyın tamamen soymuyor sızı=) bagırsaklarım tembelmıs ama bırseyı yokmus dupholoc ılac verdı ıcıyosun bagırsakalarını yumusatıyor ve kabız olmuyosun sonra 2 lıtre su gunde ve en onemlısı ogrencı arkdaslarında sorunu duzenlı yasam. Gece 6 lara kadar sabahlardım bunları kesınlıkle kaldırıyosun dedı ve benı utandıran olay fazla seks yapmıcaksın onuda duzenlıceksın dedı amelıyat cozum degıl yıne sabahlara kadar oturursan duzenlı hayatın olmazsa yıne cıkıcak yıne gelırsın dedı. Ve duslarda olsun zamanın oldugu zamanlarda sıcak suya otur ıyı gelır dolasımını artıtırsın sıkıntı olmaz dedı. sımdı ıyıyım bırde kafanıza takmayın ınanın dahada artar bu dedıklerımı yapın duzelıceksınız doktor degılım doktorun dedıklerını yazdım sadece yardımcı olabılmek ıcın. Ben ılacı kestım onun yerıne sabah aksam ac karnına ılık su ıcıp kayısı kurusu yıyıyorum ve ıshalım ama kabızlıktan ıyıdır o acıyı cekmem en azından. sımdı ıyıyım kuculdumu bılmem ama artık wclerde elle kontrollerımde elıme gelen bırsey yok ve sevınıyorum , doktora sordugumda azdırmıyosun o yuzden elıne gelmez dedı sımdı rahatım .

VW Polo 1.6 TDI 130 PS 300 nm tork Comfortline Şeker Beyazı

1736 Mesaj
30 Mart 2012; 14:08:12 

ssk hastanesinden hangi bölüme randevu almam gerekiyor yardım lütfen.

1736 Mesaj
31 Mart 2012; 23:18:02 

Alah rızası için şifa yokmu?

1736 Mesaj
1 Nisan 2012; 13:49:58 

derde düşsün emi yardım etmeyen

301 Mesaj
1 Nisan 2012; 22:40:45 

Sanirim genel cerrahi bolumune gitmen lazim danismaya sorarsan yardimci olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

I knew all the rules but the rules did not know me
Guaranteed

4 Mesaj
1 Nisan 2012; 23:05:52 

arkadaşlar basur konusunda birçok araştırmalarım oldu. Yazılanlara bakıldığında patlıcan tedavisinin önerildiğini gördüm. Patlıcan tedavisini uygulayıp kesin çözüme ulaşanların sayısı fazla değil. Ancak ağrılarınızı hafiflettiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ne yazıkki bu hastalık ameliyatla da kesin olarak geçmiyor.sizlere bitkisel tedavi yöntemlerini öneriyorum. Kesinlikle doğal yollardan basurdan kurtulabilirsiniz. Acil şifalar dilerim.

Siğiller hakkında blog sitem

1736 Mesaj
2 Nisan 2012; 0:26:51 

quote:

Orijinalden alıntı: girişimci07

arkadaşlar basur konusunda birçok araştırmalarım oldu. Yazılanlara bakıldığında patlıcan tedavisinin önerildiğini gördüm. Patlıcan tedavisini uygulayıp kesin çözüme ulaşanların sayısı fazla değil. Ancak ağrılarınızı hafiflettiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ne yazıkki bu hastalık ameliyatla da kesin olarak geçmiyor.sizlere bitkisel tedavi yöntemlerini öneriyorum. Kesinlikle doğal yollardan basurdan kurtulabilirsiniz. Acil şifalar dilerim.

bloğu okudum tamam yararlı doğru bilgiler ama işi sonunda sende şu "3 adım yöntemi" kitabına dayandırıp maddi çıkar peşindesin.Şu 3 adım kitabı eminim kandırmaca kredi kart bilgilerini verip insanların parasını çalma olayı siteyi ve reklamını yapan tüm site kişiler için savcılıktan suç duyurunda bulunacağım...!!

301 Mesaj
2 Nisan 2012; 12:38:24 

Yukarida yazdigim bolume git.Procto-Glyvenol isimli kremi verir oda max 1 haftada gecirir.Benim bu sekilde gecmisti.

I knew all the rules but the rules did not know me
Guaranteed

1736 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:30:20 

...................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raver -- 2 Mayıs 2012; 9:33:22 >

3273 Mesaj
31 Mayıs 2012; 16:34:15 

quote:

Orijinalden alıntı: elk_muh_goksun

command_4 kardeş senin gibi cahil insanlara Allah hidayet versin.Kuran_ı Kerimde Furkan suresinde, De ki sizin dualarınınız olmasaydı Rabbim size değer verirmiydi buyrulur.Dua köpek işi değil o arkadaşta kesin geçicek dememiş.Yardım etmeye çalışmış.

Cumhuriyet sucuğu yiyin şeriat değil

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcıları

10 Mesaj
7 Temmuz 2012; 18:37:50 

selam arkadaşlar

basur(hemoroid) den ilaccız ve ameliyatsız kurtulabilirsiniz

Ümitsizliğe kapılmanıza gerek yok. Hemoroidinizi tedavi etmenin ve ondan sonsuza dek kurtulmanın bir yolu var. Doğal yöntemleri evde uygulayacak, pahalı ilaçlara gerek duymayacaksınız. Bugünden itibaren hemoroidinize son vereceksiniz.

Ayrıntılar linkte tıklayın lütfen
http://tinyurl.com/cog5w7m

1736 Mesaj
30 Temmuz 2012; 10:04:32 

quote:

Orijinalden alıntı: metiny41

selam arkadaşlar

basur(hemoroid) den ilaccız ve ameliyatsız kurtulabilirsiniz

Ümitsizliğe kapılmanıza gerek yok. Hemoroidinizi tedavi etmenin ve ondan sonsuza dek kurtulmanın bir yolu var. Doğal yöntemleri evde uygulayacak, pahalı ilaçlara gerek duymayacaksınız. Bugünden itibaren hemoroidinize son vereceksiniz.

Ayrıntılar linkte tıklayın lütfen
http://tinyurl.com/cog5w7m

Bu şerefsizler hala milleti kandırmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raver -- 30 Temmuz 2012; 10:05:42 >

1387 Mesaj
30 Temmuz 2012; 10:46:56 

Arkadaşlar basur ameliyatı olmayı düşünenlere durumları müsait ise kesinlikle devlet yerine özeli tercih etmelerini öneririm.
Lazer tedavisi ile kolayca yapılıyor.

Bir dağ bile beni sevse musibete uğrar.Hz.Ali(s.a.)

291 Mesaj
30 Ağustos 2012; 13:30:37 

quote:

Orijinalden alıntı: 03-09-2007

şöyle bir yazı vardı

HEMOROİD (BASUR) hastalığının ilaçla tedavisinin olmadığını, mutlaka cerrahi müdahele gerektiğini bildiren gazetelerde sık sık ilanlar görürsünüz.
Doğrudur. Basur hastalığını tam tedavi edebilen bir ilaç henüz bulunamamıştır. Amerika ve Almanya gibi dev ilaç Endüstrileri, Hindistan Japonya gibi nebati menşeyli ilaç üretenler de maalesef bugüne kadar bir çare bulamamışlardır. Halbuki yapılan yapılan bir istatistiğe göre insanların %35'i bir diğerine göre de %55'i bu dertten muzdariptir.
Bugün tatbik edilen cerrahi yöntemler:
1-Fistülü lastikle boğup çürüyen kısmı koparmak.
2-Bıçakla veya lazerle kesip dikmek.
3-Lazerle eritmek veya yakarak kotarize etmek.
Bulunduğu yerin hassasiyeti ve Enfeksiyonlara müsait olması nedeni ile bilhassa hanımlarda problem olmaktadır.
Halbuki Ecdadımız bunu doğal bir yolla Ağrısız,sızısız kesip biçmeden tedavi etmeyi başarmış. Şahsen ben de bu hastalıktan böyle kurtuldum. Bana yapılan tavsiye patlıcan saplarını kaynatıp içmem şeklindeydi. Kaç tanesi ne kadar suda ne kadar kaynatılıp ne kadar içilecek belli değildi.
Aşağıda tarif edeceğim kaynatma ve kullanma tariflerine lütfen aynen uyunuz. Kaynama süresinin azlığı-çokluğu,tencere kapağının açılmadan kendi kendine soğuması. Beş gün sürecek tedavinin perhiz ve Antibiyotik ile aynı zamanda yapılması çok mühim. Bunlara aynen uyulduğu taktirde Allah'ın izni ile beşinci günün sonunda ne fistül ne ağrı ne kanama yani BASUR diye bir derdiniz kalmayacak.
DİKKAT! İhtiyaten hamilelik ve emzirme döneminde tedavi yapmayınız.
TEDAVİNİN TARİFİ

10 adet patlıcanın (Bostan patlıcanı olmasın) yeşil sap kısmını patlıcandan ayır. Temizce yıka; bir tencerede 10 bardak suyla kaynat. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağını kapat.* Alevi iyice kıs, yarım saat * yavaş yavaş kaynasın sonra ocağı kapat. Kapağı açmadan * kendi kendine soğusun. Soğuyunca içindeki sapları at. Sarı renkli suyu buzdolabına koy.
-Akşam yatarken aç karnına 1 su bardağı iç.
-Sabah Kalkınca aç karnına 1 su bardağı iç.
10 bardak su olduğuna göre bu tedavi 5 gün sürecek. Bu 5 gün içinde Sirke, Turşu, Domates, Bulgur, Çilek, Acı Biber yasak sonra hepsi serbest. Demir sandelyeye, taşa oturmak bunlara çıplak ayakla basmak ebediyyen yasak.
Hamilelikten dolayı oluşan veya yakın bir zamanda meydana gelmiş Hemeroidlerde perhizi de aynı zamanda yapmanız şartı ile tedaviniz bu kadardır.
Eski Hemeroidlerde fistülün içinde muhtemelen iltihap vardır. Bu yüzden vucut onu geri çekemez. Doktorunuza danışarak uygun bir antibiyotik ile bu iltihabı bertaraf etmelisiniz. Böylece patlıcan suyunu, perhizi, antibiyotiği aynı zamanda tatbik etmelisiniz.
Allah'ın izni ile zahmetsiz, masrafsız, anadan doğmuş gibi bu dertten İnşallah kurtulursunuz . Tek borcunuz sadece hayır dualarınız. Siz de etrafınızdakilere duyurarak onların da kurtulmasına vesile olun. (Her akşam üç adet incir veya kayısı kurusu yiyerek kabızlığı önleyiniz.)
Şİfa Allah(cc) 'tan...
Eczacı H. Osman ALTUNTAŞ\İstanbul

Deneyen varmı ? Çare olurmu bende de hemoroid var. Kaç gündür hayatı zindan etti bana özellikle işdeyken çok acı çekyorum :(

EVLAD-I OSMANLI

3 Mesaj
13 Aralık 2012; 22:58:53 

Araştırma yaparken bu konuya rastladım. Bu konuda bende çok çektim. Bi arkadaşımın tavsiyesiyle şu ürünü kullandım. İlaç 3 günde geçer diyor ama 7 günde geçti. Reklam mı olur bilmiyorum ama bir inceleyin derim. http:// b i t .ly/SUrvXZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uludon -- 13 Aralık 2012; 22:59:32 >

1 Mesaj
13 Aralık 2012; 23:19:50 

Yüzyıllardan beri insanları en çok uğraştıran rahatsızlıklardan biri olan hemoroit, rektum bölgesindeki kötü kan dolaşımı, sebebi ile basıncın artması sonucu oluşur.

Savaşta yaralanan gençleri iyileştirdiği için civan perçemi ismiyle anılmakta olup, Bileşikgiller familyasından çok yıllık bir bitkidir. Tarihte ilk defa Diskorides tarafından yaraları iyileştirmek için kullanıldığı bilinen bitki sindirim bozuklukları; mide-bağırsak iltihaplarına karşı kullanılır.

Karahalile ayuverda tıbbında en sık kullanılan bitkilerdendir. Sindirimi kolaylaştırır, sindirim sistemini hızlandırır, mideyi korur, gaz şikayeti için kullanılabilir. Ayrıca damar büzme özelliğinden kanama önleyici etkisi bulunur.

Halk arasında nazardan korunmak için kullanılan üzerlik tohumu beyaz çiçekli bir bitkidir. Tohumlarının içeriğinde harmalin, harmin, harmalol, peganin adlı glikozitler bulunur. Üzerlik otu basurda yüzyıllardır kullanılagelen bitkilerdendir.

İçeriğinde bulunan diğer bileşenlerin mide-bağırsak sıkıntılarına karşı, doku, damar büzücü özelliği bulunur. Yara iyileştirmeye, kanı kesmeye yardımcı olabilir. Böylece rektum bölgesinin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.
http://goo.gl/C4pxu

1 Mesaj
13 Aralık 2012; 23:25:22 

HUMİDERM YARA İYİLEŞTİRME AJANI

Küçük bir sivilceden ameliyat yarasına, yanık yarasından kıl dönmesine kadar... Her türlü cilt problemleri için mükemel bir üründür.

Avrupa Birliği Kozmetik İçerikleri (Cosing) listesinde yer alan Hümik Maddeller cilt onarıcı olarak tarif edilmiştir. Yabancıların "Doğa Sütü" dediği eşşiz bir maddedir.

Etkileri
Enfeksiyonlardan ve mantarlardan kaynaklanan iltihablanmayı engeller.
Kaşıntılı döküntüyü bertaraf eder, kızarıklığı ve şişkinliği ortadan kaldırır.
Derideki kuruluğu ve çatlağı giderir.
Bacaklardaki kan dolaşımını düzenleyerek kirli kanın daha hızlı vücuttan atılmasını sağlar.
Sürekli olan ağrıları, baldırlardaki spazmları, dokular arasındaki hissizliği giderir.

Egzama, sedef, mantar, mayasıl, varis, kıl dönmesi, hemeroid gibi bir çok cilt problemi çekenlere özellikle tavsiye edilir.

Kullanım Şekli

Gece yatmadan önce vücudunuza uygulayın.

İçindekiler

Sodyum Humat, PVP K30, peg 300

0

Ekteki dosya (1)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Aralık 2012; 23:31:33 

eski sistem tuvalet kullanın arkadaşlar yeni nesil oturmalı tiplerde sıkıntı olabiliyor.

2 Mesaj
2 Ocak 2013; 21:32:55 

bu hastalık için birsürü yol denedim hepsi yalan çıktı en son doktora gittim bana ilaç tavsiye etti onu kullandım sıkıntım falan kalmadı size tavsiye edebilirim
https://hesap.clickmerk...hmet5454&a_bid=f640a29a

95 Mesaj
3 Ocak 2013; 5:42:31 

quote:

Orijinalden alıntı: saratoga

arkadaşlar bir tavisyem var. karahalile denilen sert çekirdek bir bitki var bu aktarlarda satılıyor
bu çekirdekleri bir damla kaşığı yapda tavada yumuşayana kadar ateşte tutun ama fazla değil.
tadı gerçekten BERBAT. ateşte tutunca bunlar yumuşuyor. ÇOK EKŞİ BERBAT BİR TADI var fakat çok iyi geliyor
günde 3 kere yemeklerden önce 1 çekirdek çiğneyin, yararını göreceksiniz.

VAlla suan hem agrısını cekıyorum hem de karahalıleyı soylıyıcegım sekılde valıdem hazırlıyo ....
ben su tür bi formulle 7 8 ay cok raat oluyorum hatta bu formulle bızım bı komsunun tamamen gectı adam hergun bıra ıcıyo acı fılan yıyo tık yok dıyo ama bende 7 8 ay fılan etkılı oluyo ondan sonrada yedıgıme ıctıgıme dıkkkat etmezsem oluyo

tarif su arkadaslar ısteyen koca karı desın ısteyen cırt pırt
4 yada 5 tane karahalıle bunları un ufak olana kadar dovun heerr hangı bır seyın ıcınde toz halını alsınlar her bır karahalıle ıcın 1,5 yemek kasıgı bal ıle bunları karıstırın her gun sabahları ac karınla 1 kasık yıyerek 2 3 gun de rahatlıyo ama ben ısımı garantıye alıyorum bal bıtene kadar devam edıyorum tavsıyem bu dur öneririm ...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 Mesaj
23 Şubat 2013; 2:35:36 

sıcak su tedavisi denenmeli. ılık suya otur fakat o bölgeye sıcak su dök. su dayanabildiğin kadar sıcak olsun ve sıcak suya 3-5 dakka otur. sonra 10-15 dakika sırt üstü uzan. birkaç kez deneyince basurda gerileme olur. tamamen geçmesi içinse geçene kadar denenmeli. bununla aynı anda doktordan alınan ilaç ve kremleri kullanmakta da fayda var.
kaşıntının sebebi basurun iyileşiyor olması veya kılkurdu vs. sebep oluyor olabilir tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azxbzc -- 23 Şubat 2013; 2:56:02 >

0 Mesaj
27 Şubat 2013; 21:58:48 

Arkadaşlar bende basur müzdaribiydim çok şükür SÜLÜK tedavisi ile kurtuldum. Sülük sizinde bildiğiniz solucan a benzer bir canlı aktarlarda yani bitkisel ürünleri satan yerlerde bulunur. İlla yapın demiyorum öncelikle basur olduğundan emin olun doktorlar çare olamazsa sizde kocakarı şeyleri düşüncesi ile benim yaptığımı yapabilirsiniz...

1 Mesaj
28 Şubat 2013; 0:48:03 

Dahili kullanmak şartı ile mayasıl otu, asma yaprağı, at kestanesi kabuğu, selvi kozası, sığır kuyruğu yaprağı, mürver çiçeği ve ebegümeci. Bu otların tamamı veya ayrı ayrı kaynatılıp aç karnına 1-2 bardak ve sıcak olarak suyunu içebilirsin. faydası olur... Ayrıca ısırgan yaprağı da ciddi anlamda faydalıdır...

http://www.bitkiselkitap.com/

1463 Mesaj
4 Mart 2013; 17:52:13 

quote:

Orijinalden alıntı: hnfsr

Arkadaşlar bende basur müzdaribiydim çok şükür SÜLÜK tedavisi ile kurtuldum. Sülük sizinde bildiğiniz solucan a benzer bir canlı aktarlarda yani bitkisel ürünleri satan yerlerde bulunur. İlla yapın demiyorum öncelikle basur olduğundan emin olun doktorlar çare olamazsa sizde kocakarı şeyleri düşüncesi ile benim yaptığımı yapabilirsiniz...

Hocam geçmiş olsun, Sülüğün malum yere kaçma riski varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 4 Mart 2013; 18:01:51 >

Uzaklaştırılmış
6 Mart 2013; 17:36:28 

http://www.narecza.com/...lin-sprey-urun8865.html bu ürünü doktorlarda öneriyor şuanda birçok kişi talepteler tavsiye edilir hem bizde çok satıyoruz :)

0 Mesaj
8 Mart 2013; 18:52:23 

3 yıldır bende de basur var önceleri önemsemedim ama kendini sürekli hatırlatmaya başladı artık.merhem deneyim dedim yapış yıpış rahatsız oldum...ilaç aldım bir iki kere rahatlatıyo ama geçmiyo ki...her defasında para vermekte sorun...ekonomik standardımız belli...ameliyat düşündüm bir videosunu izleyince vazgeçtim birde güvenmedim...şimdi bir alternatif daha var onu denicem bakalım vakit bulunca deneyen bir kaç kişi ile görüştüm olumlu konuştular.samimi geldi açıkcası.sizde inceleyin isterseniz.http://www.basursuzhayat.com/

10 Mesaj
9 Mart 2013; 21:43:00 

binlerce yıldır uygulanan doğal tedavi yöntemlerinden olan sülük tedavisini tavsiye ederim.

http://www.suluknet.com...i/hemoroid-basur-suluk/

37 Mesaj
12 Mart 2013; 17:41:37 

sanırım hemoroid sorunu başıma geldi hangi doktor branşına muayene olmalıyım birde sanırım başlangıç safası nelere dikkat etmem lazım

1490 Mesaj
12 Mart 2013; 21:30:51 

quote:

Orijinalden alıntı: onurtb

sanırım hemoroid sorunu başıma geldi hangi doktor branşına muayene olmalıyım birde sanırım başlangıç safası nelere dikkat etmem lazım

Genel cerrahi muayene ediyor. Geçmiş olsun öncelikle.

Kabız olmamaya dikkat et, lifli yiyecekler tüket, bol su iç, tuvalette uzun kalma, ıkınma ve temizliğine dikkat et. Baktın sık kabız oluyorsun kuru kayısı tüket belli miktarda. İhtiyacını giderirken zorlanmazsın. Madem başlangıç aşamasında olduğunu düşünüyorsun dr. muayenesinden sonra verdiği ilaçları aksatma. Ne kadar erken önlemini alırsan o kadar iyidir senin için.

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

1 Mesaj
13 Mart 2013; 13:21:23 

HUMİDERM YARA İYİLEŞTİRME AJANI

Küçük bir sivilceden ameliyat yarasına, yanık yarasından kıl dönmesine kadar... Her türlü cilt problemleri için mükemel bir üründür.

Avrupa Birliği Kozmetik İçerikleri (Cosing) listesinde yer alan Hümik Maddeller cilt onarıcı olarak tarif edilmiştir. Yabancıların "Doğa Sütü" dediği eşşiz bir maddedir.

Etkileri
Enfeksiyonlardan ve mantarlardan kaynaklanan iltihablanmayı engeller.
Kaşıntılı döküntüyü bertaraf eder, kızarıklığı ve şişkinliği ortadan kaldırır.
Derideki kuruluğu ve çatlağı giderir.
Bacaklardaki kan dolaşımını düzenleyerek kirli kanın daha hızlı vücuttan atılmasını sağlar.
Sürekli olan ağrıları, baldırlardaki spazmları, dokular arasındaki hissizliği giderir.

Egzama, sedef, mantar, mayasıl, varis, kıl dönmesi, hemeroid gibi bir çok cilt problemi çekenlere özellikle tavsiye edilir.

Kullanım Şekli

Gece yatmadan önce vücudunuza uygulayın.

İçindekiler

Sodyum Humat, PVP K30, peg 300

416 Mesaj
14 Mart 2013; 21:43:21 

Lanet olsun ya makatta balon gibi bişey var sıktım patlamadı sanırım bağdur kaşıntı var hafif,oturmada sıkıntı yok.10 gün sonra sınava giricem napıcam ben?

1 Mesaj
16 Mart 2013; 12:38:44 

kantaron yağı sür ve ısırgan bitkisini al bir aktardan ve kaynatıp suyunu iç... çok iyi gelir...

http://www.bitkiselkitap.com/

1490 Mesaj
18 Mart 2013; 21:50:03 

Geçmez arkadaşım geçmezzz... Şu meret bir türlü geçmedi. Yaklaşık iki aydır sakin sakin gidiyorduk. Noldu da azdın birden

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

1461 Mesaj
19 Mart 2013; 3:31:16 

o değilde forum donanımhaber iyice reklam yeri olmuş.2. sayfaya bakarsanız herkes er ve reklam vermiş :D

COMINGSOON
Açık Tribünden ya,davulcu

838 Mesaj
20 Mart 2013; 21:10:09 

quote:

Orijinalden alıntı: OldNightDisco

Arkadaslar ayiptir söylemesi makat kisminda sivilce gibi bir sey cikmis sanirim basur oldugundan süpheleniyorum , bu nasil gecer , ameliyat filan diyorlar gözüm korktu , bilgisi olan var mi :S ? Yardimlar icin sagolun ..

Hematab denilen bitkisel formda mucize bir ilaç var nette araştır.Ecz ortalama 25,35 TL arası fiyatı ama bu ilacı kullanırken aynı zamanda kendine çok dikkat etmen lazım arkadaş

Arsen Lüpen (Arsène Lupin), Fransız roman karakteridir. Yazarı Maurice Leblanc, bu karakteri oluştururken ünlü Fransız anarşist ve akıllı bir hırsız olan Marius Jacob'dan esinlenmiştir. Onun için, hırsızların piri denilebilinir. Her zaman esprili ve kibardır. Kandan nefret eder, olabildiğince silah kullanmaz, Jiu Jitsu bilir, iyi rol yapar, iyi nişancıdır. Her zaman istediğini elde eder. Kadınları kendine âşık etmekte üzerine yoktur fakat her zaman onları bir şekilde kaybeder.

0 Mesaj
22 Mart 2013; 1:59:34 

arkadaşlar ameliyat dahi olsanız yine de tekrarlıyor bu melet.beraberinde getirdiği rahatsızlıklarda cabası.ben alternatif tıptan şaşmayın derim.o kadar para harcanıyor sonuç yok giden para da geri gelmiyor.birde üç adım yöntemini deneyin.60 gün para iade garantisi var.kafanız rahat olur.buradan inceleyebilirsiniz.

9 Mesaj
22 Mart 2013; 14:38:21 

quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

Deneyen varmı ? Çare olurmu bende de hemoroid var. Kaç gündür hayatı zindan etti bana özellikle işdeyken çok acı çekyorum :(

Ben birkaç gün içtim, üşendiğim için bıraktım. Ama işe yaradı. Püf noktası ise ılık iken içmek.

0 Mesaj
2 Nisan 2013; 17:20:23 

Geçmiş olsun SÜLÜK kanı seven bir yaratık olduğu için direk kendisi kanlı yere gidip yapışıyor ve yerinden kımıldamıyor sinek ısırıyor gibi bir acı veriyor kanın hepsini emdikten sonra da düşüyor.

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2013; 9:37:46 

http://www.narecza.com/...lin-sprey-urun8865.html bu ürünü doktorlarda öneriyor şuanda birçok kişi talepteler tavsiye edilir hem bizde çok satıyoruz :)

3 Mesaj
27 Mayıs 2013; 8:23:09 

ya benim makatımın 1 cm sağ üst caprazı ara ara kaşınıyordu bugun sbah bi baktım sivilce gibi sert birşey çıkmış ve üstüne değemiyorum acıyor şimdi bu basur mu yaaa yardmcı olursanız sevirimm ve bunu yaşayan arkdaşlar ne yapmam gerektiğini söylermisiniz cok zor bi durum :'( :( : (

2 Mesaj
22 Haziran 2013; 10:01:32 

Öncellikle herkese geçmiş olsun basurdaşlarım bende bu rahatsızlıgı çekmekteyim 3 4 gündür makatta şişme oldu doktorada gitmedim 1.derce oldugunu dusunuyorum araştırmalarım sonucu çünkü kanamam felan yok dış basur olmuşum sanırım...Ve 3 4 gündür şişti çok felaket ağrı yaptı doktora gitmeye cekindim açıkçası araştırdım araştırdım ve enson 2 tane krem melhem buldum eczaneden tamin ettim reçetesiz alabilirsiniz (1.Krem: Anestol Pomal + 2.krem:Proctolog) Bne bu kremleri 11 liraya eczaneden reçetesiz aldım.ve ilk once duşa girip sıcak su olayını yaptım 10dkıka felan makatı sıcak suda beklettım sora guzelce kuruladım(kurularken yumusak yumusak yapacaksınız ) sora kremlerı üst üste sürdüm ve direk yattım yarım saat sora etkısını gosterdı agrım azaldı sabah kalktım %80 90 civarında olan agrı %15 e düştü hala şişlik var ama kremı 2 gündür kullanıyorum ama indiğini farkettim...hani sadece krem yetmez derseniz kabız olmamaya çalışın ve eczanaden daflon 500mg(hap) alın.. YALNIZ !! DİKKAT EDİN ŞU UNUSURLARA...
1.SULU YEMEKLER YİCEKSİNİZ ÖYLE HER ÖNÜNÜZE GELeni YEMEYIN
2.FAST FOOT uzak durun
3.Kolayı cok sevdiğinizi biliyorum içmeyın yani hiç olmazsa azaltın
4.Baharatlı-Soslu-Acı-Domatesli yavas yavas azaltın bırakın yoksa geçmez bak
5.Sabahtan Akşama kadar oturmayın PC başında(bende yaparım cunku hep, örenciyim sabah 6lara kadar kalkmazdım fast foot yerdım kola ıcerdım bak ne oldu SAKIN)
6.Mümkün oldugunca Su için,kuru kayısı yiyin,pekmez bal tüketin
7.Tuvallette fazla kalmayın cunku eğildikçe dısarı sarkma yapar ve ceke ceke yaparsınız acır )
8.Şişlik sağdaysa sağa tarftan yatın gece solda ise sol tarfa yatın ki yuksekte kalmasın yer cekımı olmasın)
9.Sıcak her zaman ıyıdır bagsur için unutmayın orayı sıcak-temız-kuru tutun
10.Kremleri günde 2 defa sürün yedirin oraya güzelce ve STRESTEN KAÇINI FAZLA BAĞIRMAYIN sesli gülmeyiN n!
UZUN ARAŞTIRMALARIM SONUCU BUNLARI BULDUM ARKADAŞLAR YOK KOCA KARI İLACIYMIŞ YOK AMELİYATMIŞ ONLAR FASA FİSO CUNKU BASUR TIRNAK GİBİDİR KESERSIN GENE CIKAR O YÜZDEN NEYMİŞ SADECE GÜNLÜK HAYATIMIZI BIR NEBZE DEĞİŞTİREREK BU RAHATSIZLIKTAN KURTULUYORUZ.BENİMKI GECMEYE BAŞLADI BİLE.ŞİMDİ TKRAR KREM SÜRECEM aslında bu rahatsızlık sonucunda dediklerimi uygularsanız hemoroidin insan hayatına iyi geldiğine göreceksınız cunku tedavısı duzenlu beslenme sindirim sistemını duzenlı tutmak oldugu ıcın baska hastalıkların tetıklemesını otomatik olarak engellıcektir..YALNIZ Bunları buraya yazdım ama siz yinede utangaçlığınızı bi kenara bırakıp hastaneye gidin doktor gunde en az 3 4 tane göt gördüğü için kımsenın götüne meraklı değiller popo kısımını acıp bakacak zaten doktorlar en son tedavi yöntemi olarak ameliyat oneriyorlar.Onun dısında benım dediklerımın aynısını dıyecek sıze ve belkıde aynı ılacları yazacak.EVET ARKDASLAR KAFANIZI TAŞLARA VURAMDAN dediklerımı yapın sonuca ulaşın.!! ALLAH HEPIMIZE ACİL ŞİFALAR VERSİN. KURTULALIM ŞU İLLETTEN....

çArşı ***ASİ RUH***

4 Mesaj
26 Haziran 2013; 1:38:34 

venoruton forte(tablet) veya procto-glyvenol (krem) ve bunlarım muadilleri dışında abidik gubidik şeyler deneyip poponuzdaki harabeti arttırmayın derim:)

0 Mesaj
6 Ağustos 2013; 14:35:25 

Arkadaşlar bende aynı sıkıntıları yaşıyordum bir arkadaşımın önerisi üzerine bunu kullanmaya başladım ve çok işe yaradı...
https://hesap.clickmerkez.com/scripts/click.php?a_aid=197382&a_bid=6ab8524c

0 Mesaj
6 Ağustos 2013; 14:42:48 

Arkadaşlar bende aynı sıkıntıları yaşıyordum bir arkadaşımın önerisi üzerine bunu kullanmaya başladım ve çok işe yaradı...
https://hesap.clickmerkez.com/scripts/click.php?a_aid=197382&a_bid=6ab8524c

92 Mesaj
6 Ağustos 2013; 16:31:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Bende Yazılımcı Olucam

doktora git en iyi çözüm

+1 DOKTORA GİT. Başka tavsiyelerde bulunanlara inanma.

88 Mesaj
6 Ağustos 2013; 22:50:27 

Arkadaşlar bende basur bebeklıkten beri varmış. Bebekken de 3 gunde bir dışkılarmışım ama 5-10 yaşları arasında hıç sıkıntı yaşamadım. 11 12 yaşlarında kotu beslenmemden dolayı kabızlık cektım. Suan sadece 15 yasındayım ama basurdan sıkıntı çektiğimi düşünüyorum. Doktora gittim bişi yok tamamen psikolojik dedi. Vazelinle falan muayene de etti, utanmak olmaz boyle seylerde. Tuvaletten sonra peçeteyle silerken ufak bişiler hissediyorum ve krem kulllanırken de makat deliğinin biraz kapandıgını hıssedıyorum. Bu makatın dogal yapısı mıdır sizce? Son gunlerde biraz taktım bu duruma sıkıntı yaratıyor. Yardım ederseniz çok sevinicem

0 Mesaj
3 Ekim 2013; 0:26:32 

Kardeşim ne olursa olsun ne yapılırsa yapılsın kesin bi çözümü yok yapılacak olan onunla yaşamayı öğrenmek

Bu arada kabızlık için gece yatmadan 10 dakika önce 5-6 tane kuru kayısı yiyip üstüne 1 bardak sıcak su için ertesi gün içerideki değişikliği farkediceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarıYasin -- 3 Ekim 2013; 0:27:39 >

356 Mesaj
2 Şubat 2014; 12:45:43 

ara ara kabız olduğumda bu acıyı çekiyordum lakin şimdiye kadar hiç şişmemişti dün gece ilk defa hissettim kocaman meme gibi bişi var makatın ucunda öle bi acıyorki şu an öksüremiyorum bile acısından düşünün dün gece hiç uyuyamadım sgkdanda yararlanamıyorum sigortamda yok özele gidicek paramda yok napıcaz bilmiyorum kendiliğinden geçer umarım ama çektirecek 1 hafta sanırım çünkü hep öle olmuştu

0 Mesaj
21 Şubat 2014; 18:36:48 

AT KESTANESİ YAОIYLA BİR HAFTADA HİÇ BİRŞEY KALMADI YEMİN EDERİM ÇOK İYİ

0 Mesaj
1 Mart 2014; 17:42:38 

MERHABA ARKADASLAR ,

BASUR ICIN 1 HAFTADA KESIN COZUM OLACAK ELIMDE BITKI VAR. YUZDEYUZ DOGAL . ISTEYEN ARKADASLARA GONDEREBILIRIM

TELEFON: 05335273809

1088 Mesaj
1 Mart 2014; 22:55:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Rio55

Öncellikle herkese geçmiş olsun basurdaşlarım bende bu rahatsızlıgı çekmekteyim 3 4 gündür makatta şişme oldu doktorada gitmedim 1.derce oldugunu dusunuyorum araştırmalarım sonucu çünkü kanamam felan yok dış basur olmuşum sanırım...Ve 3 4 gündür şişti çok felaket ağrı yaptı doktora gitmeye cekindim açıkçası araştırdım araştırdım ve enson 2 tane krem melhem buldum eczaneden tamin ettim reçetesiz alabilirsiniz (1.Krem: Anestol Pomal + 2.krem:Proctolog) Bne bu kremleri 11 liraya eczaneden reçetesiz aldım.ve ilk once duşa girip sıcak su olayını yaptım 10dkıka felan makatı sıcak suda beklettım sora guzelce kuruladım(kurularken yumusak yumusak yapacaksınız ) sora kremlerı üst üste sürdüm ve direk yattım yarım saat sora etkısını gosterdı agrım azaldı sabah kalktım %80 90 civarında olan agrı %15 e düştü hala şişlik var ama kremı 2 gündür kullanıyorum ama indiğini farkettim...hani sadece krem yetmez derseniz kabız olmamaya çalışın ve eczanaden daflon 500mg(hap) alın.. YALNIZ !! DİKKAT EDİN ŞU UNUSURLARA...
1.SULU YEMEKLER YİCEKSİNİZ ÖYLE HER ÖNÜNÜZE GELeni YEMEYIN
2.FAST FOOT uzak durun
3.Kolayı cok sevdiğinizi biliyorum içmeyın yani hiç olmazsa azaltın
4.Baharatlı-Soslu-Acı-Domatesli yavas yavas azaltın bırakın yoksa geçmez bak
5.Sabahtan Akşama kadar oturmayın PC başında(bende yaparım cunku hep, örenciyim sabah 6lara kadar kalkmazdım fast foot yerdım kola ıcerdım bak ne oldu SAKIN)
6.Mümkün oldugunca Su için,kuru kayısı yiyin,pekmez bal tüketin
7.Tuvallette fazla kalmayın cunku eğildikçe dısarı sarkma yapar ve ceke ceke yaparsınız acır )
8.Şişlik sağdaysa sağa tarftan yatın gece solda ise sol tarfa yatın ki yuksekte kalmasın yer cekımı olmasın)
9.Sıcak her zaman ıyıdır bagsur için unutmayın orayı sıcak-temız-kuru tutun
10.Kremleri günde 2 defa sürün yedirin oraya güzelce ve STRESTEN KAÇINI FAZLA BAĞIRMAYIN sesli gülmeyiN n!
UZUN ARAŞTIRMALARIM SONUCU BUNLARI BULDUM ARKADAŞLAR YOK KOCA KARI İLACIYMIŞ YOK AMELİYATMIŞ ONLAR FASA FİSO CUNKU BASUR TIRNAK GİBİDİR KESERSIN GENE CIKAR O YÜZDEN NEYMİŞ SADECE GÜNLÜK HAYATIMIZI BIR NEBZE DEĞİŞTİREREK BU RAHATSIZLIKTAN KURTULUYORUZ.BENİMKI GECMEYE BAŞLADI BİLE.ŞİMDİ TKRAR KREM SÜRECEM aslında bu rahatsızlık sonucunda dediklerimi uygularsanız hemoroidin insan hayatına iyi geldiğine göreceksınız cunku tedavısı duzenlu beslenme sindirim sistemını duzenlı tutmak oldugu ıcın baska hastalıkların tetıklemesını otomatik olarak engellıcektir..YALNIZ Bunları buraya yazdım ama siz yinede utangaçlığınızı bi kenara bırakıp hastaneye gidin doktor gunde en az 3 4 tane göt gördüğü için kımsenın götüne meraklı değiller popo kısımını acıp bakacak zaten doktorlar en son tedavi yöntemi olarak ameliyat oneriyorlar.Onun dısında benım dediklerımın aynısını dıyecek sıze ve belkıde aynı ılacları yazacak.EVET ARKDASLAR KAFANIZI TAŞLARA VURAMDAN dediklerımı yapın sonuca ulaşın.!! ALLAH HEPIMIZE ACİL ŞİFALAR VERSİN. KURTULALIM ŞU İLLETTEN....

Haci abi cok guzel yazmisin Allah Razi Olsun..

Tavsiye Ettiklerim;
paradox1453 &
Zyphros & cepciniz83 & zanbay & selmanfindik & DARBE & orkan_pp.1 & dimsum & 06fthtky & metintekin
erm1122 & yunuss.10 & slayer_00 & mitrox & Nicholai Hel & Psychonemesis & yogun54
ISLAMBOL & SEGHRİ & doktorbursa & imurat &hobbs & lord__of_darkness &Ceyhun YAVUZ &
Sensation + & athloon & y@s@r & Adalet & Gökhan KARPUZ &

0 Mesaj
31 Mart 2014; 12:56:32 

Arkadaslar ayni sikinti bende de vardi.suan Allah'a cok sukur..

Yazilan cizilen herseyi denedim.patlicandan sicak suya falan fisman hepsini denedim ama sonuc alamadim.

Simdi bana ii gelen ve tavsiye ettigim 5 kisinin daha sonuc aldigi seyi anlatiyorum..

Oncelikle doktora gidiyoruz.2 tane krem veriyor..doktordan ciktiktan sonra bi aktar&baharat ciya gidiyoruz ve YILAN DARISI aliyoruz..kremleri tavsiye edilene gore kullaniyoruz. YILAN DARISI ni da sabah ve aksam ac karnina birer 2 ser tane icioruz..5. Gunun sonunda tamamen inmis oluyor.. Yilan darisini bitene kadar icmeye dewam edin zaten kucuk bi posette veriyolar....

HADI GECMIS OLSUN

Deneyip sonuc alanlar bana mail atsin pls...
szrsrcn@gmail.com

5 Mesaj
5 Nisan 2014; 21:02:44